C

Prošla jsem rukama starého pana doktora, který na mě akorát křičel. Vypěstoval ve mně takovou fóbii, že jsem se bála i přejít k jinému lékaři. Již první návštěva u paní doktorky Novákové však na mě působila jako blahodárný balzám na duši. Je vynikající. Člověku naslouchá a snaží se mu pomoci. Stejně tak sestřičky. Jediné, co není úplně ideální, je mnoho lidí v čekárně pokaždé, když přijdu. Na druhou stranu to svědčí o tom, že paní doktorka je skutečně dobrá a žádaná. Nevyměnila bych ji.

Starostrašnická 53, Praha
Psychiatrická ordinace a léčba závislostí (mapa)

Pracuji v oboru přes dvacet let, mám atestace ze dvou oborů, mám výcvik v asertivitě, kurs Akupunktury... mimo běžnou psychiatrii, se specializuji se ...

• psychiatrické poruchy
  • závislosti

C

MUDr. Nováková je velice vstřícná a profesionální. Vždy ochotná pomoci, naslouchá lidem a snaží se jim pomoci. Jediný návrh na zlepšení jsou dlouhé čekací doby na vyšetření jinak vše perfektní (včetně sestřiček). Díky

Velice dobrá doktorka.Mé obavy z psychiatra se rozplynuly,jak jsem ji uviděla.Nemám problém se jí se vším svěřit a věřím jí.Vždy je jak sluníčko a člověk se sám od sebe hned usmívá, jen vstoupí do ordinace.Moc mi pomohla z depresí, prášky zabraly ihned a její rady si snažím brát vždy k srdci,pomáhá to!
Vřele ji všem doporučuji!!

Mám s psychiatry řadu zkušeností, léčím se přes dvacet let. K dr. Novákové chodím asi šest let. Pečlivě a účinně nastavuje medikaci, kdykoliv mám potíže, je k dosažení... abych pravdu řekla, jsem tak dobře léčená, že je radost a potěšení k ní jít třeba jen pro recept. Při akutní depresi mi (samozřejmě kromě léků) uleví už to, že můžu za ní přijít. Těším se. Mám v ní naprostou důvěru. Je to radost, když takového lékaře potkáte. Mgr. L. M.

Paní doktorka Eva Nováková má velmi lidský civilní přístup k pacientům.Její jednání je na nejvyšší profesionální úrovni, stejně tak tak způsob léčby.

Velice děkuji za pomoc mě i dceři. Věra Syrová.

Ráda bych tímto veřejně poděkovala paní doktorce Novákové za její vynikající péči.
Paní doktorka je velmi milá, vždy se mi věnuje a velmi trpělivě a srozumitelně mi vysvětlila vše ohledně léků, které užívám. Mám k ní velkou důvěru a v životě mi moc pomohla.

Paní doktorku Evu Novákovou mohu všem jen doporučit. Individuální přístup k pacientům, empatie, pečlivost a celkový klid, který z paní doktorky sálá se snoubí s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Já i všichni mí známí, kteří jejích služeb využili, byli vždy velmi spokojení. Děkuji.

Děkuji paní doktorce za její vstřícnost a pochopení, se kterým jsem se jinde v takové míře nesetkal. MN

Paní doktorka mi odpověděla na internetovém,psychologickém poradenství.
Děkuji Vám

Upřímně doporučuji moc mi pomohla překonat nejtěžší období mého života

Psychiatrická ordinace a léčba závislostí

Cena není uvedená

Psychiatrická ordinace a léčba závislostí

Cena není uvedená

C

Vřele ji všem doporučuji!!

Velice děkuji za pomoc mě i dceři. Věra Syrová.

Paní doktorka mi odpověděla na internetovém,psychologickém poradenství.
Děkuji Vám

Upřímně doporučuji moc mi pomohla překonat nejtěžší období mého života

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Cítím se sledován. Nevěřím lidem, občas si pořád myslím že mě moje holka nemiluje. Nemůžu spát, někdy jsem nevyspalý z toho. Pořád se dívám do tmy jestli tam někdo není, tliuče mi srdce a potím se, mám prostě úzkosti. Slyším divné zvuky, hlasy v mé hlavě. Bojím se to říct mé matce, protože říkala že si vymýšlím ale to není pravda. Stále v sobě mám agresivitu, občas se mi mění chování. Jsem někdy smutný, naštvaný atd..mění se mi prostě emoce. Nedokážu být sám sebou, chci být někdo jiný. Sebe nesnáším, šikanuji se tím, že se řežu, koušu, biji do hlavy. Pořád opakuji že chci zemřít. Ale na ulicích se jen NĚKDY otáčím jestli někdo nejde za mnou, jinak se nebojím o své zdraví. Mám vlastní svět, podle kterého žiji a když mi někdo připomene kdo jsem, jsem naštvaný a můžu mu ublížit. Víte, co se mi děje? pořád chci být někdo jiný, řežu se za to. Občas brečím i kvůli mé sexuality, chci mít kladný život ale neje to. Jsem pořád v depresi, úzkostech a občas mám hádky s mojí holkou. Pořád někoho koho mám rád, ztratím a já se málem zabiji. Bojím se, být ve velké skupině lidí. Nesnáším lidi, ublížili mi několikrát, smějí se mi- kdo jsem a já pak brečím, mám chuť se zabít. Proto jsem hodně řval na učitele.. mám poznámky za to a mě už je to jedno jak půjde můj život. Zkrátka chci být někým kým chci už být hodně dlouho..

Rovněž bych doporučila osobní kontakt a objednání na psychiatrii. EN

MUDr. Eva Nováková

• Dobrý večer moje jméno je Aleš mám navázat prosbu sem z jistil že sem gay a trápím se ne dokážu to v sobě přijmut dětství sem byl sexuální zneužití potřebuji radu zažil sem si tam šikanu kam se mám obrátit sem na tom čím dál hůře prosím o moc děkuji pozdravem ales

Dobry den, jsem psychiatr a doporucuji zajit na sexuologickou kliniku Apolinarska, kde jsou psychologove a lekari, kteri resi podobna traumata a sexualni orientaci. Na klinice se muzete objednat bez doporuceni .

MUDr. Eva Nováková

• psychiatrické poruchy