Šlejnická 2018/1, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Hypnóza • 1 200 Kč

Individuální psychoterapie • 1 200 Kč

Koučování • 1 200 Kč

Nejčastěji hledané služby

Psychologické služby

Rád Vám pomohu hledat sebe sama; v životě, v tom, kam a ke komu patříte. Chcete se v sobě lépe vyznat, odpovědět si na otázky, o kterých uvažujete, na...

Ukončené školy

• FF UK, Katedra psychologie

Účty sociálních médií

Umístění: Psychologické služby Jiný

Koučink u pana Grubera na téma delegace práce byl pro mě velice přínosný. Spoustu věcí mi pomohl pochopit, navrhl jednoduché postupy, jak roli lépe zvládat a cítit se v ní komfortněji, včetně možnosti si postupy i ozkoušet. Vřele doporučuji a ještě jednou moc děkuji za pomoc!

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psychologické služby psychologické poradenství

Setkávání vnímám jako velmi užitečné. Mám prostor vyjádřit, co mi jde hlavou, zamyslet se nad tím, co a jak chci udělat. Odcházím s pocitem posunu, užitku...Rozhovor je bez tlaku, nebo soudu. Velmi příjemná a hlavně klidná atmosféra.

Umístění: Psychologické služby Jiný

Zažila jsem v životě konzultace s několika psychology, Jan Gruber rozhodně vyniká svou empatií, schopností naslouchat, porozumět problému a schopnosti pomoci Vám najít pro Vás tu nejlepší cestu a řešení. Jeho přístup je lidsky nesmírně příjemný, profesionální a flexibilní. Vřele doporučuji.

Pana Grubera jsem se rozhodla oslovit, jelikož jsem potřebovala poradit s dalším směřováním své profesní kariéry. Líbil se mi jeho vlídný přístup a efektivita s jakou mi pomohl utřídit mé myšlenky a zvolit nejlepší budoucí cestu.

Umístění: Psychologické služby

Komunikace je otevřená, je možné probrat cokoliv, bez tlaku, že by něco muselo nějak být. Po konzultaci vidím cesty, kterými se můžu, ale nemusím vydat. Vždy spolu najdeme řešení, nápady nebo nástroje, které můžu v praxi vyzkoušet, a kterí mi pak i fungují. Vážím si odbornosti a zkušeností, které dávají koučinku a konzultacím rámec.

Honza dokáže velmi příjemnou nenásilnou formou vnést člověku "pořádek do hlavy", tj. vnést řád a strukturu do sociálních dovedností, jako je poskytování zpětné vazby apod. Člověku se struktura zafixuje v hlavě trvale. I po letech si s kolegy, kteří měli možnost s Honzou pracovat při různých příležitostech vzpomeneme na různé techniky které nám Honza předával.

Umístění: Psychologické služby

Praktický nácvik relaxací, práce se stresem. Pomohlo mi to se lépe soustředit v práci a zlepšilo spánek.

Umístění: Psychologické služby

Klidný a praktický přístup. Na každé návštěvě kontrola, toho co fungovalo a co ne, pokaždé kontrola cíle a mého očekávání jako klienta, abychom případně upravili směřování terapie.