Kristýna Šlajsová, psycholog Praha

Psychologické poradenství • 800 Kč

Koučování • 1 000 Kč +1 Více

Psychoterapie • 800 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod, Revolut, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Platbu můžete provést prostřednictvím bankovního převodu, Revolut či hotově v případě offline konzultace.

Po první konzultaci obdržíte fakturu se splatností 1 týden. Prosím o včasné uhrazení.

Před každou další konzultací prosím o platbu předem, nejpozději však 24h před začátkem konzultace.

Číslo bankovního účtu je: *********/****

Telefonní číslo v případě Revolut platby: +*** *** *** ***

Děkuji za důvěru.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Telefonická konzultace:
Do zprávy, či emailu Vám na sebe zašlu svůj telefonní kontakt, který si prosím uložte. V čas sjednané konzultace Vám zavolám. Zajistěte si prosím kvalitní pokrytí signálu a soukromí.
Jiné aplikace pro videohovory:
Po zanechání Vaší emailové adresy Vám zašlu link na Google Meets, na kterém se v čas sjednané konzultace setkáme. Zajistěte si prosím dostatečně kvalitní signál a soukromí.

Velmi mne baví a naplňuje práce s mladými dospělými, kteří možná narazili na svět plný možností a neví, kterou cestu si zvolit, ať již se to týká stud...

• Vztahová krize
  • Emocionální bolest
  • Poruchy v mezilidských vztazích

Ukončené školy

• Jednooborová psychologie (Bc.) PF, Jihočeká Univerzita (2014)
  • Jednooborová psychologie (NMgr.) FF, Univerzita Palackého (2017)
  • Psychologie a neurovědy (NMgr.) Fakulta Psychologie, Lisabon (2017)
Zobrazit více

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština, Španělština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

1 000 Kč

Názory

Umístění: Online konzultace psychologické poradenství

Kristýnu můžu jen doporučit. Její přístup je profesionální, konzultativní, individuální a empatický. Kristý má talent vytvořit extrémně bezpečné prostředí k otevření se a nalezení jak řešení, tak důvodů psychických problémů jedince. Ještě nikomu jsem se se svými problémy tak neotevřela, jako Kirstý. S jejím vedením a s pomocí podnětných konverzací a otázek jsem se dokázala dostat jak k jádru svých problémů, tak se odtamtud odpíchnout a uvědomit si, co je potřeba změnit. Kristýna mi pomohla vyřešit hned několik složitých životních situací, zlepšit přístup k sama sobě a taky k mým blízkým a nasměřovat mě do mnohem lepší psychické pozice dlouhodobě.

Umístění: jiné místo Jiný

Kristýna Šlajsová si při každém našem setkání dala záležet, aby mne nechala samotnou dojít k tomu, co mě v podstatě trápí nejvíc. To vnímám, jako největší pomoc - nesnažila se mě "dostat" někam, kam jsem nechtěla. A pak pomohla - jasně mířenými dotazy, které mě nutily se zamyslet, a hlavně nekonečnou empatií. Děkuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace psychologické poradenství

Děkuji za velmi profesionální přístup a odbornou pomoc. Po online sezení jsem se cítila mnohem lépe.

Mgr. Kristýna Šlajsová

Děkuji za milou recenzi a jsem moc ráda, že jste se cítila lépe. Ať se daří naplňovat vytyčené kroky a cíle a budu se případně těšit na další sezení. Kristýna

Umístění: Online konzultace psychologické poradenství

Mé zkušenosti s Kristýnou jsou jen a jen pozitivní. Hovory jsou pokaždé na čas, je velice empatická, profesionální a po hovorech s ní se cítím vždycky lépe.

Mgr. Kristýna Šlajsová

Milý Martine, moc děkuju za zpětnou vazbu a recenzi! Jsem ráda, že naši spolupráci vnímáte jako přínos. :) Těším se na příště! Kristýna

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace psychologické poradenství

S Kristýnou mám velmi pozitivní zkušenost. Hodně mi pomohla. Je velmi zdvořilá, profesionální a milá. lze jen doporučit.

Mgr. Kristýna Šlajsová

Milá Tomo, moc děkuji za sdílení zkušeností a za názor. Těším se na další spolupráci a držím palce! :) Kristýna

• Vztahová krize
  • Emocionální bolest
  • Poruchy v mezilidských vztazích

Ukončené školy

• Jednooborová psychologie (Bc.) PF, Jihočeká Univerzita (2014)
  • Jednooborová psychologie (NMgr.) FF, Univerzita Palackého (2017)
  • Psychologie a neurovědy (NMgr.) Fakulta Psychologie, Lisabon (2017)
Zobrazit více

Certifikáty