Ordinace 2024

Ordinace 2024

2 300 Kč

1 500 Kč

1 500 Kč

Při své práci s klienty se zaměřuji nejen na porozumění podstatě problémů, se kterými přicházejí, ale především na proměnu samotného prožívání. Využív...

Ceny ZnamyLekar.cz

Účty sociálních médií

Publikace a články

Články (1)

Umístění: Ordinace 2024 psychologické poradenství

U Jiřího Kysilky jsem absolvoval zhruba 75 sezení v intervalech 1x týdně. Jiří Kysilka je jedním z nejlaskavějších lidí, které jsem kdy potkal. Má obrovský talent vcítit se do klienta a skvěle porozumět jeho problémům a potřebám. Během terapie jsem se vždy cítil 100% přijímaný, bez ohledu na téma. Na Jiřím Kysilkovi oceňuji jeho upřímnost a autentičnost - na nic si nehraje, vždy vystupuje jako klientovi rovnocenný člověk, nikoliv z pozice autority. Zároveň se však nebojí vyjádřit svůj názor, nechodí kolem horké kaše, laskavě a nenásilně sdělí, jak situaci vnímá. Oceňuji jeho bohaté zkušenosti a techniky z různých terapeutických výcviků, ale především z dlouhodobé a intenzivní práce sama na sobě, které s mistrovskou lehkostí kombinuje dohromady. Rád bych také zdůraznil jeho neustálé, ale přitom nenásilné pozitivní naladění, kdy je schopen otevřít člověku pozitivnější úhel pohledu na jakoukoliv věc.
Terapie s Jiřím Kysilkou mě značně posunula kupředu a mohu ho tak všem vřele doporučit.

Umístění: Ordinace psychoterapie

Prijemna atmosfera, profesionalni pristup, dobre reference.

Umístění: Ordinace psychoterapie

Užívali jsme si spoustu zábavy. Povídali jsme si.

Umístění: Ordinace psychoterapie

Jirka je velmi empatický, vnímavý a syn ho má rád, i když se většinou viděli online. Syn má ADHD a pomáhá mu ovládat brzdy u Ferarri, jak my říkáme :) Myslím, že se to daří, ale je to přeci jen cesta na dlouhé trati. Mohu jen doporučit.

Umístění: Ordinace psychoterapie

Pan doktor ma profesionální, empatický a citlivý přístup. Pacientovi naslouchá a jemně nabídne svůj pohled na situaci a možná řešení.

C
Umístění: Ordinace psychoterapie

Když zvolíte pro vaši terapii Jiřího, neuděláte krok vedle. Z každého sezení odcházím lehčí a cítím se o něco lépe. Vyhovuje mi absolutní upřímnost, kterou k němu mohu chovat, opravdu mu důvěřuji. Nabízí vždy nový a svěží úhel pohledu. Atmosféra je čistě přátelská a provedl mě už několika opravdu intenzivními zážitky, které odblokovaly moje úzkosti a pomohly mi odhalit spoustu věcí o mně. Na každou hodinu terapie se opravdu těším, protože vím, že mi pomůže. Vážím si ho nejen za práci, kterou dělá, ale i jako člověka. Je neuvěřitelně empatický a je oporou v bádání a poznávání sebe. Je skvělý průvodce. Pomáhá nejen odkrývat dávná traumata, ale především s nimi pracovat a odbourávat je. Začít chodit k Jiřímu na terapie byla nejlepší volba, kterou jsem v rámci péčo o duševní zdraví učinila. Velké doporučení!

Umístění: Ordinace psychoterapie

Pan Jiří je psychoterapeut, kterého najít může trvat dle mého názoru i celý život. Cítím, že mu mohu skutečně svěřit cokoliv, co mě trápí a nesetkám se s nepochopením. Naučila jsem se na různé události ve svém životě nahlížet úplně jinak. Každá terapie mi velmi pomůže a vždy se těším na další setkání.

Pan doktor má citlivý a empatický přístup, který mi dovolil projevit své emoce. Cítím úlevu a jsem ráda, že jsem zde terapii absolvovala.

Umístění: Equita Therapy, z.s. psychoterapie

Equita a pan Dr.Kysilka předčili naše očekávání! Do Equity jsme šli po předchozí špatné zkušenosti jinde a jsme nadšeni, jakým způsobem terapie dceři pomáhají! Pan Dr.umí velmi citlivě prohlédnout do problému a velmi interaktivně, v našem případě zejména hrou, s dcerou pomáhá “řešit”, zmírňovat a vyrovnat se s jejím traumatizujicim zážitkem, kterým byla dopravní nehoda. Dcera chodí moc ráda, pana doktora si oblíbila a i ve 4 letech si vybudovala takovou důvěru,že sama už je schopna uvědomit si, co dalšího ji trápí a co by ráda svěřila a těší se o čem si příště bude “s Jirkou” povídat, či co chce “hrát”…. Moc dekuji zejména panu doktorovi za jeho citlivý přístup a také celému týmu Equity za skvělou komunikaci, flexibilitu a vstřícnost. Těšíme se na další sezení, PŽ

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Perfektní empatie, pan Dr. Kysilka umí porozumět vašim např. "emočním problémům." Vysvětlí jak a proč u vás vznikají a zná cestu jak je nepotlačit, ale odstranit.