INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP)

(4 názory)

INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP): Naše specializace - psychiatrie - neurologie - dětská psychiatrie - dětská neurologie - psychoterapie - neurochirurgie // napsali o nás: http://... Více

INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP)

Křižíkova 264/22

• Psychiatrické vyšetření
  • Psychologické vyšetření
  • Psychoterapie

Nemoci

• Neurologická onemocnění: Alzheimerova nemoc, poruchy paměti, Parkinsonova nemoc, třes, tiky a Touretteův syndrom, bolesti hlavy, migréna, bolesti zad, epilepsie, poruchy spánku atd
  • Psychiatrická onemocnění: deprese, úzkosti, ADHD, autismus, Aspergerův syndrom, anorexie, obsedantně-kompulzivní porucha, poruchy osobnosti ad.
  • Psychologické a výchovné problémy: problémy ve škole, v rodině, v partnerských vztazích, nadměrný stres apod.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Alexander Nawka Jiný

Je to clovek na spravnem miste. I kdyz mi bylo nejvice zle a ja byla v zahranici, komunikoval semnou pres emaily. To same plati, kdyz jsem mela jiny problem, vzdy odeosal. Ac vim, ze toho ma nad hlavu, vzdy vyslechne, poradi a pomuze. Diky panu doktorovi opet ziji a vim, ze jsem ve spravnych rukou.

Lékař: MUDr. Tomáš Nežádal Jiný

nejlepší doktor, jakého znám, co se epi týče. I když to mám k němu z bydliště "z ruky" umí správně určit diagnozu i po telefonu či mailu

Lékař: MUDr. Markéta Volfová bolesti zad

Dobrý den Paní doktorka má hodně spokojených pacientů. Když sedíte v čekárně, cítíte jak všichni čekají, že jim pomůže. Svoji empatii dokáže pacienty zmotivovat povzbudit pomocí a to je nesmírně důležité. Když přijdete s bolestí, sotva dolezete, nechcete slyšet že jste si to zavinila sama, to víme všichni. Paní doktorka velmi vlídně se snaží pomocí. Bolest hned nepřejde čarodějka není, ale odchazite s pocitem, že zítra bude lépe. Hodně pacientů to zkouší jak zůstat doma a nic nedělat, to paní doktorka ví, a dá jim to velmi jemné, ale srozumitelné najevo. Spolu hledáme pomoc pro mou vybředlou plotenku. A jak to zvládnout a nebýt doma a určitě je nás víc. Je to rozhodně slušný člověk na správném místě. Velmi si toho vážím a srdíčkově děkuji.

Lékař: MUDr. Tomáš Nežádal Neuvěřitelné bolesti krku , zad a hlavy.

Pan doktor je super neurolog i super člověk. Nekouká na vás hned jako na simulanta jako jinde !!!!! Opravdu mi pomohl a mohu ho jen a jen doporučit. Chce to víc doktorů jako on.