Pediatr, Praha 2, Praha

• „Very caring doctor. Everything you want from a good pediatrician. Always listening carefuly and responding to concerns. The child is comfortable with him. Thank you mudr Vomacka! Více

U Slovanské pojišťovny 3, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Chodíme k paní doktorce se dvěma dětmi již téměř tři roky a jsem velice spokojená. Paní doktorka je velice milá, ochotná a to i v neordinační hodiny, pokud se jedná o vážné zdravotní komplikace. Vždy důkladně zváží nutnost užívání antibiotik a bez pozitivního testu CRP je dětem nikdy nepředepsala. Jedno z dětí bylo v prvním roce života velmi často nemocné a paní doktorka byla vždy ochotná KDYKOLIV situaci konzultovat a poradit. Je pravda, že v případě, že nechcete očkovat podle klasického schématu předepsaného legislativou ČR, dává podepsat prohlášení o tom, že s očkováním vědomě nesouhlasíte, i když ona Vás na to upozornila. Nicméně paní doktorka musí dodržovat zákony ČR, pokud chce vykonávat svou praxi, a tedy i povinně očkovat dle zákonů ČR. Jedno z mých dětí má těžký mentální i fyzický hendikep a sama mi navrhla, že postup pro očkování tohoto dítěte by měli zvážit odborníci v Motole, kteří se na očkování přímo specializují. Každý člověk dělá chyby, i ten nejlepší doktor, jelikož každý lidský organismus funguje trochu jinak, a proto se ne vždy podaří správně určit diagnózu. Nicméně žijeme naštěstí ve svobodném světě a díky tomu máme možnost konzultace i s jinými lékaři. Ve všech odvětvích platí, že více hlav více ví, takže bych paní doktorku za jedno pochybení určitě neodsoudila. Více

Tajovského 1310, Praha Mapa

Ordinaca PL pro děti a dorost

• „Úžasný empaticky přístup lékařky i sestry. Velice chvalím přístup k dcerce. Ta byla velmi nervózní z návštěvy lékaře,kterého nikdy neviděla. Během pár minut péče sestřičky byla úplně v pohodě a paní doktorka saní jednala s respektem, vtipem a s úsměvem. Více

Palackého 720/5, Praha Mapa

Poliklinika Palackého

• „Vynikající pediatr,skvělý a lidský přístup k pacientům.To se dnes bohužel už v ordinacích jen tak nevidí :-)

Alšova 267, Horoměřice Mapa

Sam. ordinace PL - pro děti a dorost

• „Velmi precizní a ochotný lékař. Navštěvujeme jej již několik let. Ještě i já si ho pamatuji jako malá. Děkujeme za něj. Více

Nábřežní 727, Libušín Mapa

Ordinace pro děti a dorost

• „K Pani doktorce jsem chodila uz ja a proto pro me byla jasna volba. Jsem s Pani doktorkou naprosto spokojena. Vzdy dokaze dobre poradit a ma vyborny pristup k detem. Poprve jsem k Pani doktorce sla kdyz se dcera narodila a rozhodne bych nemenila. Více

Petrohradská 3113, Kladno Mapa

Zdrav.zař.s odborností pediatrie

• „Dr. Bzunkova je dle meho nazoru profik. Ma-li casovy prostor, vlidne se diteti a rodici venuje. Pokud je v casovem presu, jeji komunikace pokulhava... V pripade, ze ma jiny nazor, je schopna se s rodicem domluvit na kompromisu (i kdyz to si od rodice zada jistou davku asertivity). Spolu se sestrou, ktera radi a mnohdy si bere slovo za Dr., tvori sehrany tandem. Dr. Bzunkovou tedy spolu se synky doporucujeme. :) Více

Nad Malým mýtem 2a/1739, Praha Mapa

Praktický dětský a dorostový lékař

• „Pro mě, s největší úctou,prostě druhá máma.Tolik vyřešených problémů mých dvou dětí,počínaje dobou miminek... až po jejich dospělost...zvládnutých s klidem, trpělivostí a srdečností paní doktorky..navíc s pochopením pro mateřskou starost a nezkušenost. Říct děkujeme, je málo. Novotná Gita Více

Dejvická 38, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Minulý týden jsme museli s dcerkou k lékaři. Jaké však bylo moje překvapení, když jsme našli v ordinaci mísro paní doktorky mladého pana doktora! Paní doktorka odešla do důchodu, a to je nám móóóc líto. Je to nejlepší lékařka, jakou znám. Léčí mi děti již 24 let, a to opravdu svědomitě a důkladně. Chtěla bych ji za její péči alespoň touto cestou poděkovat a popřát co nejhezčí léta již v klidu, bez malých capartů. Všechno nejlepší, paní doktorko, budete nám chybět... Více

Na Dlouhém lánu 11/563, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Skvělá lékařka, které stoprocentně důvěřuji už téměř 17let. Nedoporučí zbytečně léky, skvělý přístup k dětem, nikdy za celé roky nebyl žádný problém. Naopak nám nesčetněkrát velmi pomohla. Více

Nákupní 1127/F, Jesenice Mapa

Sam. ordinace PL - pro děti a dorost

• „K paní doktorce chodím s dětmi dlouhé roky, je naprosto skvělá, vstřícná, chápavá a zkušeně se obrací ke každému problému. Velmi doporučuji. Více

Kartouzská 204/6, Praha Mapa

POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

• „Skvely doktor!! Rozhodne nevahejte a prijdte s vasim detatkem sem. Mily, zkuseny, bez cekani.. sestra skvela. Doporucuji. Více

Mendíků 11/402, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Uzasna lekarka s naprosto skvelym pristupem k detem. Vse vcas podchyti, poradi a dokonce i o vikendu je na prijmu. Sestricka je tez naprosty andel Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „Neznám lepšího doktora a sestřičku. Nepotkala sem nikde tak lidský přístup u lékaře. Vše vždy 100%. K nim se ani očkování holky nebojí. A chodí tam rády. Organizace na1* Více

Sokolovská 304/810, Praha Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Tuto paní doktorku mohu jen a jen doporučit. Je velmi pečlivá, nic nezanedbá, důvěřuji jí. Paní doktorka i sestřička jsou velmi příjemné a ochotné. Více

Zárubova 33/497, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší dětská paní doktorka i sestřička, co jsem za svůj život potkala.Užasný přístup k dětem i rodičům, neuvěřitelně lidská, obětavé a vždy nám dokázala pomoci!!! Moc si vážím, že mé děti mohou být jejími malými pacienty. Více

Komenského 886, Mníšek pod Brdy Mapa

Sam. ordinace PL - pro děti a dorost

• „Pani doktorku jsem si vybrala pro dcerku dle hodnoceni na techto strankach a musim to jen potvrdit. Moc mila pani doktorka i sestricka. Empaticka, ochotna, dobre rady, mela jsem u ni pocit, ze ji opravdu zajima co rikam a ma na nas cas. Jen doporucuji! Více

Nad stadionem 364, Králův Dvůr Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsme chodila já jakožto dětský pacient a teď ji navštěvuji se svou dcerkou prakticky od jejího narození. Paní doktorka i Sestřička, jsou skvělé, trpělivé a vždy se snaží najít příčinu nemoci. Kdykoliv jsem dostala já nebo dcera například ATB, bylo to po řádných testech. Nikoli jen proto to, že se ji zdá, že bychom je měly mít. Necpe do děti zbytečně žádné léky. Moc dobře se s ní dá popovídat i o očkování. Prostě je skvělá a mohu ji skutečně jen a jen doporučit . Více

Hostinského 1533, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je na špičkové úrovni jak po stránce odborné, tak lidské. Jsem za ni opravdu moc ráda. Kéž by takových doktorů bylo více! Více

Tajovského 4/1310, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Naprostá spokojenost. Hlavně sestřička je neuvěřitelně milá, nápomocná, ochotná, prostě anděl ;-). Paní doktorka k nám přišla domů, když se dcera narodila, na první prohlídku, což jsem ocenila. Poradí i po telefonu a nic není problém. Více

Petra Rezka 3/1090, Praha Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost