PhDr.

Tomáš Kleisner

Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

33 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 89 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Rychlá, diskrétní a účinná pomoc s vyhořením, úzkostmi, strachem a depresí, rodinnými konflikty, pracovními neshodami, ztrátou sebedůvěry, závislostmi, psychosomatickými obtížemi, se… Více

Objednat se

Je to velmi jednoduché

Vyberte si vhodný termín, zadejte údaje a potvrďte...Hotovo. Objednali jste si návštěvu!

Je spolehlivé

Termín návštěvy bude hned zapsán v online kalendáři lékaře a Vám zašleme připomenutí o návštěvě.

Je zdarma

Používání portálu a našeho objednávkového systému je pro pacienty zdarma.

Dotazy od pacientů (12)

Zkušenosti a dovednosti

• Rychlá, diskrétní a účinná pomoc s vyhořením, úzkostmi, strachem a depresí, rodinnými konflikty, pracovními neshodami, ztrátou sebedůvěry, závislostmi, psychosomatickými obtížemi, se ztrátou, zármutkem a bolestí.
    www.terapeutkleisner.cz
    Život je plný změn a stát se může ledacos. Pokud ale naši smluvenou schůzku nezrušíte alespoň 48 hodin předem, budu vám ji účtovat, protože už volný termín patrně neobsadím jiným zájemcem.

• dětská psychologie
  • psychoterapie

Ukončené školy

• Institut Virginie Satirové
  • Karlova universita

Hodnocení pacientů

• M
    Umístění: Tomáš KleisnerSlužby: neúspěchy ve škole, zaseknutí v životě, úmrtí osob

U Tomáše jsem se poprvé objednala při jedné velké úzkostí před zkouškou na VŠ… a kvůli déle trvajícímu pocitu, že mi něco ve mně brzdí úspěchy a štěstí jak ve škole, tak i v dalších oblastech života. Jednou pak kvůli traumátku z resuscitace bez happyendu a nezpracovaného úmrtí blízké kamarádky. Trpělivě mě vyslechl, nabídl mi pohled i z trochu jiného úhlu. Nabídl mi techniky, jak se se situací vypořádat a vzít si z ní to nejlepší a už se netrápit. Naučil mě chápat své pocity a pomoci si. Naučil mě respektovat si své hranice. Už první návštěva ve mě otevřela cosi, co druhá ještě posunula dál a do dnešního dne (1,5 roku po) mi poskytuje jiný pohled na mnoho situací, které by mě kdysi položily alespoň na kolena. Cítím, že mám život více ve svých rukou, nemusím nechat sebou cloumat pro dobro druhých lidí… Zkrátka mi narostla křídla. Občas sice ještě klopítnu, ale pak už povětšinou vím, kam další krok směřovat. A když nebudu vědět, vím ke komu pro radu … pro konzultaci ... podporu.

Moc děkuji a moc si Tvé práce upřímně vážím. Ať se daří.
    Míša

PS: Občas o své zkušenosti s terapií někomu řeknu. A zdá se, že to bývá inspirací, že tu na řešení mašech otázek a záseků v nás nemusíme být a nejsme sami :)

• M
    Umístění: Tomáš KleisnerSlužby: psychoterapie

Příjemný člověk, úžasný terapeut, velmi mi pomohl. Mohu jen doporučit, pokud bych potřebovala ještě něco řešit, opět bych se objednala k němu. Díky!

• T
    Umístění: Tomáš KleisnerSlužby: psychoterapie

Perfektni spoluprace, pan Kleisner se dokaze vcitit do problemu a rozebrat ho a navrhnout nejen to optimalni ale i to nejlepsi reseni...

• V
    Umístění: Tomáš KleisnerSlužby: psychoterapie

Poprvé jsem byla u lékaře psychologa a byla jsem z laického hlediska velmi spokojená, s některýmy úkoly , které mi doktor zadal se stále potýkám, ale snad to zvládnu. Vendulka

• D
    Umístění: Tomáš KleisnerSlužby: psychoterapie dětí a mladistvých

velice mily a prijemny clovek. Mame za sebou zatim prvni navstevu, ale jsme moc spokojeni. Rozhodovali jsme se take podle ostatnich recenzi, ale jak rikal pan doktor: „Dejte prosim hlavne na sve pocity.”

• L
    Umístění: Tomáš KleisnerSlužby: psychoterapie

""Názory jsou důležitým elementem naší webové stránky, protože pomáhají pacientům najít takového lékaře, který jim bude co nejvíce vyhovovat."" Toto je žádost o hodnocení lékaře. Mohu jen říct, že já si svého terapeuta našla. Mám k němu důvěru a věřím, že plně odvádí svou práci. Zatím jsme na začátku naší spolupráce. V životě jsem potkala už celkem hodně psychologů (spíše profesně, ale i soukromě) a o psychologii si myslím, že je to jak s právem. Každý právník si jednotlivý paragraf může vyložit po svém, to samé psycholog. Tomáš Kleisner je profesionál a jeho práce se mi líbí! Přeji každému ať si také najde toho svého tkzv. "na míru" psychologa, já svého už mám...

• R
    Umístění: Tomáš KleisnerSlužby: osobní psychoterapie

Tomáše mohu vřele doporučit. Navštívila jsem ho celkem třikrát, je to velmi empatický člověk a skvělý psychoterapeut. Díky němu jsem pochopila spoustu věcí, kterými jsem se v minulosti trápila a už po druhém sezení jsem si připadala, jakoby mně někdo přepnul a já začala sama sebe i okolí vnímat úplně jinak (čehož si m.j. všimli i mí blízcí). Začala jsem se mít ráda a jsem prostě šťastná. Radka

• D

Dobrý den,Tomáši,
    nezapomněla jsem na vaši pomoc.Chtěla bych vám moc poděkovat za
    splečná sezení a za zlikvidování mého problému. Navštěvovala jsem vás sice již v květnu a v červnu letošního roku, ale chci vám řici, že mé uzdravení přečkalo letní prázdniny a na konci srpna jsem opět po
    6ti měsících nastoupila zpět na SŠ.
    Již první terapie mi vlila do žil novou sílu a já se cítila po dlouhé době velmi dobře a tento stav nabýval na síle dalšími terapiemi. Opět se těším ze života, s manželem cetujeme, poslední syn úspěšně odmaturoval a práce s mládeží mě přímo naplňuje.Chtěla jsem vědět , jestli je to jen přechoný stav, ale stále trvá a moje starosti a trápení jsou minulostí.
    Návštěvy u vás mi moc pomohly najít sebe samu i mě vrátily zpět do školy. To jsem si ještě v dubnu neuměla ani představit. Jsem stále v pohodě a starosti jsem se naučila nechat zavřené v kabinetu.
    Mohu říci, že mě u vás potkal velký zázrak a jsem moc ráda, že jsem vyhledala vaši pomoc. Vše, co jsem podnikla před terapiemi u vás bylo k ničemu a nijak mi nepomohlo. Ještě jednou velký dík a všem, kteří potřebují pomoci s bolavou duší doporučuji návtěvu u vás.
    S pozdravem Dana V. - pomněnka

• C
    Umístění: Tomáš KleisnerSlužby: psychoterapie

Byla jsem asi u 5 psychologů a s jediným Tomášem věřím, ze terapie ma smysl. Poprvé mi to hodně dává cely pohled a pochopeni emocí , jaké v nás jsou a jak s nama točí a jak se je naučit zvládat a pochopit vztahy, aby fungovaly. Jak získat znovu sebeuctu a postavit se na vlastní nohy. Na terapiich jsem naprosto uvolněna. Opravdu Pan Psycholog.

• J
    Umístění: Tomáš KleisnerSlužby: psychoterapie

A truly positive experience. Very inviting, calming, and comforting. A powerful listener, whose intent is driven on helping his patients find their solutions. I am greatful to have found Dr. Kleisner.