Přijímám: dospělí
Bankovní převod, Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

1) Po konzultaci proveďte převod na můj účet: *********/**** se zprávou obsahující Vaše jméno a datum konzultace;
2) nebo podle údajů z faktury či QR kódem na faktuře, která Vám přijde na mail.
To je vše. Děkuji za důvěru

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Jiné aplikace pro videohovory:
Spojíme se přes konzultační webovou aplikaci Whereby na adrese https://whereby.com/karolina-peruth. Připojte se, prosím, s mírným předstihem, abyste si stihli ověřit kvalitu připojení k internetu a nastavit povolení kamery a mikrofonu.

1 200 Kč

1 200 Kč

Dovolená 26.4. - 5.5.
Aktuálně nepřijímám nové klienty.
Objednávání zde na Znamylekar slouží pouze pro soukromou praxi (ne do zdravotnic...

Ukončené školy

• Déčko Liberec: Kompletní krizová intervence, akreditována MPSV ČR (2017)
  • Univerzita Karlova, Filozofická fakulta. Obor: Psychologie (2019)
  • Univerzita Karlova: Akreditovaný kurz Psycholog ve zdravotnictví (2019)
Zobrazit více

• psychoterapie

Účty sociálních médií

Umístění: Je ok nebýt ok individuální psychoterapie

Úžasne sedenia, naozaj profesionálny prístup a zorganizované sedenia.

Umístění: Je ok nebýt ok individuální psychoterapie

Velmi profesionální chování a bezpečné prostředí.

Umístění: Je ok nebýt ok individuální psychoterapie

Karolína je nejlepší psycholog, se kterým jsem se kdy setkala. Je lidská, empatická a člověka má pocit bezpečí, že se na něj jako na klienta nevykasle i když věci nejsou vždy dobře. Určitě moc terapii doporučuji, opravdu si myslím, že lepší terapie snad není. Udělala jsem velký pokrok díky této teraoiiu. Děkuji Karolíno

Umístění: Je ok nebýt ok individuální psychoterapie

Ke Karolíně Peruth odcházím několik let , a vždy jsem díky ní mnohem lépe dokázala pochopit a zpracovat věci a situace , co se mi v určitém období stali.. můžu jen doporučit .. jsem více než spokojená..je to nejmilejší duše pod sluncem :)

Umístění: Je ok nebýt ok individuální psychoterapie

Na individuální psychoterapie k paní Karolíně Peruth chodím už přes rok. Nepochybně mi to pomohlo a zlepšení jsem cítila již po pár návštěvách. Na terapii se vždy těším a líbí se mi, že dostávám i různá cvičení a úkoly.
Opravdu skvělá, sympatická, vřelá, chytrá psycholožka, kterou můžu jen doporučit!

Umístění: Je ok nebýt ok individuální psychoterapie

Super!!! Terapie mi moc pomáhají. :) Moc děkuji za všechno. Všem velmi doporučuji.

Umístění: Je ok nebýt ok individuální psychoterapie

Paní Karolínku znám pomalu 3roky.Je milá,citlivá a za ty roky jsem poprvé viděla opravdovou změnu a hlavně jsme společně našly důvod mých problémů.Díky Karolínce je můj život mnohem klidnější a umím se svou poruchou žít.Karolínka je prostě můj Anděl.Lucie

Umístění: Je ok nebýt ok individuální psychoterapie

Na terapie chodím ke Karolíně přes rok. Vždycky byla milá, sympatická, lidská, vtipná s naprosto nádhernou energií, kterou do terapií dokáže hezky přenést tak, že se člověk cítí prostě skvěle, nestydí se a nemá problém otevřít se. Co mi naprosto vyhovuje je to, že vám dokáže popsat z odborného hlediska a vysvětlit fyzické a psychické projevy. Naprosto precizně si zapisuje body z terapie, které dokáže používat v té následující a vycházet z ní. Je od ní cítit opravdový zájem a cit a odbornost. Naše terapie mi změnily život a byly a jsou obrovským přínosem. Milá Kájo, děkuji za vše a jste jednička!!!!!!!

Umístění: Je ok nebýt ok individuální psychoterapie

Paní psycholožka je velmi milá, empatická, klade správné otázky, používá vhodné metody a reviduje Vaše pokroky. Snaží se přijít na jádro problému a naučit Vás pracovat se sebou v náročných situacích. Velmi mi pomohla a i dále pomáhá. Rozhodně doporučuji objednat si sezení.