Rezidence Rosa, Střelničná 1680/8, Praha 8 – Kobylisy, Praha 8, Praha

Hotovost

Soukromá individuální psychoterapie. Jednoduše, kvalitně, rychle, účinně. Každý člověk má sebepodporující úzdravný potenciál. Pomohu Vám jej objevit...

• Trauma
  • Deprese
  • Generalizované úzkostné poruchy

Ukončené školy

• Univerzita Palackého, Olomouc, Filozofická fakulta (PhDr., Mgr.)
  • Jihočeská univerzita, České Budějovice, Pedagogická fakulta (Mgr.)

• psychoterapie

Psychologické poradenství

1 000 Kč

Psychoterapie

Individuální psychoterapie, Pavel Kozelka - psycholog

Umístění: Individuální psychoterapie, Pavel Kozelka - psycholog Individuální psychoterapie

Normální rozhovor, trochu vyzvídání, občas dotěrný, proti kterému se v té chvíli bráníte. Ale to patří k věci, nečekejte pochvaly ani obdiv toho, co o sobě říkáte.
Ze sezení jdete odpočatí a s čistou hlavou a pokud zase řešíte ten problém, pomůže vám si vzpomenout.

Pana Kozelku, jako svého psychologa, jsem si vybrala proto, že jsem chtěla mladý, v kolejích nezaběhnutý názor odborníka. Přes počáteční "oťukávání se" musím upřímně říct, že mě odhadl, odhalil a rozhodně pomohl. Sáhnete si sice hluboko do svého nitra, s jeho názorem se budete muset nějak poprat, ale nakonec zjistíte, že má pravdu. Pomůže vám na sobě pracovat a zjistíte, že jeho sezení jsou skutečně léčebná. Všem, kteří potřebují pomoc, pana Kozelku mohu doporučit. Má své metody a ví, co dělá.

Umístění: Individuální psychoterapie, Pavel Kozelka - psycholog Fobie

K panu doktorovi jsem přišla s fóbií. Již na prvním setkání mě z rozhovoru naprosto přesně odhadnul a dopátrali jsme se důvodu vzniku fóbie. Po pár sezeních mi pomohl zvládnout panické stavy způsobené fóbií a poradil, jak fóbii porazit úplně. Nyní to je už na mně. Pan doktor je skvělý člověk na svém místě a mockrát mu děkuji.

Pan doktor je opravdu člověk na svém místě, moc mi pomohl. Po každém setkání jsem měla konečně pocit, že jsem se o kus ve svém životě posunula a už se neplácám na místě jako ryba na suchu. Pan doktor je citlivý a empatický člověk, který umí velmi dobře zachytit podstatu věci, dokázal mi nabídnout takové úhly pohledu na moje problémy, které jsem do té doby nebyla schopná sama vidět. I když jsem na něho s prominutím “vyblila” všechno moje bahno, strachy a nepříjemnosti za poslední dobu, neutekl před tím s frází že mi stejně neni pomoci a mám se tím smířit jako jsem už zažila jinde dřív. Dokázal mi poskytnout oporu, porozumění a díky němu jsem po opravdu dlouhé době v pohodě. Moc děkuji!

• Trauma
  • Deprese
  • Generalizované úzkostné poruchy

Ukončené školy

• Univerzita Palackého, Olomouc, Filozofická fakulta (PhDr., Mgr.)
  • Jihočeská univerzita, České Budějovice, Pedagogická fakulta (Mgr.)

• psychoterapie

Certifikáty

Fotografie

Ocenění

• Zvláštní cena České neuropsychofarmakologické společnosti za vědeckou reakci na aktuální problémy