PhDr.

Tomáš Kleisner , Ph.D.

Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 76 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Rychlá, diskrétní a účinná pomoc s vyhořením, úzkostmi, strachem a depresí, rodinnými konflikty, pracovními neshodami, ztrátou sebedůvěry, závislostmi, psychosomatickými obtížemi, se… Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Tomáš Kleisner Combined ShapeCreated with Sketch.

Pod pekárnami 10
    190 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Bankovní převod

Služby

Psychoterapie 700 Kč
    Psychologické konzultace 700 Kč
    Rodinné psychoterapie 1 400 Kč
    Psychoterapie dětí a mladistvých 700 Kč
    Partnerská psychoterapie 1 400 Kč
    Běžný termín je hodina, pro rodiny a páry dvě hodiny

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Rychlá, diskrétní a účinná pomoc s vyhořením, úzkostmi, strachem a depresí, rodinnými konflikty, pracovními neshodami, ztrátou sebedůvěry, závislostmi, psychosomatickými obtížemi, se ztrátou, zármutkem a bolestí.
    www.terapeutkleisner.cz
    Život je plný změn a stát se může ledacos. Pokud ale naši smluvenou schůzku nezrušíte alespoň 48 hodin předem, budu vám ji účtovat, protože už volný termín patrně neobsadím jiným zájemcem.

• dětská psychologie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• R
    Umístění: Tomáš KleisnerSlužby: osobní psychoterapie

Tomáše mohu vřele doporučit. Navštívila jsem ho celkem třikrát, je to velmi empatický člověk a skvělý psychoterapeut. Díky němu jsem pochopila spoustu věcí, kterými jsem se v minulosti trápila a už po druhém sezení jsem si připadala, jakoby mně někdo přepnul a já začala sama sebe i okolí vnímat úplně jinak (čehož si m.j. všimli i mí blízcí). Začala jsem se mít ráda a jsem prostě šťastná. Radka

Dobrý den,Tomáši,
    nezapomněla jsem na vaši pomoc.Chtěla bych vám moc poděkovat za
    splečná sezení a za zlikvidování mého problému. Navštěvovala jsem vás sice již v květnu a v červnu letošního roku, ale chci vám řici, že mé uzdravení přečkalo letní prázdniny a na konci srpna jsem opět po
    6ti měsících nastoupila zpět na SŠ.
    Již první terapie mi vlila do žil novou sílu a já se cítila po dlouhé době velmi dobře a tento stav nabýval na síle dalšími terapiemi. Opět se těším ze života, s manželem cetujeme, poslední syn úspěšně odmaturoval a práce s mládeží mě přímo naplňuje.Chtěla jsem vědět , jestli je to jen přechoný stav, ale stále trvá a moje starosti a trápení jsou minulostí.
    Návštěvy u vás mi moc pomohly najít sebe samu i mě vrátily zpět do školy. To jsem si ještě v dubnu neuměla ani představit. Jsem stále v pohodě a starosti jsem se naučila nechat zavřené v kabinetu.
    Mohu říci, že mě u vás potkal velký zázrak a jsem moc ráda, že jsem vyhledala vaši pomoc. Vše, co jsem podnikla před terapiemi u vás bylo k ničemu a nijak mi nepomohlo. Ještě jednou velký dík a všem, kteří potřebují pomoci s bolavou duší doporučuji návtěvu u vás.
    S pozdravem Dana V. - pomněnka

• C
    Umístění: Tomáš KleisnerSlužby: psychoterapie

Byla jsem asi u 5 psychologů a s jediným Tomášem věřím, ze terapie ma smysl. Poprvé mi to hodně dává cely pohled a pochopeni emocí , jaké v nás jsou a jak s nama točí a jak se je naučit zvládat a pochopit vztahy, aby fungovaly. Jak získat znovu sebeuctu a postavit se na vlastní nohy. Na terapiich jsem naprosto uvolněna. Opravdu Pan Psycholog.

Umístění: Tomáš KleisnerSlužby: psychoterapie

A truly positive experience. Very inviting, calming, and comforting. A powerful listener, whose intent is driven on helping his patients find their solutions. I am greatful to have found Dr. Kleisner.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nechápu, jak je to možné, ale umí se skvěle trefit do problému
    To jsem nikdy nezažil. Nechápu metodu, ale mám pocit, že mi vidí až do břicha.

• V

Pan terapeut možná rozumí lidem se syndromem vyhoření, či obdobnými problémy. Ale má návštěva u něj mi spíše stav zhoršila, jeho názory a léčebné metody mohou být vhodné pro tělesně zdravé jedince, ale pro závažně fyzicky nemocného člověka mohou být až zdraví škodlivé. Nevim, jak si pan terapeut představuje, že bude "léčit tmou"- metodou, která je i u fyzicky zdravých lidí kontroverzní, natož u člověka fyzicky nemocného a vyčerpaného. Toto mi doporučoval konzultovat s mým ošetřujícím lékařem, ale ten tomu až nemohl uvěřit a rozhodně mi to nedoporučil podstoupit. Ze sezení jsem odcházela značně rozčarovaná, myslím si, že opravdu nelze aplikovat stejné metody na fyzicky zdravých a fyzicky nemocných lidech. Recenzi jsem dlouho zvažovala, a samozřejmě netvrdím, že pan terapeut jiným lidem nebude prospěšný, ale za mě jako fyzicky závažně nemocného člověka rozhodně nedoporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana doktora jsem navštívila zatím dvakrát. Nedá se slovy vyjádřit, s jakými pocity jsem odcházela. Již první sezení mi na několik týdnů ulevilo a zvládla jsem dál žít. Po druhém sezení se začal můj život měnit - postoje, vztah k okolí. Jen díky panu doktorovi dál zvládám bojovat se svými démony. Cítím se u něj v bezpečí. Je to člověk s empatií, profesionál a nesmírně si ho vážím. Doporučuji na 1000%. JN

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Tomáše můžu jen doporučit! Byla jsem u něj celkem třikrát a dostala jsem víc než jsem očekávala. Jeho osobitý přístup a "sochaření" mi pomohly najít sebe samu a za to mu patří velký dík! Jednou jsem s sebou vzala i dceru (3 roky) kvůli počůrávání z trucu a i když to vypadalo, že si tam celou dobu jen hraje a nás neposlouchá, od druhého dne s tím přestala a navíc ani odtamtud nechtěla odejít.:-)

• L

Za Tomášem jsem přišel v déle trvajících úzkostech z nečekané životní situace. Nevěděl jsem přesně co čekat, ale již první sezení mi pomohlo postavit se na nohy a během dvou týdnů jsem byl z úzkostí venku.
    Díky němu se zase těším ze života a odložil jsem černé brýle.
    Pokud se perete s úzkostí či depresí, můžu Tomáše jedině doporučit.

• P

Pan doktor s Vámi opravdu na něčem pracuje již od prvního sezení. Není to ten typ psychologa, ke kterému si za peníze chodíte jen "popovídat" a který by na Vás jenom soucitně hleděl. Díky jeho prožitkovým cvičením si uvědomíte spoustu věcí a mozek se Vám jakoby "přenastaví". Mně velmi pomohl.

Nejblížší termíny:

další dny