Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod

EMDR • od 2 000 kč

Kognitivně-bahaviorální psychoterapie • od 2 000 kč

Koučování • od 3 000 kč

Chcete mít zkušeného a bezpečného profesionála po svém boku? Studium medicíny a následná dlouholetá praxe lékaře mne vybavili trpělivostí a důrazem...

• Posttraumatická stresová porucha

od 2 000 kč

Koučování

od 3 000 kč

Psychopraxe

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychopraxe Kognitivně-bahaviorální psychoterapie

Pan doktor je obrovsky profesional ve svem oboru, ktery mi velmi pomohl s mymi problemy, ktere se tykaly predevsim uzkosti. Po delsi dobe, kdy jsem se potykal s uzkostnymi stavy a misty i s depresemi jsem se rozhodl vyhledat odbornou pomoc a vsadil i diky velmi dobrym referencim na pana doktora Kacenaka. Dnes muzu rict, ze to byla nejlepsi volba, kterou jsem mohl udelat. Psychoterapeuticka pece v podani pana doktora byla jiz od zacatku opravdu perfektni a velmi mi pomohla. Svou nemoc OCD se mi diky panu doktorovi pomohlo zvladnout jen pomoci terapie a nikdy jsem nemusel sahnout k aplikaci jakychkoliv leku. Jiz od prvniho setkani ve mne vzbudil pan doktor duveru a profesionalita v poskytovane terapii je u nej citit opravdu v kazdem kroku. Terapeuticke metody KBT a EMDR, ktere byly v mem pripade aplikovany, ovlada pak doktor na skutecne vysoke urovni. Krome toho je pak doktor take velmi empaticky a konzultace s nim jsou vzdy velmi prijemne. Ma velmi dobry smysl pro humor. Hlavne diky panu doktorovi si nyni po tezsim zivotnim obdobi dokazu zivot zase uzivat na plno a pana doktora muzu urcite jedine dale doporucit. Na tomhle miste, bych chtel panu doktorovi take jeste jednou podekovat za veskerou pomoc, kterou mi poskytl.

Umístění: Psychopraxe Kognitivně-bahaviorální psychoterapie

Pan doktor. Respektive pan Doktor. Neskutečný člověk. Pomohl mi změnit život. Objevit pochopení, zorientovat se sám v sobě. Díky panu doktorovi si užívám radostí života, zvládám stres, zvládám svou rodinu a pochopil jsem, jak jsou všechny pocity normální. Pro mě je důležité, že jsem nalezl pochopení pro druhé, vztah s manželkou se upevnil a nebojuji se svými dětmi. Pokud někdo váhá, rozhodně neváhejte. Tolik empatie u pana doktora. Děkuji

Pan Kačeňák je skutečný profesionál s nadšením pro svůj obor, velkým přehledem i zkušenostmi. Není to další generický psychoterapeut, který vás zahltí pouze obecnými poučkami a napasuje do učebnicové šablonky. Terapii formuje individuálně s respektem k vaší osobnosti a skutečně se mu to daří.
Má smysl pro humor, je přátelský a podněcuje vzájemnou důvěru.
Pokud ve svém životě řešíte vážnější problémy nebo máte jenom pocit, že se potřebujete posunout, mohu bez výhrad doporučit.

Pana doktora Kačeňáka můžu jen doporučit. Náhoda tomu chtěla a já se dostala právě k němu a jsem za to vděčná. Během pár sezení mi dokázal poradit, jak mám sama se sebou pracovat, abych se naučila zvládat panické stavy a úzkosti. V jeho přítomnosti jsem se cítila příjemně, získal si mou důvěru a potěšil mě i jeho smysl pro humor.

Umístění: Psychopraxe

Dlouho jsem se odhodlával zajít někam na terapii. Vždy jsem si myslel, že člověk na tom musí být fakt zoufale aby skončil u psychologa. Opak je pravdou. Sezení byly velice příjemné a ten pocit že vás někdo aktivně poslouchá, nesoudí a snaží se nasměrovat správným směrem je k nezaplacení.

Po zkušenostech s jinými terapeuty považuji pana Kačeňáka za špičku. Velmi doporučuji váháte-li, jistě Vám bude umět pomoci.

Umístění: Psychopraxe

Pan doktor mě během pár sezení dokázal nasměrovat tak, že nyní vím, jak sama dál se sebou pracovat. V jeho přítomnosti jsem se cítila příjemně a potěšil mě i jeho smysl pro humor. Pokud bych opět nevěděla kudy kam, navštívila bych ho bez váhání znovu.

Umístění: Psychopraxe úzkosti

Nejlepší terapeut se kterým jsem se zatím setkala. Opravdu profesionál, který má neuvěřitelný přehled v oboru. Sice je to dražší, ale stojí to za to, opravdu pomůže. Jeho návštěvu jednoznačně doporučuji, pokud přemýšlíte kam jít, pan doktor je podle mě nejlepší volba.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychopraxe psychoterapie

Dobry den,
pana doktora Kacenaka mohu doporucit pro vsechny, kt. potrebuji pomoct a nejsou si vubec jisti jestli ze by jim terapie pomohla. Za mne muzu s klidnym srdcem rict, ze je to velky profesional, kt. mi pomohl dostat se ze svych problemu a psychickych stavu. Jsem mu vdecny za to, ze mi pomohl uvedomit si nektere skutecnosti, kt. meli pozitivni vlyv na muj dusevni stav. Dopomohl mi k tomu, ze jsem se o sobe dozvedel hodne zajimavych veci a taky jak na sobe pracovat, aby to melo zadouci efekt.

Umístění: Psychopraxe Úzkosti, depresivní stavy

K panu doktorovi Kačeňákovi jsem docházela rok a půl. Po zkušenosti s jinými terapeuty hodnotím nyní sezení jako velmi přínosná. Pan doktor ve mě vzbudil důvěru hned při prvním setkání a nikdy ji nezklamal. Trpělivý a empatický přístup s disciplínou zároveň mi naprosto vyhovoval a pomohl mi s návratem do normálního života. Doporučuji.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dear Doctor,

Could you please let me know if you provide consultations in English?

Thanks,

I provide consultations only in Czech

MUDr. Robert Kačeňák

• Dobrý den, mám doporučení k vyšetření od mé paní doktorky. Měla bych se někam v nejbližší době objednat. Mám pojišťovnu VZP. Jsou touto pojištovnou hrazené konzultace u vás nebo ne? Paní doktorka mi zatím nasadila Lexaurin a Citalec na časté deprese a úzkost.
    Děkuji

Dobrý den. Konzultace v mé ambulanci jsou hrazeny přímou platbou. S pozdravem Dr. Kačeňák

MUDr. Robert Kačeňák

• Posttraumatická stresová porucha