PhDr.

Tomáš Kleisner , Ph.D.

Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

Objednat se 77 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Rychlá, diskrétní a účinná pomoc s vyhořením, úzkostmi, strachem a depresí, rodinnými konflikty, pracovními neshodami, ztrátou sebedůvěry, závislostmi, psychosomatickými obtížemi, se… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Tomáš Kleisner

Pod pekárnami 10
    190 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Bankovní převod

Služby

Psychoterapie 700 Kč
    Psychologické konzultace 700 Kč
    Rodinné psychoterapie 1 400 Kč
    Psychoterapie dětí a mladistvých 700 Kč
    Partnerská psychoterapie 1 400 Kč
    Běžný termín je hodina, pro rodiny a páry dvě hodiny

Dotazy od pacientů (12)

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů
  • Dobry den, syn zacal chodit od listopadu do materske skolky. Bohuzel nezvladame adaptacni fazi. Syn krici ze spani, ze tam nechce, uplne se klepe...kazde rano place. Jsem z toho uz zoufala. Pomohl byste nam prosim toto obdobi zvladnou?

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

PhDr. Tomáš Kleisner

Ano, přijďte.

• Dobrý den, máme s partnerem oba syny z předešlého manželství. Teď je to dva roky, co jsme spolu. Já mám dvě děti syn Tomáš 10 let, dcera Tereza 8 let. Můj partner má syna Jirku 10 let. Oba kluci se velice hádají a nerozumí si. Myslíme si, že partnerův syn je povahově hypersenzitivní a můj syn narcis.… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

PhDr. Tomáš Kleisner

Dobrý den, já v tuhle chvíli nevím, co stojí v cestě úspěchu vašich výchovných metod. Na to se spolu můžeme podívat, abyste to mohli změnit.

Zkušenosti a dovednosti

• Rychlá, diskrétní a účinná pomoc s vyhořením, úzkostmi, strachem a depresí, rodinnými konflikty, pracovními neshodami, ztrátou sebedůvěry, závislostmi, psychosomatickými obtížemi, se ztrátou, zármutkem a bolestí.
    www.terapeutkleisner.cz
    Život je plný změn a stát se může ledacos. Pokud ale naši smluvenou schůzku nezrušíte alespoň 48 hodin předem, budu vám ji účtovat, protože už volný termín patrně neobsadím jiným zájemcem.

• dětská psychologie

• hypochondrie
  • emocionální krize
  • poruchy příjmu potravy
  • poruchy spánku
  • dospělé děti z dysfunkčních rodin
  • agresivní chování
  • únava
  • mužská menopausa
  • adhd
  • zhoršená koncentrace
  • poruchy v mezilidských vztazích
  • nízké sebevědomí
  • úzkost

Fotografie

Hodnocení pacientů

Umístění: Tomáš KleisnerSlužby: psychoterapie

Perfektni spoluprace, pan Kleisner se dokaze vcitit do problemu a rozebrat ho a navrhnout nejen to optimalni ale i to nejlepsi reseni...

Umístění: Tomáš KleisnerSlužby: psychoterapie

Poprvé jsem byla u lékaře psychologa a byla jsem z laického hlediska velmi spokojená, s některýmy úkoly , které mi doktor zadal se stále potýkám, ale snad to zvládnu. Vendulka

Umístění: Tomáš KleisnerSlužby: psychoterapie dětí a mladistvých

velice mily a prijemny clovek. Mame za sebou zatim prvni navstevu, ale jsme moc spokojeni. Rozhodovali jsme se take podle ostatnich recenzi, ale jak rikal pan doktor: „Dejte prosim hlavne na sve pocity.”

Umístění: Tomáš KleisnerSlužby: psychoterapie

""Názory jsou důležitým elementem naší webové stránky, protože pomáhají pacientům najít takového lékaře, který jim bude co nejvíce vyhovovat."" Toto je žádost o hodnocení lékaře. Mohu jen říct, že já si svého terapeuta našla. Mám k němu důvěru a věřím, že plně odvádí svou práci. Zatím jsme na začátku naší spolupráce. V životě jsem potkala už celkem hodně psychologů (spíše profesně, ale i soukromě) a o psychologii si myslím, že je to jak s právem. Každý právník si jednotlivý paragraf může vyložit po svém, to samé psycholog. Tomáš Kleisner je profesionál a jeho práce se mi líbí! Přeji každému ať si také najde toho svého tkzv. "na míru" psychologa, já svého už mám...

• Umístění: Tomáš KleisnerSlužby: osobní psychoterapie

Tomáše mohu vřele doporučit. Navštívila jsem ho celkem třikrát, je to velmi empatický člověk a skvělý psychoterapeut. Díky němu jsem pochopila spoustu věcí, kterými jsem se v minulosti trápila a už po druhém sezení jsem si připadala, jakoby mně někdo přepnul a já začala sama sebe i okolí vnímat úplně jinak (čehož si m.j. všimli i mí blízcí). Začala jsem se mít ráda a jsem prostě šťastná. Radka

Dobrý den,Tomáši,
    nezapomněla jsem na vaši pomoc.Chtěla bych vám moc poděkovat za
    splečná sezení a za zlikvidování mého problému. Navštěvovala jsem vás sice již v květnu a v červnu letošního roku, ale chci vám řici, že mé uzdravení přečkalo letní prázdniny a na konci srpna jsem opět po
    6ti měsících nastoupila zpět na SŠ.
    Již první terapie mi vlila do žil novou sílu a já se cítila po dlouhé době velmi dobře a tento stav nabýval na síle dalšími terapiemi. Opět se těším ze života, s manželem cetujeme, poslední syn úspěšně odmaturoval a práce s mládeží mě přímo naplňuje.Chtěla jsem vědět , jestli je to jen přechoný stav, ale stále trvá a moje starosti a trápení jsou minulostí.
    Návštěvy u vás mi moc pomohly najít sebe samu i mě vrátily zpět do školy. To jsem si ještě v dubnu neuměla ani představit. Jsem stále v pohodě a starosti jsem se naučila nechat zavřené v kabinetu.
    Mohu říci, že mě u vás potkal velký zázrak a jsem moc ráda, že jsem vyhledala vaši pomoc. Vše, co jsem podnikla před terapiemi u vás bylo k ničemu a nijak mi nepomohlo. Ještě jednou velký dík a všem, kteří potřebují pomoci s bolavou duší doporučuji návtěvu u vás.
    S pozdravem Dana V. - pomněnka

• Umístění: Tomáš KleisnerSlužby: psychoterapie

Byla jsem asi u 5 psychologů a s jediným Tomášem věřím, ze terapie ma smysl. Poprvé mi to hodně dává cely pohled a pochopeni emocí , jaké v nás jsou a jak s nama točí a jak se je naučit zvládat a pochopit vztahy, aby fungovaly. Jak získat znovu sebeuctu a postavit se na vlastní nohy. Na terapiich jsem naprosto uvolněna. Opravdu Pan Psycholog.

Umístění: Tomáš KleisnerSlužby: psychoterapie

A truly positive experience. Very inviting, calming, and comforting. A powerful listener, whose intent is driven on helping his patients find their solutions. I am greatful to have found Dr. Kleisner.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nechápu, jak je to možné, ale umí se skvěle trefit do problému
    To jsem nikdy nezažil. Nechápu metodu, ale mám pocit, že mi vidí až do břicha.

• Pan terapeut možná rozumí lidem se syndromem vyhoření, či obdobnými problémy. Ale má návštěva u něj mi spíše stav zhoršila, jeho názory a léčebné metody mohou být vhodné pro tělesně zdravé jedince, ale pro závažně fyzicky nemocného člověka mohou být až zdraví škodlivé. Nevim, jak si pan terapeut představuje, že bude "léčit tmou"- metodou, která je i u fyzicky zdravých lidí kontroverzní, natož u člověka fyzicky nemocného a vyčerpaného. Toto mi doporučoval konzultovat s mým ošetřujícím lékařem, ale ten tomu až nemohl uvěřit a rozhodně mi to nedoporučil podstoupit. Ze sezení jsem odcházela značně rozčarovaná, myslím si, že opravdu nelze aplikovat stejné metody na fyzicky zdravých a fyzicky nemocných lidech. Recenzi jsem dlouho zvažovala, a samozřejmě netvrdím, že pan terapeut jiným lidem nebude prospěšný, ale za mě jako fyzicky závažně nemocného člověka rozhodně nedoporučuji.

PhDr. Tomáš Kleisner , Ph.D.
psycholog, dětský psycholog, psychoterapeut

Objednat se