Terapie u náplavky - Praha 2

Psychologické poradenství • 1 500 Kč

Wolkerova 34/5, Praha 6, Praha

Bankovní převod, Hotovost

Platba po konzultaci

U tohoto specialisty zaplatíte po konzultaci. Zobrazit více

Konzultace online • 1 000 Kč

Individuální konzultace/terapie • 950 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

Platíte po online konzultaci.

1) Před nebo po konzultací (dle dohody) proveďte převod na můj účet: 35-**********/****.
2) Do popisu převodu zadejte své jméno a datum konzultace.
3) To je vše. Děkuji za důvěru.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Nejčastěji hledané služby

1 500 Kč

Wolkerova 34/5, Praha

Dozvědět se více

Terapie v zahradě

Cena sezení 1500 Kč/ 50 minut.
5 sezení 6500 Kč.

Jak se k nám dostat?

Wolkerova, Praha 6
10...

Ukončené školy

• Univerzita Karlova, Filosofická fakulta, filosofie - anglistika
  • Pražská vysoká škola psychosociálních studií, Výcvik ve skupinové a individuální terapii
  • St. Marys College Twickenham, London

Fotografie

Znalost jazyků

• Angličtina

Umístění: Terapie u náplavky - Praha 2 psychologické poradenství

I have been seeing Dr. Schmoranz for a few times already and cannot begin to tell how helpful she has been. Even the most difficult sessions for me were easier to digest cause she is always very empathetic, calm but also firm in her comments and questions. I feel very at ease and I can relate to all the other positive reviews below. Highly recommend!

Umístění: Terapie v zahradě psychoterapie

K paní Tereze jsem přišel při hledání terapeuta pro řešení aktuálních potíží ve svém současném životě a zároveň pro dlouhodobou terapii, která by mně pomohla v osobním rozvoji. Po několika sezeních, kdy se nám podařilo výrazně zlepšit mé současné problémy, jsem již rozhodnutý pokračovat u paní Terezy v dlouhodobé terapii. Je velmi empatická a ukazuje mně mé potíže v hlubších souvislostech, které jsem sám nebyl schopen vidět. Návštěvu a terapii u paní Terezy mohu všem vřele doporučit - jedná se o skvělou terapeutku a velmi hlubokého člověka, který se Vám bude snažit upřímně a efektivně pomoci a navázat kontakt s hlubšími zdroji ve Vaší bytosti.

S úctou a poděkováním,

Karel Hrdlička

Umístění: Terapie v zahradě psychoterapie

Paní terapeutka je velmi vnímavá a díky ní se snažím na své problémy koukat úplně jiným a správným směrem, děkuji

Umístění: Terapie v zahradě psychoterapie

K paní terapeutce jsem vždy chodila ráda. Cítila jsem z ní klid a důvěru otevřít niterní témata z minulosti, i věci za které se stydím.
Myslím, že si dokážu mnohé pojmenovat sama, ale i tak mi paní Schmoranz pomohla na sebe najít pohledy z jiných úhlů. Cítím, že mohu mít větší kontrolu nad svým životem, umím si lépe vytyčit hranice a srozumitelněji komunikuji svoje emoce.
Hlavní příčinu kvůli které jsem vyhledala pomoc, jsem za několik sezení prozatím vyřešila a v sobě uzavřela s menší bolestí.
Děkuji a v případě další potřeby vím za kym jít !

Umístění: Terapie v zahradě psychoterapie

Paní Tereza je člověk na svém místě. Vytvoří pro vás bezpečný prostor, ve kterém si v klidu utřídíte myšlenky, zvědomíte své pocity a bez obav budete moci říct, co prožíváte v situacích, které vás trápí. Terapie mi otvírá obzory - učím se, jak být k sobě laskavější, jak se ocenit a nebýt na sebe tolik tvrdá a přísná. Kvituji přínosné tipy na téma, "jak si zjednodušit život", které přicházejí bez nátlaku a jsou vždy na místě :). Většina problémů je řešitelných, ale v denním provozu na ně člověk nemá možnost přijít, pokud si pro to nevyhradí čas. A to je i můj případ. Jsem ráda, že mohu nacházet řešení na terapiích a postupem času i sama. Díky!

Umístění: Terapie v zahradě psychoterapie

příjemné prostředí, paní terapeutka je skvělá, vnímavá.

Děkuji za zpětnou vazbu.

Umístění: Terapie v zahradě psychoterapie

Byla to moje první návštěva u paní Schmoranz. Mám už teď ale pocit, že si budeme rozumět.

Mgr. Tereza Schmoranz

Děkuji a těším se na další spolecne setkání.

Umístění: Terapie v zahradě psychoterapie

Byl jsem hodně skeptický vůči terapiím, a zbytečně. Paní je profesionální, hezky se usmívá a klade velmi dobré otázky.

Děkuji.

Umístění: Terapie v zahradě psychoterapie

Tuto paní doktorku vřele doporučuji,milá,příjemná,profesionální.

Mgr. Tereza Schmoranz

Děkuji a budu se těšit na další sekání s Vámi.

Umístění: Terapie v zahradě psychoterapie

Profesionální a zároveň milý/příjemný přístup s cílem pomoci.

Mgr. Tereza Schmoranz

Děkuji, vážím si Vaší zpětné vazby.