Jaselská 36, Praha 6, Praha
Soukromá ordinace

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod

Terapie v zahradě

Bankovní převod, Hotovost

Psychoterapie • 750 Kč

Konzultace online • 650 Kč

1)před konzultací proveďte převod na můj účet: 35-**********/****.
2) Do popisu převodu zadejte své jméno a datum konzultace.
3). To je vše. Děkuji za důvěru.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

30 minut před konzultací obdržíte SMS a e-mail s odkazem na online konzultaci. Klikněte na něj a počkejte na specialistu. Nemusíte stahovat žádný software a můžete se zúčastnit konzultace prostřednictvím počítače i smartphonu.

POZOR NOVÁ ADRESA--------------OD 1. 2. 2023 probíhají všechny terapie na Wolkerově 34/5.
Jak se k nám dostat? 10 minut chůze od metra Hradčan...

• Deprese
  • Poruchy v mezilidských vztazích
  • Sociální fobie

Ukončené školy

• Univerzita Karlova, Filosofická fakulta, filosofie - anglistika
  • Pražská vysoká škola psychosociálních studií, Výcvik ve skupinové a individuální terapii

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Znalost jazyků

• Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Terapie v zahradě

600 Kč

Dozvědět se více

Umístění: Soukromá ordinace psychoterapie

Na terapii chodím k Tereze Schmoranz velmi ráda . Pomáhá mi konstruktivně řešit mé problémy a ač řeším , myslím si , životní problémy , které má většina z nás .. dodává mi “sílu “ pracovat na sobě.
Moc děkuji a doporučuji . Pomáhá to.

Umístění: Soukromá ordinace psychoterapie

Terapie pomáhá. Na terapii chodím ráda díky paní psycholožce , pomáhá mi řešit konstruktivně moje problémy.

Umístění: Soukromá ordinace psychoterapie

Paní Terezu navštěvuji něco přes půl roku a jsem nadmíru spokojená. Při sezeních mám vždy pocit, že se mě snaží maximálně vyslechnout a dodat mi nový pohled na věc. Mnohé jsem se o sobě naučila a uvědomila jsem si dost věcí díky Tereze. Jsem ji moc vděčná, především za její empatičnost, nebojím se ji cokoli říct a v terapii s ní budu pokračovat. Doporučuju všem, co potřebují opravdu lidský přístup!

Umístění: Soukromá ordinace psychoterapie

Na Terezu jsem se obrátila, když jsem si uvědomila, že k antidepresivům bych potřebovala i terapii. Dlouho mi trvalo najít vyhovujícího profesionála kvůli cenám. Tereza měla cenu trochu nižší a k tomu navíc i pozitivní hodnocení, proto jsem si vybrala ji. Byla jsem hodně nervózní jednak z prvního terapeutického sezení vůbec, a jednak jsem se bála, že si nesedneme, jelikož jsem slyšela, že se to často děje. Nicméně již na prvním setkání jsem se hned pořádně uvolnila, když jsem si všimla, že Tereza pečlivě naslouchá, a dobře se mi s ní bavilo o různých těžkých situacích. Začala jsem chodit pravidelně, každý problém probíráme a dostáváme se k podstatě věci, což mi právě u pouhého braní antidepresiv hodně chybělo. Ke všemu navíc je Tereza velmi hodná, uklidňuje mě to, a taky mi to pomohlo vybudovat k ní důvěru. Velmi doporučuji!

Umístění: Soukromá ordinace psychoterapie

Při terapii s Terezou cítím, že se mi dostává podpory a jistoty, kterou obtížně hledám sama v sobě. Díky tomu je pro mě snazší svěřit se jí s pocity a myšlenkami, které nejenom nedokážu vyjádřit před jinými lidmi, ale někdy ani přiznat si otevřeně sama před sebou. Tereza zvládá aktivně naslouchat, svými otázkami se obratně blížit k jádru probíraného tématu a nabízet zajímavé podněty tak přirozeně a nenuceně, až mě to ohromuje. Myslím, že se v ní jako v terapeutce znamenitě mísí intelekt a lidskost, což je pro mě důležité. Zkrátka, s psychoterapeutickou péčí u Terezy Schmoranz jsem velmi spokojena.

Moc děkuji, Marie.

Umístění: Soukromá ordinace psychoterapie

Tereza se úžasně dokáže vcítit do druhých, při každém setkání s ní cítím, že už nejsem na své potíže sama. Je opravdu velmi empatická a na svých pacientech ji záleží.

Děkuji, Zuzko.

Š
Umístění: jiné místo Jiný

Terezu znám z výcviku jako člověka, v kterém se jedinečným způsobem pojí vášeň s myšlením. Ve svém přístupu k druhým (a sobě samé) je odvážná. Nebojí se vykročit za hranu konvence či konformity, ale činí tak vždy v mezích autentického zájmu o dotyčného člověka. Její schopnost rozlišovat mnohdy nezjevné tóny nálad a aspekty situací spolu s dovedností své vhledy velice přesně a zároveň přirozeně vyjadřovat mají velký terapeutický potenciál.

Děkuji moc za Tvá slova.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní Schmoranz má profesionální a lidský přístup. V její přítomnosti se vždy cítím příjemně a vím, že se můžu bez obav svěřit se vším, co mě trápí. Setkávám se s přijetím, zároveň se díky vzájemné komunikaci dokážu na danou životní situaci podívat i z jiného pohledu a postupně tak v sobě nacházím potřebné odpovědi.

Umístění: Equita Therapy, z.s. psychoterapie

Paní Schmoranz je velmi příjemná a empatická. Naslouchá a ukazuje člověku jiný pohled na životní situace. Nebojí se jít do hloubek, byť jsou občas těžké, ale zároveň pomůže ty těžkosti snést.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní Schmoranz je nesmírně profesionální. Dokáže člověka vést k tomu, aby věci vnímal jinak, intenzivně pracoval se svými možnostmi a nacházel překvapivá řešení. Spolupráci s ní mohu vřele doporučit.

Děkuji.

Jak se k nám dostat? 10 minut chůze od metra Hradčan...

• Deprese
  • Poruchy v mezilidských vztazích