Pod pekárnami 10, Praha 9, Praha
Tomáš Kleisner (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod
607 75.....

Psychoterapie (900 Kč)

Psychoterapie dětí a mladistvých (900 Kč)

Psychologické konzultace (900 Kč) + 3 Více

Partnerská psychoterapie (1 800 Kč)

Rodinné psychoterapie (1 800 Kč)

Běžný termín je hodina, pro rodiny a páry dvě hodiny ( klikněte na 2 termíny za sebou)

Rychlá, diskrétní a účinná pomoc s vyhořením, úzkostmi, strachem a depresí, rodinnými konflikty, pracovními neshodami, ztrátou sebedůvěry, závislostmi...

• deprese

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Musím říct, že k Tomášovi chodíme bráška, mamka i já a jsme z jeho přístupu úplně nadšení ! Bráškovi je 10 let a od první návštěvy se k němu vždy těší, tak jako my ! :-) Můžeme jenom doporučit s plným počtem hvězdiček a ještě víc ! :-) Děkujeme za vše !

Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Skvělý člověk, který je na svém místě. Běžně hodnocení nepíšu, ale po včerejší návštěvě musím. Už po prvním setkání jsem si začala uvědomovat některé věci, které jsem si předtím nechtěla přiznat. Můžu zcela upřímně říct, že po první návětěvě jsem odcházela s motivací, začít na sobě pracovat a určité věci v mém životě postupně změnit. Těším se na další setkání!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Skvely clovek a fantasticky terapeut. Terapie s nim byla rychla, vtipna, zabavna a predevsim, opravdu ucinna. Rozhodne necekejte zadne dlouhe rozbory. Stacilo skutecne jen par navstev.

Umístění: Tomáš Kleisner

Děkuji za milý přístup a vyslechnutí. Perfektní prostředí pro deti. Určitě přijdu znovu, moc mi první návštěva pomohla.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Pan doktor je milý, má velmi lidsky přístup. Behem chvíle má nervozita opadla, cítila jsem se prijemne a uvolnene. Podařilo se mu odkryt cast mého problému, dat mi cenné rady (co se do našeho prvního sezení v rámci hodiny vešlo). Určitě se objednám znovu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

S Tomášem Kleisnerem, jsem velice spokojená,spoustu věcí díky jeho terapii vnímám jinak a cítím se o mnoho lépe.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Dekuji Tomasovi, ze mi po dlouhe dobe vratil radost a energii do zivota. Je moc fajn a vi, co dela. Doporucuji :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Psychologa - pana Tomáše jsem si našla na internetu. Potřebovala jsem poradit se vztekem svého pětiletého syna. Sezení bylo velmi přínosné a efektivní. Pochopila jsem pocity a potřeby svého syna. Změna v přístupu se ukázala okamžitě. Honzík hned vycítil podporu a spolupracuje. Děkuji za pozitivní a konstruktivní přístup! Měla jsem jít už před rokem, kdy jsem to poprvé zvažovala, ušetřila bych si velké starosti a Honzíkovi také.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Tomáš Kleisner psychoterapie

Prvni,zda se ucinna psychterapie po dvaceti letech hledani a trapeni, urcite doporucuji, snad jen se pripravit, ze u toho musi pacient sam hodne zapnout mozek

Umístění: Tomáš Kleisner neúspěchy ve škole, zaseknutí v životě, úmrtí osob

U Tomáše jsem se poprvé objednala při jedné velké úzkostí před zkouškou na VŠ… a kvůli déle trvajícímu pocitu, že mi něco ve mně brzdí úspěchy a štěstí jak ve škole, tak i v dalších oblastech života. Jednou pak kvůli traumátku z resuscitace bez happyendu a nezpracovaného úmrtí blízké kamarádky. Trpělivě mě vyslechl, nabídl mi pohled i z trochu jiného úhlu. Nabídl mi techniky, jak se se situací vypořádat a vzít si z ní to nejlepší a už se netrápit. Naučil mě chápat své pocity a pomoci si. Naučil mě respektovat si své hranice. Už první návštěva ve mě otevřela cosi, co druhá ještě posunula dál a do dnešního dne (1,5 roku po) mi poskytuje jiný pohled na mnoho situací, které by mě kdysi položily alespoň na kolena. Cítím, že mám život více ve svých rukou, nemusím nechat sebou cloumat pro dobro druhých lidí… Zkrátka mi narostla křídla. Občas sice ještě klopítnu, ale pak už povětšinou vím, kam další krok směřovat. A když nebudu vědět, vím ke komu pro radu … pro konzultaci ... podporu.

Moc děkuji a moc si Tvé práce upřímně vážím. Ať se daří.
Míša

PS: Občas o své zkušenosti s terapií někomu řeknu. A zdá se, že to bývá inspirací, že tu na řešení mašech otázek a záseků v nás nemusíme být a nejsme sami :)

Psychoterapie

Psychoterapie dětí a mladistvých

Psychologické konzultace

Partnerská psychoterapie

Rodinné psychoterapie

Cena není uvedená

Umístění: Tomáš Kleisner

Umístění: Tomáš Kleisner neúspěchy ve škole, zaseknutí v životě, úmrtí osob

Moc děkuji a moc si Tvé práce upřímně vážím. Ať se daří.
Míša

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, máme s partnerem oba syny z předešlého manželství. Teď je to dva roky, co jsme spolu. Já mám dvě děti syn Tomáš 10 let, dcera Tereza 8 let. Můj partner má syna Jirku 10 let. Oba kluci se velice hádají a nerozumí si. Myslíme si, že partnerův syn je povahově hypersenzitivní a můj syn narcis. Dokázal by jste nám poradit, jak a jestli je to vůbec možné, mezi nimi nastolit soulad? Jsou oba jak z jiné dimenze. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, já v tuhle chvíli nevím, co stojí v cestě úspěchu vašich výchovných metod. Na to se spolu můžeme podívat, abyste to mohli změnit.

PhDr. Tomáš Kleisner

• Dobry den, syn zacal chodit od listopadu do materske skolky. Bohuzel nezvladame adaptacni fazi. Syn krici ze spani, ze tam nechce, uplne se klepe...kazde rano place. Jsem z toho uz zoufala. Pomohl byste nam prosim toto obdobi zvladnou?

Ano, přijďte.

PhDr. Tomáš Kleisner