INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP)

(31 názorů)

INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP): Naše specializace - psychiatrie - neurologie - dětská psychiatrie - dětská neurologie - psychoterapie - neurochirurgie // napsali o nás: http://... Více

INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP)

Křižíkova 264/22

• Psychiatrické vyšetření
  • Psychologické vyšetření
  • Psychoterapie

Nemoci

• Neurologická onemocnění: Alzheimerova nemoc, poruchy paměti, Parkinsonova nemoc, třes, tiky a Touretteův syndrom, bolesti hlavy, migréna, bolesti zad, epilepsie, poruchy spánku atd
  • Psychiatrická onemocnění: deprese, úzkosti, ADHD, autismus, Aspergerův syndrom, anorexie, obsedantně-kompulzivní porucha, poruchy osobnosti ad.
  • Psychologické a výchovné problémy: problémy ve škole, v rodině, v partnerských vztazích, nadměrný stres apod.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Alexander Nawka

Psychiatr, Psychoterapeut, MUDr.

• B
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

S panem doktorem jsem velmi spokojen, je velmi ochotný , pružně se věnuje mým problémům a vždy si na mne udělá dostatek času.

• P
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi dobrý lékař s vstřícným a chápavým přístupem. Věnoval se mému problému velmi detailně, takto si psychiatrickou péči představuji. Mohu jednoznačně doporučit.

• Ondřej Fiala

Neurolog, MUDr.

• Pana Doktora Fialu považuji za skvělého doktora, který neponechá nic náhodě. Mohu vřele doporučit. Dlouho jsem se u lékaře nesetkala s tak velkou ochotou a lidským přístupem(stejně tak na recepci).

• Z

pan doktor Onřej Fiala je vynikajicí neurolog,jsem s ním velice spokojen,,mohu jen doporučit,pacienta pozorně vyslechne a pomůže mu,,

• Markéta Volfová

Neurolog, MUDr.

• Jsem manžel pacientky a navštěvuji paní doktorku jako doprovod své nemocné ženy. Oceňuji vynikající, ohleduplný a konstruktivní přístup paní doktorky k řešení vleklé nemoci manželky a také její dobré rady jak může pomoci vlastní rodina.

• A
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

S pani doktorkou jsem po prvni navsteve spokojena. vstricny pristup, erudace, empatie...profesionalita

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Katarína Poláčková

• J

Dobrý den chtěla bich moc poděkovat paní doktorce moc mi pomohla moc vám děkuji paní doktorko vaše pacientka Jana

• A
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi prijemna lékařka. Konzultace probehla naprosto v poradku. Profesionalni pristup, lidske jednani, sve profesi rozumi.Jen doporucuji.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Marcela Valachovičová

• J

Dobrý den chodím k paní Doktorce je velmi milá hodná a jsem moc spokojená . Moc děkuji za její přístup a její ochotu . Děkuji moc Jana

• Tomáš Nežádal

• D
      Umístění: INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP)Služby: Neuvěřitelné bolesti krku , zad a hlavy.

Pan doktor je super neurolog i super člověk. Nekouká na vás hned jako na simulanta jako jinde !!!!! Opravdu mi pomohl a mohu ho jen a jen doporučit. Chce to víc doktorů jako on.

• J

Bez pochyby nejlepsi neurolog, ktery muze existovat. Ani jeho sef na Frantisku, co se tyka lidskeho pristupu, mu nesaha ani po kotniky. S neurology mam jiste zkusenosti, ale za Tomikem pujdu do jakekoliv nemocnice. Jana

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře