Pod pekárnami 10, Praha 9, Praha
Tomáš Kleisner (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod
607 75.....

Psychoterapie • 900 Kč

Psychoterapie dětí a mladistvých • 900 Kč

Psychologické konzultace • 900 Kč +3 Více

Partnerská psychoterapie • 1 800 Kč

Rodinné psychoterapie • 1 800 Kč

Běžný termín je hodina, pro rodiny a páry dvě hodiny ( klikněte na 2 termíny za sebou)

Rychlá, diskrétní a účinná pomoc s vyhořením, úzkostmi, strachem a depresí, rodinnými konflikty, pracovními neshodami, ztrátou sebedůvěry, závislostmi...

• deprese

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Z mého pohledu je pan doktor, jak se říká, člověk na správném místě, Je to nejen vzdělaný odborník, ale i upřímný, otevřený a milý člověk. To se často, bohužel, nevidí. Kéž by bylo víc takových psychologů i doktorů medicíny.

Umístění: Tomáš Kleisner

Vystřídala jsem už mnoho psychologů, psychiatrů i terapeutů. A nikdy mi nikdo nepomohl ani zlomkem tak, jako pan doktor Kleisner. Pomohl mi začít se svým životem znovu, vždy byl ke mě velice laskavý, upřímný a otevřený. Nejednou mi zachránil život, když už jsem žít nechtěla.. Vděčím mu opravdu za hodně. V mých očích to nikdy nebude JEN pak doktor. Děkuju..

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Máme za sebou teprve první sezení, bylo velmi příjemné a, řekla bych, že i přínosné a efektivní. Pan doktor mluvil velmi srozumitelně a naprosto k věci, mám pocit, že jsme se posunuly v dobrém směru. Těšíme se na další setkání.

Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Musím říct, že k Tomášovi chodíme bráška, mamka i já a jsme z jeho přístupu úplně nadšení ! Bráškovi je 10 let a od první návštěvy se k němu vždy těší, tak jako my ! :-) Můžeme jenom doporučit s plným počtem hvězdiček a ještě víc ! :-) Děkujeme za vše !

Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Skvělý člověk, který je na svém místě. Běžně hodnocení nepíšu, ale po včerejší návštěvě musím. Už po prvním setkání jsem si začala uvědomovat některé věci, které jsem si předtím nechtěla přiznat. Můžu zcela upřímně říct, že po první návětěvě jsem odcházela s motivací, začít na sobě pracovat a určité věci v mém životě postupně změnit. Těším se na další setkání!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Skvely clovek a fantasticky terapeut. Terapie s nim byla rychla, vtipna, zabavna a predevsim, opravdu ucinna. Rozhodne necekejte zadne dlouhe rozbory. Stacilo skutecne jen par navstev.

Umístění: Tomáš Kleisner

Děkuji za milý přístup a vyslechnutí. Perfektní prostředí pro deti. Určitě přijdu znovu, moc mi první návštěva pomohla.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Pan doktor je milý, má velmi lidsky přístup. Behem chvíle má nervozita opadla, cítila jsem se prijemne a uvolnene. Podařilo se mu odkryt cast mého problému, dat mi cenné rady (co se do našeho prvního sezení v rámci hodiny vešlo). Určitě se objednám znovu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

S Tomášem Kleisnerem, jsem velice spokojená,spoustu věcí díky jeho terapii vnímám jinak a cítím se o mnoho lépe.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Dekuji Tomasovi, ze mi po dlouhe dobe vratil radost a energii do zivota. Je moc fajn a vi, co dela. Doporucuji :)

Psychoterapie

Psychoterapie dětí a mladistvých

Psychologické konzultace

Partnerská psychoterapie

Rodinné psychoterapie

Cena není uvedená

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, máme s partnerem oba syny z předešlého manželství. Teď je to dva roky, co jsme spolu. Já mám dvě děti syn Tomáš 10 let, dcera Tereza 8 let. Můj partner má syna Jirku 10 let. Oba kluci se velice hádají a nerozumí si. Myslíme si, že partnerův syn je povahově hypersenzitivní a můj syn narcis. Dokázal by jste nám poradit, jak a jestli je to vůbec možné, mezi nimi nastolit soulad? Jsou oba jak z jiné dimenze. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, já v tuhle chvíli nevím, co stojí v cestě úspěchu vašich výchovných metod. Na to se spolu můžeme podívat, abyste to mohli změnit.

PhDr. Tomáš Kleisner

• Dobry den, syn zacal chodit od listopadu do materske skolky. Bohuzel nezvladame adaptacni fazi. Syn krici ze spani, ze tam nechce, uplne se klepe...kazde rano place. Jsem z toho uz zoufala. Pomohl byste nam prosim toto obdobi zvladnou?

Ano, přijďte.

PhDr. Tomáš Kleisner