Psychiatrická a psychologická klinika s.r.o.

(3 názory)

Jsme klinika specializovaná na komplexní léčbu širokého spektra psychických, úzkostně depresivních poruch a s nimi souvisejících obtíží, které mají tyto příznaky: nespavost, zhoršená výkonnost ve vše... Více

Psychiatrická a psychologická klinika s.r.o.

Tychonova 44/3

160 00 , Praha , hl. město Praha

nespavost, zhoršená výkonnost ve všech oblastech životního fungování, zvládání stresových situací, vztahové obtíže, psychické obtíže spojené s laktací a graviditou, psychosomatické obtíže.
Specializujeme se na :
NESPAVOST
ZHORŠENÁ VÝKONNOST VE VŠECH OBLASTECH ŽIVOTNÍHO FUNGOVÁNÍ
ZHORŠENÉ ZVLÁDÁNÍ STRESOVÝCH SITUACÍ
VZTAHOVÉ OBTÍŽE
PSYCHICKÉ OBTÍŽE SPOJENÉ S LAKTACÍ A GRAVIDITOU
PSYCHOSOMATICKÉ POTÍŽE
POTÍŽE S POTRAVOU
Doporučíme další možné formy léčby, jako je například hypnoterapie, a zajistíme i návaznou péči. S ohledem na diagnózu se může jednat o léčbu formou denního stacionáře nebo adekvátní lůžkové péče.

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: PhDr. Zdeňka Chovancová Jiný

Nejlepší psycholožka, kterou jsem navštěvovala a velmi kultivovaný a příjemný člověk. Často na ni vzpomínám a velmi často ji doporučuji.

Lékař: MUDr. Adam Žaludek Jiný

Pan doktor Žaludek se mi od první chvíle, kdy jsem jej poznala, jevil jako velký profesionál a člověk, který je pro svůj obor velmi zapálený. Pana doktora mohu jen doporučit a to z těchto důvodů - zná velice dobře svůj obor a snaží se v něm a v dalších oborech jemu přidružených stále vzdělávat, má několikaletou praxi v psychiatrické léčebně, je vstřícný, trpělivý, naslouchá a umí vést pacienta k tématu a udržet jej u něj, když už indikuje léky, tak k nim vysvětlí vše z laického i odborného pohledu, předepisování léků vždy velmi pečlivě zvažuje. Mohu jej porovnat s jinými odborníky v oboru, se kterými mám zkušenost, ale až pan doktor Žaludek mi dokázal svým přístupem pomoci, má velkou schopnost empatie, vlídný přístup, psychosomatický pohled na člověka a kultivovaný projev.

Lékař: MUDr. Adam Žaludek Generalizovaná úzkostná porucha

Úžasný lékař. Pan doktor je psychiatr s terapeutickým výcvikem. Není to tedy “jen” lékař. Osobní kontakt je velmi citlivý a zaměřený na pacienta. Pan doktor o pacienta projevuje zájem a navrhuje různá řešení a postupy - pouze nemedikuje. Na úvodní rozmluvu si bere 100 minut, na což můžete u jiných lékařů zapomenout. Jako lékař má velmi osobní a citlivý přístup. Jako psychoterapeut klade správné otázky, nikam vás netlačí, je podporující a všímavý. Závěr je: velmi dobrý psychiatr a psychoterapeut v jedné osobě. Lidsky i profesně má úroveň a je radost k němu chodit. Rozhodně pomůže.