Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Střelničná 1680/8, Praha 8, Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

O mně

http://www.janacapkova.cz/#/contact

Jsem atestovaný lékař-psychiatr, 3. rokem jsem frekventantkou akreditovaného psychoterapeutického v...

Více


Specializace

  • psychiatrie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

K paní doktorce Čapkové chodím na terapii i do psychiatrické ambulance přesně rok, kdy se u mě naplno rozjela středně těžká deprese a obrovské úzkosti. Nikdy jsem nic takového nezažila, bylo to strašné, ale paní doktorka mi pomohla se postupnými kroky dostat z těch nejhorších stavů. Oceňuji její profesionalitu, empatii a znalosti z obou oborů. Paní doktorka se nebojí být přísná a dokázala mě brzdit, když jsem se chtěla rychle vrátit do “normálu”. Díky tomu, zdá se, se mi podařilo moje potíže velmi dobře zaléčit.

A
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je velký profesionál. Pomohla mi v těžkých chvílích. Díky jejím zkušenostem a empatii mohu prožívat život opět na plno. Otevřely se mi oči. Moc děkuji za pomoc a Vaše pochopení. Obdivuji tuto práci. Jsem ráda, že je na koho se obrátit, když je člověku ouzko. Terapii s paní doktorkou Čapkovou mohu jen a jen doporučit. Ještě jednou díky!

V
Umístění: jiné místo Jiný

K paní doktorce chodím od vánoc. Paní doktorka se mnou měla obrovskou trpělivost, moc si vážím jejího empatického přístupu a snahy o pochopení. Díky terapii se cítím lépe a není pro mne takový problém každý den fungovat. Srdečně doporučuji.

M
Umístění: Ordinace Jiný

Skvělá paní doktorka, potíže jsou pryč a děkuji za pomoc. Velmi si vážím tak náročné práce, která uzdravuje lidské duše a mezilidské vztahy a je tak důležitá pro nás pro všechny. Moc děkuji!

M
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorku Čapkovou mohu jednoznačně doporučit, za celou dobu obtíží byla až paní Čapková, která mi dokázala efektivně pomoc s návratem do "normálního" životat bez velkých omezení. Profesinální přístup s jasným cílem pomoci všemi možnými způsoby. Doporučuji.

J
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka mi moc pomohla při řešení krize s partnerkou, mnohé jsem díky ní pochopil a náš společný život se díky ní neskutečně zlepšil. Děkuji a všem, kdo potřebuji pomoc mohu jen doporučit. Jirka J. 35 let.

M
Umístění: jiné místo Jiný

Skvělá paní doktorka, která mi pomohla vrátit se zpět do normálního života po náročném období. Spolupráce skutečně na úrovni ve všech směrech. Lidsky přístup, je znát, že o lidech, co k ni chodí, opravdu přemýšlí.

P
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

S paní terapeutkou pracujeme již více než 3 roky na léčbě úzkostlivě depresivní poruchy a doporučuji všem, kteří potřebují pomoc odborníka.
Paní doktorka je profesionál a zároveň velmi milá a empatická. Vždy mi dokáže vše vysvětlit a je zřejmé, že má velmi velký přehled a znalosti v oblasti psychiatrie a psychoterapie.
Za dobu po kterou k paní doktorce chodím pociťuji velké pozitivní změny v oblasti seberozvoje a duševního zdraví a pociťuji k ní 100% důvěru.

E
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka Čapková-Korčaková ve své práci s pacienty dokonale propojuje profesionalitu a empatii. Práce, kterou jsme zatím společně odvedly, znatelně zlepšila kvalitu mého života na osobní i na profesní úrovni.

Č
Ověřený profil
Umístění: jiné místo

Paní doktorku mohu na 100% doporučit. Ve svém oboru je první, kdo si získal mou absolutní důvěru a uznání. Před devíti měsíci jsem ji kontaktoval v mezní situaci. Prakticky ihned mi odpověděla a pomohla mi postupně dostat se ze složitého stavu. Bez ní bych dnes, po 3/4 roce, nedošel na podstatně jiné místo v životě, než jsem byl. Nejsem ještě u cíle, pokračuji v terapii. Díky ní chci vylepšit i další stránky života. Jsem jí nesmírně vděčný za vše, co pro mě udělala a nadále dělá. Děkuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

http://www.janacapkova.cz/#/contact

Jsem atestovaný lékař-psychiatr, 3. rokem jsem frekventantkou akreditovaného psychoterapeutického v...

Více


Specializace

  • psychiatrie