Centrum psychosomatické medicíny, spol. s r. o.

Umístění: Centrum psychosomatické medicíny, spol. s r. o. psychiatrické vyšetření

Pan doktor je velice milý a empatický jeho přístup k pacientovi přečkal mé očekávání.Vřele doporučuji.

Umístění: Centrum psychosomatické medicíny, spol. s r. o. psychiatrické konzultace

Pan Brigant je velice schopný, milý a vyzařuje z něj snaha člověku skutečně naslouchat a pomoci. Obava z toho, že si k panu doktorovi dojdu pouze pro předpis, jak to někde chodí, byla zbytečná. Jsem vděčný, že jsem narazil právě na něj a mám nadále možnost s ním spolupracovat. Vřele doporučuji.

Neuvěřitelně milý, příjemný, vlídný a empatický doktor. A velice slušný, poděkoval mi i za to, že jsem vůbec přišla! I se samotným efektem léčby jsem velmi spokojená.

Pan doktor je velmi empatický a ochotný lékař. Po zkušenosti s více psychiatry mohu jen doporučit!

30 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den když mám trauma a nastane se nějaká situace tak se mi hodně klepe ruka, moc mi buší srdce a brečím dokonce mám chut zvracet. Víc se mi to zhoršuje někdy mám i tlak na hrudi. Měla bych jít doktorovi?

Sice nevím, co je v tomto případě "trauma", ale pokud se jedná o situace, které ve vašem životě běžně a opakovaně nastávají (nikoli např. úmrtí blízké osoby), bylo by vhodné se dostavit ke kontrole k praktickému lékaři k provedení rutinních testů, bude-li podezření na čistě psychickou příčinu projevů, potom i k psychiatrovi. S pozdravem A. Brigant.

MUDr. Aleš Brigant

Dobrý den, byl mi předepsát citalec 20 mg, ale zapomněla jsem nahlásit, že každý den užívám hemagel procto. Používám ho z důvodu krvácení po defekaci (zůstává v míse nebo na toaletním papíře červená krev, řekla bych, ze to můžu porovnat s velikostí desetikoruny). Na prvním vyšetření na proktologii mi nic nenašli, jen mi řekli, že to mám podrážděné, teď když se mi to po pár měsících vrátilo, chystám se na další.
Ovšem v příbalovém letáku citalecu je napsáno, že kdyby došlo ke krvácení v trávicím traktu, okamžitě vysadit. Citalec jsem ještě nezačala brát. Můžu tedy začít, když vím že s ním krvácení nesouvisí? Snesou se tyto léky? Děkuji

Dobrý den, v zásadě je možné Citalec užívat, ale vzhledem k široké nabídce současných antidepresiv bych se já osobně přiklonil k nějakému jinému přípravku. Určitě to, prosím, konzultujte se svým lékařem.

MUDr. Aleš Brigant