Ordinace PL pro děti a dorost
Dukelských hrdinů 1/342, Praha

Pani doktorka Tesarova moc mila a prijemna je to profesionalka s bohatymi zkusenostmi. Chodila jsem k ni ja jako mala se sestrou dnes jsem dospela mam tri dcery nejstarsi 15let a ty ma v peci do dnes.Moc chvalim a hodnotim jak nejlepe to jde a zaroven dekuji jak pani doktorce tak sestricce. Bartosova

Paní doktorka je vynikající odborník a navíc má velmi milé vystupování. Vždy dobře poradí. Svá rozhodnutí opírá o odborné vědomosti i o bohaté profesní zkušenosti.Děti i rodiče se v její ordinace cítí dobře. Také sestřička má hezký, vstřícný přístup k pacientům.Mohu jen doporučit.MUDr.Jarmila Dohnalová.

Moc milá,hodná a profesionální.Moje dcera je u ní od narození ted její 19let a ted teprve bude přecházet jinam,protože musí jinak by byla stále.Všem ji vřele doporučuji.

Paní doktorka je vynikající, příjemná k dětem i k rodičům. Jsem s ní velmi spokojená.

Super doktorka.

K paní doktorce Tesařové jsem chodila spolu se svými sourozenci celé dětství. Mohu ji opravdu doporučit. Je vstřícná, ochotná a s dětmi to umí. Nyní je u ní možná i homeopatiická léčba, což velice oceňuji. Je to odborník na svém místě. Naprosto jí důvěřuji a vážím si jí.

K pani doktorce Tesarove cho syn od narození a je naprosto úžasná, mila, syn na ni nedá dopustit.
Ja si dovoluji soudit, ze i po profesionalni strance naprosto skvela.
Z. Safarcikova

S péčí paní doktorky jsme velmi spokojeni-léky nepředepisuje "nadbytečně", ale vážné problémy zvládá řešit s přehledem.. Přístup k malým pacientům i jejich rodičům je velmi milý a laskavý.. Mohu jen vřele doporučit!

Nemůžu než souhlasit se všemi, kteří hodnotili jako "nejlepší".
Paní doktorka je milá a příjemná a nikdy mou léčbu nezanedbala.

Vynikající paní doktorka, milá a hlavně moc hodná ! Všem DOPORUČUJI !!!