PhDr.

Tomáš Kleisner

verifiedCreated with Sketch.

41 názorů +přidat

Rychlá, diskrétní a účinná pomoc s vyhořením, úzkostmi, strachem a depresí, rodinnými konflikty, pracovními neshodami, ztrátou sebedůvěry, závislostmi, psychosomatickými obtížemi, se… Více

Adresy

Hodnocení pacientů

• A
    Umístění: Tomáš KleisnerSlužby: psychoterapie

Skvělý člověk, který je na svém místě. Běžně hodnocení nepíšu, ale po včerejší návštěvě musím. Už po prvním setkání jsem si začala uvědomovat některé věci, které jsem si předtím nechtěla přiznat. Můžu zcela upřímně říct, že po první návětěvě jsem odcházela s motivací, začít na sobě pracovat a určité věci v mém životě postupně změnit. Těším se na další setkání!

• H
    Umístění: Tomáš KleisnerSlužby: psychoterapie

Skvely clovek a fantasticky terapeut. Terapie s nim byla rychla, vtipna, zabavna a predevsim, opravdu ucinna. Rozhodne necekejte zadne dlouhe rozbory. Stacilo skutecne jen par navstev.

• J
    Umístění: Tomáš Kleisner

Děkuji za milý přístup a vyslechnutí. Perfektní prostředí pro deti. Určitě přijdu znovu, moc mi první návštěva pomohla.

• V
    Umístění: Tomáš KleisnerSlužby: psychoterapie

Pan doktor je milý, má velmi lidsky přístup. Behem chvíle má nervozita opadla, cítila jsem se prijemne a uvolnene. Podařilo se mu odkryt cast mého problému, dat mi cenné rady (co se do našeho prvního sezení v rámci hodiny vešlo). Určitě se objednám znovu.

• V
    Umístění: Tomáš KleisnerSlužby: psychoterapie

S Tomášem Kleisnerem, jsem velice spokojená,spoustu věcí díky jeho terapii vnímám jinak a cítím se o mnoho lépe.

• R
    Umístění: Tomáš KleisnerSlužby: psychoterapie

Dekuji Tomasovi, ze mi po dlouhe dobe vratil radost a energii do zivota. Je moc fajn a vi, co dela. Doporucuji :)

Umístění: Tomáš KleisnerSlužby: psychoterapie

Psychologa - pana Tomáše jsem si našla na internetu. Potřebovala jsem poradit se vztekem svého pětiletého syna. Sezení bylo velmi přínosné a efektivní. Pochopila jsem pocity a potřeby svého syna. Změna v přístupu se ukázala okamžitě. Honzík hned vycítil podporu a spolupracuje. Děkuji za pozitivní a konstruktivní přístup! Měla jsem jít už před rokem, kdy jsem to poprvé zvažovala, ušetřila bych si velké starosti a Honzíkovi také.

• J
    Umístění: Tomáš KleisnerSlužby: psychoterapie

Prvni,zda se ucinna psychterapie po dvaceti letech hledani a trapeni, urcite doporucuji, snad jen se pripravit, ze u toho musi pacient sam hodne zapnout mozek

• M
    Umístění: Tomáš KleisnerSlužby: neúspěchy ve škole, zaseknutí v životě, úmrtí osob

U Tomáše jsem se poprvé objednala při jedné velké úzkostí před zkouškou na VŠ… a kvůli déle trvajícímu pocitu, že mi něco ve mně brzdí úspěchy a štěstí jak ve škole, tak i v dalších oblastech života. Jednou pak kvůli traumátku z resuscitace bez happyendu a nezpracovaného úmrtí blízké kamarádky. Trpělivě mě vyslechl, nabídl mi pohled i z trochu jiného úhlu. Nabídl mi techniky, jak se se situací vypořádat a vzít si z ní to nejlepší a už se netrápit. Naučil mě chápat své pocity a pomoci si. Naučil mě respektovat si své hranice. Už první návštěva ve mě otevřela cosi, co druhá ještě posunula dál a do dnešního dne (1,5 roku po) mi poskytuje jiný pohled na mnoho situací, které by mě kdysi položily alespoň na kolena. Cítím, že mám život více ve svých rukou, nemusím nechat sebou cloumat pro dobro druhých lidí… Zkrátka mi narostla křídla. Občas sice ještě klopítnu, ale pak už povětšinou vím, kam další krok směřovat. A když nebudu vědět, vím ke komu pro radu … pro konzultaci ... podporu.

Moc děkuji a moc si Tvé práce upřímně vážím. Ať se daří.
    Míša

PS: Občas o své zkušenosti s terapií někomu řeknu. A zdá se, že to bývá inspirací, že tu na řešení mašech otázek a záseků v nás nemusíme být a nejsme sami :)

Umístění: Tomáš KleisnerSlužby: psychoterapie

Příjemný člověk, úžasný terapeut, velmi mi pomohl. Mohu jen doporučit, pokud bych potřebovala ještě něco řešit, opět bych se objednala k němu. Díky!

Dotazy od pacientů (12)

Zkušenosti a dovednosti

• Rychlá, diskrétní a účinná pomoc s vyhořením, úzkostmi, strachem a depresí, rodinnými konflikty, pracovními neshodami, ztrátou sebedůvěry, závislostmi, psychosomatickými obtížemi, se ztrátou, zármutkem a bolestí.
    www.terapeutkleisner.cz
    Život je plný změn a stát se může ledacos. Pokud ale naši smluvenou schůzku nezrušíte alespoň 48 hodin předem, budu vám ji účtovat, protože už volný termín patrně neobsadím jiným zájemcem.

• dětská psychologie
  • psychoterapie