MUDr.

Robert Kačeňák

Psychoterapeut, Psychiatr přijímá nové pacienty

16 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 674 návštěv profilu během posledních 30 dní

Chcete mít zkušeného a bezpečného profesionála po svém boku? Studium medicíny a následná dlouholetá praxe lékaře mne vybavili trpělivostí a důrazem na efektivní postupy založené… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Psychopraxe

Řeznická 20
    101 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Bankovní převod

Koučování od 3 000 kč

Hodnocení pacientů

• D
    Umístění: PsychopraxeSlužby: Neopodstatneny stres a napeti

Pan Kacenak je psycholog, ktery si s vami jen nepovida, ale pracuje s vami a snazi se nasmerovat klienta k reseni problemu. Uz leta resim stres a napeti, az tady citim, ze problem ma reseni. Pouzivana metoda kognitivne-behavioralni terapie prepisovani negativnich myslenek je funkcni a hlavne “ja se stresuju” ne “ono me to stresuje” je zasadni pro pristupu k problemu. Dekuju za spolupraci a vrele doporucuju!

• S
    Umístění: PsychopraxeSlužby: úzkost, vyhoření

MUDr. Kačeňák je velmi empatický a zkušený psychoterapeut. Jednotlivé návštěvy jsou v příjemné pohodové atmosféře otevřenosti a porozumění. Mám vždy jeho plnou pozornost. Je připraven použít alternativní přístup pro dosažení nejlepšího výsledku pro pacienta.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: PsychopraxeSlužby: Kognitivně-bahaviorální psychoterapie

Pokud máte nějaké problémy psychického rázu, neváhejte se obrátit na pana doktora Kačeňáka. Je to vynikající odborník s citlivým přístupem a smyslem pro humor. Terapie pod jeho vedením a rady, co mám dělat doma, mi velmi pomohly. V současné době jsem v naprosté pohodě a je to především díky panu doktorovi. Jarka

• G
    Umístění: jiné místo

Pan doktor je velice uznávaný psychiatr a díky jeho vyšetření v Riapsu,jsem se dostala na hospitalizaci do Bohnicke psychiatrické léčebny. V ten moment, kdy mě tam poslal, jsem nebyla ráda, ale nyní s odstupem času vím, že jeho rozhodnutí bylo víc než správné a v podstatě mi zachránil život. Proto mu velmi děkuji a i z jiných zdrojů vím, že je to velmi erudovaný a empatický lékař. GJ

• T
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana doktora Kačeňáka můžu vřele doporučit. Každé naše sezení mi pomohlo srovnat si věci v hlavě a posunulo mě o kus blíž k řešení mých problémů. Pokud hledáte terapeuta, který vám dokáže doopravdy naslouchat a pomůže vám najít to nejlepší řešení toho, co vás trápí, tak jste u pana doktora správně.

Děkuju.

• I

Pana doktora mohu všem doporučit, jedná se o odborníka a profesionala ve svém oboru, který vám v težkém životním obdobi dokaže poradit a pomoci. Díky panu doktorovi jsem se naučila zvládat pocity úzkosti, za což jsem mu velice vděčná a vážím si ho.

• J

Vynikající terapeut. Vysoce profesionální, empatický, má smysl pro humor, odborník na KBT. Přesně, co jsem potřebovala. Děkuji Vám, pane doktore. Jana Sa.

• A

Vynikající odborník na KBT. Empatický, smysl pro humor, výborné odborné znalosti. Děkuji Vám, pane doktore!

• J

Pan doktor Kačeňák je úžasný člověk a odborník. Díky jeho vedení nemusím brát medikaci, naučila jsem se zvládat panické stavy a úzkosti sama. Za dobu terapie jsme našli hlubší příčiny mých problémů, naučila jsem se lépe zvládat stresové situace, výzvy, jak v práci i v soukromí. Pan doktor mi pomohl se lépe orientovat v mých vztazích, díky tomu jsem nyní vyrovnanější, umím lépe vyjádřit své pocity a komunikovat lépe s okolím. Jsem mu opravdu vděčná za jeho přístup, který je velmi přijímající, otevřený, láskyplný a zároveň nesmlouvavý k úzkosti a jejím vrtochům. Předtím jsem vyzkoušela několik lékařů a terapeutů, ale zdaleka to nemělo takový účinek. Je to skvělý doktor duše. Opravdu doporučuji setkání s ním. A jemu děkuji :-)

Jitka V.
    K Dr. Kačeňákovi jsem začala chodit loni v květnu na doporučení mé psychiatričky. Je velice empatický, každé sezení je pro mne přínosem, při mnou nastíněných úzkostných nebo strachovych situací dokáže najít konkrétní řešení, tak abych to zvládla vlastními silami.

Dotazy od pacientů (3)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Chcete mít zkušeného a bezpečného profesionála po svém boku?

Studium medicíny a následná dlouholetá praxe lékaře mne vybavili trpělivostí a důrazem na efektivní postupy založené na důkazech.

Mám několik specializovaných výcviků pro práci s lidmi a od roku 2013 již i sám jeden školím.

Jsem autorem devíti knih, odborných článků i seberozvojových programů. V posledních letech jsem se věnoval vývoji a rozšíření unikátního nástroje osobního rozvoje, který můžete najít na www.sebekoucovacipexeso.cz.

V roce 2014 jsem mezi prvními 20 kouči v České republice získal titul Inner Game Practitioner.

Mám rád výzvy, příležitosti, kde můžu projevit svoji kreativitu i tvrdou práci. Většinu z toho, co jsem si dal za cíl, jsem dosáhl. Pomohlo mi to hluboce uvěřit ve vnitřní potenciál každého člověka. I ten Váš.

Vyhněte se na cestě za svým cílem zbytečným chybám a zablokováním. Koučováním ušetříte spoustu peněz i času.

Kontaktujte mne. Proč?

Držím slovo – žádné plané sliby, i když se to někdy poslouchá lépe.
    Mám hluboký respekt k vaší individualitě – žádná instantní pásová výroba ve smyslu „be happy“.
    Používám precizní timemanagement setkání – žádné sezení „od buka do buka“.
    Když nebudete po prvním sezení spokojení, vrátím vám peníze – žádné riziko pro vás.

PS: na závěr upozorňuji, že i když jsem lékař-psychiatr, v této své privátní praxi léky nepředepisuji.

• psychoterapie

• Robert Kačeňák, Praha - Certifikáty
  • Robert Kačeňák, psychoterapeut ve městě Praha - Odborná kvalifikace

Nemoci

• posttraumatická stresová porucha
  • Rozvíjení vnitřního potenciálu a prohloubení životní pohody
  • Vztahové problémy a krize
  • Panická porucha