Adresy (2)

Ulice Osadní


Soukromý pacient (bez pojištění)


Bankovní převod, Hotovost, Revolut, + 1 Více

Psychologické poradenství • 1 500 Kč

Psychologické poradenství - 90 min • 2 200 Kč


Platba po konzultaci

U tohoto specialisty zaplatíte po konzultaci. Zobrazit víceSoukromý pacient (bez pojištění)


Konzultace online • 1 200 Kč

Psychological consultations in English • 1 700 Kč

Psychologické poradenství • 1 200 Kč +4 Více

Psychologické testy • 2 500 Kč

Coaching • 2 000 Kč

Koučování • 1 500 Kč

Více

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod, Revolut, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Platíte po online konzultaci.

Platbu můžete provést prostřednictvím bankovního převodu, Revolut či hotově v případě offline konzultace.

Po první konzultaci obdržíte fakturu se splatností 2 týdny. Prosím o včasné uhrazení.

Telefonní číslo v případě Revolut platby: +*** *** *** ***

Děkuji za důvěru.

Platba za konzultaci je přeposlaná přímo specialistovi. Specialista sám určuje způsob rušení návštěv a vracení peněz pacientům.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Nezapomeňte, že ZnamyLekar.cz neúčtuje žádné dodatečné poplatky za objednání návštěvy a nezpracovává platby jménem specialisty.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.


Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit svou lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).


Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby


1 200 Kč

Online konzultace1 700 Kč

Online konzultaceOsadní 12A,

1 500 Kč

Ulice Osadní


1 200 Kč

Online konzultace2 500 Kč

Online konzultace

Ostatní služby


2 000 Kč

Online konzultace1 500 Kč

Online konzultaceOsadní 12A,

2 200 Kč

Ulice Osadní


2 000 Kč

Online konzultace

Zkušenosti

O mně

Vítejte na mém profilu!

Jsem firemní a poradenská psycholožka a ráda vám pomohu řešit problémy v pracovním i osobním životě. Specializ...

Více


Ukončené školy

  • Jednooborová psychologie (NMgr.) FF, Univerzita Palackého (2017)
  • Psychologie a neurovědy (NMgr.) Fakulta Psychologie, Lisabon (2017)
  • Universidade de Lisboa, Faculdade de Psicologia
Zobrazit více

Ceny ZnamyLekar.cz


Stáže

  • Stáž v neurovědeckém centru, Università degli Studi di Parma (2017)
  • Stáž v psychiatrické nemocnici Písek (2015)

Fotografie


Znalost jazyků

  • Angličtina,
  • Čeština,
  • Španělština

Účty sociálních médií

Publikace a články


Články (1)

34 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Ulice Osadní psychologické poradenství

S Kristynou jsem se sesla jen parkrat, ale o to vic ocenuji, za jak kratkou dobu mi pomohla dostat se z bodu A do bodu B. S jeji podporou a skrze jeji otazky jsem nasla cestu, jak resit veci, ktere mi zpusobovaly stres a dusevni neklid. Konzultace s Kristynou mi velmi pomohly se zamyslet a vzit reseni do vlastnich rukou. Jeste jednou dekuji a Kristynu mohu jen doporucit.

Ověřený profil
Umístění: Ulice Osadní psychologické poradenství

Kristýna je velice empatická, umí pokládat hezké a zajímavé otázky, které umožní člověku se na věci podívat novou perspektivou. V těžkých chvílích umí zvolit milé a povzbudivé techniky - např. kartičky s obrázky, které mi do dalšího setkání půjčila i domů, kde mi dělaly radost :) Také velice oceňuju tipy na doplňkovou literaturu, její mimořádně lidský přístup i pocit bezpečí, který umí navodit. Moc děkuju za všechno!

F
Ověřený profil
Umístění: Online konzultace psychologické poradenství

Paní Šlajsová byla moje druhá zkušenost s terapií a musím říct, že oproti první zkušenosti jsem z každé konzultace odcházel s nadšením. K terapii jsem šel s tím, že bych potřeboval rady, ale místo rad jsem dostával otázky, které mě vedly k zamyšlení a opravdu mi pomáhaly. Paní Šlajsová není jenom terapeutka, která naslouchá a občas přidá nějaký komentář, ale opravdu se snaží najít a pochopit problém, který následně nějakým způsobem řešíme. Z finančních a časových důvodů jsem musel konzultace přerušit, ale do budoucna určitě vyhledám pomoc u paní Šlajsové.


D
Umístění: Online konzultace Konzultace online

Kristýna mi jako osobnost nesmírně sedla. Je empatická, umí skvěle pokládat otázky, je ochotná a překypuje užitečnými radami a informacemi. Vážím si toho, že mě bere takovou, jaká jsem, bez jakýchkoliv předsudků. Díky jejímu citlivému přístupu se mohu otevřít a mluvit o věcech, které pro mě nejsou vůbec lehké. Konzultace s ní mi pomáhají pracovat na rozvoji své osobnosti. Pokaždé odcházím s novým uvědoměním, částečně vyřešeným traumatem či užitečnou radou.

Velmi oceňuji nástroje a materiály pro rozvoj i mimo společné konzultace, které mi Kristýna ochotně představuje. Mám štěstí, že jsem si jako svou první terapeutku zvolila právě Kristýnu. Je to člověk na správném místě. :)

Mgr. Kristýna Šlajsová

Milá Dominiko, Velice si vážím Vašich laskavých slov a toho, že jsem Vám mohla být oporou v rozvoji. Je skvělé slyšet, že konzultace přinášejí nová uvědomění a pomáhají Vám pracovat na osobním rozvoji. Vaše odvaha a nasazení jsou inspirativní. Děkuji Vám i za Vaši otevřenost v rámci našich konzultací. Vaše slova jsou pro mě obrovským povzbuzením.S pozdravem,
Kristýna


H
Umístění: Online konzultace Konzultace online

S Kristýnou se vídáme s přestávkami už dva roky. Vždycky mě nabije pozitivní energií, pootočí do správného směru a dá sílu do dalších kroků při přestavbě mého života. I přes to, že jsme se nikdy nesetkaly osobně, dokáže i do onlinu vnést velmi přívětivou a bezpečnou atmosféru a člověk má prostě pocit, že je najednou svět zase v pořádku. Klade správné otázky a pomáhá otevírat ty správné skříňky, aby se člověk posunul přesně tam, kam potřebuje. Děkuji za vše

Mgr. Kristýna Šlajsová

Milá Hani, moc děkuji za Vaši recenzi, neskutečně si toho vážím. Je mi ctí spolu s Vámi procházet těmito dvěma lety životních změn. Vaše odvaha a otevřenost jsou inspirativní, a já jsem ráda, že Vám mohu být nápomocná na Vaší cestě. Děkuji za Vaši důvěru a těším se na další kroky směrem k pozitivním změnám.S pozdravem,
Kristýna


D
Umístění: Online konzultace Konzultace online

Už je to několik let, co jsem se začala zajímat o svůj vnitřní svět a vídala se tak s různými kouči a terapeuty. Pro tuhle jemnou práci sama se sebou je pro mě stěžejní spolupracovat s někým, s kým se cítím bezpečně a přijímaná taková jaká jsem. Dovolím si tak otevřít i ta nejcitlivější témata, ve kterých se cítím zranitelná.

U Kristý jsem našla tohle všechno a ještě mnohem víc. Svou citlivostí, vnímavostí a empatií pro mě vytváří prostředí, do kterého se vždycky moc těším. Moc si cením také její přímosti a sdílení jejího úhlu pohledu, který mi často otevře oči. Všechno je to navíc v lehkosti a podpoře.
Když se loučíme, cítím se vždy lehčí a často plná odvahy změnit svůj život zase o kousek k lepšímu. Někdy bývám i malinko smutná, že už je konec, že ten čas s ní tak hrozně rychle letí :))

Děkuju moc za všechno Kristý a přeji Vám ať jste šťastná tak, jak šťastní jsou Vaši klienti, že mohou spolupracovat zrovna s Vámi!

Těším se, že se někdy potkáme osobně :)

Mgr. Kristýna Šlajsová

Milá Deniso, velmi děkuji za Vaše upřímná slova, která mě nesmírně potěšila. Je pro mě obrovská radost, že jste našla v naší spolupráci bezpečné prostředí pro otevřenost a sdílení i těch nejcitlivějších témat. Vaše odvaha a touha po osobním rozvoji jsou inspirativní, a je pro mě potěšením být součástí tohoto procesu. :) Těším se na další setkání a přeji ať se daří! Kristýna


N
Umístění: Online konzultace coaching

Myslím, že v dnešní době není těžké najít kouče/terapeuta, ale je těžké najít takového, který Vám bude opravdu naslouchat, vnímat Vás, zajímat se o Vás, snažit se Vás pochopit. Ukáže Vám jiný úhel pohledu, svůj pocit, ale bez tlaku, že je to to jediné správné.

Děkuji, Kristy, za společný čas, který je pro mě neskutečným přínosem. Děkuji za možnost sdílení v bezpečném a přátelském prostoru, který vytváříte.


Mgr. Kristýna Šlajsová

Milá Nikolo, velice si vážím Vašich laskavých slov a upřímně mě těší, že jsem mohla být pro Vás podporou. Vaše otevřenost a schopnost sdílet své pocity jsou pro mě velkým oceněním. Jsem ráda, že jsme společně vytvořily bezpečné a přátelské prostředí pro Vaše sdílení a prozkoumávání různých perspektiv.

Děkuji Vám za důvěru a za to, že jsem mohla být součástí Vašeho osobního rozvoje. S pozdravem, Kristýna


K
Umístění: Online konzultace psychologické poradenství

Po několika nepříjemných zkušenostech s psychologickými odborníky jsem se rozhodl poskytnout ještě jednu příležitost a narazil jsem na opravdový skvost. Kristýna je vynikající osobnost, plná empatie, vstřícnosti a ochoty pomoci v jakékoli situaci. Její přístup je zcela nenásilný, ať už jde o vaše pocity či potřeby. Jsem naprosto spokojený s naší spoluprací a velmi rád bych ji tímto doporučil všem, kdo hledají nejen profesionálního, ale i lidsky ohleduplného odborníka. S Kristýnou jsem našel nejen pomocníka, ale i inspiraci. Děkuji za skvělou spolupráci!

Mgr. Kristýna Šlajsová

Milý Karle,
velmi si vážím vašeho pozitivního hodnocení a jsem velmi potěšena, že jsem mohla být pro vás oporou. Vaše spokojenost a pocit, že jsem vám mohla být nejen pomocníkem, ale i inspirací, jsou pro mě velkým oceněním. Děkuji vám za důvěru a skvělou spolupráci!

S pozdravem,
Kristýna


T
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Online konzultace psychologické poradenství

S Kristýnou pracujeme již více než rok. Vše začalo, jak už to tak bývá, řešením akutních příznaků začínajícího vyhoření z důvodu stresového pracovního prostředí. To se naštěstí povedlo včas odvrátit a od té doby díky vybudované důvěře pracujeme i na dalších, podstatnějších a dlouhodobějších záležitostí. Kristýna je výborným navigátorem a průvodcem, který netlačí, naslouchá a poskytuje prostor pro to, abych si na dané věci vždy přišel sám. Za otevřenou mysl, rady i naslouchání děkuji a těším se na další spolupráci - v tomto případě více než kdy jindy platí otřepané "i cesta může být cíl".

Mgr. Kristýna Šlajsová

Milý Tadeáši, moc si vážím Vašich slov a vybudované důvěry. Jsem ráda, že Vám náš společný čas dává smysl a je pro mne ctí být součástí Vaší cesty. Držím palce, ať se daří! :) Kristýna


E
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Online konzultace

Kristýna je skvělý člověk, který vás opravdu vyslechne, vždycky přijde s dobrou radou a bude s vámi oslavovat vaše pokroky. Je milá,
chápává a má opravdu širokou škálu znalostí. Z každého sezení odcházím usměvavá a plná optimismu, protože díky Kristýně se pokaždé cítím trochu víc jako ten člověk, kterým si přeji být. Jediné co mě mrzí je, že Kristýnu nemohu navštívit osobně :)

Mgr. Kristýna Šlajsová

Milá Evži,

děkuji za projevenou důvěru a za Vaši recenzi. Jsem moc ráda, že Vám naše setkání poskytla optimismus, vhled a inspiraci k dalším krokům, jak se stát člověkem, kterým si přejete být. Třeba se v budoucnu budeme mít možnost setkat i osobně :))

Přeji Vám krásné dny, plné radosti a ať se daří jít vždy o kousek dál.

Kristýna


Došlo k chybě, zkuste to znovu