Konzultace online • 800 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Pro hovor je důležité zajistit si místo, kde Vás nikdo další neruší.
V čase sjednané konzultace zahájíme videohovor, který trvá 60 minut.
Konzultace probíhají přes aplikaci WhatsApp

Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit své lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).

Přijímám: dospělí
Hotovost

Individuální psychoterapie • 800 Kč

Psychoterapie • 800 Kč

Psychoterapie

Informace kuli koronaviru: Vzhledem k současným bezpečnostním nařízením vlády aktuálně poskytuji pouze videokonzultace přes aplikaci WhatsApp. Můžet...

• Úzkosti
  • Vztahové obtíže
  • Deprese

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií
  • Dynamický výcvik v komunitně-skupinové psychoterapii (model SUR)
  • Výcvik v Tanečně-pohybové terapii – TANTER

Individuální psychoterapie

Psychoterapie

Dozvědět se více

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutické poradenství psychoterapie

Po dnešním prvním sezení již rozumím, proč lidé chodí k psychologům/psychoterapeutům - nejlépe potom k takovým, jako je paní magistra. Její individuální, velmi osobní a empatický přístup a technika postupných “otevírání okének” mi pomohly uvědomit si, jak nastavit vlastnímu životu zrcadlo. Pocit, s kterým jsem odcházela byl plný naděje, což jsem za dlouhé měsíce nepocítila. Velmi Vám děkuji.

Mgr. Dana Horáková

Milá Moniko, jsem velmi ráda, že jsem mohla být ve správnou dobu na správném místě, podpořit Vás a společně proměnit náhled na situaci a podat "injekci naděje" :-)

Umístění: Psychoterapeutické poradenství Psychické problémy

Zatím první návštěva u paní psycholožky. Prostředí bylo příjemné, paní magistra se mi po celou dobu plně věnovala, pozorně naslouchala a poté jsme se dohodli na úpostupu léčby s tím, že bude dlouhodobá. Zatím veliká spokojenost.

Mgr. Dana Horáková

Pevně věřím že Vaše spokojenost bude pokračovat :-)

Umístění: Psychoterapeutické poradenství psychoterapie

Dana je dle mého názoru nejen skvělá terapeutka,ale i skvělý člověk:-) Chodím k ní již čtvrtým rokem.Udělala pro mě vždy maximum, aby mi pomohla dostat se z nepříjemných stavů.Je to takový můj anděl strážný:-) Věnuje se mi na 100% a vždycky se snaží porozumět mému trápení a najít cestu,jak z něj ven. Když jsem potřebovala akutní pomoc,vždycky tu pro mě byla.Je hrozně moc empatická a všechny bolestivé zážitky se mnou prožívá.Stejně tak má velkou radost, když se mi podaří v něčem posunout (například nenechat se vtahovat do situaci,ve kterých mi je nepříjemně a umět z nich vystoupit).Doplňuje mi péči a pozitivní přijetí, které mi chybělo v dětství a učí mě bránit si své potřeby a hranice:-) Je vůči mě trpělivá, nemá odsuzující názory vůči lidem a nikdy se nechovala tak, že by věděla líp, co je pro mne dobré, než já sama:-) Moc si ji vážím a mám ji moc ráda:-)

Mgr. Dana Horáková

Milá Míšo, jsem velmi ráda, že spolu můžeme jít tuto cestu, přestože je plná zkoušek a někdy to není vůbec lehké. Obě však víme, že má cenu se tím prodrat k lepším zítřkům plných nových možností. Je pro mě ctí být u každého "přepisu minulosti" umožňujícího kvalitnější prožívání přítomnosti. Těším se na další kroky....

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutické poradenství psychoterapie

K Daně Horákové jsem začala chodit s těhotenskou depresí. Dana byla během pár sezení schopná poukázat na důležitá témata, se kterými bylo třeba pohnout, zároveň však postupovala velice citlivě, opatrně. Byla jsem sama překvapená, jak rychle se můj stav zlepšoval. Paní Horáková dokáže skvěle naslouchat a "v rukávu" má vždy spoustu efektivních technik. Ještě jednou moc děkuji!

Mgr. Dana Horáková

Je vždy krásné vidět, jak se lidé rozvíjí a vzkvétají. Přeji krásné a naplněné mateřství!

Rád bych se podělil o svou zkušenost s paní Mgr. Danou Horákovou.

O její terapeutické praxi jsem se dověděl od své přítelkyně a myslím, že právě tato forma doporučení, "od úst u uchu" od našich blízkých, je ta, na kterou dáme nejvíce, v případě jakýchkoli problémů.

Znám ale i pocit, kdy nechceme své blízké "zatěžovat" našimi problémy a snažíme se všechno vyřešit a zahojit sami a i ten moment, kdy už víme, že na to sami nestačíme, potřebujeme pomoc a nevíme co dál. Píšu to možná právě pro ty lidi, co v tuto chvíli přemýšlejí jestli, jestli už, a komu se ozvat.

Jsem nesmírně rád, že jsem se ozval právě paní Horákové. Člověku, který v žádném případě a v žádné situaci ani v žádném momentu nesoudí, ale pořád hledá různé cesty a prostředky, jak pomoci. Oceňuji, že není ten druh terapeuta který "vše ví a všemu rozumí" a když měla pocit, že bych svůj stav a problémy měl konzultovat i s jinými odborníky, udělala vše aby mi doporučila ty nejlepší. A to taky ne nejlepší které zná, ale z těch všech mi doporučila právě ty, o kterých byla přesvědčena, že jsou pro MNĚ (z hlediska mého problému, naturelu, věku, práci, finančních možností) v tu chvíli, nejužitečnější.

Příkladná byla i následná starostlivost, kdy jí upřímně zajímalo jestli mi tito doporučení lidé pomohli a takové to "obyčejné": A jak se máte?.

Za to všechno jí i touto cestou chci PODĚKOVAT a přeji vše, líp, než nejlepší v pracovním i osobním životě.

Mgr. Dana Horáková

Děkuji za důvěru a oslovení v krizovém období. Čím víc rozumíme podstatě problémů a jejich souvislostem, tím méně je hodnotíme a soudíme. Toho rozumění je celostním chápáním prožívání a jeho přijímáním takového, jaké právě je. Jsem ráda, že se nám podařilo zapojit další pomocné lidi a vytvořit podpůrnou síť. Velmi si vážím tohoto ocenění,

Většina pacientů píše recenzi na lékaře, pokud od něj odchází nespokojeni. Málokdo ale tehdy, pokud odchází spokojený.
Proto jsem se rozhodla napsat pozitivní recenzi paní Mgr. Daně Horákové.
Do její poradny jsem se rozhodla přijít z osobních důvodů, kdy jsem špatně snášela porozchodové období a celkově jsem si potřebovala ujasnit některé osobní nejasnosti, jež mě v životě provázely.
Byla jsem až překvapená, jak záhy dokázala paní Dana nalézt souvislosti mezi aktuálním problémem a minulostí (výchovou, prostředím, kde člověk vyrůstal atd.). Již po prvním sezením jsem byla velmi nadšená a rozhodlá pro další spolupráci.
Přestože je mladá, je velmi vyrovnaná a zkušená, její přístup je velice profesionální. Oceňuji přirozenost, empatii a opatrnost při řešení tématu.
Z její poradny jsem odcházela pozitivní. A také jsem cítila, že společnými silami na problémech zapracujeme a já se naučím náročné situace zvládat v budoucnu lépe.
Zárověn jsem si díky její pomoci uvědomila, jak moc je člověk ovlivněn prostředím ve kterém odmalička vyrůstá, aniž by si to sám uvědomoval...
V neposlední řadě zmiňuji bezvadnou komunikaci a vstřícnost při domluvě. (Přestože jsem byla nový pacient, nenechala mne čekat několik týdnů, ale snažila se nalézt brzký termín návštěvy...)
Tímto bych chtěla upřímně poděkovat za pomoc.

Mgr. Dana Horáková

Ráda jsem Vám pomohla zorientovat se v aktuální situaci a pochopit určité souvislosti. Vážím si Vaší recenze a přeji hodně štěstí při dalším pátrání a otáčení se zpět do historie za zkušenostmi, jež jsou vepsány v našich tělech a myslích. Přeji úspěšné přepisování neuronových cestiček :-)

Chtěla bych touto cestou doporučit Danu Horákovou všem, kteří cítí, že na něco sami nestačí a potřebují vedle sebe nějakého empatického "průvodce". Velmi mi pomohla i pouze při našich dvou setkáních, které byly v akutní situaci těsně po rozchodu, kdy jsem cítila, že mi téměř puká srdce. Jelikož se mi psychika značně promítá do těla, velmi jsem ocenila, že jsme pracovali právě také přes tělo, což mě vrátilo k normálnímu fungování. Terapie mi také pomohla vidět své problémy v širších souvislostech. Člověk pak lépe chápe, proč ho určité věci bolí více, než by třeba okolí čekalo. Každý z nás si prošel něčím, co ho ovlivnilo a ovlivňuje i dál, a je potřeba to nějak zpracovat. Velmi děkuji, opravdu moc mi to pomohlo.

Mgr. Dana Horáková

Velmi rádo se stalo! Děkuji za důvěru při náročné "operaci" srdce. Ať tělu i duši slouží zdraví!

K paní Horákové jsem se rozhodla zajít pro radu kvůli dlouhotrvajícímu a vyčerpávajícímu problému v práci, s kterým už jsem si vlastními silami nedokázala poradit. V této akutní fázi mi pomohla, velký dík jí ale patří i za další sezení, během kterých jsme rozebíráním mých různých trápení dokázaly identifikovat hlavní téma, které tato trápení měla společné. Dočkala jsem se pochopení, podpory, rad jak obecnych, tak konkrétních- jak se v dané situaci zachovat, co nedělat, jak vnitřně danou situaci zpracovat. Osobně ten čas i peníze stály za to. Ještě jednou touto cestou moc diky.

Mgr. Dana Horáková

Bylo mi potěšením s Vámi spolupracovat! Procházení složitými pracovními situacemi bylo i pro mě zajímavou výzvou. Jsem velmi ráda, že to nabralo dobrý směr a držím palce ať se Vám stejně tak daří i v osobním životě!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprostá spokojenost. Paní Horáková umí svou práci velmi dobře. Prostředí je příjemné, důvěru vzbuzující.

Mgr. Dana Horáková

Děkuji za ocenění mé práce! Přeji další životní spokojenosti...

Ráda bych velice doporučila paní terapeutku Danu Horákovou. Velice mi pomohla v obtížném období v mém životě, společně jsme hledaly příčiny toho, proč se cítím, jak se cítím a jak s těmito pocity dále pracovat. Kromě společného "povídání" jsme se věnovaly i arteterapii a pohybové terapii a mohu říci, že tyto metody na sebe aplikuji dodnes. Paní Dana je opravdu skvělý člověk i terapeut, který se dokáže vcítit do toho, co její klienti prožívají, a pomůže jim najít jak cestu k sebepoznání, tak k řešení jejich životních situací, traumat z dětství apod. Dokonce se mnou na jedno setkání přišla i moje maminka, které stačilo jedno setkání s paní Danou, a začala nad sebou přemýšlet o hodně jinak. Tímto bych chtěla paní terapeutce poděkovat za spoustu času, který jsme spolu strávily.

Mgr. Dana Horáková

Milá Terezo, jsem velice ráda, že Vám sezení pomohla a že máme nyní k dispozici nástroje a strategie pro lepší zvládání životních výzev. Děkuji za Vaše hodnocení a přeji Vám i mamince dny naplněné pohodou!

• Úzkosti
  • Vztahové obtíže
  • Deprese

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií
  • Dynamický výcvik v komunitně-skupinové psychoterapii (model SUR)
  • Výcvik v Tanečně-pohybové terapii – TANTER

• psychoterapie

Stáže

• ESET – psychoterapeutická a psychosomatická klinika s.r.o. vedení terapeuitcké skupiny
  • Linka bezpečí – telefonická krizová intervence pro děti a mládež
  • CEREBRUM o.s. – tanečně-pohybová terapie – skupina pro lidi po ranění mozku
Zobrazit více