Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Pojišťovna VZP, a.s. + 2 Více

Klienti ostatních (nesmluvních) pojišťoven platí standardní cenu 500,- Kč za návštěvu.

Léčba duševních poruch

Léčba sexuálních poruch +5 Více

Pomoc v krizových situacích

Psychiatrická péče pro klienty smluvních pojišťoven je hrazena z prostředků veřejného zdravotního pojištění

Psychoterapie

V naší ordinaci U Žižkovské věže nabízíme komplexní služby péče o duševní zdraví a psychosomatické vazby člověka - prevenci, diagnostiku, léčbu, psyc...

• Sexuální dysfunkce

Psychoterapie

Testy osobnosti

Vztahové poradenství

Soukromá psychiatrická a psychosomatická ordinace

Umístění: Soukromá psychiatrická a psychosomatická ordinace léčba duševních poruch

Originální paní doktorka, moudra (i kdyz nekdy mozna az premoudrela:) a take je mi mile ze sdilime stejne "zajmy" jako jsou lidskopravni otazky a lgbtq tema.

Umístění: Soukromá psychiatrická a psychosomatická ordinace Jiný

Best of the best . Empaticka, lidska, vtipna, sexy, snazi se opravdu cloveku porozumet. Skace dost do reci ale to se necha prezit... je fakt skvela!!! Vrele doporucuji!!!!

Umístění: Soukromá psychiatrická a psychosomatická ordinace Deprese

Paní doktorka je opravdu profík. Hrozně mi pomohla, vyslechla mě a pochopila. Mohu ji všem doporučit.

Umístění: Soukromá psychiatrická a psychosomatická ordinace deprese a uzkosti

K pani doktorce jsem sla na doporuceni sveho terapeuta. Musim rict ze jsem navstevu velmi zvazovala protoze jsem si nebyla jista jestli chci brat antidepresiva. Pani doktorce jsem sve obavy vyslovila ale uz jsem take byla ve velmi spatnem stavu "za pet minut dvanact". Pani doktorka se o me ale opravdu velmi dobre postarala, misto toho aby me poslala na hospitalizaci kterou jsem opravdu nechtela jsme se domluvili na ambulatni peci. Prvni akutni pomoc bylo sezeni ktere trvalo dve hodiny! Citila jsem, ze ji verim natolik aby mi antidepresiva nakonec predepsala a tim mi opravdu zachranila a zlepsila zivot. Nebyt jejiho pristupu myslim ze bych dal leky zatrvzele odmitala a opravdu nevim co by se mnou bylo. Pani doktorce jsem za jeji pomoc velice vdecna a dochazim ted na kontrolu jednou mesicne.

Umístění: Soukromá psychiatrická a psychosomatická ordinace Deprese, sociální fobie

Paní doktorka byla velice nepříjemná a strohá. Zdá se, že nemá žádný zájem o své pacienty. Po odeslání předchozího pacienta mne nechala půl hodiny sedět v čekárně. Když jsem přemýšlel jak odpovědět nesnadné osobní otázky, poťukávala si prsty po stole, protáčela se na židli a následně na mě vyjela ať přestanu ztrácet její čas. Po strohé konzultaci mi předepsala léky, o kterých jsem byl v lékárně informován, že už dávno nejsou dostupné. Doporučuji se paní doktorce vyhnout obloukem.

Umístění: Soukromá psychiatrická a psychosomatická ordinace

Paní doktorka mi velmi pomohla. Možná nesedne každému, ale mně rozhodně ano. Empatická, sdělí svůj názor, nastíní jiný pohled na věc.
Jsem ráda, že jsem si nechala pomoci.

I když se mi paní doktorka ze začátku zdála jako absolutně nevyhovující po vše stránkách, již po druhé náštěvě jsem zjistil opak. Paní doktorka poskytuje občas nadstandart ať už jde o povídání a je velice chápavá a umí se do člověka vcítit. Není to lékař co jen umí psát léky a dělá si z pacienta testr. Moje zkušenost je velice dobrá

Paní doktorka mi velmi pomohla. Bylo pro mě zásadní že jsem si konečně mohla sednout s doktorem který má podrobnou znalost mého onemocnění a přesně ví jak mi pomoci a také jak můj stav udržet. Musím zmínit i fakt kdy jsem byla na dovolené v Japonsku a potřebovala jsem s paní doktorkou mluvit-neváhala navrhnout že si ve stejný den zavoláme přes aplikaci skype což mi velmi pomohlo a byla jsem schopná si dovolenou užít. Teď docházím jednou za 3 měsíce pouze na obyčejnou kontrolu.

MUDr. Džamila Stehlíková

Kamilo, velice Vám děkuji za reference. Jsem ráda, že se Vám daří dobře! Jen tak dál...

S paní doktorkou Stehlíkovou jsem velmi spokojena, je velmi ochotná a vše dokáže zařídit pro pacienta,už bych ji neměnila.Má vřelý přístup a vždy poradí a vyslechne.

MUDr. Džamila Stehlíková

Lenko, děkuji Vám za názor. Těší mě, že jste spokojená a spolupráce Vám vyhovuje.

Paní doktorka bude vyhovovat submisivním pacientům, kteří se nad svou léčbou nechtějí zamýšlet a jsou připraveni beze zbytku a bez otázek podstoupit doporučenou léčbu. Pokud však nějaké dotazy, případně dokonce připomínky, máte, je paní doktorka velmi nepříjemná, neváhá vám předhodit váš psychický stav, který s vaší "zpupností" souvisí a je velmi nepříjemná. Bohužel nepomůže, spíše naopak. Zkušenost, na kterou bych ráda brzy zapomněla.

• Sexuální dysfunkce
  • Krize ve vztahu