Střelničná 1680/8, Praha 8, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Jsem atestovaný lékař-psychiatr, a v r. 2023 uzavírám i 5-ti letý sebezkušenostní výcvik v Gestalt terapii.

• psychiatrie

Paní doktorku navštěvuji už přes 2 roky a mohu maximálně doporučit. Patří k nejvíce empatickým a trpělivým lékařům, na které jsem zatím narazila, propojuje znalosti psychiatrie a psychoterapie, má ve všem obrovské pochopení, respektuje hranice pacienta a opravdu obdivuji, kolik své práci často na úkor volného času dává. Je prvním, kdo mi opravdu pomohl vrátit se zpět do života a získal v tomto oboru mou důvěru. Moc za vše děkuji.

K paní doktorce Čapkové chodím na terapii i do psychiatrické ambulance přesně rok, kdy se u mě naplno rozjela středně těžká deprese a obrovské úzkosti. Nikdy jsem nic takového nezažila, bylo to strašné, ale paní doktorka mi pomohla se postupnými kroky dostat z těch nejhorších stavů. Oceňuji její profesionalitu, empatii a znalosti z obou oborů. Paní doktorka se nebojí být přísná a dokázala mě brzdit, když jsem se chtěla rychle vrátit do “normálu”. Díky tomu, zdá se, se mi podařilo moje potíže velmi dobře zaléčit.

Paní doktorka je velký profesionál. Pomohla mi v těžkých chvílích. Díky jejím zkušenostem a empatii mohu prožívat život opět na plno. Otevřely se mi oči. Moc děkuji za pomoc a Vaše pochopení. Obdivuji tuto práci. Jsem ráda, že je na koho se obrátit, když je člověku ouzko. Terapii s paní doktorkou Čapkovou mohu jen a jen doporučit. Ještě jednou díky!

K paní doktorce chodím od vánoc. Paní doktorka se mnou měla obrovskou trpělivost, moc si vážím jejího empatického přístupu a snahy o pochopení. Díky terapii se cítím lépe a není pro mne takový problém každý den fungovat. Srdečně doporučuji.

Umístění: Ordinace Jiný

Skvělá paní doktorka, potíže jsou pryč a děkuji za pomoc. Velmi si vážím tak náročné práce, která uzdravuje lidské duše a mezilidské vztahy a je tak důležitá pro nás pro všechny. Moc děkuji!

Paní doktorku Čapkovou mohu jednoznačně doporučit, za celou dobu obtíží byla až paní Čapková, která mi dokázala efektivně pomoc s návratem do "normálního" životat bez velkých omezení. Profesinální přístup s jasným cílem pomoci všemi možnými způsoby. Doporučuji.

Paní doktorka mi moc pomohla při řešení krize s partnerkou, mnohé jsem díky ní pochopil a náš společný život se díky ní neskutečně zlepšil. Děkuji a všem, kdo potřebuji pomoc mohu jen doporučit. Jirka J. 35 let.

Skvělá paní doktorka, která mi pomohla vrátit se zpět do normálního života po náročném období. Spolupráce skutečně na úrovni ve všech směrech. Lidsky přístup, je znát, že o lidech, co k ni chodí, opravdu přemýšlí.

Umístění: Ordinace Jiný

S paní terapeutkou pracujeme již více než 3 roky na léčbě úzkostlivě depresivní poruchy a doporučuji všem, kteří potřebují pomoc odborníka.
Paní doktorka je profesionál a zároveň velmi milá a empatická. Vždy mi dokáže vše vysvětlit a je zřejmé, že má velmi velký přehled a znalosti v oblasti psychiatrie a psychoterapie.
Za dobu po kterou k paní doktorce chodím pociťuji velké pozitivní změny v oblasti seberozvoje a duševního zdraví a pociťuji k ní 100% důvěru.

Paní doktorka Čapková-Korčaková ve své práci s pacienty dokonale propojuje profesionalitu a empatii. Práce, kterou jsme zatím společně odvedly, znatelně zlepšila kvalitu mého života na osobní i na profesní úrovni.