INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP)

INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP)

Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

O nás

INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP):

Naše specializace
- psychiatrie
- neurologie
- dětská psychiatrie
- dětská neurologie
- psychoterapie
- neurochirurgie

// napsali o nás:
http://www.inep.cz/#!media/cxp6

Adresa

INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP)
Křižíkova 264/22, Praha 186 00
INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP) logo

Specialisté

Názory o lékařích (4)

Obecné skóre

  V
  Ověřený profil
  MUDr. Alexander Nawka Jiný

  Je to clovek na spravnem miste. I kdyz mi bylo nejvice zle a ja byla v zahranici, komunikoval semnou pres emaily. To same plati, kdyz jsem mela jiny problem, vzdy odeosal. Ac vim, ze toho ma nad hlavu, vzdy vyslechne, poradi a pomuze. Diky panu doktorovi opet ziji a vim, ze jsem ve spravnych rukou.

  M
  MUDr. Tomáš Nežádal Jiný

  nejlepší doktor, jakého znám, co se epi týče. I když to mám k němu z bydliště "z ruky" umí správně určit diagnozu i po telefonu či mailu

  S
  MUDr. Markéta Volfová bolesti zad

  Dobrý den Paní doktorka má hodně spokojených pacientů. Když sedíte v čekárně, cítíte jak všichni čekají, že jim pomůže. Svoji empatii dokáže pacienty zmotivovat povzbudit pomocí a to je nesmírně důležité. Když přijdete s bolestí, sotva dolezete, nechcete slyšet že jste si to zavinila sama, to víme všichni. Paní doktorka velmi vlídně se snaží pomocí. Bolest hned nepřejde čarodějka není, ale odchazite s pocitem, že zítra bude lépe. Hodně pacientů to zkouší jak zůstat doma a nic nedělat, to paní doktorka ví, a dá jim to velmi jemné, ale srozumitelné najevo. Spolu hledáme pomoc pro mou vybředlou plotenku. A jak to zvládnout a nebýt doma a určitě je nás víc. Je to rozhodně slušný člověk na správném místě. Velmi si toho vážím a srdíčkově děkuji.

  D
  Ověřený profil
  MUDr. Tomáš Nežádal Neuvěřitelné bolesti krku , zad a hlavy.

  Pan doktor je super neurolog i super člověk. Nekouká na vás hned jako na simulanta jako jinde !!!!! Opravdu mi pomohl a mohu ho jen a jen doporučit. Chce to víc doktorů jako on.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu