Paní doktorka Niederlová je člověk, na správném místě, určitě se potýká taky se svými problémy ale my, jako pacienti, je samozřejmě nepocítíme ba ani neuvědomujeme. Je tu v danou chvíli pro nás a za to JÁ jí velice děkuji a zároveň obdivuji. O mou "schránku" se stará víc, jak deset let . Paní doktorko, velké díky Vám za to, že žiji !

Na Pankráci 999/ 40, Praha
Psychosomatická ambulance (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více

Absolventka III. LF UK Praha v roce1985. I. a II. atestace z psychiatrie, školící místo v psychosomatické medicíně, výcvik v rodinné terapii 1. část, ...

• emocionální bolest
  • sociální fobie
  • fobie

C

K paní doktorce V. Niederlové jsem docházel pravidelně více než 5 let. V jejím hodnocení se v některých bodech shoduji s řadou přispěvatelů. Bohužel život není černobílý a i lékař se vyvíjí. Její schopnost správně stanovit diagnozu se postupně měnila a v mém případě došla tak daleko, že mně doporučila užívat lék, které zjevně nepřinášel žádný účinek. I přes mé opakované upozornění na nevhodnou lékovou indikaci, mně několik měsíců doporučovala lék brát. Zjevně tak selhal dialog lékař/pacient. Po 4 měsících neúspěšné a především neúčiné léčby jsem se rozhodl změnit lékaře a musím říct, že svého rozhodnutí nelituji. K MUDr. Niederlové jsem ztratil veškerou důvěru.

Vaše spokojená pacientka Eliška Marková

Výborná lékařka hledající optimální řešení léčby s respektem k pacientovi.

Pro sociálně nepřizpůsobivé nedoporučuji. Jinak nadprůměr.

K paní doktorce Niederlové chodím již dva roky a jsem s ní velice spokojená. Je velice empaticka a a umí vyslechnout.

Neznám lepšího lékaře. Paní doktorka mě moc pomohla a pomáhá. Děkuji osudu, že mohu být v její péči. Paní doktorko moc děkuji!

9.8.2010
Díky všem za kladná a úžasná hodnocení pro "naši" paní doktorku Mudr.Věru Niederlovou.....,vlastně i za záporná, protože o dlouholeté precizní,obětavé,profesionální,...práci pí. doktorky není pochyb......zdraví I.K.K.

Pani doktorka mě již před patnácti lety léčila s akutní depresí.Dodnes ji považuji za nejlepší doktorku,která mě opravdu pomohla přežít.Děkuji Kotková

Pomohla mi, když mi bylo nejhůř a jsem jí za to moc vděčná.

Paní doktorka Niederlová je skvělý člověk.Děkuji za její laskavou péči.

C

Vaše spokojená pacientka Eliška Marková

Výborná lékařka hledající optimální řešení léčby s respektem k pacientovi.

Pro sociálně nepřizpůsobivé nedoporučuji. Jinak nadprůměr.

9.8.2010

Pomohla mi, když mi bylo nejhůř a jsem jí za to moc vděčná.

Paní doktorka Niederlová je skvělý člověk.Děkuji za její laskavou péči.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Existuje prosím lék pro ženy, které by mohly užívat lék na úzkost před a během těhotenství a to bez nežádoucího účinku- ztráty libida?Zoloft ani Esoprex mi bohužel nevyhovuje. Předem Vám velice děkuji.

Dobrý den! Před otěhotněním snad není omezení, co se antidepresiv týče. Ztráta libida je do značné míry individuální. Všeobecně platí, že například u Trittica, Welbutrinu či Aurorixu by se neměl tento problém vyskytovat. Každopádně je nutné se o případné medikaci poradit se specialistou, který vás zná. S pozdravem MUDr. Niederlová

MUDr. Věra Niederlová

• Prosím o fundovanou odpověd, ne odpověď psychoterapeuta nebo vykladačky z karet.

Trpím dlouhodobě depresemi které jsou rezistentní vůči léčbě. Nedávno jsem zjistil že příčinou je chronická samota. Teď dokáži depresi okamžitě ale krátkodobě potlačit.
    Je tento typ depresí exaktně popsán ? Všude se vágně píše o souvislosti depresí a samoty ale chtěl bych tomu přesně porozumět.

Dobrý den! Všeobecně deprese ze samoty není žádná nosologická jednotka. Pokud však bereme nežádoucí samotu jako (di)stress, samozřejmě může vyvolat u predisponovaného jedince depresi, ba i horší psychické poruchy. Záleží na dalších faktorech, jako je věk, osobnost aj. Chcete-li znát přesnější odpověď napište mi o sobě něco bližšího nebo si domluvte schůzku. S pozdravem MUDr. Věra Niederlová

MUDr. Věra Niederlová

• emocionální bolest