Psychiatrická a psychologická klinika s.r.o.

(24 názorů)

Jsme klinika specializovaná na komplexní léčbu širokého spektra psychických, úzkostně depresivních poruch a s nimi souvisejících obtíží, které mají tyto příznaky: nespavost, zhoršená výkonnost ve vše... Více

O nás

Ordinace

Psychiatrická a psychologická klinika s.r.o.

Tychonova 44/3, Praha 6

160 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Jsme klinika specializovaná na komplexní léčbu širokého spektra psychických, úzkostně depresivních poruch a s nimi souvisejících obtíží, které mají tyto příznaky:
nespavost, zhoršená výkonnost ve všech oblastech životního fungování, zvládání stresových situací, vztahové obtíže, psychické obtíže spojené s laktací a graviditou, psychosomatické obtíže.
Specializujeme se na :
NESPAVOST
ZHORŠENÁ VÝKONNOST VE VŠECH OBLASTECH ŽIVOTNÍHO FUNGOVÁNÍ
ZHORŠENÉ ZVLÁDÁNÍ STRESOVÝCH SITUACÍ
VZTAHOVÉ OBTÍŽE
PSYCHICKÉ OBTÍŽE SPOJENÉ S LAKTACÍ A GRAVIDITOU
PSYCHOSOMATICKÉ POTÍŽE
POTÍŽE S POTRAVOU
Doporučíme další možné formy léčby, jako je například hypnoterapie, a zajistíme i návaznou péči. S ohledem na diagnózu se může jednat o léčbu formou denního stacionáře nebo adekvátní lůžkové péče.

Účty sociálních médií

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Věra Strunzová

  Psychiatr,

  • K paní doktorce jsem chodil před léty, kdy pracovala v PCP v Bohnicích. Byla první, ke které jsem přišel a měl jsem z návštěvy strach. Je však bezvadná, jako člověk, tak i jako lékařka, která mně dokázala pomoci.

  • S paní doktorkou jsem velmi spokojen, avšak její sestra je opravdu případ sám pro sebe :-( Lidé tam opravdu nepotřebují poslouchat její názory na politiku...

  Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře


 • Adam Žaludek

  Psychiatr, MUDr.

  • J
   Umístění: Psychiatrická a psychologická klinika s.r.o.Služby: Generalizovaná úzkostná porucha

   Úžasný lékař. Pan doktor je psychiatr s terapeutickým výcvikem. Není to tedy “jen” lékař. Osobní kontakt je velmi citlivý a zaměřený na pacienta. Pan doktor o pacienta projevuje zájem a navrhuje různá řešení a postupy - pouze nemedikuje. Na úvodní rozmluvu si bere 100 minut, na což můžete u jiných lékařů zapomenout. Jako lékař má velmi osobní a citlivý přístup. Jako psychoterapeut klade správné otázky, nikam vás netlačí, je podporující a všímavý. Závěr je: velmi dobrý psychiatr a psychoterapeut v jedné osobě. Lidsky i profesně má úroveň a je radost k němu chodit. Rozhodně pomůže.


 • Zdeňka Chovancová

  Psycholog, PhDr.

  • P
   Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.

   Uzasna terapeutka! Trpeliva, naslouchava, podporujici. Pokazde, kdyz jsem od ni odchazela, jsem se citila uzasne. Navic prostredi, ve kterem ordinuje, je utulne a clovek se citi moc prijemne.

  • N

   Po osmi letech nejlepší psycholožka. Velice nenásilný a přátelský přístup. Absolutní respekt vůči potřebám pacienta. Vřele doporučuji. Výrazný pokrok za 3 měsíce, bez zbytečných komplikací.

  Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře


 • PharmDr. Mgr. Samuel Jindra

  Psycholog,

  • H
   Umístění: Soukromá psychologická praxeSlužby: osobní psychoterapie

   Návštěvu psychologa jsem odkládala spousty měsíců. Bála jse
   se a styděla se vyhledat odbornou pomoc. Bylo mě proti srsti říkat někomu koho neznám moje trápení. Jsem ráda, že jsem se nakonec rozhodla.
   Nabízí se tu velmi příjemné prostředí. Samuel je velice příjemný, je opravdu profesionál, působí uklidňujícím dojmem a hlavně senzačně a stručně pojmenovává problém.
   Děkuji za setkání.