Karlovo náměstí 7, Praha
Soukromá ordinace psychiatra pro děti a dorost (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 3 Více
773 00.....

Umístění: Soukromá ordinace psychiatra pro děti a dorost Synovo potize

Paní doktorka je zatím nejlepší dětský psychiatr, kterého jsme kdy se synem měli. Je hrozně hodná, milá vše pro diskutuje a poradí a hlavně necpe léky a snaží se opravdu pomoci. Máme ji moc rádi a jsme rádi, že ji máme....

Umístění: Soukromá ordinace psychiatra pro děti a dorost

K paní doktorce chodíme 2. rokem a maximální spokojenost. Zvolená medikace perfektně sedí a syn se zlepšuje. Rozhodně rozumí své práci, je empatická a hlavně umí i poradit.

Umístění: Soukromá ordinace psychiatra pro děti a dorost ADHD

U paní doktorky jsem byla dnes s dcerou poprvé. Dříve jsme chodili k jiné doktorce. Doktorka Trefilová je opravdu odborník na svém místě. Je vidět, že své práci rozumí a má milé chování jak k rodiči, tak k dítěti.

Umístění: Soukromá ordinace psychiatra pro děti a dorost psychiatrické konzultace

Za nas naprostá spokojenost. Pani doktorka ma velmi lidsky pristup a nebere pacienty, jako kus neceho. Zajima ji i nazor rodice, edela unáhlené závěry. Vse radne probere a snazi se pomoci, jak jen to jde. Doporucuji.

Dle mého názoru, doktorka jak má být. Vysvětlí, trpělivá, sympatická, i když s mým názorem nesouhlasí, respektuje ho.

Naprosto úžasný člověk, velice pozorná a empatická, poradí, vysvětlí, vyřeší. Hodně energická a rychlá :-)))

Umístění: Soukromá ordinace psychiatra pro děti a dorost Synovo potize

Umístění: Soukromá ordinace psychiatra pro děti a dorost

Umístění: Soukromá ordinace psychiatra pro děti a dorost ADHD

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Prosila bych o pomoc pro moji 14 letou vnucku,gymnazistku. Poslední pulrok ma psychicke potíže se sklonem k sebepoškozování.Pořezava se.Vyjadřila se ve smyslu že když si ublíží že se ji ulevi. Učí se velmi dobře,je velmi pohledná,sebevědoma,zřejmě neoblibena v kolektivu.Po navštěve 3 psychologu se její stav nezměnil.Prosila bych o radu zda je vhodna navštěva psychiatra. Děkuji.

Dobrý den,
    zcela jistě, ten by měl být prvním.

S pozdravem

AT

MUDr. Alexandra Trefilová

• dobrý den berete i děti nebo jen dospěle?děkuji moc za odpověd

Dobrý den,

jen dětské pacienty, aktuálně volno na konci března.

MUDr. Alexandra Trefilová

• dětská a dorostová psychiatrie