Plzeňská 950, Praha 5, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod, Hotovost

• psychoterapie
  • rodinná terapie

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Plzeňská 950, Praha

1 500 Kč

Plzeňská 950, Praha

1 500 Kč

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor má citlivý a empatický přístup, který mi dovolil projevit své emoce. Cítím úlevu a jsem ráda, že jsem zde terapii absolvovala.

Umístění: jiné místo Jiný

S panem doktorem Kysilkou jsme resili problemy v chovani meho syna. Hravou formou se snazil pozorovat synovo pocity a emoce, coz se synovi velmi libilo. Bral to jako hru. Absolvovali jsme nekolik sezeni, ale k nejakemu posunu nedochazelo. S rodicem pan terapeut prilis nekomunikoval. Po 5 sezenich jsem si vyzadal nejake shrnuti, doporuceni, to ale nikdy nedorazilo. Dalsi navstevy jsme tedy neabsolvovali. Nasli jsme jinou terapeutku se kterou dochazelo k viditelnemu zlepseni temer okamzite. Terapie nesplnila moje ocekavani.

Dr. Jiří Kysilka

Dobrý den, mrzí mě, že zkušenost naší spolupráce vnímáte jako negativní, pokud jste našli přístup, který vám funguje, tak je to dobrá zpráva. Pokud je to ovšem pravda, protože některé z věcí, které uvádíte a kterých jsem se přímo účastnil, neodpovídají tomu, jak si ty věci pamatuju já. Rád bych tedy využil téhle příležitosti a uvedl věci na pravou míru.

Má práce s dětmi spočívá v tom, že skrze společné naladění vytváříme pro dítě prostor k tomu, aby mohlo prozkoumávat různé stavy své nervové soustavy, včetně těch, které zatím nedokáže zvládat a obvykle na ně od okolí dostává negativní zpětnou vazbu, jako například agresivní chování. Dítě potom často zůstává samo s emocemi, které nechápe, a neví, co si s nimi počít. Terapie je pro něj prostor se s těmito místy v bezpečném prostoru setkat a získat podporu terapeuta, učit se tak, jak je lépe zvládat. Dítě tak může cítit, že je v pořádku, i když má zrovna vztek, učí se chápat, co ta emoce znamená a jak s ní pracovat. Tak se postupně dostáváme k jádru problému, a k dlouhodobému řešení. Obvykle to není zázrak, kdy se vše během pár sezení změní, ale učení se nové dovednosti seberegulace, která potom vydrží celý život. Nicméně obvykle už i během pár prvních sezení vidíme pokroky a posuny.

Při celém procesu pracuji i s rodiči. Nejprve si stanovujeme společný cíl, a na začátku každého sezení si s rodiči říkáme, jak se věci posouvají a tím i tvarujeme další proces. Na konci každého sezení je čas i pro rodiče, kdy se můžeme pobavit o tom, co se během sezení stalo, jak to chápat, a hlavně jak to mohou rodiče dále podpořit. Probíráme i situace, které jsou pro rodiče náročné, společně hledáme možnosti, jak je lépe zvládat. To je v rámci mého přístupu důležité - koučovat rodiče v tom, jak se stát pro své dítě lepším vnějším regulátorem a pomáhat mu vytvářet prostředí, v němž dokáže své obtíže postupně přerůst. Často i pro rodiče je užitečné učit se, jak sami sebe lépe regulovat a tím i podpořit své dítě. Kdykoli je navíc možné si objednat sezení jen s rodiči, kde takovémuto rodičovskému koučování věnujeme celý čas.

Během naší spolupráce jsme vždy komunikovali na začátku i na konci našich sezení a tyto praktické otázky jsme spolu řešili. Nikdy jste mi neřekl, že vám tenhle prostor nestačil, v takovém případě bychom nejspíš domluvili sezení jen pro vás.

Konec spolupráce taky proběhl jinak, než popisujete. Poté, co mi maminka oznámila, že přichází na poslední sezení, jsme se domluvili, že si na konci vyhradíme dost času na to probrat, jak v započatém procesu pokračovat dál, jak můžete syna sami podpořit, doporučil jsem vám nějakou literaturu ke studiu. O písemné zprávě jsme se nebavili, standardně nedávám na konci terapie písemnou zprávu, ale pokud o to klient má zájem, je možné vyhotovit zprávu o průběhu terapie, což je ovšem zpoplatněná služba navíc. O to jste zájem neměli. Takže není pravda, že bych nedodal něco, co jste si vyžádal.

Vždy jsem otevřen zpětné vazbě a s každým svým klientem se učím, jak lépe a efektivněji dělat práci, kterou dělám. Každý je jedinečný a vyžaduje specifický přístup. Já určitě nejsem dokonalý a nebudu vyhovovat všem, což je v pořádku. Pokud vám v době, kdy jsme se potkali, nestačilo to, co jsem mohl nabídnout, tak mě to mrzí, ale to se někdy stává.

Myslím ale, že fakt, že se zde vaše recenze objevuje až po půl roce, a shodou okolností krátce poté, co jsem odešel z bývalého pracoviště, jehož předsedkyně je vaší dobrou známou, asi trochu napovídá, odkud vítr vane. Inu, ať si každý udělá obrázek sám...

Tak tolik jen k uvedení věcí na pravou míru z mého pohledu. Nic to nemění na tom, že vám i vaší rodině přeju vše dobré.

Umístění: Equita Therapy, z.s. psychoterapie

Equita a pan Dr.Kysilka předčili naše očekávání! Do Equity jsme šli po předchozí špatné zkušenosti jinde a jsme nadšeni, jakým způsobem terapie dceři pomáhají! Pan Dr.umí velmi citlivě prohlédnout do problému a velmi interaktivně, v našem případě zejména hrou, s dcerou pomáhá “řešit”, zmírňovat a vyrovnat se s jejím traumatizujicim zážitkem, kterým byla dopravní nehoda. Dcera chodí moc ráda, pana doktora si oblíbila a i ve 4 letech si vybudovala takovou důvěru,že sama už je schopna uvědomit si, co dalšího ji trápí a co by ráda svěřila a těší se o čem si příště bude “s Jirkou” povídat, či co chce “hrát”…. Moc dekuji zejména panu doktorovi za jeho citlivý přístup a také celému týmu Equity za skvělou komunikaci, flexibilitu a vstřícnost. Těšíme se na další sezení, PŽ

Umístění: jiné místo Jiný

Perfektní empatie, pan Dr. Kysilka umí porozumět vašim např. "emočním problémům." Vysvětlí jak a proč u vás vznikají a zná cestu jak je nepotlačit, ale odstranit.

Umístění: Equita Therapy, z.s. psychoterapie

Velmi lidsky a odborný přístup, díky panu Dr. jsem lépe poznal sám sebe a kvalita života se znatelně zlepšila.

Umístění: jiné místo Jiný

Už nějakou dobu beru antidepresiva a myslela jsem si, že mi to pomůže od mých "starostí". Není tomu ale vždy tak, nestačí mít pouze prášky, je potřeba mít i někoho, kdo s vámi tu cestu prochází a pomáhá vám se v sobě vyznat. Měla jsem štěstí, že jsem natrefila na pana Kysilku. Práce s ním je příjemná, cítím výsledky po pár sezení a hlavně věřím, že touto cestou se uzdravím. Protože musíme pracovat hlavně my na sobě a terapeut "jen" ukazuje cestu.
Doporučuji! :)

Umístění: jiné místo Jiný

Citlivý, profesionální a empatický přístup s velice přítomným zázemím pro posun směrem ke zdraví... Doporučuji!

Umístění: Equita Therapy, z.s. psychoterapie

Z naší spolupráce s panem Kysilkou jsem jednoznačně nadšená. Je velice profesionální, empatický, má opravdový zájem a je plně přítomen. Vytváří naprosto bezpečné a bezpodmínečně přijímající prostředí, které je dle mě naprosto zásadní a i díky tomu na sobě brzy cítím výsledky a mohu se plně otevřít. Způsob terapie byl pro mě překvapivý a je pro mne velmi účinný a příjemný. Co je i velmi příjemným bonusem, že je i dětským psychologem, tudíž dostávám i mnoho velice zajímavých podnětů k mým dětem a mám dobrý pocit z toho, že v případě potřeby mám i pro děti skvělého psychologa. Vřele doporučuji!

Umístění: Equita Therapy, z.s. psychoterapie

K Jirkovi chodím nepravidelně již nekolik let na doporučení -"Tobe pomůže snad už jen Jiří Kysilka". Od té doby na něj nemohu dopustit. Dalo by se z určitého úhlu říci, že co terapie, to zážitek. Je to dáno i vývojem a sebevzdelavanim, kterým terapeut sám prochází. Sezení otevírají možnost hloubkově pracovat a přeměňovat zažité nervové vzorce a charakter. Snad u žádného jiného terapeuta jsem nezažila tak citlivý a vnímavý přístup. Jako kvality bych uvedla vstřícnost a upřímný zájem, vytvoření bezpečného prostředí, kde lze řešit i hraniční poruchy ci akutní stavy. Mnohokrát mi terapie velmi pomohla při překlenutí těžkých životních situaci, při změnách. Absolvovali jsme i párovou terapii a s partnerem nam pomohla k většímu pochopení druhého, k vnímání lásky. Jirku Kysilku upřímně doporučuji.

Umístění: jiné místo Jiný

Syn (3 roky) začal chodit do školky, bohužel jeho zadaptování neproběhlo tak, jak by si vedení predstavovalo :(
Velmi děkuji panu Kysilkovi za rady a hlavně podporu ;)

• Emocionální krize
  • Pracovní krize