Pod pekárnami 10, Praha 9, Praha
Tomáš Kleisner

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost
607 75.....

Rychlá, diskrétní a účinná pomoc s vyhořením, úzkostmi, strachem a depresí, rodinnými konflikty, pracovními neshodami, ztrátou sebedůvěry, závislostmi...

• deprese

Psychologické konzultace

Psychoterapie

Psychoterapie dětí a mladistvých

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Maximálna spokojnosť - jedinečný prístup, príjemný priebeh, cítim sa vždy bezpečne a pozorujem rýchle a dlhodobé zmeny :) Ďakujem!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Nemůžu si pana Kleisnera vynachválit! Jediné, čeho lituju, je, že jsem nepřišla dřív. Je to opravdu odborník každým coulem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

U pana Kleisnera nezažijete klasické "vykecávání" jako u jiných psychologů, ale opravdovou léčbu. Jeho "hraní na písku" mi ze začátku přišlo hloupé a k ničemu, ale po pár dnech jsem se vždy skutečně cítila líp - opravdu zázrak. Velice se mi líbí jeho originální přístup k léčbě. Chodím k němu již přes rok a nikdy nebylo na co si stěžovat. Mockrát děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner

Dnes jsme byli na prvním sezení u pana doktora.Z počátku jsem byla lehce nervozní,ale postupem času jsem se naprosto uvolnila.Vyhovuje mi přístup pana doktora,metody vysvětlování i humor.Už po první hodině jsem si uvědomila některé věci,které bych měla změnit.

Umístění: Tomáš Kleisner

Mám za sebou první návštěvu u Tomáše, hodnotím ji velmi pozitivně a těším se na další, je to vysoce kvalifikovaný psychoterapeut, rozhodně doporučuji!

Umístění: Tomáš Kleisner

Než jsem přišla k panu Kleisnerovi, byla jsem zoufalá a vyděšená. Již dlouhé roky jsem řešila různé zdravotní potíže a po úmrtí babičky a pár dalších okolnostech jsem zažila své první panické záchvaty. Byl pro mě nakonec problém i vyjít z domu a tak jsem začala užívat antidepresiva. V tomto stavu jsem dorazila k panu Kleisnerovi.
Jeho naprostý klid, vstřícnost, pochopení, empatie, způsob myšlení a dobrá nálada mě vlastně mile překvapují do dnes. Na každé sezení se upřímně těším a s každým dalším se cítím lépe, konečně jsem přišla na to, co je to sebeúcta a hlavně, jak se mít opravdu ráda.
Měla jsem dny, kdy jsem si myslela, že nemám sílu žít dál a že to nedokážu zvládnout. Všechny své nejtemnější myšlenky jsem vždy panu Kleisnerovi mohla svěřit a vděčím mu za mnohé.
Strach, který mě dříve ovládal, dnes vnímám jako parťáka na cestách, který je zde, aby mě chránil - nikoli omezoval.
K panu Kleisnerovi chovám úctu, respekt a obdiv za to, jak nádhernou práci a jak veliký pokrok dokáže s lidmi udělat - já jsem toho důkazem:).

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie dětí a mladistvých

Dobrý den, byla jsem minulý týden poprvé se synem (11) na schůzce u pana doktora a mohu vřele doporučit. Oba si nás svým přístupem okamžitě získal. Hlavně syn, který má ze všeho obavy a měl dopředu strach co bude, tak odcházel nadšený, pozitivně naladěný a těší se na další setkání. Uvidíme, jak bude terapie pokračovat, ale už teď vidím velký krok dopředu u kluka a i já jsem si odnesla pár poznatků a námětů k zamyšlení :-). Už jsme objednáni na další termín. Doporočuji služby ostatním. Kateřina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Z mého pohledu je pan doktor, jak se říká, člověk na správném místě, Je to nejen vzdělaný odborník, ale i upřímný, otevřený a milý člověk. To se často, bohužel, nevidí. Kéž by bylo víc takových psychologů i doktorů medicíny.

Umístění: Tomáš Kleisner

Vystřídala jsem už mnoho psychologů, psychiatrů i terapeutů. A nikdy mi nikdo nepomohl ani zlomkem tak, jako pan doktor Kleisner. Pomohl mi začít se svým životem znovu, vždy byl ke mě velice laskavý, upřímný a otevřený. Nejednou mi zachránil život, když už jsem žít nechtěla.. Vděčím mu opravdu za hodně. V mých očích to nikdy nebude JEN pak doktor. Děkuju..

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Máme za sebou teprve první sezení, bylo velmi příjemné a, řekla bych, že i přínosné a efektivní. Pan doktor mluvil velmi srozumitelně a naprosto k věci, mám pocit, že jsme se posunuly v dobrém směru. Těšíme se na další setkání.

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, máme s partnerem oba syny z předešlého manželství. Teď je to dva roky, co jsme spolu. Já mám dvě děti syn Tomáš 10 let, dcera Tereza 8 let. Můj partner má syna Jirku 10 let. Oba kluci se velice hádají a nerozumí si. Myslíme si, že partnerův syn je povahově hypersenzitivní a můj syn narcis. Dokázal by jste nám poradit, jak a jestli je to vůbec možné, mezi nimi nastolit soulad? Jsou oba jak z jiné dimenze. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, já v tuhle chvíli nevím, co stojí v cestě úspěchu vašich výchovných metod. Na to se spolu můžeme podívat, abyste to mohli změnit.

PhDr. Tomáš Kleisner

• Dobry den, syn zacal chodit od listopadu do materske skolky. Bohuzel nezvladame adaptacni fazi. Syn krici ze spani, ze tam nechce, uplne se klepe...kazde rano place. Jsem z toho uz zoufala. Pomohl byste nam prosim toto obdobi zvladnou?

Ano, přijďte.

PhDr. Tomáš Kleisner