Adres

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Bankovní převod, Hotovost
731 20.....

Psychologické konzultace (od 1 000 kč)

Psychologické konzultace dospělí (od 1 000 kč)

Psychologické konzultace děti (od 1 000 kč) + 5 Více

Slevy pro nepracujíci (studenti, maminky na md a důchodci) (od 800 kč)

Individuální terapie (od 1 000 kč)

Rodinná terapie (od 1 200 kč)

Nabízím odbornou psychologickou pomoc pro každého, kdo se nachází v obtížné životní situaci. Jsem vystudovaný jednooborový psycholog (Filozofická faku...

• emocionální bolest

Zobrazit více

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Umístění: Psycholog Klečková

Moc příjemná a cílená komunikace. Těším se na příští návštěvu. Paní je moc otevřená a dotazy nenucené.
Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem u paní magistry s mou 7 letou dcerou, odešla jsem opravdu moc spokojená, Moje dcera k ní získala okamzitou duvěru a já také,.Myslím ,že je to člověk na správném míste.:)Velmi doporučuji.

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat paní Klečkové za empaticky a zároveň profesionální přístup. Velmi oceňuji, že za krátkou dobu dokáže přesně identifikovat přičinu a doporučit jakým způsobem řešit problém.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní Klečková je první psycholog se kterým jsem se kdy setkala osobně a musím říct, že od té doby konečně chápu naplno význam slova "vrba" a je mi jasné, proč je toto povolání v našem světě tak důležité. Velmi příjemný a lidský přístup při naslouchání problémů. Vhodně položené otázky na mé pocity a naprosto přátelské a otevřené jednání. Při sezení z vás naprosto spadne tíha, kterou cítíte a odcházíte z ordinace jako naprosto nový člověk. :) Nemohu si tuto psycholožku vynachválit a rozhodně hodlám doporučovat kamkoliv přijdu! :) Pokud k psychologovi, tak rozhodně sem!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

S paní magistrou jsem měla výbornou zkušenost hned ze dvou pohledů - nejprve jako její klientka. Paní magistra mi pomohla ve složité rodinné situaci. Po této zkušenosti doporučuji paní magistru i jako terapeutku svým klientům - pracuji jako fyzioterapeut a velice často v dnešní době je mnoho pacientů, kteří kromě problémů s pohybovým aparátem potřebují řešit své problémy i s psychologem. Všichni mí klienti jsou vždy s paní magistrou velice spokojení.

Psychologické konzultace dospělí

Psychologické konzultace děti

od 1 000 kč

Slevy pro nepracujíci (studenti, maminky na md a důchodci)

od 800 kč

Umístění: Psycholog Klečková

Děkuji

O

25 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, je možnost se u vas objednat se synem na nezavaznou konzultaci ? Dekuji za odpoved :-) hezky den

Dobry den, samorzejme, nejlepe telefonicky viz me
    Webove stranky psychologkleckova, ev pres kalendar . Hezky den, IK

Mgr. Iveta Klečková

• Dobrý večer ,chtěla bych se zeptat ohledně svého syna 3roky .Otec syna který se o něj nezajímal přes dva roky. Zažádal soud o kontakt se synem.Ale od mala ani do téhle doby o něj neměl zájem a teď by ho chtěl půjčovat .Když jsem synovi řekla že pojede pryč za otcem tak se mi rozbrečel že nikam nepojede a že tátu nemá .Paní sociální pracovnici jsem to říkala že syn k němu nechce jelikož ho nezná a nutit ho nemůžou a jenom mu tím ublíží .Nevím si rady nechci aby mi syn k němu jezdil a on mi ho vozil zpátky domů celého ubrečeného a vystresovaného. Prosím poraďte děkuji

Dobrý den,

bohužel je toto velmi těžká situace, neboť se různí pohledy právní a morální/lidské.
    V mojí praxi se osvědčilo v takovýchto případech postupovat velmi pozvolně a za přítomnosti mediátora. Musíte vybrat vhodné profesionály a domluvit schůzku všech zúčastněných stran a domluvit si postup, který by vyhovoval zejména Vašemu synkovi. Ideálně by postupné a POZVOLNÉ setkávání a mohlo probíhat např. takto:
    1) schůzka vy, otec s mediátorem (vypracuje se plán)
    2) synek + tatínek (za přítomnosti Vás a mediátora) - tato fáze trvá tak dlouho, dokud potřebuje Váš synek, postupné seznamování s tatínkem, přivykání atd. Vy jste přítomna proto, aby Váš synek měl oporu, protože jste pro něj jeho nejbližší osoba a on má tak pocit jistoty a bezpečí. Jste přítomna, ale nezasahujete do hry a setkání, pouze pokud Vás synek bude potřebovat (objetí, pomazlení atd.)
    3) tatínek a synek (za přítomnosti mediátora) - opět tato fáze trvá tak dlouho, jak je potřeba
    4) tatínek a synek - např. odpoledne 2 hodinky/1 hodinka hřistě, procházka apod. - tato fáze trvá tak dlouho jak je potřeba s ohledem na Vašeho synka - občasná setkání s mediátorem
    5) spinkání u tatínka

vše se musí řídit vaším chlapečkem, tatínka zatím vůbec nezná a proto potřebuje dostatek času na to, aby ho poznal a naopak, aby tatínek poznal jeho. VŠE SE DĚJE POZVOLNA A POMALU s vysokým respektem k pocitům a chování dítěte.
    Držím palce, IK

1) náv