Platba po konzultaci

U tohoto specialisty zaplatíte po konzultaci. Zobrazit více

Konzultace online • 1 000 Kč

Psychologické poradenství • 1 000 Kč

Psychoterapie • 1 000 Kč +3 Více

Koučování • 1 500 Kč

Psychological consultations in English • 1 500 Kč

Coaching • 2 000 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod, Revolut, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Platíte po online konzultaci.

Platbu můžete provést prostřednictvím bankovního převodu, Revolut či hotově v případě offline konzultace.

Po první konzultaci obdržíte fakturu se splatností 1 týden. Prosím o včasné uhrazení.

Před každou další konzultací prosím o platbu předem, nejpozději však 24h před začátkem konzultace.

Číslo bankovního účtu je: *********/****

Telefonní číslo v případě Revolut platby: +*** *** *** ***

Děkuji za důvěru.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Přijímám: dospělí
Bankovní převod, Revolut, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, + 1 Více

Psychologické poradenství • 1 000 Kč

Konzultace online • 1 000 Kč

Consultation in English • 1 500 Kč +8 Více

Psychological consultations in English • 1 500 Kč

Koučování • 1 500 Kč

Coaching in english • 2 000 Kč

Dobrý den, moc vás zdravím a vítám na mém profilu. Kdo jsem a jak vám mohu pomoci? Jsem firemní a poradenský psycholog. Ve své praxi jako fire...

• Vztahová krize
  • Emocionální bolest
  • Poruchy v mezilidských vztazích

Ukončené školy

• Jednooborová psychologie (Bc.) PF, Jihočeká Univerzita (2014)
  • Jednooborová psychologie (NMgr.) FF, Univerzita Palackého (2017)
  • Psychologie a neurovědy (NMgr.) Fakulta Psychologie, Lisabon (2017)
Zobrazit více

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština, Španělština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Umístění: Online konzultace psychoterapie

Kristýna je naprosto skvělá a můžu za sebe doporučit všem, kdo hledají pomoc. Kristýna vždy naslouchá a dokaže efektivně poradit/pomoct s daným problemem.

Umístění: Praha koučování

Kristynu srdevne doporucuji asi uplne komukoli. Zazila jsem ji v roli koucky, ale skrz celou spolupraci bylo zjevne jeji psychologicke vzdelani a zamereni. Citila jsem se s ni naprosto bezpecne a vnimala velmi osobni pristup. Nerikala mi, co mam delat (ackoli jsem se ji k tomu tvrdohlave snazila primet), ale vedla me ve vlastnim hledani. Ty konkretni rady, ktere se mnou sdilela, si ale budu jeste dlouho pamatovat. Diky!:)

Mgr. Kristýna Šlajsová

Krásný den A., moc děkuji za upřímnou a milou recenzi. Velmi mne těší, že jste se na našich sezeních cítila bezpečně a i já děkuji za upřímnost a otevřenost, kterou jsem v kontaktu s Vámi vždy vnímala. :) Přeji klidné dny, Kristýna

Umístění: jiné místo Jiný

Kristýnu doporučuji všemi deseti. Je velmi empatická a vždy se snaží danému problému přijít na kloub a vyřešit ho. Velmi si vážím toho, že se vám nesnaží protlačit vlastní názor, naopak formou otázek umožňuje plnému porozumění problému. Díky :)

Mgr. Kristýna Šlajsová

Moc děkuji Lukáši za milou recenzi a velmi mne těší, že jste byl spokojený! :) Přeji krásné a klidné dny, Kristýna

F
Umístění: Online konzultace Konzultace online

Z každého sezení si odnáším něco nového a opravdu se někam posunuji. Hodně mi to pomáhá. Otázkami se vždy dostaneme k tomu, o čem problém opravdu je a jaké řešení potřebuje.

Mgr. Kristýna Šlajsová

Krásný den, moc děkuji za hodnocení a jsem velmi ráda, že jste si z každého našeho sezení odnesla, co jste potřebovala :) Držím palce na další cestě a odvážný krok! Kristýna

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Moc se mi libi kreativni moznosti postupu i forem pomoci, uprimne nemam si na co si stezovat a doporucuju :)

Mgr. Kristýna Šlajsová

Dobrý den M., velmi si vážím Vašeho hodnocení a děkuji za hodnocení našich setkání jako kreativní. Jsem velmi ráda, že jste vždy kreativitě otevřen a nejen díky tomu se posouváte závratnou rychlostí dál :)) Klidné dny a otevřenou mysl, přeje Kristýna

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Kristýnu jsem si našel jen tak náhodou na internetu a mohu jen poděkovat své intuici .. Kristýna mne už při 1. konzultaci moc pomohla a v každé další jsem se cítil lépe a lépe .. Děkuji Kristyno

Mgr. Kristýna Šlajsová

Krásný den Romane, moc děkuji za Vaše ohodnocení a jsem velmi ráda, že naše setkání vnímáte jako nápomocná a intuice Vás nezklamala. Velmi mne těší, že se cítíte lépe, máte na tom největší zásluhu :) Těším se a přeji příjemné dny, Kristýna

Umístění: Online konzultace psychologické poradenství

Na terapeutická setkání s Kristýnou se vždy moc těším. Profesionálně mi pomáhá vyznat se v překotné přemíře vlastních myšlenek a dovede mne nasměrovat na postupné cíle. Je pro mne oporou, jedná empaticky a mám pocit, že s ena ni mohu spolehnout.

Mgr. Kristýna Šlajsová

Milá Jani, velmi si vážím Vaší recenze a názoru. Jsem ráda, že jsou naše sezení pro Vás prospěšná a pomáhají Vám se vyznat v myšlenkách a soustředit se na postupné cíle. Tyhle skvělé výsledky jsou přdevším Vaší zásluhou :)) Přeji klidné dny, Kristýna

Umístění: Online konzultace koučování

Kristýna vám pomůže porozumět sami sobě a dovede vás k tomu, abyste si odpověděli na svoje otázky vlastními slovy. A to je obrovsky cenné, protože jen vy sami ve svém nitru cítíte, co doopravdy chcete. Mimořádně si cením její profesionální práce, která mi velmi pomohla.

Mgr. Kristýna Šlajsová

Milý Adame, velmi děkuji za recenzi a hodnocení a jsem moc ráda, že Vám naše sezení pomohla k nalezení odpovědí, které Vám pomohly na Vaší cestě :) Srdečně zdravím a přeji klidné dny, Kristýna

Umístění: Online konzultace psychologické poradenství

Kristýnu můžu jen doporučit. Její přístup je profesionální, konzultativní, individuální a empatický. Kristý má talent vytvořit extrémně bezpečné prostředí k otevření se a nalezení jak řešení, tak důvodů psychických problémů jedince. Ještě nikomu jsem se se svými problémy tak neotevřela, jako Kirstý. S jejím vedením a s pomocí podnětných konverzací a otázek jsem se dokázala dostat jak k jádru svých problémů, tak se odtamtud odpíchnout a uvědomit si, co je potřeba změnit. Kristýna mi pomohla vyřešit hned několik složitých životních situací, zlepšit přístup k sama sobě a taky k mým blízkým a nasměřovat mě do mnohem lepší psychické pozice dlouhodobě.

Mgr. Kristýna Šlajsová

Milá Míšo, moc děkuji za Vaše hodnocení a jsem moc ráda, že naše setkávání vedla k dlouhodobější spokojenosti a pomohla Vám rozklíčovat a zpracovat některá témata. Velmi bych ocenila Vaši neuvěřitelnou odvahu a otevřenost ke změnám nejen v myšlení, ale především také prožívání. Přeji mnoho sil a dalších odvážných počinů v životě :)) Kristýna

Umístění: jiné místo Jiný

Kristýna Šlajsová si při každém našem setkání dala záležet, aby mne nechala samotnou dojít k tomu, co mě v podstatě trápí nejvíc. To vnímám, jako největší pomoc - nesnažila se mě "dostat" někam, kam jsem nechtěla. A pak pomohla - jasně mířenými dotazy, které mě nutily se zamyslet, a hlavně nekonečnou empatií. Děkuji!

Mgr. Kristýna Šlajsová

Milá J., moc děkuji za hodnocení a velmi mne těší, že Vám sedí přístup, kterým si sama nalézáte řešení, které je pro Vás nejvhodnější a nejvíc prospěšný. :)) Srdečně zdravím, Kristýna

• Vztahová krize
  • Emocionální bolest
  • Poruchy v mezilidských vztazích

Ukončené školy

• Jednooborová psychologie (Bc.) PF, Jihočeká Univerzita (2014)
  • Jednooborová psychologie (NMgr.) FF, Univerzita Palackého (2017)
  • Psychologie a neurovědy (NMgr.) Fakulta Psychologie, Lisabon (2017)
Zobrazit více

Certifikáty