Přijímám: dospělí

Psychologické poradenství • 1 200 Kč

Nejčastěji hledané služby

Máchova 18, Praha

Mgr. Jan Andres

Přistupuji ke každému klientovi zcela individuálně, bez předsudků s maximálním respektem k jeho svébytnosti a jedinečnosti. Nesnažím se o klientovo př...

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - psychologie
  • University of Jyväskylä (Finsko) - psychologie

• psychoterapie

Fotografie

Znalost jazyků

• Angličtina

Umístění: Mgr. Jan Andres psychologické poradenství

První setkání mi sedlo. Ovšem dále je těžké hodnotit, právě kvůli teprv prvnímu “seznamovacímu” setkání.

Umístění: Mgr. Jan Andres individuální psychoterapie

Mgr. Andres je velice sympatický a příjemný. Je hned poznat, že udělá vše co by mohlo pacientovi pomoc s jeho problémy. Též mluví perfektně anglicky. Byl jsem u něj s mým starším synem, který mluví jenom anglicky, a ten je moc rád že poznal Mgr. Andrese a věří že mu pomůže s jeho problémy.

Umístění: Mgr. Jan Andres individuální psychoterapie

Pan Andres je skvělý. Již po první hodině jsem cítila zlepšení. Během prvních pár sezení mi pomohl uvědomit si důvody mého chování v určitých situacích, na které jsem sama nedokázala celé roky přijít. Vyhovuje mi jeho klidný a empatický přístup, rozhodně doporučuji.

Umístění: Mgr. Jan Andres individuální psychoterapie

Terapie u pana Andrese mi moc pomohla, vyhovoval mi klidný, chápající přístup, odcházela jsem s pocitem porozumění a několika nápady co dál. Děkuji