Věra Niederlová, psychiatr Praha

MUDr. Věra Niederlová

Psychiatr, Psychoterapeut Více

23 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na Pankráci 999/ 40, Praha
Psychosomatická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

O mně

Absolventka III. LF UK Praha v roce1985. I. a II. atestace z psychiatrie, školící místo v psychosomatické medicíně, výcvik v rodinné terapii 1. část, ...

Více

Léčené nemoci

  • Emocionální bolest
  • Sociální fobie
  • Fobie
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • psychiatrie
  • psychoterapie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
23 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient
Umístění: Psychosomatická ambulance Jiný

Skvělá paní doktorka. Milá, naslouchavá, snažící se mi pomoc. Ví, jaké léky mi předepsat, abych lépe fungovala a abych se cítila líp a zatím jsem s její léčbou spokojená.


C
Ověřeny pacient

K paní doktorce V. Niederlové jsem docházel pravidelně více než 5 let. V jejím hodnocení se v některých bodech shoduji s řadou přispěvatelů. Bohužel život není černobílý a i lékař se vyvíjí. Její schopnost správně stanovit diagnozu se postupně měnila a v mém případě došla tak daleko, že mně doporučila užívat lék, které zjevně nepřinášel žádný účinek. I přes mé opakované upozornění na nevhodnou lékovou indikaci, mně několik měsíců doporučovala lék brát. Zjevně tak selhal dialog lékař/pacient. Po 4 měsících neúspěšné a především neúčiné léčby jsem se rozhodl změnit lékaře a musím říct, že svého rozhodnutí nelituji. K MUDr. Niederlové jsem ztratil veškerou důvěru.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka Niederlová je člověk, na správném místě, určitě se potýká taky se svými problémy ale my, jako pacienti, je samozřejmě nepocítíme ba ani neuvědomujeme. Je tu v danou chvíli pro nás a za to JÁ jí velice děkuji a zároveň obdivuji. O mou "schránku" se stará víc, jak deset let . Paní doktorko, velké díky Vám za to, že žiji !
Vaše spokojená pacientka Eliška Marková


P
Ověřeny pacient

Výborná lékařka hledající optimální řešení léčby s respektem k pacientovi.


V

Pro sociálně nepřizpůsobivé nedoporučuji. Jinak nadprůměr.


K paní doktorce Niederlové chodím již dva roky a jsem s ní velice spokojená. Je velice empaticka a a umí vyslechnout.


Neznám lepšího lékaře. Paní doktorka mě moc pomohla a pomáhá. Děkuji osudu, že mohu být v její péči. Paní doktorko moc děkuji!


9.8.2010
Díky všem za kladná a úžasná hodnocení pro "naši" paní doktorku Mudr.Věru Niederlovou.....,vlastně i za záporná, protože o dlouholeté precizní,obětavé,profesionální,...práci pí. doktorky není pochyb......zdraví I.K.K.


Pani doktorka mě již před patnácti lety léčila s akutní depresí.Dodnes ji považuji za nejlepší doktorku,která mě opravdu pomohla přežít.Děkuji Kotková


Pomohla mi, když mi bylo nejhůř a jsem jí za to moc vděčná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,prosím o radu,měla jsem dlouhodobe zdravotní problémy a bohužel se odrazily nedávno i na me psychice. Začala jsem mít problem se spánkem,hlavně usnout. Po tydnu nespani jsem navštívila psychiatra a dal mi mrztazapin,který beru už 6tydnu a dnes jsem zjistila,ze jsem těhotná. Moje doktorka tam bude bohužel až za 10dnu,pokusila jsem se dva dny lek nevzit a opět nespim a sem vycerpana,poradíte zda je možné do doby návštěvy leky dal brát nebo co dělat do doby porady meho lekare, dekuju za odpověď.

Dobrý den!
Mirtazapin není absolutně kontraindikovaný v těhotenství, v prvním trimestru by se měla snížit dávka (neznám ji). Mám několik pacientek, které braly Mirtazapin po celou dobu těhotenství a porodily zcela zdravé mimčo. Myslete na to, že větší stres plodu neprospívá!
S pozdravem MUDr. Věra Niederlová

MUDr. Věra Niederlová

Dobrý den,
před čtyřmi lety jsem brala AD asentru na úzkostně-depresivní poruchu (a panickou poruchu). Během půl roku vše téměř vymizelo - bylo to super, pomalu jsem i zapomněla, jaké to je. Nyní cítím, že se mi stavy úzkosti vrací (smutek, třes, tlak na hrudi, ...). Před půl rokem mi zemřel otec, poslední dobou sem cítila, že je mi o něco hůř, než když k tomu došlo. Bohužel jsem ještě v rámci studia biologie absolvovala pitevní stáž - tím více na otce myslím (není totiž jasné, co se tehdy doopravdy stalo). Prosím, co bych měla dělat, když pociťuji, že se to vrací? Hned jít k doktorovi, nebo se jen více odreagovávat...jakmile přijde večer a jsem sama jde to z kopce.

Dobrý den! Z Vašeho stručného popisu je. zřejmé, že byste si měla ihned nasadit Asentru. Sama si ji nevysazujte, i když se budete cítit dobře!
Zdraví Niederlová Věra MUDr.

MUDr. Věra Niederlová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Absolventka III. LF UK Praha v roce1985. I. a II. atestace z psychiatrie, školící místo v psychosomatické medicíně, výcvik v rodinné terapii 1. část, ...

Více

Léčené nemoci

  • Emocionální bolest
  • Sociální fobie
  • Fobie
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • psychiatrie
  • psychoterapie