Plzeňská 950, Praha 5, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod, Hotovost

• rodinná terapie

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Plzeňská 950, Praha

1 500 Kč

Plzeňská 950, Praha

1 500 Kč

C
Umístění: Ordinace psychoterapie

Když zvolíte pro vaši terapii Jiřího, neuděláte krok vedle. Z každého sezení odcházím lehčí a cítím se o něco lépe. Vyhovuje mi absolutní upřímnost, kterou k němu mohu chovat, opravdu mu důvěřuji. Nabízí vždy nový a svěží úhel pohledu. Atmosféra je čistě přátelská a provedl mě už několika opravdu intenzivními zážitky, které odblokovaly moje úzkosti a pomohly mi odhalit spoustu věcí o mně. Na každou hodinu terapie se opravdu těším, protože vím, že mi pomůže. Vážím si ho nejen za práci, kterou dělá, ale i jako člověka. Je neuvěřitelně empatický a je oporou v bádání a poznávání sebe. Je skvělý průvodce. Pomáhá nejen odkrývat dávná traumata, ale především s nimi pracovat a odbourávat je. Začít chodit k Jiřímu na terapie byla nejlepší volba, kterou jsem v rámci péčo o duševní zdraví učinila. Velké doporučení!

Umístění: Ordinace psychoterapie

Pan Jiří je psychoterapeut, kterého najít může trvat dle mého názoru i celý život. Cítím, že mu mohu skutečně svěřit cokoliv, co mě trápí a nesetkám se s nepochopením. Naučila jsem se na různé události ve svém životě nahlížet úplně jinak. Každá terapie mi velmi pomůže a vždy se těším na další setkání.

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor má citlivý a empatický přístup, který mi dovolil projevit své emoce. Cítím úlevu a jsem ráda, že jsem zde terapii absolvovala.

Umístění: Equita Therapy, z.s. psychoterapie

Equita a pan Dr.Kysilka předčili naše očekávání! Do Equity jsme šli po předchozí špatné zkušenosti jinde a jsme nadšeni, jakým způsobem terapie dceři pomáhají! Pan Dr.umí velmi citlivě prohlédnout do problému a velmi interaktivně, v našem případě zejména hrou, s dcerou pomáhá “řešit”, zmírňovat a vyrovnat se s jejím traumatizujicim zážitkem, kterým byla dopravní nehoda. Dcera chodí moc ráda, pana doktora si oblíbila a i ve 4 letech si vybudovala takovou důvěru,že sama už je schopna uvědomit si, co dalšího ji trápí a co by ráda svěřila a těší se o čem si příště bude “s Jirkou” povídat, či co chce “hrát”…. Moc dekuji zejména panu doktorovi za jeho citlivý přístup a také celému týmu Equity za skvělou komunikaci, flexibilitu a vstřícnost. Těšíme se na další sezení, PŽ

Umístění: jiné místo Jiný

Perfektní empatie, pan Dr. Kysilka umí porozumět vašim např. "emočním problémům." Vysvětlí jak a proč u vás vznikají a zná cestu jak je nepotlačit, ale odstranit.

Umístění: Equita Therapy, z.s. psychoterapie

Velmi lidsky a odborný přístup, díky panu Dr. jsem lépe poznal sám sebe a kvalita života se znatelně zlepšila.

Umístění: jiné místo Jiný

Už nějakou dobu beru antidepresiva a myslela jsem si, že mi to pomůže od mých "starostí". Není tomu ale vždy tak, nestačí mít pouze prášky, je potřeba mít i někoho, kdo s vámi tu cestu prochází a pomáhá vám se v sobě vyznat. Měla jsem štěstí, že jsem natrefila na pana Kysilku. Práce s ním je příjemná, cítím výsledky po pár sezení a hlavně věřím, že touto cestou se uzdravím. Protože musíme pracovat hlavně my na sobě a terapeut "jen" ukazuje cestu.
Doporučuji! :)

Umístění: jiné místo Jiný

Citlivý, profesionální a empatický přístup s velice přítomným zázemím pro posun směrem ke zdraví... Doporučuji!

Umístění: Equita Therapy, z.s. psychoterapie

Z naší spolupráce s panem Kysilkou jsem jednoznačně nadšená. Je velice profesionální, empatický, má opravdový zájem a je plně přítomen. Vytváří naprosto bezpečné a bezpodmínečně přijímající prostředí, které je dle mě naprosto zásadní a i díky tomu na sobě brzy cítím výsledky a mohu se plně otevřít. Způsob terapie byl pro mě překvapivý a je pro mne velmi účinný a příjemný. Co je i velmi příjemným bonusem, že je i dětským psychologem, tudíž dostávám i mnoho velice zajímavých podnětů k mým dětem a mám dobrý pocit z toho, že v případě potřeby mám i pro děti skvělého psychologa. Vřele doporučuji!

Umístění: Equita Therapy, z.s. psychoterapie

K Jirkovi chodím nepravidelně již nekolik let na doporučení -"Tobe pomůže snad už jen Jiří Kysilka". Od té doby na něj nemohu dopustit. Dalo by se z určitého úhlu říci, že co terapie, to zážitek. Je to dáno i vývojem a sebevzdelavanim, kterým terapeut sám prochází. Sezení otevírají možnost hloubkově pracovat a přeměňovat zažité nervové vzorce a charakter. Snad u žádného jiného terapeuta jsem nezažila tak citlivý a vnímavý přístup. Jako kvality bych uvedla vstřícnost a upřímný zájem, vytvoření bezpečného prostředí, kde lze řešit i hraniční poruchy ci akutní stavy. Mnohokrát mi terapie velmi pomohla při překlenutí těžkých životních situaci, při změnách. Absolvovali jsme i párovou terapii a s partnerem nam pomohla k většímu pochopení druhého, k vnímání lásky. Jirku Kysilku upřímně doporučuji.

• Emocionální krize
  • Pracovní krize