Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Soukromá individuální psychoterapie. Jednoduše, kvalitně, rychle, účinně.

Adresy

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Soukromá individuální psychoterapie. Jednoduše, kvalitně, rychle, účinně.
    Každý člověk má sebepodporující úzdravný potenciál. Pomohu Vám jej objevit a používat. Výsledkem bude Váš spokojenější život, vyřešíte svoje problémy, naučíte se zvládat své potíže, Vaše vztahy budou uspokojivější a Vy šťastnější.
    Jsem psycholog a psychoterapeut, mám zkušenosti z nejrůznějších psychiatrických oddělení (akutních, následných, uzavřených, otevřených, terapeutických, režimových atd.) a díky svému působení v neurovědním a psychiatrickém výzkumu jsem neustále v kontaktu s nejnovějšími poznatky, metodami a postupy týkajícími se zlepšování psychického stavu člověka. Podrobnější informace o mně a mých služnách naleznete na http://psychoterapie-efektivne.com

• psychoterapie

Ukončené školy

• Univerzita Karlova, Praha, 1. lékařská fakulta (PhD. - aktuální studium)
  • Univerzita Palackého, Olomouc, Filozofická fakulta (PhDr., Mgr.)
  • Jihočeská univerzita, České Budějovice, Pedagogická fakulta (Mgr.)

Ocenění

• Zvláštní cena České neuropsychofarmakologické společnosti za vědeckou reakci na aktuální problémy

Certifikáty

• Pavel Kozelka, psycholog ve městě Praha - Certifikáty

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

1 názor

• I

Pan doktor je opravdu člověk na svém místě, moc mi pomohl. Po každém setkání jsem měla konečně pocit, že jsem se o kus ve svém životě posunula a už se neplácám na místě jako ryba na suchu. Pan doktor je citlivý a empatický člověk, který umí velmi dobře zachytit podstatu věci, dokázal mi nabídnout takové úhly pohledu na moje problémy, které jsem do té doby nebyla schopná sama vidět. I když jsem na něho s prominutím “vyblila” všechno moje bahno, strachy a nepříjemnosti za poslední dobu, neutekl před tím s frází že mi stejně neni pomoci a mám se tím smířit jako jsem už zažila jinde dřív. Dokázal mi poskytnout oporu, porozumění a díky němu jsem po opravdu dlouhé době v pohodě. Moc děkuji!