Pod pekárnami 10, Praha 9, Praha
Tomáš Kleisner

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

Rychlá, diskrétní a účinná pomoc s vyhořením, úzkostmi, strachem a depresí, rodinnými konflikty, pracovními neshodami, ztrátou sebedůvěry, závislostmi...

• Deprese

• Karlova universita

• dětská psychologie
  • psychoterapie

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Pan doktor je fajn a je velmi empatický. Člověk k němu získá okamžitě důvěru. Škoda že jsou tak dlouhé čekací lhůty. Je to ale díky jeho oblíbenosti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

V posledních letech jsem byla u několika psychologů, ale nikde jsem neudělala tak velké a rychlé pokroky, jako u pana doktora Kleisnera. Jeho metody jsou možná méně tradiční, ale o to účinnější. Vyhovuje mi přístup, že mi vše důkladně vysvětlí, a poté oklikou i názorně předvedeme, abych si opravdu uvědomila to, co potřebuju.

Zpočátku jsem byla velmi nesvá z "hraní si na pískovišti", ale čím víc to praktikujeme, tím geniálnější mi ta metoda připadá.

Chodím teprve nějaký ten půlrok, ale i moje okolí si povšimlo výrazné změny k lepšímu. I na sezeních se postupně stává z nervózní kuličky uvolněná a pohodlná osoba.

Mohu jen a jen doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Jsem naprosto nadšená. Pan doktor je velice příjemný, empatický, schopný a profesionální. Od první chvíle jsem se cítila klidně a v bezpečí. Jeho myšlenky, vysvětlení a návrhy řešení mi přišly velmi podnětné. Těším se na další návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Růst je někdy obtížné a s Vámi pak snazší a někdy dokonce i zábavné. Naprostá spokojenost, děkuji Vám pane doktore.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

U Pana Kleisnera získám vědomí, že věci mají cenu, nejsem na ně sám a vždycky se těším na další sezení, které spolu máme. Chodím sem už přes rok a můžu říct, že mi to pomohlo neskutečným způsobem i když vím, že nás společně čeká ještě spousta práce.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychologické konzultace

Pan doktor byl velmi empatický, věcný a vše umí popsat tak, že to každý pochopí. Těším se na další návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Jsem nesmírně vděčná za to, že jsem mohla potkat pana doktora Kleisnera. Zhruba 7 let jsem chodila na terapie (celkem tři různí terapeuti), ale až s panem doktorem se začaly věci opravdu měnit. Jeho metody jsou opravdu účinné. Pan doktor je vstřícný, milý, otevřený a nesmírně vtipný. Vřele doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Citim se tam velmi dobre, tesim se na dalsi navstevu, moc mi terapie pomaha. Pan doktor me umi podnitit k premysleni do hloubky az rozkryji to podstatne.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Pan doktor mel supr uvolneny pratelsky pristup, krom povidani si velmi ocenuji prakticke cviceni, vysvetleni cehokoli co jsem nechapala a znovu se zeptala, a nakonec sumarizace dalsich kroku. Cela hodina byla velmi aktivni a davalo to smysl. Takze se tesim na dalsi setkani, dekuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Jak moc potřebujete trpět, abyste se mohli změnit? Leta jsem se odhodlávala vyrazit k odborníkovi, který by mi pomohl lépe se zorientovat v mé hlavě, ale vždy jsem si to sama rozmluvila s tím, že jsem jen "přecitlivělá" a určitě jsou na tom lidé i hůř :) Když to se mnou vzdalo už i mé zdraví, tak jsem usoudila, že na tom lidé mohou být hůř, ale já se z toho sama nevyhrabu a potřebuji si s někým popovídat. "Protrpěla" jsem si dvě sezení s jinou terapeutkou, která mi pomohla pootevřít oči, ale zdaleka mi nesedla tolik jako Tomáš, kterého jsem objevila tady na Známém lékaři. Staré rodinné vzorce, které pro mě už nefungují, se pod jeho rukami rozpadají jako domečky z karet a vnitřní sevření, které je pomalu nahrazováno klidem, je podle reakcí okolí poznat i navenek. Život jde dál, sh*t happens, ale díky Tomášovi je pro mne snazší si tím vším projít. Děkuji :)

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, máme s partnerem oba syny z předešlého manželství. Teď je to dva roky, co jsme spolu. Já mám dvě děti syn Tomáš 10 let, dcera Tereza 8 let. Můj partner má syna Jirku 10 let. Oba kluci se velice hádají a nerozumí si. Myslíme si, že partnerův syn je povahově hypersenzitivní a můj syn narcis. Dokázal by jste nám poradit, jak a jestli je to vůbec možné, mezi nimi nastolit soulad? Jsou oba jak z jiné dimenze. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, já v tuhle chvíli nevím, co stojí v cestě úspěchu vašich výchovných metod. Na to se spolu můžeme podívat, abyste to mohli změnit.

PhDr. Tomáš Kleisner

• Dobry den, syn zacal chodit od listopadu do materske skolky. Bohuzel nezvladame adaptacni fazi. Syn krici ze spani, ze tam nechce, uplne se klepe...kazde rano place. Jsem z toho uz zoufala. Pomohl byste nam prosim toto obdobi zvladnou?

Ano, přijďte.

PhDr. Tomáš Kleisner