Pod pekárnami 10, Praha 9, Praha
Tomáš Kleisner

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

Rychlá, diskrétní a účinná pomoc s vyhořením, úzkostmi, strachem a depresí, rodinnými konflikty, pracovními neshodami, ztrátou sebedůvěry, závislostmi...

• Deprese

Psychologické konzultace

Psychoterapie

Psychoterapie dětí a mladistvých

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Citim se tam velmi dobre, tesim se na dalsi navstevu, moc mi terapie pomaha. Pan doktor me umi podnitit k premysleni do hloubky az rozkryji to podstatne.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Pan doktor mel supr uvolneny pratelsky pristup, krom povidani si velmi ocenuji prakticke cviceni, vysvetleni cehokoli co jsem nechapala a znovu se zeptala, a nakonec sumarizace dalsich kroku. Cela hodina byla velmi aktivni a davalo to smysl. Takze se tesim na dalsi setkani, dekuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Jak moc potřebujete trpět, abyste se mohli změnit? Leta jsem se odhodlávala vyrazit k odborníkovi, který by mi pomohl lépe se zorientovat v mé hlavě, ale vždy jsem si to sama rozmluvila s tím, že jsem jen "přecitlivělá" a určitě jsou na tom lidé i hůř :) Když to se mnou vzdalo už i mé zdraví, tak jsem usoudila, že na tom lidé mohou být hůř, ale já se z toho sama nevyhrabu a potřebuji si s někým popovídat. "Protrpěla" jsem si dvě sezení s jinou terapeutkou, která mi pomohla pootevřít oči, ale zdaleka mi nesedla tolik jako Tomáš, kterého jsem objevila tady na Známém lékaři. Staré rodinné vzorce, které pro mě už nefungují, se pod jeho rukami rozpadají jako domečky z karet a vnitřní sevření, které je pomalu nahrazováno klidem, je podle reakcí okolí poznat i navenek. Život jde dál, sh*t happens, ale díky Tomášovi je pro mne snazší si tím vším projít. Děkuji :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Dobrý pocit z velké lidskosti a naděje na pozitivní změnu každým dnem + neobvyklá, ale jistě účinná zážitková forma

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Maximálna spokojnosť - jedinečný prístup, príjemný priebeh, cítim sa vždy bezpečne a pozorujem rýchle a dlhodobé zmeny :) Ďakujem!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Nemůžu si pana Kleisnera vynachválit! Jediné, čeho lituju, je, že jsem nepřišla dřív. Je to opravdu odborník každým coulem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

U pana Kleisnera nezažijete klasické "vykecávání" jako u jiných psychologů, ale opravdovou léčbu. Jeho "hraní na písku" mi ze začátku přišlo hloupé a k ničemu, ale po pár dnech jsem se vždy skutečně cítila líp - opravdu zázrak. Velice se mi líbí jeho originální přístup k léčbě. Chodím k němu již přes rok a nikdy nebylo na co si stěžovat. Mockrát děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner

Dnes jsme byli na prvním sezení u pana doktora.Z počátku jsem byla lehce nervozní,ale postupem času jsem se naprosto uvolnila.Vyhovuje mi přístup pana doktora,metody vysvětlování i humor.Už po první hodině jsem si uvědomila některé věci,které bych měla změnit.

Umístění: Tomáš Kleisner

Mám za sebou první návštěvu u Tomáše, hodnotím ji velmi pozitivně a těším se na další, je to vysoce kvalifikovaný psychoterapeut, rozhodně doporučuji!

Umístění: Tomáš Kleisner

Než jsem přišla k panu Kleisnerovi, byla jsem zoufalá a vyděšená. Již dlouhé roky jsem řešila různé zdravotní potíže a po úmrtí babičky a pár dalších okolnostech jsem zažila své první panické záchvaty. Byl pro mě nakonec problém i vyjít z domu a tak jsem začala užívat antidepresiva. V tomto stavu jsem dorazila k panu Kleisnerovi.
Jeho naprostý klid, vstřícnost, pochopení, empatie, způsob myšlení a dobrá nálada mě vlastně mile překvapují do dnes. Na každé sezení se upřímně těším a s každým dalším se cítím lépe, konečně jsem přišla na to, co je to sebeúcta a hlavně, jak se mít opravdu ráda.
Měla jsem dny, kdy jsem si myslela, že nemám sílu žít dál a že to nedokážu zvládnout. Všechny své nejtemnější myšlenky jsem vždy panu Kleisnerovi mohla svěřit a vděčím mu za mnohé.
Strach, který mě dříve ovládal, dnes vnímám jako parťáka na cestách, který je zde, aby mě chránil - nikoli omezoval.
K panu Kleisnerovi chovám úctu, respekt a obdiv za to, jak nádhernou práci a jak veliký pokrok dokáže s lidmi udělat - já jsem toho důkazem:).

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, máme s partnerem oba syny z předešlého manželství. Teď je to dva roky, co jsme spolu. Já mám dvě děti syn Tomáš 10 let, dcera Tereza 8 let. Můj partner má syna Jirku 10 let. Oba kluci se velice hádají a nerozumí si. Myslíme si, že partnerův syn je povahově hypersenzitivní a můj syn narcis. Dokázal by jste nám poradit, jak a jestli je to vůbec možné, mezi nimi nastolit soulad? Jsou oba jak z jiné dimenze. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, já v tuhle chvíli nevím, co stojí v cestě úspěchu vašich výchovných metod. Na to se spolu můžeme podívat, abyste to mohli změnit.

PhDr. Tomáš Kleisner

• Dobry den, syn zacal chodit od listopadu do materske skolky. Bohuzel nezvladame adaptacni fazi. Syn krici ze spani, ze tam nechce, uplne se klepe...kazde rano place. Jsem z toho uz zoufala. Pomohl byste nam prosim toto obdobi zvladnou?

Ano, přijďte.

PhDr. Tomáš Kleisner