MUDr.

Věra Niederlová verifiedCreated with Sketch.

Psychiatr, Psychoterapeut

Kontaktní informace

• Psychosomatická ambulance

Na Pankráci 999/ 40, 140 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

• M

Paní doktorka Niederlová je člověk, na správném místě, určitě se potýká taky se svými problémy ale my, jako pacienti, je samozřejmě nepocítíme ba ani neuvědomujeme. Je tu v danou chvíli pro nás a za to JÁ jí velice děkuji a zároveň obdivuji. O mou "schránku" se stará víc, jak deset let . Paní doktorko, velké díky Vám za to, že žiji !
    Vaše spokojená pacientka Eliška Marková

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Richard Drechsler
    Richard Drechsler
    Na Pankráci 40 , Praha
    Nemohu si stěžovat, ze začátku jsem také měla pocit, že jsem si spletla dveře, ale protože už jsem v životě zjistila,… Více

Tibor Miklóš
    Tibor Miklóš
    Lomnického 5/1705, Praha
    Psychiatr MUDr. Tibor Miklóš mi velice výrazně a lidsky pomoh v léčbě klinické deprese, zvládl současně i funkci… Více

Dana Kertészová
    Dana Kertészová
    5.května 14, Praha
    Paní doktorka je velmi milá, příjemná, vstřícná k pacientovi. Neměnila bych. Mohu jen doporučit. Jana Více

Robert Kačeňák
    Robert Kačeňák
    Psychoterapeut, Psychiatr
    Chrudimská 2, Praha
    Dobry den, pana doktora Kacenaka mohu doporucit pro vsechny, kt. potrebuji pomoct a nejsou si vubec jisti jestli… Více

Šárka Bínová
    Šárka Bínová
    Dětský psycholog, Psychiatr
    Poliklinika Slaný, Smetanovo nám. 3, Slaný
    S paní MUDr. Šárkou Bínovou jsme byli spokojeni. Prostředí bylo příjemné, nenásilné. Dcerka neměla pocit strachu. Více

Zkušenosti a dovednosti

• Absolventka III. LF UK Praha v roce1985. I. a II. atestace z psychiatrie, školící místo v psychosomatické medicíně, výcvik v rodinné terapii 1. část, 4,5 letý výcvik v Gestalt terapii, výcvik v psychoanalytické skupinové terapii, 3x kurz v hypnóze, školící místo v PL v Monteleger u Valance (Jižní Francie) Praxe: DPL Ročov, Okresní nemocnice Louny, Psychiatrické odd. KN Ústí nad Labem, PA Chomutov, PL Bohnice (vedoucí lékař na Odd. pro rehabilitaci a resocializaci duševně nemocných, Socioterapeutické farmě ),ambulantní psychiatr ZZ Podolí.9 let konsiliární psychiatr pro FTN a IKEM. Od r. 1994 dosud soukromá lékařská praxe na Praze 4 se zaměřením na psychosomatickou medicinu.
      Zájmy: celostní přístup k nemocnému, fytoterapie, poradenství v obtížných životních situacích

• psychiatrie
    • psychoterapie

Nemoci

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Věra Niederlová
    Věra Niederlová
    Psychiatr, Psychoterapeut
    Praha
    Dobrý den! Všeobecně deprese ze samoty není žádná nosologická jednotka. Pokud však bereme nežádoucí samotu jako (di)stress, samozřejmě může vyvolat u predisponovaného jedince depresi, ba i horší… Více

Hodnocení pacientů

• C

K paní doktorce V. Niederlové jsem docházel pravidelně více než 5 let. V jejím hodnocení se v některých bodech shoduji s řadou přispěvatelů. Bohužel život není černobílý a i lékař se vyvíjí. Její schopnost správně stanovit diagnozu se postupně měnila a v mém případě došla tak daleko, že mně doporučila užívat lék, které zjevně nepřinášel žádný účinek. I přes mé opakované upozornění na nevhodnou lékovou indikaci, mně několik měsíců doporučovala lék brát. Zjevně tak selhal dialog lékař/pacient. Po 4 měsících neúspěšné a především neúčiné léčby jsem se rozhodl změnit lékaře a musím říct, že svého rozhodnutí nelituji. K MUDr. Niederlové jsem ztratil veškerou důvěru.

• M

Vaše spokojená pacientka Eliška Marková

• P

Výborná lékařka hledající optimální řešení léčby s respektem k pacientovi.

• V

Pro sociálně nepřizpůsobivé nedoporučuji. Jinak nadprůměr.

• K paní doktorce Niederlové chodím již dva roky a jsem s ní velice spokojená. Je velice empaticka a a umí vyslechnout.

• Neznám lepšího lékaře. Paní doktorka mě moc pomohla a pomáhá. Děkuji osudu, že mohu být v její péči. Paní doktorko moc děkuji!

• 9.8.2010
      Díky všem za kladná a úžasná hodnocení pro "naši" paní doktorku Mudr.Věru Niederlovou.....,vlastně i za záporná, protože o dlouholeté precizní,obětavé,profesionální,...práci pí. doktorky není pochyb......zdraví I.K.K.

• Pani doktorka mě již před patnácti lety léčila s akutní depresí.Dodnes ji považuji za nejlepší doktorku,která mě opravdu pomohla přežít.Děkuji Kotková

• Pomohla mi, když mi bylo nejhůř a jsem jí za to moc vděčná.

• Paní doktorka Niederlová je skvělý člověk.Děkuji za její laskavou péči.