Jana Čapková, psychiatr Praha

MUDr. Jana Čapková

Psychiatr Více

Střelničná 1680/8, Praha 8, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

http://www.janacapkova.cz/#/contact Jsem atestovaný lékař-psychiatr, 3. rokem jsem frekventantkou akreditovaného psychoterapeutického výcviku Gesta...

• Fobie
  • Sociální fobie
  • Poruchy spánku

• psychiatrie

Názory

Umístění: Ordinace Jiný

S paní terapeutkou pracujeme již více než 3 roky na léčbě úzkostlivě depresivní poruchy a doporučuji všem, kteří potřebují pomoc odborníka.
Paní doktorka je profesionál a zároveň velmi milá a empatická. Vždy mi dokáže vše vysvětlit a je zřejmé, že má velmi velký přehled a znalosti v oblasti psychiatrie a psychoterapie.
Za dobu po kterou k paní doktorce chodím pociťuji velké pozitivní změny v oblasti seberozvoje a duševního zdraví a pociťuji k ní 100% důvěru.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka Čapková-Korčaková ve své práci s pacienty dokonale propojuje profesionalitu a empatii. Práce, kterou jsme zatím společně odvedly, znatelně zlepšila kvalitu mého života na osobní i na profesní úrovni.

Č
Umístění: jiné místo

Paní doktorku mohu na 100% doporučit. Ve svém oboru je první, kdo si získal mou absolutní důvěru a uznání. Před devíti měsíci jsem ji kontaktoval v mezní situaci. Prakticky ihned mi odpověděla a pomohla mi postupně dostat se ze složitého stavu. Bez ní bych dnes, po 3/4 roce, nedošel na podstatně jiné místo v životě, než jsem byl. Nejsem ještě u cíle, pokračuji v terapii. Díky ní chci vylepšit i další stránky života. Jsem jí nesmírně vděčný za vše, co pro mě udělala a nadále dělá. Děkuji.

Umístění: Ordinace

Paní doktorka je velice milá a trpělivě mi naslouchá. Prostředí terapie navozuje pocit pohody a bezpečí. Dobrá dostupnost poblíž metra.

Umístění: Ordinace úzkosti

Paní doktorka je velká sympaťanda, před svou první návštěvou jsem byla velice nervozní, ale všechno ze mně díky jejímu skvělému přístupu rychle spadlo. Na každou návštěvu u ní se těším, aktuálně docházím 1x za 2 týdny a cítím se moc dobře. Určitě doporučuji !

Umístění: Ordinace

Pani doktorka je empaticka, trpeliva a velka profesionalka. Prostredi, ve kterem ordinuje, je take velmi prijemne.

• Fobie
  • Sociální fobie