Platba po konzultaci

U tohoto specialisty zaplatíte po konzultaci. Zobrazit více

Konzultace online • 1 200 Kč

Psychologické poradenství • 1 200 Kč

Psychological consultations in English • 1 700 Kč +2 Více

Coaching • 2 000 Kč

Koučování • 2 000 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod, Revolut, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Platíte po online konzultaci.

Platbu můžete provést prostřednictvím bankovního převodu, Revolut či hotově v případě offline konzultace.

Po první konzultaci obdržíte fakturu se splatností 1 týden. Prosím o včasné uhrazení.

Před každou další konzultací prosím o platbu předem, nejpozději však 24h před začátkem konzultace.

Číslo bankovního účtu je: *********/****

Telefonní číslo v případě Revolut platby: +*** *** *** ***

Děkuji za důvěru.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Přijímám: dospělí
Bankovní převod, Revolut, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, + 1 Více

Psychological consultations in English • 1 700 Kč

Psychologické poradenství • 1 200 Kč

Consultation in English • 1 500 Kč +8 Více

Konzultace online • 1 000 Kč

Konzultace online • 1 200 Kč

Psychological consultations in English • 1 500 Kč

Dobrý den, moc vás zdravím a vítám na mém profilu. Kdo jsem a jak vám mohu pomoci? Jsem firemní a poradenský psycholog. Ve své praxi jako fire...

• Vztahová krize
  • Emocionální bolest
  • Poruchy v mezilidských vztazích

Ukončené školy

• Jednooborová psychologie (Bc.) PF, Jihočeká Univerzita (2014)
  • Jednooborová psychologie (NMgr.) FF, Univerzita Palackého (2017)
  • Psychologie a neurovědy (NMgr.) Fakulta Psychologie, Lisabon (2017)
Zobrazit více

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Čeština,
  • Španělština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

1 000 Kč

1 700 Kč

1 700 Kč

1 000 Kč

Ostatní služby

Umístění: Online konzultace psychologické poradenství

Na sezeni s Kristynou se vzdy tesim!
Vrele doporucuji jeji konzultace, nebot at uz mate cokoliv na srdci, vzdy vas velmi rada vyslechne a pomuze vam nenasilnym zpusobem najit cestu k reseni.
Budete se s ni citit bezpecne. Je velmi profesionalni, empaticka a lidska.

Jsem Kristyne velmi vdecna, nebot me pomohla najit vnitrni klid a duveru v sebe sama. A diky ni jsem mnohem lepe a rychleji mohla projit tezkym rodinym i pracovnim obdobim a vzit svuj zivot pevneji do svych rukou. Pochopit lepe mezilidske vztahy a vyrovnat se s tim co zmenit nemuzeme a zamerit se na to, co ovlivnit muzeme.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Online konzultace Konzultace online

Velmi příjemné on-line setkání. Velice oceňuji umění naslouchat a snahu nenuceně nabídnout svůj pohled na problém a jeho možné řešení.

Mgr. Kristýna Šlajsová

Dobrý den, moc děkuji za kladné hodnocení a jsem moc ráda, že naše setkání pro Vás bylo přínosné. Budu se zase těšit třeba někdy příště na viděnou. Přeji klidné a spokojené dny, Kristýna

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Online konzultace Konzultace online

Paní psycholožka mě velmi vřele přijala na několik online konzultací, které proběhly vždy bez zádrhele. Ocenila bych předně velkou empatii a schopnost vyslechnout a dostat se pod povrch problému. Moc děkuji za poskytnuté konzultace!

Mgr. Kristýna Šlajsová

Moc děkuji za kladné a milé hodnocení, vážím si toho. Rádo se stalo a přeji mnoho spokojenosti do dalších dní! :) Kristýna

Umístění: Online konzultace

Kristýna je naprosto skvělá a můžu za sebe doporučit všem, kdo hledají pomoc. Kristýna vždy naslouchá a dokaže efektivně poradit/pomoct s daným problemem.

Mgr. Kristýna Šlajsová

Krásný den Verčo, moc děkuji za Váš názor. Těší mne, že naší spolupráci vnímáte jako efektivní. Přeji klidný a příjemný den, Kristýna

Umístění: Praha koučování

Kristynu srdevne doporucuji asi uplne komukoli. Zazila jsem ji v roli koucky, ale skrz celou spolupraci bylo zjevne jeji psychologicke vzdelani a zamereni. Citila jsem se s ni naprosto bezpecne a vnimala velmi osobni pristup. Nerikala mi, co mam delat (ackoli jsem se ji k tomu tvrdohlave snazila primet), ale vedla me ve vlastnim hledani. Ty konkretni rady, ktere se mnou sdilela, si ale budu jeste dlouho pamatovat. Diky!:)

Mgr. Kristýna Šlajsová

Krásný den A., moc děkuji za upřímnou a milou recenzi. Velmi mne těší, že jste se na našich sezeních cítila bezpečně a i já děkuji za upřímnost a otevřenost, kterou jsem v kontaktu s Vámi vždy vnímala. :) Přeji klidné dny, Kristýna

Umístění: jiné místo Jiný

Kristýnu doporučuji všemi deseti. Je velmi empatická a vždy se snaží danému problému přijít na kloub a vyřešit ho. Velmi si vážím toho, že se vám nesnaží protlačit vlastní názor, naopak formou otázek umožňuje plnému porozumění problému. Díky :)

Mgr. Kristýna Šlajsová

Moc děkuji Lukáši za milou recenzi a velmi mne těší, že jste byl spokojený! :) Přeji krásné a klidné dny, Kristýna

F
Umístění: Online konzultace Konzultace online

Z každého sezení si odnáším něco nového a opravdu se někam posunuji. Hodně mi to pomáhá. Otázkami se vždy dostaneme k tomu, o čem problém opravdu je a jaké řešení potřebuje.

Mgr. Kristýna Šlajsová

Krásný den, moc děkuji za hodnocení a jsem velmi ráda, že jste si z každého našeho sezení odnesla, co jste potřebovala :) Držím palce na další cestě a odvážný krok! Kristýna

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Moc se mi libi kreativni moznosti postupu i forem pomoci, uprimne nemam si na co si stezovat a doporucuju :)

Mgr. Kristýna Šlajsová

Dobrý den M., velmi si vážím Vašeho hodnocení a děkuji za hodnocení našich setkání jako kreativní. Jsem velmi ráda, že jste vždy kreativitě otevřen a nejen díky tomu se posouváte závratnou rychlostí dál :)) Klidné dny a otevřenou mysl, přeje Kristýna

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Kristýnu jsem si našel jen tak náhodou na internetu a mohu jen poděkovat své intuici .. Kristýna mne už při 1. konzultaci moc pomohla a v každé další jsem se cítil lépe a lépe .. Děkuji Kristyno

Mgr. Kristýna Šlajsová

Krásný den Romane, moc děkuji za Vaše ohodnocení a jsem velmi ráda, že naše setkání vnímáte jako nápomocná a intuice Vás nezklamala. Velmi mne těší, že se cítíte lépe, máte na tom největší zásluhu :) Těším se a přeji příjemné dny, Kristýna

Umístění: Online konzultace psychologické poradenství

Na terapeutická setkání s Kristýnou se vždy moc těším. Profesionálně mi pomáhá vyznat se v překotné přemíře vlastních myšlenek a dovede mne nasměrovat na postupné cíle. Je pro mne oporou, jedná empaticky a mám pocit, že s ena ni mohu spolehnout.

Mgr. Kristýna Šlajsová

Milá Jani, velmi si vážím Vaší recenze a názoru. Jsem ráda, že jsou naše sezení pro Vás prospěšná a pomáhají Vám se vyznat v myšlenkách a soustředit se na postupné cíle. Tyhle skvělé výsledky jsou přdevším Vaší zásluhou :)) Přeji klidné dny, Kristýna

• Vztahová krize
  • Emocionální bolest
  • Poruchy v mezilidských vztazích

Ukončené školy

• Jednooborová psychologie (Bc.) PF, Jihočeká Univerzita (2014)
  • Jednooborová psychologie (NMgr.) FF, Univerzita Palackého (2017)
  • Psychologie a neurovědy (NMgr.) Fakulta Psychologie, Lisabon (2017)
Zobrazit více

Certifikáty