Oldřichova 97/51, Praha 2, Praha
Soukromá psychologická praxe (mapa)

Hotovost, Bankovní převod
777 33.....

Individuální psychoterapie • 1 000 Kč

Psychologické poradenství • 1 000 Kč

Psychoterapie

Jsem psycholog a terapeut, provozuji soukromou praxi. Pro více informací prosím navštivte mé webové stránky: http://www.psycholog-praha.pro/ Můžete...

• problémy ve vztazích, komunikační potíže, nízká sebedůvěra
  • „špatné nálady“: pocity prázdnoty, ztráty energie, úzkosti

Ukončené školy

• Studium oboru Psychologie na FF Masarykovy university v Brně
  • Atestace v oboru Klinická psychologie - uděluje Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví zřizovaný Ministerstvem zdravotnictví ČR
  • Funkční specializace v systematické psychoterapii - uděluje Česká psychoterapeutická společnost České lékařské společnosti JEP

Fotografie

Individuální psychoterapie

1 000 Kč

Psychologické poradenství

1 000 Kč

Psychoterapie

Cena není uvedená

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá psychologická praxe psychologické poradenství

Důvodem návštěv u pana Gregora byly něvysvětlitelné stavy smůtku. Pan Gregor je empatický, naslouchal a poukazoval na aspekty, které mi uníkaly. Postupně jsme se dopracovali k možným důvodům mých potíží, pomohl mi uvědomit si proč na některé věci reagují určitým způsobem, mluvili jsme o tom, jak pracovat se sebou v určitých situacích. Dlouho jsem se rozhodovala, zda vyhledat odbornou pomoc a zpětně to hodnotím jako jedno z nejlepších rozhodnutí.

Umístění: Soukromá psychologická praxe zachvat paniky, uzkost

Pan Gregor me pomohl se dostat z hodne tmavyho mista na spravnou cestu. Chodil jsem k nemu 3 mesice, jednou tydne a citim ze jsem se "nasel" zase.

Umístění: Soukromá psychologická praxe

Velmi rád se připojuji ke všem kladným ohlasům níže (a hádám, že v budoucnu i výše). K panu Gregorovi jsem chodil na psychoterapie sice jen několik měsíců, ale myslím, že mi to hodně dalo. Pan Gregor je velmi klidný a milý člověk budící důvěru, který nechá klienta dostatečně mluvit o svých potížích a myšlenkách. Sice jsem od něj po prvních sezeních nedostal žádné instantní rady, co zlepšit v mém životě, jak jsem zpočátku trochu bláhově předpokládal, ale to podle mě mělo svůj smysl. Už jen dostatečným vypovídáním o svých problémech před pozorným posluchačem se člověku uleví. Navíc si přitom sám do jisté míry uspořádá své myšlenky. A nakonec pokud už pan Gregor zaznamenal v mém povídání něco zajímavého, tak mě svými doplňujícími otázkami a podobnými příklady ze své praxe "nutil" k tomu, abych se nad tím více zamyslel, zda se v tom neskrývá nějaké důležité poselství pro mě. Prostě a dobře, nenutil mně žádná svá vysvětlení a názory, ale spíše chtěl, abych si na důležité věci přišel sám, což je podle mě pro pochopení vlastních problémů a cesty k jejich řešení to nejlepší. Pana Gregora tedy rozhodně doporučuji všem, které něco tíží, chtějí před někým důvěryhodným a nestranným o svých problémech a myšlenkách mluvit a spolu s tímto skvělým průvodcem nalézt pro sebe nějaké řešení.

K panu magistrovi jsem docházel na terapie jednou týdně zhruba 3 měsíce. Začal jsem chodit v období své doposud největší životní krize, z níž jsem nejenomže cestu neviděl, ale ani nebyl schopen ji hledat. V rámci terapie mi tedy pan magistr především pomohl utřídit vlastní myšlenky a cestu ven najít, jakkoliv jsem to měl předtím za nemožné. Po třech měsících jsem se tak vyrovnal se svými největšími psychickými potížemi, nabyl nové životní energie i odvahy a do svého běžného života vstoupil s novou jistotou.

Celkově mohu pana magistra jako odborníka rozhodně doporučit. Je velmi trpělivý, vlídný a snaží se klientům/pacientům vyhovět. Domnívám se, že jeho terapie významnou měrou přispěly k tomu, že jsem těžkou životní krizi přešel relativně rychle a vyšel z ní nakonec i silnější.

J.B.

Umístění: Soukromá psychologická praxe psychoterapie

K Mgr. Gregorovi jsem chodil od května 2016 do října 2017. Za tuto dobu se nám podařilo rozklíčovat některé mé dlouhodobé a složité výzvy z rozličných oblastí života. Tato zjištění mi pomohla jak lépe porozumět sobě, tak se rozumně rozhodnout. Jindy jsme i (úspěšně!) hasili, když se mi přihodilo něco akutního zlého nebo jsem se z toho vzpamatovával.
Psychoterapeut naslouchal, občas dodal nějakou věcnou připomínku, jindy jsme diskutovali. Opravdu záleží, jaký styl vám sedí a s panem Gregorem je na toto téma určitě řeč.
Prostředí bylo příjemné a dopravně dostupné. Ocenil jsem i to, že jsme se mohli bavit i o významu snů a jejich přesahu do reality, což se moc nevidí, podobně jako domluva ad hoc schůzí mimo klasický pravidelný rozvrh.
Určitě bych doporučil.

Setkání s panem Gregorem pro mě bylo první zkušeností s psychoterapií. Během prvních sezení jsem pochopila, že odpověď na otázky, které mě tíží naleznu jen sama v sobě a pan Gregor byl v tomto hledání velice trpělivým a zkušeným průvodcem. Kromě pomoci v aktuální tíživé situaci pro mě byla psychoterapie také „lekcí“, jak sama se sebou pracovat v budoucnu a doposud z této zkušenosti těžím. Největším překvapením pro mě ale byla jeho upřímná empatie a soucítění. Nedovedu si představit, jak může psychoterapeut, který skutečně soucítí s klientem, všechny bolesti přefiltrovat, aniž by ho negativně ovlivnily. Pana Gregora jednoznačně doporučuji.

Milý a uklidňující. Pečlivý a soustředěný. Nesoudil a snažil se pochopit. Pomohl mi projít obtížným obdobím bez velkých ztrát. Výborný lékař pro všechny zraněné a bolavé duše.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan Gregor je velmi klidný, trpělivý a pozorně naslouchá. Během sezení si dělal podrobné poznámky, ovšem jeho shrnutí, rady či doporučení byly velmi obecné a nic nového mi nepřinesly.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Určitě doporučuji. Pan Gregor je velmi příjemný a vnímavý člověk. Při sezení vás nechá hovořit a poté cílenými otázkami dovede k počátku celého problému, načež prodiskutuje možné cesty jak se ho efektivně zbavit. Jako odborník je otevřený novým myšlenkám, metodám a zůstává stále svým přístupem k vám velmi lidský a neodměřený, čehož jsem si na něm velice cenil po celou dobu našich sezení.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Doporučuji, pan magistr je jednoznačně odborník a velmi mi pomohl. Zejména oceňuji snahu, aby klient metodou nenásilných otázek přišel na svůj vlastní problém sám. Pan magistr funguje jako prostředník, jako vaše "vodítko" k vašemu problému.

• problémy ve vztazích, komunikační potíže, nízká sebedůvěra
  • „špatné nálady“: pocity prázdnoty, ztráty energie, úzkosti