Pod pekárnami 10, Praha 9 , Praha

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost
607 75.....

Běžný termín je hodina, pro rodiny a páry dvě hodiny ( klikněte na 2 termíny za sebou)

Partnerská psychoterapie • 1 800 Kč

Psychologické konzultace • 900 Kč +3 Více

Psychoterapie • 900 Kč

Psychoterapie dětí a mladistvých • 900 Kč

Rodinné psychoterapie • 1 800 Kč

Rychlá, diskrétní a účinná pomoc s vyhořením, úzkostmi, strachem a depresí, rodinnými konflikty, pracovními neshodami, ztrátou sebedůvěry, závislostmi...

• deprese

Psychoterapie dětí a mladistvých

Rodinné psychoterapie

1 800 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner

Dnes jsme byli na prvním sezení u pana doktora.Z počátku jsem byla lehce nervozní,ale postupem času jsem se naprosto uvolnila.Vyhovuje mi přístup pana doktora,metody vysvětlování i humor.Už po první hodině jsem si uvědomila některé věci,které bych měla změnit.

Umístění: Tomáš Kleisner

Mám za sebou první návštěvu u Tomáše, hodnotím ji velmi pozitivně a těším se na další, je to vysoce kvalifikovaný psychoterapeut, rozhodně doporučuji!

Umístění: Tomáš Kleisner

Než jsem přišla k panu Kleisnerovi, byla jsem zoufalá a vyděšená. Již dlouhé roky jsem řešila různé zdravotní potíže a po úmrtí babičky a pár dalších okolnostech jsem zažila své první panické záchvaty. Byl pro mě nakonec problém i vyjít z domu a tak jsem začala užívat antidepresiva. V tomto stavu jsem dorazila k panu Kleisnerovi.
Jeho naprostý klid, vstřícnost, pochopení, empatie, způsob myšlení a dobrá nálada mě vlastně mile překvapují do dnes. Na každé sezení se upřímně těším a s každým dalším se cítím lépe, konečně jsem přišla na to, co je to sebeúcta a hlavně, jak se mít opravdu ráda.
Měla jsem dny, kdy jsem si myslela, že nemám sílu žít dál a že to nedokážu zvládnout. Všechny své nejtemnější myšlenky jsem vždy panu Kleisnerovi mohla svěřit a vděčím mu za mnohé.
Strach, který mě dříve ovládal, dnes vnímám jako parťáka na cestách, který je zde, aby mě chránil - nikoli omezoval.
K panu Kleisnerovi chovám úctu, respekt a obdiv za to, jak nádhernou práci a jak veliký pokrok dokáže s lidmi udělat - já jsem toho důkazem:).

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie dětí a mladistvých

Dobrý den, byla jsem minulý týden poprvé se synem (11) na schůzce u pana doktora a mohu vřele doporučit. Oba si nás svým přístupem okamžitě získal. Hlavně syn, který má ze všeho obavy a měl dopředu strach co bude, tak odcházel nadšený, pozitivně naladěný a těší se na další setkání. Uvidíme, jak bude terapie pokračovat, ale už teď vidím velký krok dopředu u kluka a i já jsem si odnesla pár poznatků a námětů k zamyšlení :-). Už jsme objednáni na další termín. Doporočuji služby ostatním. Kateřina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Z mého pohledu je pan doktor, jak se říká, člověk na správném místě, Je to nejen vzdělaný odborník, ale i upřímný, otevřený a milý člověk. To se často, bohužel, nevidí. Kéž by bylo víc takových psychologů i doktorů medicíny.

Umístění: Tomáš Kleisner

Vystřídala jsem už mnoho psychologů, psychiatrů i terapeutů. A nikdy mi nikdo nepomohl ani zlomkem tak, jako pan doktor Kleisner. Pomohl mi začít se svým životem znovu, vždy byl ke mě velice laskavý, upřímný a otevřený. Nejednou mi zachránil život, když už jsem žít nechtěla.. Vděčím mu opravdu za hodně. V mých očích to nikdy nebude JEN pak doktor. Děkuju..

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Máme za sebou teprve první sezení, bylo velmi příjemné a, řekla bych, že i přínosné a efektivní. Pan doktor mluvil velmi srozumitelně a naprosto k věci, mám pocit, že jsme se posunuly v dobrém směru. Těšíme se na další setkání.

Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Musím říct, že k Tomášovi chodíme bráška, mamka i já a jsme z jeho přístupu úplně nadšení ! Bráškovi je 10 let a od první návštěvy se k němu vždy těší, tak jako my ! :-) Můžeme jenom doporučit s plným počtem hvězdiček a ještě víc ! :-) Děkujeme za vše !

Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Skvělý člověk, který je na svém místě. Běžně hodnocení nepíšu, ale po včerejší návštěvě musím. Už po prvním setkání jsem si začala uvědomovat některé věci, které jsem si předtím nechtěla přiznat. Můžu zcela upřímně říct, že po první návětěvě jsem odcházela s motivací, začít na sobě pracovat a určité věci v mém životě postupně změnit. Těším se na další setkání!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Skvely clovek a fantasticky terapeut. Terapie s nim byla rychla, vtipna, zabavna a predevsim, opravdu ucinna. Rozhodne necekejte zadne dlouhe rozbory. Stacilo skutecne jen par navstev.

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, máme s partnerem oba syny z předešlého manželství. Teď je to dva roky, co jsme spolu. Já mám dvě děti syn Tomáš 10 let, dcera Tereza 8 let. Můj partner má syna Jirku 10 let. Oba kluci se velice hádají a nerozumí si. Myslíme si, že partnerův syn je povahově hypersenzitivní a můj syn narcis. Dokázal by jste nám poradit, jak a jestli je to vůbec možné, mezi nimi nastolit soulad? Jsou oba jak z jiné dimenze. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, já v tuhle chvíli nevím, co stojí v cestě úspěchu vašich výchovných metod. Na to se spolu můžeme podívat, abyste to mohli změnit.

PhDr. Tomáš Kleisner

• Dobry den, syn zacal chodit od listopadu do materske skolky. Bohuzel nezvladame adaptacni fazi. Syn krici ze spani, ze tam nechce, uplne se klepe...kazde rano place. Jsem z toho uz zoufala. Pomohl byste nam prosim toto obdobi zvladnou?

Ano, přijďte.

PhDr. Tomáš Kleisner