MUDr. Markéta Nováková

Mníšek pod Brdy 1 adresa

Sam. ordinace PL - pro děti a dorost
Komenského 886, Mníšek pod Brdy

Umístění: Sam. ordinace PL - pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka Nováková a sestřička Danuška jsou , bez přehánění , spíše andělé . Profesně i lidsky úžasné ,skvělé sladěné profesionálky. Sama jsem k nim chodila do 18ti let, nyní chodím se synem a opravdu takhle kvalitní a skvělou lékařku a sestřičku jsem nikde nepoznala. Velký respekt a obdiv.

Skvělá lékařka, skvělá sestřička, prostě dvojka, kterou jen tak nenajdete. Chodily k ní mé dcery a teď i vnoučata. Lepšího PEDIATRA v okolí nenajdete.

Paní doktorka i sestřička jsou naprosto skvělé, návštěva je vždycky radost - doslova. Chodíme od narození a miminko vždycky dostalo úžasnou pozornost a péči. Moc jim děkujeme.

K paní doktorce chodím se synem už 4. rok a musím jen chválit. Nikde jinde jsem nezažila takovou ochotu, skvěle se doplňují se sestřičkou, obě jsou usměvavé, milé, nikdy nemáte pocit, že obtěžujete, ani když zavoláte o radu... V dnešní době nevídané! Mohu jen doporučit a připojit se ke zdejším názorům. Jsem šťastná, že jsem se o nich doslechla a syna přijaly, předchozí zkušenosti s jinou doktorkou nebyly zrovna dobré, neustále se snažila syna nacpat do tabulek, byl moc vysoký, moc vážil atd... Od paní doktorky Novákové jsem nic takového nezažila, pouze konstatovala, že syn bude v dospělosti vyšší než já a manžel. :-) Oběma milým dámám moc děkuji za výjimečnou péči! Šárka a Daník P.

nejlepší paní doktorka i sestřička,moje děti jsem chodí od narození a ne jednou nám zachránila pomalu život jak profesionálně tak lidsky,neznám lepšího odborníka a člověka.

Ordinaci paní doktorky navštěvujeme od synových 3let, dceři bylo 8měsíců, nyní jsou to tři roky co ji navštěvujeme a musím říci, že když to srovnám s bývalou paní lékařkou, kam jsem chodila se synem též tři roky, kde jsem byla špatná matka, děti byly takové a makové, a ještě nám byla zanedbaná péče, tak nyní jsem bezvýhradně spokojená, paní doktorka je milá a pečlivá v léčbě. Kluk se k doktorů bál a od té doby co chodíme k paní doktorce Novákové, nemáme problém ani s injekcí.

Paní doktorka je prostě skvělá. A sestřička taky. Nikdy jsme neměli sebemenší výhradu.

druhé dítě, 7 let zkušeností s oběma milýma ženama- jsou to víc než profesionálky!
prostě radost svěřit dítě do péče takto obětavým dámám. Děkuji

Nejlepší paní doktorka včetně sestřičky. Máme dlouholeté zkušenosti a vřele doporučejeme.

K paní doktorce jsem chodil 18 let a nemám co bych vytknul. Vstřícný přístup, příjemné jednání... bude se mi stýskat :)