Consultation in English

Kognitivně-behaviorální psychoterapie

Seberozvojové poradenství

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Peter Šóš, M.D., Ph.D.

Nejedná se o zdravotnické zařízení, zde neposkytuji zdravotní služby.
Jde o konzultační a poradenskou činnost hrazenou klientem.

...

Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychiatrie
  • psychoterapie

Umístění: Peter Šóš, M.D., Ph.D. Jiný

Po téměř roce depresí, poruch spánku, vyčerpání a návštěv různých terapeutických a zdravotnických zařízení, jsem se konečně dostala do péče pana doktora Šóše. Porucha spánku a úzkostné stavy začaly díky profesionální péči pana doktora postupně ustupovat a po čtyřech intenzivních terapeutických sezeních vymizely úplně. Traumata způsobená depresí a nespavostí se podařilo postupně odbourat a dnes po nich zůstává jen vzpomínka na těžkou, ale úspěšně zdolanou životní zkušenost. Přeji všem, kteří se ocitnou ve spárech deprese, úzkosti a nespavosti, aby se jim jednou provždy ulevilo. Pan doktor Šóš svým empatických přístupem, vlídnými a dobře kladenými radami a dotazy, bohatou praxí a v neposlední řadě svou laskavostí má k psychické úlevě klíč. Děkuji mu za tři roky skvělé péče, která mi pomohla pochopit nejen nespavost, ale spoustu dalších situací v mém životě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Peter Šóš, M.D., Ph.D. Kognitivně-behaviorální psychoterapie

S řízenou pomocí pana Šóše jsem se dostala z těžkého stavu úzkostné deprese v kombinací s těžkou poruchou spánku, která mě postihla po porodu.
Bez jeho pomoci bych nebyla tam , kde teď jsem. Jeho způsob vedení konzultací je podpůrný a moudrý, nenásilný a přesto velmi účinný. Po těžkých dvou letech jsem se pomocí terapie a životosprávy v kombinací s lehkými léky dostala do stabilního stavu bez depresí a úzkostí. Moc mu za to děkuji, změnil mi život.

Umístění: Peter Šóš, M.D., Ph.D.

Vynikajici odbornik s moderni erudici a empaticky clovek, k nemuz si vybudujete duveru jiz po prvni navsteve. Neustale si udrzuje prehled v oboru, ma uprimny zajem o pacienty, ktery kombinuje s nevsednimi komunikacnimi schopnosti a pozitivnim myslenim, ktere se prenasi i na vas. Hleda dlouhodoba a vyzkumem overena reseni a skutecne mu zalezi na tom, aby vam pomohl. Dekuji mu za ucinnou a rychlou lecbu akutni nespavosti a za mnoho zajimavych a prinosnych poznatku o dusevnim zdravi a spanku. Nejlepsi lekar, ktereho jsem v CR poznala.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Peter Šóš, M.D., Ph.D. Kognitivně-behaviorální psychoterapie

Pan Šóš mi velice pomohl. Mým cílem bylo postavit se psychicky na nohy a vytvořit si dlouhodobou a fungující vizi. Nacházel jsem se v těžší životní situaci a ač jsem už měl nejhorší za sebou, nedařilo se mi vykročit s dostatečným sebevědomím pokračovat sám. Na konzultacích (na které jsem docházel necelé 2 roky s klesající frekvencí) se mě pan Šóš velice empaticky ptal na dobré dotazy, které mě pomohli dlouhodobou vizi vytvořit a naučit se ji adaptovat na základě nových zkušeností. Také mi doporučil spoustu dobré literatury na prohloubení mých znalostí. Velice mi také vyhovoval moderní přístup podepředný aktuálními vědeckými poznatky z oboru.

Již dlouhá léta trpím v různých intervalech nespavostí. Hledala jsem proto, jak ji řešit, protože se v poslední době hodně a na dlouhou dobu zhoršila. Snažila jsem o nalezení pomoci
u neurologů, psychologů či jiných lékařů a vždy se mi nabízela jen léčba medikamenty, kterou jsem ale nechtěla. Náhodou jsem na internetu narazila na informaci o panu doktoru Šóšovi, který poskytoval konzultace olympionikům, vojákům a říkala jsem si, že je určitě necpe antidepresivy a léky na spaní :-) Přihlásila jsem se tedy do pořadníku na konzultaci a obdržela jsem pozvánku na webinář "Zdravý spánek". Tento webinář mi velmi pomohl pochopit okolnosti s touto problematikou související a díky němu jsem s poruchou začala intenzivně pracovat. Chtěla jsem svůj problém řešit jinak než léčbou medikamenty a to se krok za krokem daří. Vše bylo srozumitelné, pan doktor ochotně odpovídal na naše otázky a radil, co a jak udělat lépe. Každé setkání bylo velmi milé a přátelské, pan doktor má příjemný hlas, který se hezky poslouchal a z odpovědí pana doktora bylo znát, že má s touto problematikou mnoho zkušeností a jeho rady byly vždy na místě a pomohly se držet na správně cestě při řešení problému. Služby pana doktora mohu jen doporučit. A tímto bych mu chtěla velmi poděkovat za nalezení cesty k řešení problému s nespavostí.

Umístění: Peter Šóš, M.D., Ph.D. úzkosti, strach, pochybnosti, vnitřní napětí a bolest

Hned ze začátku bych chtěla říct, že je Pan doktor opravdu zkušený a bere věci s nadhledem. Nemusíte se stydět říct cokoliv co Vás jakkoliv omezuje či trápí. Můj boj začal úzkostí, po několika měsících navštívily pochybnosti a strach, dále strach ze strachu a občasná panika. Nechápala jsem co se děje a skončila jsem na riapsu, nedalo se to vydržet, úzkosti opravdu bolí - tam jsem potkala prvního psychiatra a nejlepší zkušenost to rozhodně nebyla. Bylo pro mě těžší a těžší dělat každodenní věci, rozhovory, předstíraný smích, motání se, lekala jsem se všeho kolem a často jsem měla problém i se spánkem. Pan doktor se snaží vymyslet nejlepší východisko a opravdu Vás pochopit/vcítit se do Vás.
Než se zastavíte a půjdete to zkusit jinam, můžu Vám říct, že bych za pana Doktora dala ruku do ohně. Nebyl to pro mne s generalizací jednoduchý začátek maturitního ročníku. Psala jsem panu doktorovi x zpráv, volala, chodila pravidelně jak k němu tak k psycholožce a co mi opravdu pomohlo byl právě pan doktor a hlavně (dát tomu čas). Dobrá rada a konverzace s někým, kdo je zkušený je nejlepší lék. Netlačte na sebe a zkuste si ulehčit život, alespoň mně ho Pan doktor ulehčil a věřím, že se to povede i Vám .:)
Za měsíc to bude rok, co Pana doktora navštěvuji a mohu Vám říct, že lépe investovaný čas si nedokážu představit, ta trpělivost za to opravdu stojí.

Posílám hodně lásky, sil a trpělivosti

DH

Umístění: Peter Šóš, M.D., Ph.D. Chronicka nespavost

Pan doktor Šóš je zkušený profesionál a přitom velmi příjemný a pokorný člověk, který umí naslouchat. Jeho vlídně doporučené rady opravdu fungují a zároveň se díky nim posouváte v osobním rozvoji. Jsem velmi vděčná za setkání s ním a rozhodně ho jako odborníka i velmi kvalitního člověka doporučuji.

Umístění: Peter Šóš, M.D., Ph.D. terapie nespavosti

K panu doktoru Šóšovi jsem se objednala kvůli dlouhotrvajícím problémům s nespavostí. Teď spím mnohem lépe (klepu na dřevo :) a jsem mu za to moc vděčná. Pomohl mi postavit se jinak k mé nestálé snaze usnout - která byla ve výsledku kontraproduktivní - a najít lepší přístup ke spánku. Doufám, že to takhle vydrží a péči pana doktora již nebudu potřebovat. Kdyby se to však změnilo, určitě ho zase navštívím, konzultace mi pomohly. Můžu vřele doporučit, pan doktor je milý a o spánku jsem se toho od něj hodně dozvěděla.

Umístění: Peter Šóš, M.D., Ph.D. Potíže s usnutím

Sám jsem vzděláním lékař a bohužel moje studium medicíny mě ještě dále utvrdilo v často převládajícím stereotypu, že nemalá část psychiatrů jsou sami poloviční blázni. Proto když jsem se rozhodl navštívit pana doktora Šóše kvůli téměr rok a půl trvajícím problémům se spánkem, resp. s usnutím, měl jsem trochu obavy, s kým budu mít tu čest. Ty se však rozplynuly během prvních několika vět. Pan doktor je naopak extrémně empatický, působí velmi klidným a profesionálním dojmem, což je obzvlášť pro úspěch v rámci jeho oboru to snad nejdůležitější. Navíc je zcela nepochybně velmi erudovaný. Nemám samozřejmě žádné srovnání, ale nejspíš ani žádné nikdy mít nebudu, protože potíže se spánkem mě přešly běhěm pouhých 3 společných sezení. Takto rychlé zlepšení lze jistě očekávat ve velké menšině případů, pana doktora Šóše však mohu jednoznačně doporučit všem nespavcům.

Umístění: Peter Šóš, M.D., Ph.D. Dlouholetá nespavost

K panu doktorovi jsem začala chodit před dvěma lety kvůli potížím se spánkem. Přetrvávaly již čtyři roky bez známek zlepšení. Hned během první návštěvy u pana doktora jsem věděla, že léčba u něj je ta správná cesta. Prakticky od první návštevy se začala moje nespavost zlepšovat. Pan doktor mi pomohl pochopit jádro problému (jedna jedina jeho věta mi dala to pověstné "aháááa") a klíč ke klidnému spaní byl najednou nadosah. Docházím k němu i po vyřešení nespavosti, protože k němu mám absolutní důvěru a mohu s ním řešit všechny problémy, které se vyskytnou. Vlastně se na návštevy s ním těším, protože se mnohdy oba zasmějeme a návštevy u něj jsou pro mě taková "mentální cigareta" ;-). Nechci se ho zatím vzdát, už kvůli klidu v duši, který umí bezpochyby vyvolat. Děkuji, pane doktore...