Psychiatr, Psychoterapeut Více

Praha 1 adresa

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Od 800 Kč

Od 600 Kč

Od 1 000 Kč

Centrum pychosomatické medicíny s.r.o.

Jako psychiatr aktivně působím přes dvacet let, kromě nabízené ambulantní péče také dlouhodobě pracuji jako vedoucí lékař fakultní nemocnice. Jsem ate...

• psychiatrie
  • návykové nemoci
  • psychoterapie

Umístění: Centrum pychosomatické medicíny s.r.o. psychiatrická konzultace

Dobrý den, já sama za sebe můžu říct že jsem spokojená......a protože jsem empaticky človíček tak zní opravdu cítím že mi chce pomoct....vždy kdy jsem kni přišla tak mi jak moc poradila a dokázala tu danou situaci v který se momentálně nacházím velmi dobře vysvětlit...a jsem za ní moc ráda.....pro mě je velice důležitá...díky ní a léčiv se cítím dobre.....Vážím si ji velice je to velká osobnost.A.D.

Y
Umístění: Centrum pychosomatické medicíny s.r.o. psychiatrické konzultace

Paní doktorka je člověk, ke kterému se vždy těším a ať přijdu jakkoli rozbitá či uplakaná, odcházím lehčí a smířenější. Má skvělý přístup a o své pacienty se skutečně zajímá. Jsem vděčná, že jsem ji našla.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den mam otazku chtela bych we zeptat zda prasek zoloft pusobi na agrobii? Nebo je nejaky jiny lek nebo vhodna lecba, aby sem se ji zbavila? Dekuji za odpoved hezky den

agorafobie se léčí nejčastěji farmakoterapií a psychoterapií, antidepresiva (i Zoloft) bývají součástí léčebného postupu.

MUDr. Vladimíra Vlčková Zenáhlíková

užívam SSRI Elicea na generalizovanú úzkostní poruchu. Je možné užívat spoločne s týmto lékem aj kořen Ashwagandha (Indický ženšen), s kterým sem mňel dobrú skušenosť a volil bych ho radej jak lexaurin.

indický ženšen není v ČR registrován jako léčivo, tedy Vám jako lékař neporadím.