Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod

Kognitivně-bahaviorální psychoterapie • Od 2 000 Kč

EMDR • Od 2 000 Kč

Koučování • Od 3 000 Kč

Chcete mít zkušeného a bezpečného profesionála po svém boku?

Studium medicíny a následná dlouholetá praxe lékaře mne vybavili trpělivos...

Léčené nemoci

Od 2 000 Kč

Od 2 000 Kč

Od 3 000 Kč

Umístění: Psychopraxe Kognitivně-bahaviorální psychoterapie

Pan doktor je výsostný profesionál s účinným přístupem, který ale nepostrádá v těchto citlivých věcech tak potřebnou lidskost, empatii a pochopení. Rychle rozeznal jádro mých problémů a terapii směřoval přímo k jejich řešení. Jsem mu za to moc vděčný a mohu ho směle doporučit každému, kdo se ocitne v náročné situaci a má pocit, že by mu pomoc profesionála mohla pomoci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Empatický terapeut (s kvalitním backgroundem), kterého tato práce baví. Dokáže dobře pochopit, co se ve mně odehrává, popsat to a vysvětlit mi to tak, že to chápu, sám sobě začínám rozumět a díky tomu jsem schopen se stresovými situacemi pracovat. Konečně. Za mne efektivní pomoc a děkuji.

Umístění: Psychopraxe Kognitivně-bahaviorální psychoterapie

Pan doktor je opravdu velice empatický, příjemný člověk a jde vidět, že ví co dělá. Dnes jsem s ním absolvovala již třetí sezení a zanechalo ve mě tolik dojmů, že jsem měla opravdu chuť tuto zkušenost napsat. Pokud chcete pochopit váš problém, jste na správné adrese.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice vstřícný přístup, první "návštěva" díky Covidu pouze telefonicky, přesto velká spokojenost, budu pokračovat v terapii, doufám, že brzy osobně.

Umístění: Psychopraxe Kognitivně-bahaviorální psychoterapie

Pan doktor je obrovsky profesional ve svem oboru, ktery mi velmi pomohl s mymi problemy, ktere se tykaly predevsim uzkosti. Po delsi dobe, kdy jsem se potykal s uzkostnymi stavy a misty i s depresemi jsem se rozhodl vyhledat odbornou pomoc a vsadil i diky velmi dobrym referencim na pana doktora Kacenaka. Dnes muzu rict, ze to byla nejlepsi volba, kterou jsem mohl udelat. Psychoterapeuticka pece v podani pana doktora byla jiz od zacatku opravdu perfektni a velmi mi pomohla. Svou nemoc OCD se mi diky panu doktorovi pomohlo zvladnout jen pomoci terapie a nikdy jsem nemusel sahnout k aplikaci jakychkoliv leku. Jiz od prvniho setkani ve mne vzbudil pan doktor duveru a profesionalita v poskytovane terapii je u nej citit opravdu v kazdem kroku. Terapeuticke metody KBT a EMDR, ktere byly v mem pripade aplikovany, ovlada pak doktor na skutecne vysoke urovni. Krome toho je pak doktor take velmi empaticky a konzultace s nim jsou vzdy velmi prijemne. Ma velmi dobry smysl pro humor. Hlavne diky panu doktorovi si nyni po tezsim zivotnim obdobi dokazu zivot zase uzivat na plno a pana doktora muzu urcite jedine dale doporucit. Na tomhle miste, bych chtel panu doktorovi take jeste jednou podekovat za veskerou pomoc, kterou mi poskytl.

Umístění: Psychopraxe Kognitivně-bahaviorální psychoterapie

Pan doktor. Respektive pan Doktor. Neskutečný člověk. Pomohl mi změnit život. Objevit pochopení, zorientovat se sám v sobě. Díky panu doktorovi si užívám radostí života, zvládám stres, zvládám svou rodinu a pochopil jsem, jak jsou všechny pocity normální. Pro mě je důležité, že jsem nalezl pochopení pro druhé, vztah s manželkou se upevnil a nebojuji se svými dětmi. Pokud někdo váhá, rozhodně neváhejte. Tolik empatie u pana doktora. Děkuji

Umístění: Psychopraxe Kognitivně-bahaviorální psychoterapie

Pan Kačeňák je skutečný profesionál s nadšením pro svůj obor, velkým přehledem i zkušenostmi. Není to další generický psychoterapeut, který vás zahltí pouze obecnými poučkami a napasuje do učebnicové šablonky. Terapii formuje individuálně s respektem k vaší osobnosti a skutečně se mu to daří.
Má smysl pro humor, je přátelský a podněcuje vzájemnou důvěru.
Pokud ve svém životě řešíte vážnější problémy nebo máte jenom pocit, že se potřebujete posunout, mohu bez výhrad doporučit.

Umístění: Psychopraxe Kognitivně-bahaviorální psychoterapie

Pana doktora Kačeňáka můžu jen doporučit. Náhoda tomu chtěla a já se dostala právě k němu a jsem za to vděčná. Během pár sezení mi dokázal poradit, jak mám sama se sebou pracovat, abych se naučila zvládat panické stavy a úzkosti. V jeho přítomnosti jsem se cítila příjemně, získal si mou důvěru a potěšil mě i jeho smysl pro humor.

Umístění: Psychopraxe

Dlouho jsem se odhodlával zajít někam na terapii. Vždy jsem si myslel, že člověk na tom musí být fakt zoufale aby skončil u psychologa. Opak je pravdou. Sezení byly velice příjemné a ten pocit že vás někdo aktivně poslouchá, nesoudí a snaží se nasměrovat správným směrem je k nezaplacení.

Umístění: Psychopraxe Kognitivně-bahaviorální psychoterapie

Po zkušenostech s jinými terapeuty považuji pana Kačeňáka za špičku. Velmi doporučuji váháte-li, jistě Vám bude umět pomoci.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dear Doctor,

Could you please let me know if you provide consultations in English?

Thanks,

I provide consultations only in Czech

MUDr. Robert Kačeňák

Dobrý den, mám doporučení k vyšetření od mé paní doktorky. Měla bych se někam v nejbližší době objednat. Mám pojišťovnu VZP. Jsou touto pojištovnou hrazené konzultace u vás nebo ne? Paní doktorka mi zatím nasadila Lexaurin a Citalec na časté deprese a úzkost.
Děkuji

Dobrý den. Konzultace v mé ambulanci jsou hrazeny přímou platbou. S pozdravem Dr. Kačeňák

MUDr. Robert Kačeňák

Chcete mít zkušeného a bezpečného profesionála po svém boku?

Studium medicíny a následná dlouholetá praxe lékaře mne vybavili trpělivos...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci