Přijímám: dospělí
Bankovní převod, Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

1) Po konzultaci proveďte převod na můj účet: *********/**** se zprávou obsahující Vaše jméno a datum konzultace;
2) nebo podle údajů z faktury či QR kódem na faktuře, která Vám přijde na mail.
To je vše. Děkuji za důvěru

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Jiné aplikace pro videohovory:
Spojíme se přes konzultační webovou aplikaci Whereby na adrese https://whereby.com/karolina-peruth. Připojte se, prosím, s mírným předstihem, abyste si stihli ověřit kvalitu připojení k internetu a nastavit povolení kamery a mikrofonu.

Aktuálně nepřijímám nové klienty. Pro nové klienty bude k dispozici kalendář pravděpodobně od 1/2023 či dle časových možností.
Objednávání zde ...

• Generalizované úzkostné poruchy
  • Deprese
  • Emoční poruchy

Ukončené školy

• Déčko Liberec: Kompletní krizová intervence, akreditována MPSV ČR (2017)
  • Univerzita Karlova, Filozofická fakulta. Obor: Psychologie (2019)
  • Univerzita Karlova: Akreditovaný kurz Psycholog ve zdravotnictví (2019)
Zobrazit více

• psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

3 názory pacientů

Umístění: Je ok nebýt ok individuální psychoterapie

Paní Karolínku znám pomalu 3roky.Je milá,citlivá a za ty roky jsem poprvé viděla opravdovou změnu a hlavně jsme společně našly důvod mých problémů.Díky Karolínce je můj život mnohem klidnější a umím se svou poruchou žít.Karolínka je prostě můj Anděl.Lucie

Umístění: Je ok nebýt ok individuální psychoterapie

Na terapie chodím ke Karolíně přes rok. Vždycky byla milá, sympatická, lidská, vtipná s naprosto nádhernou energií, kterou do terapií dokáže hezky přenést tak, že se člověk cítí prostě skvěle, nestydí se a nemá problém otevřít se. Co mi naprosto vyhovuje je to, že vám dokáže popsat z odborného hlediska a vysvětlit fyzické a psychické projevy. Naprosto precizně si zapisuje body z terapie, které dokáže používat v té následující a vycházet z ní. Je od ní cítit opravdový zájem a cit a odbornost. Naše terapie mi změnily život a byly a jsou obrovským přínosem. Milá Kájo, děkuji za vše a jste jednička!!!!!!!

Umístění: Je ok nebýt ok individuální psychoterapie

Paní psycholožka je velmi milá, empatická, klade správné otázky, používá vhodné metody a reviduje Vaše pokroky. Snaží se přijít na jádro problému a naučit Vás pracovat se sebou v náročných situacích. Velmi mi pomohla a i dále pomáhá. Rozhodně doporučuji objednat si sezení.

Objednávání zde ...

• Generalizované úzkostné poruchy
  • Deprese
  • Emoční poruchy

Ukončené školy

• Déčko Liberec: Kompletní krizová intervence, akreditována MPSV ČR (2017)
  • Univerzita Karlova, Filozofická fakulta. Obor: Psychologie (2019)
  • Univerzita Karlova: Akreditovaný kurz Psycholog ve zdravotnictví (2019)
Zobrazit více

• psychoterapie