Adres

Karlovo náměstí 7, Praha
Soukromá ordinace psychiatra pro děti a dorost (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 3 Více
773 00.....

Umístění: Soukromá ordinace psychiatra pro děti a dorost ADHD

U paní doktorky jsem byla dnes s dcerou poprvé. Dříve jsme chodili k jiné doktorce. Doktorka Trefilová je opravdu odborník na svém místě. Je vidět, že své práci rozumí a má milé chování jak k rodiči, tak k dítěti.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Umístění: Soukromá ordinace psychiatra pro děti a dorost psychiatrické konzultace

Za nas naprostá spokojenost. Pani doktorka ma velmi lidsky pristup a nebere pacienty, jako kus neceho. Zajima ji i nazor rodice, edela unáhlené závěry. Vse radne probere a snazi se pomoci, jak jen to jde. Doporucuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Dle mého názoru, doktorka jak má být. Vysvětlí, trpělivá, sympatická, i když s mým názorem nesouhlasí, respektuje ho.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Naprosto úžasný člověk, velice pozorná a empatická, poradí, vysvětlí, vyřeší. Hodně energická a rychlá :-)))

Umístění: Soukromá ordinace psychiatra pro děti a dorost ADHD

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

• dětská a dorostová psychiatrie