Adres

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod
775 17.....

Kognitivně-bahaviorální psychoterapie (od 1 500 kč)

Koučování (od 3 000 kč)

Emdr (od 2 000 kč)

Chcete mít zkušeného a bezpečného profesionála po svém boku? Studium medicíny a následná dlouholetá praxe lékaře mne vybavili trpělivostí a důrazem...

• posttraumatická stresová porucha

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychopraxe psychoterapie

Dobry den,
pana doktora Kacenaka mohu doporucit pro vsechny, kt. potrebuji pomoct a nejsou si vubec jisti jestli ze by jim terapie pomohla. Za mne muzu s klidnym srdcem rict, ze je to velky profesional, kt. mi pomohl dostat se ze svych problemu a psychickych stavu. Jsem mu vdecny za to, ze mi pomohl uvedomit si nektere skutecnosti, kt. meli pozitivni vlyv na muj dusevni stav. Dopomohl mi k tomu, ze jsem se o sobe dozvedel hodne zajimavych veci a taky jak na sobe pracovat, aby to melo zadouci efekt.

Umístění: Psychopraxe Úzkosti, depresivní stavy

K panu doktorovi Kačeňákovi jsem docházela rok a půl. Po zkušenosti s jinými terapeuty hodnotím nyní sezení jako velmi přínosná. Pan doktor ve mě vzbudil důvěru hned při prvním setkání a nikdy ji nezklamal. Trpělivý a empatický přístup s disciplínou zároveň mi naprosto vyhovoval a pomohl mi s návratem do normálního života. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dnes moje prvni sezeni, pana doktora jiste jeste navstivim. Ziskal si moji duveru. Je to sice celkem drahe, ale jde o nase zdravi.

Umístění: Psychopraxe Neopodstatneny stres a napeti

Pan Kacenak je psycholog, ktery si s vami jen nepovida, ale pracuje s vami a snazi se nasmerovat klienta k reseni problemu. Uz leta resim stres a napeti, az tady citim, ze problem ma reseni. Pouzivana metoda kognitivne-behavioralni terapie prepisovani negativnich myslenek je funkcni a hlavne “ja se stresuju” ne “ono me to stresuje” je zasadni pro pristupu k problemu. Dekuju za spolupraci a vrele doporucuju!

Umístění: Psychopraxe úzkost, vyhoření

MUDr. Kačeňák je velmi empatický a zkušený psychoterapeut. Jednotlivé návštěvy jsou v příjemné pohodové atmosféře otevřenosti a porozumění. Mám vždy jeho plnou pozornost. Je připraven použít alternativní přístup pro dosažení nejlepšího výsledku pro pacienta.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychopraxe Kognitivně-bahaviorální psychoterapie

Pokud máte nějaké problémy psychického rázu, neváhejte se obrátit na pana doktora Kačeňáka. Je to vynikající odborník s citlivým přístupem a smyslem pro humor. Terapie pod jeho vedením a rady, co mám dělat doma, mi velmi pomohly. V současné době jsem v naprosté pohodě a je to především díky panu doktorovi. Jarka

G
Umístění: jiné místo

Pan doktor je velice uznávaný psychiatr a díky jeho vyšetření v Riapsu,jsem se dostala na hospitalizaci do Bohnicke psychiatrické léčebny. V ten moment, kdy mě tam poslal, jsem nebyla ráda, ale nyní s odstupem času vím, že jeho rozhodnutí bylo víc než správné a v podstatě mi zachránil život. Proto mu velmi děkuji a i z jiných zdrojů vím, že je to velmi erudovaný a empatický lékař. GJ

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana doktora Kačeňáka můžu vřele doporučit. Každé naše sezení mi pomohlo srovnat si věci v hlavě a posunulo mě o kus blíž k řešení mých problémů. Pokud hledáte terapeuta, který vám dokáže doopravdy naslouchat a pomůže vám najít to nejlepší řešení toho, co vás trápí, tak jste u pana doktora správně.

Děkuju.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pana doktora mohu všem doporučit, jedná se o odborníka a profesionala ve svém oboru, který vám v težkém životním obdobi dokaže poradit a pomoci. Díky panu doktorovi jsem se naučila zvládat pocity úzkosti, za což jsem mu velice vděčná a vážím si ho.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Vynikající terapeut. Vysoce profesionální, empatický, má smysl pro humor, odborník na KBT. Přesně, co jsem potřebovala. Děkuji Vám, pane doktore. Jana Sa.

Koučování

G
Umístění: jiné místo

Děkuju.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, mám doporučení k vyšetření od mé paní doktorky. Měla bych se někam v nejbližší době objednat. Mám pojišťovnu VZP. Jsou touto pojištovnou hrazené konzultace u vás nebo ne? Paní doktorka mi zatím nasadila Lexaurin a Citalec na časté deprese a úzkost.
    Děkuji

Dobrý den. Konzultace v mé ambulanci jsou hrazeny přímou platbou. S pozdravem Dr. Kačeňák

MUDr. Robert Kačeňák

• Dear Doctor,

Could you please let me know if you provide consultations in English?

Thanks,

I provide consultations only in Czech

MUDr. Robert Kačeňák

• posttraumatická stresová porucha