Praktický lékař dětí a dorostu
Uzbecká 8/1409, Praha

Škoda,že paní doktorka už neordinuje,i když si samosebou zasluhuje odpočinek v důchodu. Vždy si každé dítě i rodiče pamatovala z hlavy, dělala vyšetření CRP aby nedávala zbytečně antibiotika,vždy si s dětmi popovídala,nechávala je hrát si v ordinaci po vyšetření, rodičům trpělivě vysvětlovala co a jak. Mám dvě dcery ve věku 4 a 6let,celou dobu spokojenost. Michaela

Paní doktorka je velice milá, pečlivá a se vším velmi ráda pomůže a poradí i po telefonu. Lepšího dětského lékaře nenajdete. :-)

nejlepsi doktorka jakou znam.Muj manzel k ni od malicka take chodil a ted i nase dcera.Vzdy presne vi o koho se jedna,vzdy presne vi co ji je nebo co se deje.Zachazi s ni opatrne a dost peclive a na konci kontroli vzdy jeste mi poradi co mohu vylepsit atd.Proste nejlepsi doktorka a jsem rada,ze k ni chodi moje dcera.:-D
sandra

Kdyby to šlo, tak bych k ní chodil dál. Rozhodně nejlepší doktorka, u které jsem kdy byl. Bylo by super, kdyby léčila i mé děti. Walter

Nejlepší lékařka,můj syn se s ní přišel rozloučit(už přešel k dospělému) a byl velmi smutný.Vždy věděla přesně,z hlavy,jeho chorobopis a dle toho jednala.Nikdy se před ní ani nestyděl jako dospívající a vždy mu léčebně pomohla,taková teta doktorka.Odbornice,lidská,její sestry také velmi příjemné.děkujeme za ni.Petřinovi

Neobycejny zajem o deti, velmi pecliva, nepotkala jsem lepsi detskou lekarku.

Dle mého názoru velice dobrá dětská lékařka, pečlivá, milá k dětem i rodičům, a i dle jména - "férová". Doporučuji všem maminkám.

Paní doktorka Férová je velmi pečlivá a také milá. Děkujeme vám, léčila jste mého manžela a teď i našeho syna Edu. A děkujeme i vašim sestřičkám za jejich krásný přístup k dětem. Jste super!!!

Dle mého názoru je paní doktorka Férová skvělá lékařka. Považuji za velké štěstí, že je lékařkou mých synů. Paní doktorce touto cestou moc a moc děkuji za její péči a starostlivost o své pacienty. Daniela Ml.

Paní doktorka Férová je skvělý odorník i člověk.Vždy vyjde maximálně vstříct.Velmi si jí vážíme. Pouze sestra - mladší, která je u ní je náladová, nevstřícná a pokud ji nesedí někdo z rodičů, chová se špatně.