Odhadovaná doba odpovědi:

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 2 Více

Klienti ostatních (nesmluvních) pojišťoven platí standardní cenu 500,- Kč za návštěvu.

Léčba duševních poruch

Léčba sexuálních poruch +5 Více

Pomoc v krizových situacích

Psychoterapie

V naší ordinaci U Žižkovské věže nabízíme komplexní služby péče o duševní zdraví a psychosomatické vazby člověka - prevenci, diagnostiku, léčbu, psyc...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychiatrie

Soukromá psychiatrická a psychosomatická ordinace

Umístění: Soukromá psychiatrická a psychosomatická ordinace Psychiatrická péče pro klienty smluvních pojišťoven je hrazena z prostředků veřejného zdravotního pojištění

Hodne spatna zkusenost. Doktorka je neempaticka a arogantna.

Umístění: Soukromá psychiatrická a psychosomatická ordinace léčba duševních poruch

Dlouho jsem se bránila jakémukoliv řešení svých problémů. Myslela jsem si, že to přece přejde, že to zvládnu. Bála jsem se otevřít svým blízkým, protože jsem své úzkosti brala jako vlastní selhání. Na návštěvu k paní doktorce jsem se odhodlala, když už jsem opravdu nemohla svými strachy téměř nic. Bála jsem se k ní jít, před odchodem z bytu jsem brečela a prosila přítele ať je na telefonu, kdybych se složila ať pro mě přijde. Bylo pro mě těžké někomu cizímu říci, jak se cítím. Připravovala jsem si řeč jako naučený scénář, co doktorce řeknu. V momentě kdy jsem k ní ale usedla mě paní doktorka zaskočila otázkou, kterou jsem nečekala, následovaly další. Věděla, jak mě z mé naučené řeči dostat tam, kam jsem potřebovala. Za hodinu mě pochopila tak, jak já nebyla schopná chápat sebe sama už dlouho. Můj strach z meditace pochopila a navrhla léčbu takovou, aby mi byla příjemná. Odcházela jsem z první návštěvy mnohem silnější a veselá. Po roce léčby musím jen a jen děkovat za tuto ženu.

Paní doktorka je velmi schopná, dobře se orientuje v méně přehledné a tíživé situaci, ve které dokáže přinést řešení a podporu těm, kdo ji potřebují. Tento její sympatický přístup k lidem považuji za neobyčejně hodnotný.
Vedle toho, že výborně splňuje to, co poskytuje, je inspirativní dáma a je k obdivu.
Paní doktorku mám ráda a je pro mě poklad

Před 20 lety mi p. doktorka pomohla, když jsem stavěla s dětmi a partnerem dům a současně pracovala - víc než tělo zvládalo. Dodnes se držím její rady a poslouchám své tělo, protože diky ni vím jak. Doživotní pomoc, za níž nesmírně děkuji.

Originální paní doktorka, moudra (i kdyz nekdy mozna az premoudrela:) a take je mi mile ze sdilime stejne "zajmy" jako jsou lidskopravni otazky a lgbtq tema.

Umístění: Soukromá psychiatrická a psychosomatická ordinace Jiný

Best of the best . Empaticka, lidska, vtipna, sexy, snazi se opravdu cloveku porozumet. Skace dost do reci ale to se necha prezit... je fakt skvela!!! Vrele doporucuji!!!!

Umístění: Soukromá psychiatrická a psychosomatická ordinace Deprese

Paní doktorka je opravdu profík. Hrozně mi pomohla, vyslechla mě a pochopila. Mohu ji všem doporučit.

Umístění: Soukromá psychiatrická a psychosomatická ordinace deprese a uzkosti

K pani doktorce jsem sla na doporuceni sveho terapeuta. Musim rict ze jsem navstevu velmi zvazovala protoze jsem si nebyla jista jestli chci brat antidepresiva. Pani doktorce jsem sve obavy vyslovila ale uz jsem take byla ve velmi spatnem stavu "za pet minut dvanact". Pani doktorka se o me ale opravdu velmi dobre postarala, misto toho aby me poslala na hospitalizaci kterou jsem opravdu nechtela jsme se domluvili na ambulatni peci. Prvni akutni pomoc bylo sezeni ktere trvalo dve hodiny! Citila jsem, ze ji verim natolik aby mi antidepresiva nakonec predepsala a tim mi opravdu zachranila a zlepsila zivot. Nebyt jejiho pristupu myslim ze bych dal leky zatrvzele odmitala a opravdu nevim co by se mnou bylo. Pani doktorce jsem za jeji pomoc velice vdecna a dochazim ted na kontrolu jednou mesicne.

Umístění: Soukromá psychiatrická a psychosomatická ordinace Deprese, sociální fobie

Paní doktorka byla velice nepříjemná a strohá. Zdá se, že nemá žádný zájem o své pacienty. Po odeslání předchozího pacienta mne nechala půl hodiny sedět v čekárně. Když jsem přemýšlel jak odpovědět nesnadné osobní otázky, poťukávala si prsty po stole, protáčela se na židli a následně na mě vyjela ať přestanu ztrácet její čas. Po strohé konzultaci mi předepsala léky, o kterých jsem byl v lékárně informován, že už dávno nejsou dostupné. Doporučuji se paní doktorce vyhnout obloukem.

Umístění: Soukromá psychiatrická a psychosomatická ordinace

Paní doktorka mi velmi pomohla. Možná nesedne každému, ale mně rozhodně ano. Empatická, sdělí svůj názor, nastíní jiný pohled na věc.
Jsem ráda, že jsem si nechala pomoci.

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci