MUDr.

Robert Kačeňák

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeut, Psychiatr přijímá nové pacienty

18 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 541 návštěv profilu během posledních 30 dní

Chcete mít zkušeného a bezpečného profesionála po svém boku? Studium medicíny a následná dlouholetá praxe lékaře mne vybavili trpělivostí a důrazem na efektivní postupy založené… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• T
    Umístění: PsychopraxeSlužby: Úzkosti, depresivní stavy

K panu doktorovi Kačeňákovi jsem docházela rok a půl. Po zkušenosti s jinými terapeuty hodnotím nyní sezení jako velmi přínosná. Pan doktor ve mě vzbudil důvěru hned při prvním setkání a nikdy ji nezklamal. Trpělivý a empatický přístup s disciplínou zároveň mi naprosto vyhovoval a pomohl mi s návratem do normálního života. Doporučuji.

• B
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dnes moje prvni sezeni, pana doktora jiste jeste navstivim. Ziskal si moji duveru. Je to sice celkem drahe, ale jde o nase zdravi.

• D
    Umístění: PsychopraxeSlužby: Neopodstatneny stres a napeti

Pan Kacenak je psycholog, ktery si s vami jen nepovida, ale pracuje s vami a snazi se nasmerovat klienta k reseni problemu. Uz leta resim stres a napeti, az tady citim, ze problem ma reseni. Pouzivana metoda kognitivne-behavioralni terapie prepisovani negativnich myslenek je funkcni a hlavne “ja se stresuju” ne “ono me to stresuje” je zasadni pro pristupu k problemu. Dekuju za spolupraci a vrele doporucuju!

• S
    Umístění: PsychopraxeSlužby: úzkost, vyhoření

MUDr. Kačeňák je velmi empatický a zkušený psychoterapeut. Jednotlivé návštěvy jsou v příjemné pohodové atmosféře otevřenosti a porozumění. Mám vždy jeho plnou pozornost. Je připraven použít alternativní přístup pro dosažení nejlepšího výsledku pro pacienta.

• J
    Umístění: PsychopraxeSlužby: Kognitivně-bahaviorální psychoterapie

Pokud máte nějaké problémy psychického rázu, neváhejte se obrátit na pana doktora Kačeňáka. Je to vynikající odborník s citlivým přístupem a smyslem pro humor. Terapie pod jeho vedením a rady, co mám dělat doma, mi velmi pomohly. V současné době jsem v naprosté pohodě a je to především díky panu doktorovi. Jarka

• G
    Umístění: jiné místo

Pan doktor je velice uznávaný psychiatr a díky jeho vyšetření v Riapsu,jsem se dostala na hospitalizaci do Bohnicke psychiatrické léčebny. V ten moment, kdy mě tam poslal, jsem nebyla ráda, ale nyní s odstupem času vím, že jeho rozhodnutí bylo víc než správné a v podstatě mi zachránil život. Proto mu velmi děkuji a i z jiných zdrojů vím, že je to velmi erudovaný a empatický lékař. GJ

• T
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana doktora Kačeňáka můžu vřele doporučit. Každé naše sezení mi pomohlo srovnat si věci v hlavě a posunulo mě o kus blíž k řešení mých problémů. Pokud hledáte terapeuta, který vám dokáže doopravdy naslouchat a pomůže vám najít to nejlepší řešení toho, co vás trápí, tak jste u pana doktora správně.

Děkuju.

• I

Pana doktora mohu všem doporučit, jedná se o odborníka a profesionala ve svém oboru, který vám v težkém životním obdobi dokaže poradit a pomoci. Díky panu doktorovi jsem se naučila zvládat pocity úzkosti, za což jsem mu velice vděčná a vážím si ho.

• J

Vynikající terapeut. Vysoce profesionální, empatický, má smysl pro humor, odborník na KBT. Přesně, co jsem potřebovala. Děkuji Vám, pane doktore. Jana Sa.

• A

Vynikající odborník na KBT. Empatický, smysl pro humor, výborné odborné znalosti. Děkuji Vám, pane doktore!

Dotazy od pacientů (3)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Chcete mít zkušeného a bezpečného profesionála po svém boku?

Studium medicíny a následná dlouholetá praxe lékaře mne vybavili trpělivostí a důrazem na efektivní postupy založené na důkazech.

Mám několik specializovaných výcviků pro práci s lidmi a od roku 2013 již i sám jeden školím.

Jsem autorem devíti knih, odborných článků i seberozvojových programů. V posledních letech jsem se věnoval vývoji a rozšíření unikátního nástroje osobního rozvoje, který můžete najít na www.sebekoucovacipexeso.cz.

V roce 2014 jsem mezi prvními 20 kouči v České republice získal titul Inner Game Practitioner.

Mám rád výzvy, příležitosti, kde můžu projevit svoji kreativitu i tvrdou práci. Většinu z toho, co jsem si dal za cíl, jsem dosáhl. Pomohlo mi to hluboce uvěřit ve vnitřní potenciál každého člověka. I ten Váš.

Vyhněte se na cestě za svým cílem zbytečným chybám a zablokováním. Koučováním ušetříte spoustu peněz i času.

Kontaktujte mne. Proč?

Držím slovo – žádné plané sliby, i když se to někdy poslouchá lépe.
    Mám hluboký respekt k vaší individualitě – žádná instantní pásová výroba ve smyslu „be happy“.
    Používám precizní timemanagement setkání – žádné sezení „od buka do buka“.
    Když nebudete po prvním sezení spokojení, vrátím vám peníze – žádné riziko pro vás.

PS: na závěr upozorňuji, že i když jsem lékař-psychiatr, v této své privátní praxi léky nepředepisuji.

• psychoterapie

• Robert Kačeňák, Praha - Certifikáty
  • Robert Kačeňák, psychoterapeut ve městě Praha - Odborná kvalifikace

Nemoci

• posttraumatická stresová porucha
  • Rozvíjení vnitřního potenciálu a prohloubení životní pohody
  • Vztahové problémy a krize
  • Panická porucha