Psycholog Praha

• „Na Terru jsem se obrátila, protože jsem potřebovala pomoci s vtíravými, často se opakujícími myšlenkami a také s projevy chování, které po těchto myšlenkách následovaly. Za sezení s Terrou MOC DĚKUJI, hodně mi to pomohlo ujasnit si myšlenky, zvědomit si spoustu věcí a také minimalizovat tyto "ocd myšlenky" a následné opakující se chování. Praktické rady a tipy, které mi Terra poradila používám stále! :) Na sezeních jsem měla pocit, že s Terrou můžu probrat cokoli a že mě za to neodsoudí, což jsem už předtím s jinými lidmi zažila a jsem moc ráda, že během sezení s Terrou jsem se cítila v bezpečí. :) Ještě jednou za vše děkuji a objímám :) :) Kateřina Více

Charvátova 3, Praha Mapa

Poradenství - Counseling

2 000 Kč

• „Paní Veronika mi pomohla projít velmi náročným obdobím, kdy jsem prožívala životní krizi, ve které jsem se utápěla a nevěděla, jak z ni ven. Již předtím jsem vyzkoušela několik jiných psychoterapeutů, ale až u Veroniky jsem našla terapeutický způsob práce a především způsob životního nazírání, který mi velmi vyhovuje a ji mi inspirací i do budoucna. Paní Veronika umí nejen pomoci "tady a teď" a tím ulevit momentální zátěži, ale především učí a vybavuje člověka novými mechanizmy a kompetencemi tak, aby si byl každý schopen i v budoucnu pomoci sám - předává dar. A já za tento dar děkuji. Více

Lojovická 921/53, Praha Mapa

Klíč k Lásce k životu

Konzultace pro páry

2 400 Kč

• „Děkuji za skvělou spolupráci, profesionální a empatický koučing, který má výsledky! Cord je člověk, kterému se můžete s čímkoli svěřit, vyslechne Vás a nejenže se trefí do černého, ale dokáže Vás navést i na jiné způsoby přemýšlení, které Vás opravdu dokážou posunout dál. Za mě velká spokojenost. Více

Žitomírská 26 - Vinohrady, Praha Mapa

Coaching - Praha 2

Psychoterapie

1 300 Kč

1 300 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více

„Paní doktorka mě vždy nasměruje správným směrem .Mám v ní velkou důvěru. Je vnímavá a chytrá. Po návštěvě u ní jsem vždy plná pozitivních dojmů a přesvědčena,že vše zvládnu. Více

V Jámě 8, Praha Mapa

Psychoterapie

Equita Therapy, z.s.

• „Terapii s Lucií jsem vyhledala kvůli neurčitým pocitům úzkosti, o kterých jsem toho sama moc nevěděla. Postupem času jsme společně odkrývaly jejich příčiny, hledaly jádro pudla a systematicky je začaly řešit. Nyní už dokážu přijít na zdroje nespokojenosti sama, což považuji za jeden z našich největších úspěchů. Naše spolupráce trvala okolo 10 měsíců, a za tu dobu bylo takovýchto úspěchů mnoho – jsem spokojenější sama se sebou, sebevědomější a asertivnější, dokážu se lépe slovně vyjádřit, mám méně zbytečného strachu, se strachem teď také umím pracovat mnoho a mnoho dalších skvělých věcí… Terapie probíhala kvůli pandemii z velké části telefonicky, to však nemělo na její efektivitu žádný dopad, není proto nutné ani v dnešní době nijak váhat nad vyhledáním pomoci. Velmi jsem také ocenila její doporučení knih, které mi padly jak ulité, a taky skvělou knihu, kterou sama napsala. Rozhodnutí objednat se právě k Lucii bylo jedno z nejmoudřejších, které jsem kdy udělala a velmi ji za poskytnutou pomoc a péči děkuji :) Více

Žitomírská 26, Praha Mapa

Psycholog a kouč | Praha 10

• Psycholog, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více

„Pan doktor byl pozorný jak při rozhovoru se mnou, tak vůči chování syna (3 roky, podezření na poruchu autistického spektra). Byla to první návštěva, proto se jednalo spíše o komunikaci mezi námi, přesto si všímal, jak syn reaguje na různé podněty a kromě pravděpodobné diagnózy poskytl vysvětlení a rady pro další práci. Celkových 75 minut uběhlo velmi rychle a příjemně. Více

PhDr. Petr Beroušek - SPERO, Praha Mapa

Virtuální - korespondenční psychologická poradna - za smluvních podmínek po předchozím ujednání

od 500 kč

• Psycholog, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více

„Lucka je úžasná žena a hrozně empatická, příjemná i její mluva je moc příjemná. Vždy mě vyslechne a poradí nebo stačí od ní jen navést a ukázat třeba i jiný pohled na danou věc a člověk se nad tím zamyslí a řekne si jo tak to taky vlastně jde. za mě opravdu doporučuji :) Více

• Psycholog, Psychoterapeut

„Skvělý přístup, výborná domluva a příjemné prostředí. Pan doktor Chrášťanský mi velmi pomohl, rozhodně doporučuji :)

Belgická 23, Praha Mapa

Soukromá psychologická praxe

• Psycholog, Psychoterapeut

„S pánom Štepanovičom som sa po prvýkrát stretla pred dvoma rokmi kvôli kríze v partnerstve. Aj vďaka jeho postrehom, objektívnym pohľadom, trpezlivosti a nadhľade som stále so svojim manželom. Veľmi si cením jeho prístup. Najviac má asi fascinovali otázky, vďaka ktorým som sa uberala svojim vlastným smerom a nie niekoho iného. Pán Štepanovič je veľmi pozorný a láskavý človek a vďačím mu za veľa. Aj za to, že som o kúsok bližšie k sebe samej aj za svoju dcérku, ktorá sa nám s manželom podarila. Terapie som mala aj v tehotenstve, za ktoré som nesmierne vďačná. Odporúčam každému, kto sa akokoľvek necíti byť sám sebou. Z každého sedenia som si odniesla kúsok (seba)poznania. Je to skúsenosť na nezaplatenie. Ešte raz veľké ďakujem. Více

Na Poříčí 1041/12, Praha Mapa

Mgr. Boris Štepanovič, psycholog

od 1 200 kč

• Psycholog, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více

„Paní Matesová je velmi příjemná a chápavá terapeutka. V kontaktu s dítětem panuje klid a důvěra. A to i při online konzultacích, při kterých jsme vlastně v klidu domova. Více

Konzultace 50 min

1 500 Kč

• „Poprvé jsem se s Matejem setkala před třemi lety během náročné době, a nedokážu si představit jak by to dopadlo kdybych se a nim nesetkala… Matejův přístup posiluje jeho pacienta, vede ho k tomu, aby poznal a ocenil své silné stránky, ale také prijal sve slabší stranky jako nedílnou - a konstruktivní - část sam sebe. Díky jeho přátelskému přístupu, jeho otevřenost a zkušenost s různými kulturami a plynula angličtina, je velmi snadné s ním komunikovat. Také se mi líbí, že kombinuje metody a bere v potaz nejen verbální komunikaci, ale také jak se – třeba I nevědomě – Člověk tělesné vyjadřuje. Je také velmi soustředěný, takže mě přivede zpět, když se slovama přiliš daleko potuluju… Více

Víta Nejedlého 15, Praha Mapa

PoPoli, rozvojové a terapeutické centrum

od 900 kč

800 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Touto cestou bych chtěl Pavlovi poděkovat. Díky za profesionální přístup, empatii, podporu, čas a odbornou eruduci. Terapie mi moc pomohla, s jeho pomocí jsem našel jádro svého problému. Sezení byla velmi příjemná a hlavně účinná. Přeji mnoho spokojených klientů, jako jsem byl já. Více

Rezidence Rosa, Střelničná 1680/8, Praha 8 – Kobylisy, Praha Mapa

Individuální psychoterapie, Pavel Kozelka - psycholog

1 000 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Výborná paní doktorka. Profesionální, milá, vstřícná. Byla trpělivá, i když to se mnou bylo těžké. Dokázala mi poradit a zároveň mi doporučila pomoc vhodnou přímo pro můj problém. Více

Oldřichova 49, Praha 2 - Nusle, Praha Mapa

Mgr. Ivona Matějů

• Psycholog, Psychoterapeut

„Dobrý den, pana terapeuta mohu vřele doporučit. Na mé osobní cestě mi velmi pomohl. Je to člověk přátelský, citlivý, empatický a poctivý. To znamená, že na lidech zbytečně nevydělává a opravdu se snaží člověka co nejdříve vyléčit. Jsem moc Vděčná za to, že se naše duše mohly potkat a já tak nalezla zpět svou životní rovnováhu. Více

28.pluku 7, Praha Mapa

ordinace v Praze

• Psycholog, Psychoterapeut

„V minulosti jsem měla několik momentů, kdy jsem se dostala do bodu, ve kterém jsem nedokázala uvažovat téměř o ničem jiném, než zda není na čase vyhledat nějakou terapeutickou pomoc. Protože sama, ani s nejbližšími přáteli už na to nestačím. Věci se ale následně vždy nějak (zdánlivě) usadily, všechno se hodilo do normálu a já si na to své lehce neurotické depkování zvykla jako na něco, co je holt moje neodparatelná součást. Jenže poslední z těchto zmíněných momentů byl obzvlášť temný a dlouhý, trval měsíce, měla jsem pocit, že jsem v hluboké jámě a nedokázala si představit, že bych se z ní už někdy dokázala vyhrabat. A nejvíc matoucí na tom bylo to, že jsem nenacházela žádnou zjevnou příčinu takových stavů. Odvážila jsem se to tedy tentokrát řešit, hledala na internetu někoho, kdo by mi pro mě přišel vhodný dle toho, co o něm můžu alespoň zjistit z jeho webových stránek a také z názorů klientů na tomto serveru. Vybrala jsem si Dušana Gregora a nepochybuju, že jsem si vybrala nejlíp, jak jsem mohla. Docházela jsem k němu jednou týdně po dobu jednoho roku. Byl mi sympatický lidským přístupem hned od počátku, pomohl mi s tím, že jsem se necítila nervózní. Po celou dobu jsem jedinkrát nezapochybovala, že mi skutečně rozumí, že ho zajímám, což mi potvrzoval tím, že se vždy orientoval – i když jsem zmínila něco či někoho, o kom na několika předchozích sezeních nepadla řeč. Zasmála jsem se s ním a neměla pocit, že mě tlačí někam, kde by mi to nebylo komfortní nebo by mi to cokoli podsouvalo – a na to já jsem obzvlášť citlivá a někdy až přehnaně ostražitá. Skutečně mě jen provázel, aniž by byl pasivní, nabízel mi varianty a ty jsme následně rozebírali. Ne vždy jsem měla pocit, že „to zabírá“ ihned, možná jsem se někdy příliš fixovala na to, že by se přece mělo něco v mém životě urychleně měnit, když chodím k tomu psychologovi. Ale postupně se cosi dalo do pohybu, vím, že za to mohly z velké části právě naše hovory, díky kterým jsem pak měla o čem přemýšlet do další návštěvy, kdy jsme se k tomu zpravidla vraceli. Naše setkávání skončila po roce, kdy už jsem byla z jámy venku a musím říct, že od té doby jsem se do podobných stavů už nedostala. Ne že by mě nikdy nepřepadly pocity deprese nebo úzkosti, ale ta niterná mizérie se už nevrátila. A to jsou to už čtyři roky, co k panu Gregorovi nechodím. Od té doby jsem nebyla ani u jiného terapeuta. A musím říct, že si dosud na mnohé, co na sezeních zaznělo, vzpomenu. Že mám v mnoha případech až teď pocit, že „to zabralo“, že sklízím plody toho, co se na oněch sezeních zasadilo. Projevuje se to tak, že ve chvílích, kdy mě něco neadekvátně vyvede z rovnováhy, přemýšlím o tom najednou jinak, vracím se v hlavě k nějaké z mnoha variant, co na sezení zazněla a co mi třeba tenkrát nepřipadala tolik významná. A pokládám si otázky, které mě navádí k tomu, proč se zrovna takto cítím – najednou vím, jaké otázky si mám pokládat. A za to vděčím Dušanu Gregorovi. (Mimochodem křestní jméno na něj sedí přesně, v duších, v těch se on vyzná.) Více

Oldřichova 97/51, Praha 2, Praha Mapa

Soukromá psychologická praxe

Individuální psychoterapie

1 200 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Po několika neúspěšných terapeutických pokusech jsem na Google mapách natrefila na Petra Paška. Petr mě přijal tak, že jsem okamžitě věděla, že jsem konečně na správném místě. Na Petra jsem se obrátila ve velmi náročném období svého života. Vždy jsem se u něj setkala nejen s citlivostí, s empatií, s moudrostí, ale také s důsledností, precizností a tahem na branku. Petr umí číst mezi řádky, pokládá správné otázky ve správný čas, vždy jde do hloubky problému. Zároveň má nadhled a smysl pro humor. Díky Petrovi jsem se lépe poznala, navedl mě na nové knihy, cesty a způsoby přemýšlení o světě, o vztazích i o sobě sama. V tom náročném období jsem se díky jeho péči úplně nezbláznila a ještě jsem si jako bonus odnesla nově nalezený pocit vnitřní svobody. Děkuji, Petře. Více

Mařákova 4, Praha Mapa

Psycholog a terapeut Praha

Mařákova 4, Praha 6, Praha Mapa

Psycholog a terapeut Praha

• Psycholog, Psychoterapeut

„Psychoterapie u paní Jany Kotalové mi neskutečně pomohly. Mám za sebou zkušenosti i s jinými terapeuty a s psychoanalýzou, ale teprve až s těmito návštěvami se mi skutečně ulevilo. Paní Kotalová je psycholog, který nemá tendence se nad klientem povyšovat, něco mu tajit nebo jeho problémy zasazovat do komplexních odborných kontextů, nepoužívá psychologická klišé... s obdivuhodnou jednoduchostí a naprostou upřímností se prostě zaměří na vás jako na konkrétního člověka a pomůže vám z problému najít cestu ven. Naše setkání mě naplnila pozitivní energií, nadějí a úlevou, že věci nejsou tak složité, jak se mi jeví. Jsem ji za tuto pomoc vděčná a její konzultace dále doporučuji. Pokud hledáte psychologa, který s vámi bude jednat na rovinu a s laskavostí, určitě budete spokojeni. Více

Ostrovského 253/3 (Ženské domovy), Praha Mapa

Psychologie Kotalová

od 1 000 kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Během půl roku jsem s terapeutem prošel opravdu dlouhou cestu. Začínal jsem u závislosti na názorech druhých a nezdravé podřízenosti vůči sebejistým lidem nebo lidem ve vedoucích funkcích. (A nevěděl jsem o tom.) Po půl roce daleko víc rozumím tomu, co se ve mně odehrává, kdo jsem a co potřebuju a jak to jde nebo nejde dohromady s potřebami druhých lidí. Sice to stálo hodně peněz - ale při zpětném pohledu, kdybych o tuto životní změnu měl přijít, neváhal bych zaplatit desetinásobek. Více

Mařákova 4, Praha Mapa

Psycholog a terapeut, Mařákova 4, 160 00, Praha 6