Psychiatrická a psychologická klinika s.r.o.

(4 názory)

Jsme klinika specializovaná na komplexní léčbu širokého spektra psychických, úzkostně depresivních poruch a s nimi souvisejících obtíží, které mají tyto příznaky: nespavost, zhoršená výkonnost ve vše... Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Psychiatrická a psychologická klinika s.r.o.

Tychonova 44/3

160 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Jsme klinika specializovaná na komplexní léčbu širokého spektra psychických, úzkostně depresivních poruch a s nimi souvisejících obtíží, které mají tyto příznaky:
nespavost, zhoršená výkonnost ve všech oblastech životního fungování, zvládání stresových situací, vztahové obtíže, psychické obtíže spojené s laktací a graviditou, psychosomatické obtíže.
Specializujeme se na :
NESPAVOST
ZHORŠENÁ VÝKONNOST VE VŠECH OBLASTECH ŽIVOTNÍHO FUNGOVÁNÍ
ZHORŠENÉ ZVLÁDÁNÍ STRESOVÝCH SITUACÍ
VZTAHOVÉ OBTÍŽE
PSYCHICKÉ OBTÍŽE SPOJENÉ S LAKTACÍ A GRAVIDITOU
PSYCHOSOMATICKÉ POTÍŽE
POTÍŽE S POTRAVOU
Doporučíme další možné formy léčby, jako je například hypnoterapie, a zajistíme i návaznou péči. S ohledem na diagnózu se může jednat o léčbu formou denního stacionáře nebo adekvátní lůžkové péče.

Účty sociálních médií

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jitka Holčapková Jiný

  Lékařka prezentující se jako odbornice na ADHD, rozhodně není odborníkem na ADHD. Mě odmítla testy i po opakovaných prosbách příslušníků rodiny udělat. Jako mnoho jiných mě zařadila do dg. "smíšené poruchy" a nakonec HPO. Naštěstí jsem dohledala papír z dětství, kde mi bylo ADHD potvrzeno + tento rok ještě PAS. Tak kde se stala chyba, paní odbornice?

  MUDr. Jitka Holčapková

  Dobrý den, bohužel se nemůžeme vyjádřit k anonymnímu hodnocení. Pokud si o této situaci chcete blíže s paní doktorkou pohovořit, kontaktujte zařízení Psychiatrické a psychologické kliniky s.r.o. Hezký den, recepce, klinika KAPPA


  H
  Lékař: PhDr. Zdeňka Chovancová Jiný

  Nejlepší psycholožka, kterou jsem navštěvovala a velmi kultivovaný a příjemný člověk. Často na ni vzpomínám a velmi často ji doporučuji.


  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Adam Žaludek Jiný

  Pan doktor Žaludek se mi od první chvíle, kdy jsem jej poznala, jevil jako velký profesionál a člověk, který je pro svůj obor velmi zapálený. Pana doktora mohu jen doporučit a to z těchto důvodů - zná velice dobře svůj obor a snaží se v něm a v dalších oborech jemu přidružených stále vzdělávat, má několikaletou praxi v psychiatrické léčebně, je vstřícný, trpělivý, naslouchá a umí vést pacienta k tématu a udržet jej u něj, když už indikuje léky, tak k nim vysvětlí vše z laického i odborného pohledu, předepisování léků vždy velmi pečlivě zvažuje. Mohu jej porovnat s jinými odborníky v oboru, se kterými mám zkušenost, ale až pan doktor Žaludek mi dokázal svým přístupem pomoci, má velkou schopnost empatie, vlídný přístup, psychosomatický pohled na člověka a kultivovaný projev.


  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Adam Žaludek Generalizovaná úzkostná porucha

  Úžasný lékař. Pan doktor je psychiatr s terapeutickým výcvikem. Není to tedy “jen” lékař. Osobní kontakt je velmi citlivý a zaměřený na pacienta. Pan doktor o pacienta projevuje zájem a navrhuje různá řešení a postupy - pouze nemedikuje. Na úvodní rozmluvu si bere 100 minut, na což můžete u jiných lékařů zapomenout. Jako lékař má velmi osobní a citlivý přístup. Jako psychoterapeut klade správné otázky, nikam vás netlačí, je podporující a všímavý. Závěr je: velmi dobrý psychiatr a psychoterapeut v jedné osobě. Lidsky i profesně má úroveň a je radost k němu chodit. Rozhodně pomůže.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu