Tomáš Kleisner, psycholog Praha

Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut Více

80 objednaných návštěv během 30 dní

Pod pekárnami 10, Praha 9, Praha
Tomáš Kleisner

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

Rychlá, diskrétní a účinná pomoc s vyhořením, úzkostmi, strachem a depresí, rodinnými konflikty, pracovními neshodami, ztrátou sebedůvěry, závislostmi...

• Deprese

• Karlova universita

• dětská psychologie
  • psychoterapie

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Skvělý přístup, smysl pro humor, velmi porozumitelná komunikace a snaha vyřešit problém. Opravdu to předčilo všechna moje očekávání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Tomáš je velmi citlivý, empatický a pozitivní člověk. Nevnímám jej jako doktora, v ordinaci vytváří bezpečné a respektující prostředí. Velmi oceňuji podrobné vysvětlovaní procesů, které se v lidském těle odehrávají, pomáhá mi to lépe chápat a přijmout mé pocity.

Vážím si jej jako člověka i jako odborníka. Terapie s ním mi zlepšila kvalitu života.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Pan doktor má velmi lidský a zároveň efektivní přístup, který mmj. využívá zapojení obou hemisfér. Po terapii cítím velkou úlevu a výsledky vidím již po dvou sezeních. Velmi doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Pan doktor je fajn a je velmi empatický. Člověk k němu získá okamžitě důvěru. Škoda že jsou tak dlouhé čekací lhůty. Je to ale díky jeho oblíbenosti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

V posledních letech jsem byla u několika psychologů, ale nikde jsem neudělala tak velké a rychlé pokroky, jako u pana doktora Kleisnera. Jeho metody jsou možná méně tradiční, ale o to účinnější. Vyhovuje mi přístup, že mi vše důkladně vysvětlí, a poté oklikou i názorně předvedeme, abych si opravdu uvědomila to, co potřebuju.

Zpočátku jsem byla velmi nesvá z "hraní si na pískovišti", ale čím víc to praktikujeme, tím geniálnější mi ta metoda připadá.

Chodím teprve nějaký ten půlrok, ale i moje okolí si povšimlo výrazné změny k lepšímu. I na sezeních se postupně stává z nervózní kuličky uvolněná a pohodlná osoba.

Mohu jen a jen doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Jsem naprosto nadšená. Pan doktor je velice příjemný, empatický, schopný a profesionální. Od první chvíle jsem se cítila klidně a v bezpečí. Jeho myšlenky, vysvětlení a návrhy řešení mi přišly velmi podnětné. Těším se na další návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Růst je někdy obtížné a s Vámi pak snazší a někdy dokonce i zábavné. Naprostá spokojenost, děkuji Vám pane doktore.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

U Pana Kleisnera získám vědomí, že věci mají cenu, nejsem na ně sám a vždycky se těším na další sezení, které spolu máme. Chodím sem už přes rok a můžu říct, že mi to pomohlo neskutečným způsobem i když vím, že nás společně čeká ještě spousta práce.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychologické konzultace

Pan doktor byl velmi empatický, věcný a vše umí popsat tak, že to každý pochopí. Těším se na další návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Jsem nesmírně vděčná za to, že jsem mohla potkat pana doktora Kleisnera. Zhruba 7 let jsem chodila na terapie (celkem tři různí terapeuti), ale až s panem doktorem se začaly věci opravdu měnit. Jeho metody jsou opravdu účinné. Pan doktor je vstřícný, milý, otevřený a nesmírně vtipný. Vřele doporučuji!

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, máme s partnerem oba syny z předešlého manželství. Teď je to dva roky, co jsme spolu. Já mám dvě děti syn Tomáš 10 let, dcera Tereza 8 let. Můj partner má syna Jirku 10 let. Oba kluci se velice hádají a nerozumí si. Myslíme si, že partnerův syn je povahově hypersenzitivní a můj syn narcis. Dokázal by jste nám poradit, jak a jestli je to vůbec možné, mezi nimi nastolit soulad? Jsou oba jak z jiné dimenze. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, já v tuhle chvíli nevím, co stojí v cestě úspěchu vašich výchovných metod. Na to se spolu můžeme podívat, abyste to mohli změnit.

PhDr. Tomáš Kleisner

Dobry den, syn zacal chodit od listopadu do materske skolky. Bohuzel nezvladame adaptacni fazi. Syn krici ze spani, ze tam nechce, uplne se klepe...kazde rano place. Jsem z toho uz zoufala. Pomohl byste nam prosim toto obdobi zvladnou?

Ano, přijďte.

• Deprese