MUDr.

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatr

19 názorů +přidat

Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře Zeptejte se specialisty

V naší ordinaci U Žižkovské věže nabízíme komplexní služby péče o duševní zdraví a psychosomatické vazby člověka - prevenci, diagnostiku, léčbu, psychoterapii, poradenství a doléčování… Více

Adresy

• Soukromá psychiatrická a psychosomatická ordinace

Milešovská 12
    130 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Pojišťovna VZP, a.s., Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Více

Služby

Psychiatrická péče pro klienty smluvních pojišťoven je hrazena z prostředků veřejného zdravotního pojištění
    Pomoc v krizových situacích
    Vztahové poradenství
    Klienti ostatních (nesmluvních) pojišťoven platí standardní cenu 500,- kč za návštěvu.
    Léčba duševních poruch
    Léčba sexuálních poruch

Hodnocení pacientů

• Umístění: Soukromá psychiatrická a psychosomatická ordinaceSlužby: deprese a uzkosti

K pani doktorce jsem sla na doporuceni sveho terapeuta. Musim rict ze jsem navstevu velmi zvazovala protoze jsem si nebyla jista jestli chci brat antidepresiva. Pani doktorce jsem sve obavy vyslovila ale uz jsem take byla ve velmi spatnem stavu "za pet minut dvanact". Pani doktorka se o me ale opravdu velmi dobre postarala, misto toho aby me poslala na hospitalizaci kterou jsem opravdu nechtela jsme se domluvili na ambulatni peci. Prvni akutni pomoc bylo sezeni ktere trvalo dve hodiny! Citila jsem, ze ji verim natolik aby mi antidepresiva nakonec predepsala a tim mi opravdu zachranila a zlepsila zivot. Nebyt jejiho pristupu myslim ze bych dal leky zatrvzele odmitala a opravdu nevim co by se mnou bylo. Pani doktorce jsem za jeji pomoc velice vdecna a dochazim ted na kontrolu jednou mesicne.

• S
    Umístění: Soukromá psychiatrická a psychosomatická ordinaceSlužby: Deprese, sociální fobie

Paní doktorka byla velice nepříjemná a strohá. Zdá se, že nemá žádný zájem o své pacienty. Po odeslání předchozího pacienta mne nechala půl hodiny sedět v čekárně. Když jsem přemýšlel jak odpovědět nesnadné osobní otázky, poťukávala si prsty po stole, protáčela se na židli a následně na mě vyjela ať přestanu ztrácet její čas. Po strohé konzultaci mi předepsala léky, o kterých jsem byl v lékárně informován, že už dávno nejsou dostupné. Doporučuji se paní doktorce vyhnout obloukem.

• J
    Umístění: Soukromá psychiatrická a psychosomatická ordinace

Paní doktorka mi velmi pomohla. Možná nesedne každému, ale mně rozhodně ano. Empatická, sdělí svůj názor, nastíní jiný pohled na věc.
    Jsem ráda, že jsem si nechala pomoci.

• S

I když se mi paní doktorka ze začátku zdála jako absolutně nevyhovující po vše stránkách, již po druhé náštěvě jsem zjistil opak. Paní doktorka poskytuje občas nadstandart ať už jde o povídání a je velice chápavá a umí se do člověka vcítit. Není to lékař co jen umí psát léky a dělá si z pacienta testr. Moje zkušenost je velice dobrá

• K

Paní doktorka mi velmi pomohla. Bylo pro mě zásadní že jsem si konečně mohla sednout s doktorem který má podrobnou znalost mého onemocnění a přesně ví jak mi pomoci a také jak můj stav udržet. Musím zmínit i fakt kdy jsem byla na dovolené v Japonsku a potřebovala jsem s paní doktorkou mluvit-neváhala navrhnout že si ve stejný den zavoláme přes aplikaci skype což mi velmi pomohlo a byla jsem schopná si dovolenou užít. Teď docházím jednou za 3 měsíce pouze na obyčejnou kontrolu.

Džamila Stehlíková2015-03-12

Kamilo, velice Vám děkuji za reference. Jsem ráda, že se Vám daří dobře! Jen tak dál...

• L

S paní doktorkou Stehlíkovou jsem velmi spokojena, je velmi ochotná a vše dokáže zařídit pro pacienta,už bych ji neměnila.Má vřelý přístup a vždy poradí a vyslechne.

Džamila Stehlíková2015-03-12

Lenko, děkuji Vám za názor. Těší mě, že jste spokojená a spolupráce Vám vyhovuje.

• P

Paní doktorka bude vyhovovat submisivním pacientům, kteří se nad svou léčbou nechtějí zamýšlet a jsou připraveni beze zbytku a bez otázek podstoupit doporučenou léčbu. Pokud však nějaké dotazy, případně dokonce připomínky, máte, je paní doktorka velmi nepříjemná, neváhá vám předhodit váš psychický stav, který s vaší "zpupností" souvisí a je velmi nepříjemná. Bohužel nepomůže, spíše naopak. Zkušenost, na kterou bych ráda brzy zapomněla.

• R

K paní doktorce jsem šla, jelikož jsem potřebovala pomoci s redukcí hmotnosti. Moc se mi líbilo, že se zabývá psychosomatikou, jelikož problémy s váhou v mém případě souvisí se špatnou psychikou. Bohužel mě paní doktorka zklamala, jelikož mi akorát vnucovala Dukanovu dietu (spočívá v konzumaci bílkovin a vyřazení sacharidů z jídelníčku). Jelikož se mi tento způsob hubnutí nezdá vůbec zdravý a po přečtení zkušeností i nebezpečný, tak jsem odmítla. Myslím si, že hmotnost by se měla snižovat vyváženým jídelníčkem tak, aby i po skončení hubnutí mohl pacient naučené stravování nadále aplikovat. Nakonec se tedy s nelibou přiklonila k jídelníčku redukčnímu, který ale vůbec neodpovídal mým potřebám. Přeci jen příjem 5000 kJ je pro ženu, jako jsem já, nedostačující, jelikož tento příjem nepokrývá ani bazální metabolismus, který mi změřila. Tudíž jsem v šoku, že lékař může pacientovi ordinovat takovouto zastaralou dietu z dámských časopisů! Přeci každý člověk není stejný a tak je potřeba hodnotu kalorického příjmu přizpůsobovat individuálně. A ne všem dát totožný jídelníček s 5000 kJ! Nakonec jsem tedy s redukčním jídelníčkem souhlasila. Hubnout jsem začala, ale mému tělu 5000 kJ nestačilo a měla jsem velký hlad, proto jsem příjem navýšila a začala hubnout ještě rychleji, protože tělo nehladovělo. Když jsem si s paní doktorkou dopisovala ohledně pokroků v hubnutí, neustále mi posílala Dukanův jídelníček, i když jsem jí 3x upozornila, že mám redukční jídleníček. Po stránce psychoterapií ji nemohu hodnotit, protože jsem po této zkušenosti k ní nenabyla důvěru, ovšem co se hubnutí týče, rozhodně ji nedoporučuji.

• M

Poprvé jsem měla pocit, že se mi lékař snaží pomoci. A paní doktorka mi opravdu pomohla. Vřelé díky.

Džamila Stehlíková2015-03-12

Děkuji! Vážím si Vaší reference!

• M

Tato "doktorka" pro mne byla velikým zklamáním, neboť jsem pod jejím vedením nezvládl své problémy a musel přerušit své vysokoškolské studium. zásadně mi neodpovídala na emaily a esemesky, mnou vypracované a odevzdané testy a úkoly nikdy nevyhodnotila a vrcholem všecho bylo, když mi neustále vyčítala, že jsem zapomněl jednou přijít na domluvené sezení, zatímco na její straně byly časté pozdní příchody zřejmě v pořádku. Prostě děs, hrůza a vrchol ignorance a nekompetentnosti!!!

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• V naší ordinaci U Žižkovské věže nabízíme komplexní služby péče o duševní zdraví a psychosomatické vazby člověka - prevenci, diagnostiku, léčbu, psychoterapii, poradenství a doléčování psychických a psychosomatických problémů a nemocí.

Pomáháme klientům s psychickými a psychosomatickými poruchami, jako jsou deprese, úzkosti, chronická únava, bolesti, fobie, sexuální poruchy, mánie, bipolární poruchy, schizofrenie, poruchy s bludy, poruchy osobnosti a demence.

Ve spolupráci s kolegy pracujeme s různými druhy závislosti, včetně workoholismu, gamblérství, závislosti na alkoholu i tabáku.

Pomáháme lidem s problémy ve vztazích, ať už v rodině či v zaměstnání, osobám s nízkým sebevědomím, s komplexy méněcennosti a trémou.

Zabýváme se komplexní léčbou poruch příjmu potravy, mentální anorexie a bulimie, návykového přejídání se, nabízíme individuální komplexní programy léčby obezity a vytvoření ideálního jídelníčku. Poskytujeme odbornou pomoc při úpravě životního stylu s cílem prevence civilizačních chorob a úpravy nadváhy.

U všech problémů, kde je to možné, nabízím nejen léčbu pomocí léků, ale i další léčebné metody včetně psychoterapie.

Mimo klasických medicínských a lékových postupů nabízíme podpůrnou fytoterapii (léčbu pomocí léčivých bylin), Fung-šu, akupunkturu, arteterapii, taneční a pohybovou terapii, relaxaci a autogenní trénink, kurzy trvalého snížení váhy, dietoterapii (úpravu jídelníčku, správný výběr potravin), terapii barvami, kursy jógy, tréninky asertivity a komunikačních dovedností.

• psychiatrie

Nemoci