Adresa

Ordinace
Střelničná 1680/8, Praha 8, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

Jsem atestovaný lékař-psychiatr, a v r. 2023 uzavírám i 5-ti letý sebezkušenostní výcvik v Gestalt terapii.



Specializace

  • psychiatrie

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorku navštěvuji už přes 2 roky a mohu maximálně doporučit. Patří k nejvíce empatickým a trpělivým lékařům, na které jsem zatím narazila, propojuje znalosti psychiatrie a psychoterapie, má ve všem obrovské pochopení, respektuje hranice pacienta a opravdu obdivuji, kolik své práci často na úkor volného času dává. Je prvním, kdo mi opravdu pomohl vrátit se zpět do života a získal v tomto oboru mou důvěru. Moc za vše děkuji.

P
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

K paní doktorce Čapkové chodím na terapii i do psychiatrické ambulance přesně rok, kdy se u mě naplno rozjela středně těžká deprese a obrovské úzkosti. Nikdy jsem nic takového nezažila, bylo to strašné, ale paní doktorka mi pomohla se postupnými kroky dostat z těch nejhorších stavů. Oceňuji její profesionalitu, empatii a znalosti z obou oborů. Paní doktorka se nebojí být přísná a dokázala mě brzdit, když jsem se chtěla rychle vrátit do “normálu”. Díky tomu, zdá se, se mi podařilo moje potíže velmi dobře zaléčit.

A
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je velký profesionál. Pomohla mi v těžkých chvílích. Díky jejím zkušenostem a empatii mohu prožívat život opět na plno. Otevřely se mi oči. Moc děkuji za pomoc a Vaše pochopení. Obdivuji tuto práci. Jsem ráda, že je na koho se obrátit, když je člověku ouzko. Terapii s paní doktorkou Čapkovou mohu jen a jen doporučit. Ještě jednou díky!


V
Umístění: jiné místo Jiný

K paní doktorce chodím od vánoc. Paní doktorka se mnou měla obrovskou trpělivost, moc si vážím jejího empatického přístupu a snahy o pochopení. Díky terapii se cítím lépe a není pro mne takový problém každý den fungovat. Srdečně doporučuji.


M
Umístění: Ordinace Jiný

Skvělá paní doktorka, potíže jsou pryč a děkuji za pomoc. Velmi si vážím tak náročné práce, která uzdravuje lidské duše a mezilidské vztahy a je tak důležitá pro nás pro všechny. Moc děkuji!


M
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorku Čapkovou mohu jednoznačně doporučit, za celou dobu obtíží byla až paní Čapková, která mi dokázala efektivně pomoc s návratem do "normálního" životat bez velkých omezení. Profesinální přístup s jasným cílem pomoci všemi možnými způsoby. Doporučuji.


J
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka mi moc pomohla při řešení krize s partnerkou, mnohé jsem díky ní pochopil a náš společný život se díky ní neskutečně zlepšil. Děkuji a všem, kdo potřebuji pomoc mohu jen doporučit. Jirka J. 35 let.


M
Umístění: jiné místo Jiný

Skvělá paní doktorka, která mi pomohla vrátit se zpět do normálního života po náročném období. Spolupráce skutečně na úrovni ve všech směrech. Lidsky přístup, je znát, že o lidech, co k ni chodí, opravdu přemýšlí.


P
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

S paní terapeutkou pracujeme již více než 3 roky na léčbě úzkostlivě depresivní poruchy a doporučuji všem, kteří potřebují pomoc odborníka.
Paní doktorka je profesionál a zároveň velmi milá a empatická. Vždy mi dokáže vše vysvětlit a je zřejmé, že má velmi velký přehled a znalosti v oblasti psychiatrie a psychoterapie.
Za dobu po kterou k paní doktorce chodím pociťuji velké pozitivní změny v oblasti seberozvoje a duševního zdraví a pociťuji k ní 100% důvěru.


E
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka Čapková-Korčaková ve své práci s pacienty dokonale propojuje profesionalitu a empatii. Práce, kterou jsme zatím společně odvedly, znatelně zlepšila kvalitu mého života na osobní i na profesní úrovni.


Došlo k chybě, zkuste to znovu