Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Psychoterapeutické poradenství

Přijímám: dospělí

Psychoterapie • od 1 000 kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Konzultace online • 1 000 Kč

Přijímám: dospělí

Pro hovor je důležité zajistit si místo, kde Vás nikdo další neruší.
V čase sjednané konzultace zahájíme videohovor, který trvá 60 minut.
Konzultace probíhají přes aplikaci WhatsApp.

Od 1.12. 2021 nevyužívám online kalendáře, ale můžete mě kontaktovat na email dana.horakova@seznam.cz nebo telefon: 777722289
On-line konzultac...

• Úzkosti
  • Vztahové obtíže
  • Deprese

• psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

1 000 Kč

Online konzultace

Ostatní služby

Zelenečská 504/47,

od 1 000 kč

Psychoterapeutické poradenství

Umístění: Psychoterapeutické poradenství psychoterapie

Paní terapeutka Horáková mi pomohla vymanit se ze starých nefunkčních vzorců, které mi dost nepříjemně komplikovaly život, a najít nové, lepší. Porozumět příčinám a dokázat se posunout dál. Poskytla mi bezpečné prostředí, ve kterém jsem mohla nahlas vyslovit - a dále zpracovávat - věci, které jsem se bála říct v duchu sama před sebou, a přitom mě hodně ovlivňovaly. Pomohla mi lépe pracovat s dechem a fyzickými pocity v těle, které souvisí s emocemi - a že aspoň u mě spolu souvisí dost :)
Myslím, že práci na sobě musíme udělat každý sám - ale někdy nevíme jak, a paní Mgr. Horáková mi při takovém hledání, jak na to, byla skvělou průvodkyní. A taky myslím, že - aspoň u mě - je práce na sobě úkol na celý život. Po tom, co jsem chodila na terapie k paní Mgr. Horákové, se mi žije mnohem lépe a spokojeněji, a myslím, že mi tahle zkušenost bude pomáhat i v budoucích malých i větších výzvách. Moc Vám děkuji!

Mgr. Dana Horáková

Milá Jaroslavo, děkuji za ohlédnutí se a sdílení svých zkušeností. Přeji ať poznatky a dovednosti slouží a i nadále z nich může těžit. Pohodovou cestu životem!

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Paní magistra má velmi citlivý přístup, nenásilným způsobem upozorní na věci, které se nenápadně staly běžnou součástí života, přestože jsou špatně, a vysvětlí je tak, aby si je člověk mohl uvědomit a dále s nimi pracovat. Jako terapeutku ji určitě doporučuji.

Mgr. Dana Horáková

Citlivý přístup vnímaný citlivou bytostí. Děkuji za milé setkání.

O
Umístění: Online konzultace Konzultace online

Jsem velice pozitivně překvapen. Myslem jsem ze jsem v bezvychodne situaci ale pani mi pomohla najit dalsi směr.

Mgr. Dana Horáková

:-) hodně štěstí na Vaši nové cestě!

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Kromě toho, že je paní Dana velice přátelská, milá a empatická osoba, je rozhodně odborníkem v tom co dělá. Na základě recenzí na těchto stránkách jsem se rozhodla paní Danu oslovit a nemohla jsem udělat líp. Mít svého terapeuta, by u nás mělo být jako - mít svého obvoďáka.
Děkuji za to co děláte, protože to děláte skvěle :) Rozhodně doporučuji.

Mgr. Dana Horáková

Milá Jitko, děkuji za Vaši důvěru a otevřenost, se kterou jste vstoupila do terapie. Mým úspěchem je každý krok klienta, k tomu, aby se cítil více spokojen a byl blíže naplnění svého potenciálu. Proto děkuji i Vám, za možnost být součástí složité životní situace a možnost vidět, jak jste ji proměnila ve svoji sílu a větší citlivost k sobě samé.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Konzultace probíhala v přátelském duchu, cítila jsem se dobře. Paní mě vyslechla a v klidu jsme pak problém řešily

:-)

Umístění: Psychoterapeutické poradenství psychoterapie

Po dnešním prvním sezení již rozumím, proč lidé chodí k psychologům/psychoterapeutům - nejlépe potom k takovým, jako je paní magistra. Její individuální, velmi osobní a empatický přístup a technika postupných “otevírání okének” mi pomohly uvědomit si, jak nastavit vlastnímu životu zrcadlo. Pocit, s kterým jsem odcházela byl plný naděje, což jsem za dlouhé měsíce nepocítila. Velmi Vám děkuji.

Mgr. Dana Horáková

Milá Moniko, jsem velmi ráda, že jsem mohla být ve správnou dobu na správném místě, podpořit Vás a společně proměnit náhled na situaci a podat "injekci naděje" :-)

Umístění: Psychoterapeutické poradenství Psychické problémy

Zatím první návštěva u paní psycholožky. Prostředí bylo příjemné, paní magistra se mi po celou dobu plně věnovala, pozorně naslouchala a poté jsme se dohodli na úpostupu léčby s tím, že bude dlouhodobá. Zatím veliká spokojenost.

Mgr. Dana Horáková

Pevně věřím že Vaše spokojenost bude pokračovat :-)

Umístění: Psychoterapeutické poradenství psychoterapie

Dana je dle mého názoru nejen skvělá terapeutka,ale i skvělý člověk:-) Chodím k ní již čtvrtým rokem.Udělala pro mě vždy maximum, aby mi pomohla dostat se z nepříjemných stavů.Je to takový můj anděl strážný:-) Věnuje se mi na 100% a vždycky se snaží porozumět mému trápení a najít cestu,jak z něj ven. Když jsem potřebovala akutní pomoc,vždycky tu pro mě byla.Je hrozně moc empatická a všechny bolestivé zážitky se mnou prožívá.Stejně tak má velkou radost, když se mi podaří v něčem posunout (například nenechat se vtahovat do situaci,ve kterých mi je nepříjemně a umět z nich vystoupit).Doplňuje mi péči a pozitivní přijetí, které mi chybělo v dětství a učí mě bránit si své potřeby a hranice:-) Je vůči mě trpělivá, nemá odsuzující názory vůči lidem a nikdy se nechovala tak, že by věděla líp, co je pro mne dobré, než já sama:-) Moc si ji vážím a mám ji moc ráda:-)

Mgr. Dana Horáková

Milá Míšo, jsem velmi ráda, že spolu můžeme jít tuto cestu, přestože je plná zkoušek a někdy to není vůbec lehké. Obě však víme, že má cenu se tím prodrat k lepším zítřkům plných nových možností. Je pro mě ctí být u každého "přepisu minulosti" umožňujícího kvalitnější prožívání přítomnosti. Těším se na další kroky....

Umístění: Psychoterapeutické poradenství psychoterapie

K Daně Horákové jsem začala chodit s těhotenskou depresí. Dana byla během pár sezení schopná poukázat na důležitá témata, se kterými bylo třeba pohnout, zároveň však postupovala velice citlivě, opatrně. Byla jsem sama překvapená, jak rychle se můj stav zlepšoval. Paní Horáková dokáže skvěle naslouchat a "v rukávu" má vždy spoustu efektivních technik. Ještě jednou moc děkuji!

Mgr. Dana Horáková

Je vždy krásné vidět, jak se lidé rozvíjí a vzkvétají. Přeji krásné a naplněné mateřství!

Rád bych se podělil o svou zkušenost s paní Mgr. Danou Horákovou.

O její terapeutické praxi jsem se dověděl od své přítelkyně a myslím, že právě tato forma doporučení, "od úst u uchu" od našich blízkých, je ta, na kterou dáme nejvíce, v případě jakýchkoli problémů.

Znám ale i pocit, kdy nechceme své blízké "zatěžovat" našimi problémy a snažíme se všechno vyřešit a zahojit sami a i ten moment, kdy už víme, že na to sami nestačíme, potřebujeme pomoc a nevíme co dál. Píšu to možná právě pro ty lidi, co v tuto chvíli přemýšlejí jestli, jestli už, a komu se ozvat.

Jsem nesmírně rád, že jsem se ozval právě paní Horákové. Člověku, který v žádném případě a v žádné situaci ani v žádném momentu nesoudí, ale pořád hledá různé cesty a prostředky, jak pomoci. Oceňuji, že není ten druh terapeuta který "vše ví a všemu rozumí" a když měla pocit, že bych svůj stav a problémy měl konzultovat i s jinými odborníky, udělala vše aby mi doporučila ty nejlepší. A to taky ne nejlepší které zná, ale z těch všech mi doporučila právě ty, o kterých byla přesvědčena, že jsou pro MNĚ (z hlediska mého problému, naturelu, věku, práci, finančních možností) v tu chvíli, nejužitečnější.

Příkladná byla i následná starostlivost, kdy jí upřímně zajímalo jestli mi tito doporučení lidé pomohli a takové to "obyčejné": A jak se máte?.

Za to všechno jí i touto cestou chci PODĚKOVAT a přeji vše, líp, než nejlepší v pracovním i osobním životě.

Mgr. Dana Horáková

Děkuji za důvěru a oslovení v krizovém období. Čím víc rozumíme podstatě problémů a jejich souvislostem, tím méně je hodnotíme a soudíme. Toho rozumění je celostním chápáním prožívání a jeho přijímáním takového, jaké právě je. Jsem ráda, že se nám podařilo zapojit další pomocné lidi a vytvořit podpůrnou síť. Velmi si vážím tohoto ocenění,

On-line konzultac...

• Úzkosti