Jana Želivského 18, Praha 3, Praha

Psychoterapie partnerská • 1 500 Kč

Psychoterapie rodinná • 1 500 Kč

Psychoterapie skupinová (90min) • 500 Kč

Způsoby platby: Bankovní převod

Platba na účet má být uhrazena před konáním sezení nejméně 2 dni předem Účet ve fiobanke patří : Psychologie u orloje s.r.o., do poznámky dejte datum setkání které platíte. Pokud platba odchází z jiného učtu než je váš, zadejte do poznámky také jméno a datum .
číslo učtu: **********/****
Cena skyp pro individuální sezení je od ****,-Kč,- ( pro práci v slovenském nebo českém jazyce).
Párová terapie, konzultace ****,-Kč.
Pro prací se zahraniční klientelu, práci v cizím jazyce od ****,-Kč
(Uvedené ceny jsou aktuální od 1.7.****) Sezení v cizím jazyce( nebo s tlumočníkem) od ****,-Kč

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

Moznosti:
Skyp: psychologie uorloje,
facebook-mesenger: Erika Benická
Gmail: *********************** Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit své lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).

Bankovní převod, Hotovost

Individuální psychoterapie • od 1 000 kč

První konzultace ( první sezeni 60min) • od 1 000 kč

Psychologie partnerská • od 1 500 kč +6 Více

Psychologie rodinná • od 1 500 kč

Psychoterapie

Psychoterapie (konzultace) individuální (50min) • od 1 000 kč

Odbornost Univerzitní vzdělání 1995 Psychologie, jednooborová specializace na FF UPJŠ 1997 Doplňkové vzdělání v pedagogice na FF UPJŠ 2001 ...

• Deprese

Čeština, Slovenština, Ruština

Individuální psychoterapie

1 000 Kč

"Psychologie u orloje s.r.o."- pobočka Karlovy Vary

První konzultace ( první sezeni 60min)

900 Kč

"Psychologie u orloje s.r.o."- pobočka Karlovy Vary

První setkání, konzultace ( 1 sezení 60min)

Psychologie partnerská

Psychologie rodinná

Psychoterapie

Dozvědět se více

"Psychologie u orloje s.r.o."- pobočka Karlovy Vary

Psychoterapie (konzultace) individuální (50min)

900 Kč

Psychoterapie skupinová (90min)

500 Kč

500 Kč

"Psychologie u orloje s.r.o."- pobočka Karlovy Vary

Skupinová psyhcoterapie (1x14dni, cca 5lidi, 90min)

"Psychologie u orloje s.r.o."- pobočka Karlovy Vary

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: "Psychologie u orloje s.r.o."- pobočka Karlovy Vary individuální psychoterapie

Skvěla paní psycholozka. Vyslechne. ..pomůže. ..těším se na další návštěvu. Individuální přístup. ..hezke prostředí. ....perfektní domluva. Moc děkuji za vše.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: "Psychologie u orloje s.r.o." - pobočky Praha (sídlo společnosti) individuální psychoterapie

Bohužel, ale byla jsem velice zklamaná. Paní Benická se ptala během konzultace na to, jak jsem k ní přijela a jak dlouho trvala cesta. Zvedla během konzultace i svůj telefon. Poradila mi to, co by mi řekl každý člověk a to nemusí být ani psycholog. Vyhozené peníze.

S paní psycholožkou jsem maximálně spokojená. Už po první návštěvě jsem cítila klid a úlevu. Hned odhadla a shrnula mé problémy, nejsem z ní nadšená jen já, ale i mé okolí, které vidí pozitivní změny u mé osoby. Mohu jen doporučit, vlastně už více mých známých si vzalo kontakt, a hlásí se u paní psycholožky, protože její pomoc je neocenitelná

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: "Psychologie u orloje s.r.o."- pobočka Karlovy Vary psychoterapie

Paní Benická mi porozuměla hned na prvním sezení. Z mého chaotického života mi udělala pořádek. Při jejích terapii mě motivovalo začít si vést deník a uvědomování si svých myšlenek. Pomohla mi s metody pozitivního myšlení a poradila jak lépe procházet depresemi, které jsou součástí mého života. Naučit se přijmout taková jaká jsem a budovat sebevědomí. Naše terapie zlepšila můj vztah k rodině. Ochotně mi nabídla spolupráci do budoucna, po skype, když budu potřebovat pomoci na svých cestách. Stoprocentní spokojenost, děkuji moc.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: "Psychologie u orloje s.r.o."- pobočka Karlovy Vary Psychoterapie (konzultace) individuální (50min)

Do ordinace jsem přišla před rokem plná nejistot, zmatků a nepohody v životě. Motivovaná změnit svůj přístup jsem se odhodlala vyhledat pomoc ( zvláště po jedné pro mě moc nepříjemné situaci). Od té doby co navštěvuji ordinaci a nyní probíhají online konzultace se vše začalo otáčet k lepšímu a něco je zcela naopak. Mám větší jistotu, pozitivnější myšlení, a taky několik fajn zážitků.

Umístění: Psychologie uorloje individuální psychoterapie

S paní Benickou jsem se setkala zatím pouze jednou, nicméně i přesto mám potřebu sem napsat.
Paní Benická téměř hodinu poslouchala mé vyprávění, neskákala do řeči, pouze párkrát se doptala. Když jsem skončila, řekla mi, jak vnímá mě a můj problém. Zkrátka můj problém pojmenovala a mně se strašně ulevilo. Mluvila se mnou na rovinu a to co mi řekla, mě hodně uklidnilo a nabilo nějakou zvláštní energií.
Těším se na další setkání s ní a věřím, že mi pomůže nastavit lepší cestu v mém dalším životě.

S pí. Benickou jsem se na podzim viděla pouze 2x, třetí a další naplánované schůzky jsem již na základě vlastního uvážení, pro osobní nespokojenost z jejich průběhů a celkového osobního pocitu, zrušila.
Naše setkání probíhalo spíš jako obecné povídání si, což mohlo souviset s tím, že jsem se nedokázala v její společnosti dostatečně uvolnit a necítila se moc dobře. Myslím si, že mi osobně pí. Benická prostě nesedla, a tak jsem došla k závěru, že by terapie v takovém duchu neměla dál smysl a rozhodla jsem se další naplánované schůzky zrušit a terapii s pí. Benickou, ukončit.
Líbilo se mi, že mě pí. Benická na poprvé trochu odhadla, trefila se do některých věcí, poukázala na některé zajímavé vlastnosti, charakterové a osobnostní rysy. To mě velmi potěšilo, překvapilo a navnadilo k terapii. Zbytek terapie však již neprobíhal tak, že bych z ní odcházela s nějakým pozitivním dojmem nebo nabytím nějaké zajímavé zkušenosti či informace pro sebe, o sobě a o svém životě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: "Psychologie u orloje s.r.o." - pobočky Praha (sídlo společnosti) První setkání, konzultace ( 1 sezení 60min)

Pár psychologů už jsem potkal, ale tohle byla špička. Nechala mě mluvit, ale zároveň schopná říct názor. A dát i praktičtější rady co říct, neřict, (ne) dělat...

Rozhodně jsem odcházel v lepším stavu, než při příchodu.

Paní Benická mě přijala v totálním chaosu a vyhoření a spolu jsme mě dávaly dohromady, abych mohla jít dál. Byla mi ku pomoci i v akutním stavu, kdy bych jinde musela čekat na sjednání termínu, což pro člověka, který na začátku neví, která bije, je opravdu skvělé. I když jsem po delší době přesedlala k jiné terapii, nikdy nepřestanu být vděčná za pomocnou ruku, kterou mi podala. Děkuji. Lucka

Mgr. Erika Benická

Milá Lucka, děkuji vám za tak pozitivní hodnocení, které jste velmi stručně výstižně a lidsky vyjádřila ve svém hodnocení. Vážím si to. Neupřesnila jste, zda jste chodila do Karlových Varů, nebo Prahy, ani kdy jste byla v mé praxi , nebo kolikrát jsme se setkali. Upřimně nevím o kterou Lucku jde -jste pro mně zahalená záhadou inkognita (Možná jste chtěla být tak nepoznanou) . Mrzí mně , že jsem se nedozvěděla na jakou "jinou" terapii jste přesedlala (jak píšete), a proč jste to změnila, pokud jste byla tak spokojená. Zajímá mně to, ale to už se asi nedovím. Přeji vám hodně štěstí a pohody ve vašem životě. eb

Umístění: Psychologie uorloje úzkosti

K paní Benické jsem docházela téměř dva roky. Když jsem potřebovala, tak tu pro mě byla, vždy se podařilo operativně domluvit termín. Na sezení mi naslouchala a dokázala mi pomoci prohlédnout do věcí ve kterých jsem si nevěděla rady. Často na sezení vzpomínám a čerpám z nich. Když si člověk projde totálním vyčerpáním a je tak nastavený z podstaty, tak je těžké to měnit, ale díky paní Benické vím, jak s tím pracovat a kdy si říci dost. Jsem moc ráda, že paní Benická působí v Karlových Varech a vím, že se na ní mohu obrátit. DĚKUJI. EV :)

29 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Již rok se trápit se spánkem. Celou noc set obracím se strany na stranu a během dne set cítím únavene a navečer se mi chce spat. Obvodní lékař mi napsal neurol ale bez výsledku. Můžete me poradit nebo na koho se obrátit. Děkuji pěkně.

Dobrý den. Pokud si píšete o radu, řeknu vám stručně : najdete si psychologa, který se věnuji psychoterapii. Na druhý dotaz odpovím taky stručně : Můžete se objednat u mně. I když jsem momentálně hodně vytížená, ráda vám najdu termín a objednám vás.

Mgr. Erika Benická

• Dobrý den, na konci roku jsem v noci prodělala tzv. panickou ataku, nejspíše na základě dlouhodobějšího stresu, starostí v rodině atd. Nijak jsem si však žádný stres nepřipouštěla, proto mě překvapilo, že se mi tohle vůbec stalo. Každopádně jsem od toho včera každý další večer, cca po dobu 2 týdnů trpěla úzkostí z toho, že se mi to stane opět. V práci vše v pořádku,ale jakmile jsem šla z práce domů,ten pocit začal. Stres, pocit strachu, průjem, špatné myšlenky,nespavost. Začala jsem tedy používat bachovy kapky na míru, paní jsem napsala, co se děje, po kapkách mi během 2 týdnů bylo opět dobře. V noci jsem spala, bylo mi dobře. Avšak minulý týden jsem v noci opět nemohla spát,téměř celý týden a tím jsem si nejspíš opět přivedla tento strach z toho,že nebudu spát. Dokonce jsem byla večer s kamarádkou v kavárně a normálně jsme si povídaly a najednou mi hlavou probíhaly špatné myšlenky, že jsem blázen a že zase nebudu spát. Samozřejmě mi to udělalo zle a šla jsem raději domů. Vím, že se mám dobře a nic mě netrápí a i tak se tyto stavy dostavují. Večer usnu, ale v noci se několikrát probudím. Dnes to samé, s tím, že jsem se probudila a už na mě padly myšlenky a strach, že ten den bude opět špatný, když jsem se nevyspala. Zkoušela jsem i jiné bylinkové tablety na spaní, či na stres. Nejvíce se moje hlava bojí toho, že jsem blázen a že se z toho zblázním. Děkuji za radu a tipy, hezký den.

Dobrý den, popisujete charakteristiky průběh úzkostné poruchy  . Popisujete svoji první panickou ataku a to, že máte dobrou zkušenost s Bachovy esencema. Někdy skutečně pomůžou "Bachovky". Někdy  je již potřebné začít léčbu pomocí léků a intenzívně pracovat na sobě v psychoterapii. Je potřebné pochopit co ty úzkosti značí, proč vznikli , jak na to aby (nejen krátkodobě), leč úplně vymizeli. Doporučuji neodkládejte návštěvu psychologa a na první konzultaci budete nasměrována co dál. Není reální důvod mít z toho strach ("nejste blázen"-jak píšete) . Vysoké procento lidí trpí úzkostní ,nebo úzkostně depresivní, nebo úzkostně panickou poruchou. Jde o to, že je potřeba něco udělat aby jste se uzdravila. Neodkládejte návštěvu odborníka.

• Deprese
  • Trauma