Šlechtitelská 97, Praha
Ordinace PL pro děti a dorost

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Nejlepsi pani doktorka a i sestricka. K pani doktorce jsem chodila i ja jako mala. Nyni chodim se svym synem. Diky bohu za to, ze mame takove stesti mit tak skveleho pediatra. V dnesni dobe je malokdy videt, ze cloveka prace bavi. U pani Brychtove je to ocividne. Je profesionalka se vsim vsudy. Dekujeme za to, ze Vas tu mame!!!

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

Paní doktorku jsem navštívila s nemocným synem, když byla naše paní doktorka hospitalizována. Přestože u ní nejsme registrovaní, o syna se příkladně postarala. Obě se sestřičkou byly milé a vlídné. Skvělá práce od obou!

K paní doktorce chodím s oběma syny již 5 let a lepší lékařku jsem ještě nepoznala. Vždy vstřícná, milá, velmi pečlivá a uvážlivá v podávání léků. Také sestřička je velmi obětavá. Mohu vřele doporučit!

Paní doktorky si moc vážíme. Je pečlivá, milá, laskavá, empatická. Vždycky určila správnou diagnózu a naprosto ji věříme, je výborná lékařka. Děti se jí nebojí, umí si je získat na svou stranu. Prostě velká jednička. Jsme strašně rádi, že máme takovou dětskou lékařku. Sestřička je také velmi milá a laskavá. Srchová

Milá, obětavá, ochotná, citlivá, lidská, pečlivá, profesionální :-) Člověk na svém místě. Máme ji moc rádi.

ZLATÁ! paní doktorka a moc milá sestřička. Dokonce se vyzná i v přírodní medicíně. Poradí, nic nenutí. Při jakémkoliv problému je velice pečlivá. Ochotná. Dětskou dr. jsme hledali po předchozích problémech dlouho. Paní doktorku máme na doporučení a jsme moc spokojení. Jsou to jedni z mála, kteří dělají práci opravdu z lásky k dětem!

Nejlepší a nejhodnější paní doktorka a sestřička, které znám.

Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé, ochotné, vstřícné, oběma palec nahoru :-)

Pani doktorka je opravdu super.Snaží se najít nejschudnější cestu při léčení,nic nenechává náhodě.Je důsledná a nedává na vše hned antibiotika.Máme s ní velmi dobré skušenosti.A proto jí mohu jen doporučit

Jsem velmi šťastná, že můžeme chodit k paní doktorce Brychtové. Se vším ráda poradí, je velmi laskavá a působí velmi uklidňujícím dojmem. Bohužel se nám stalo, že jsme ji obtěžovali i v době jejího osobního volna (pro info jak se zachovat u miminka při píchnutí vosou)a ona nám obětavě poradila a dokonce předepsala recept na léky, který jsme si u ní obratem vyzvedli. Takovýchto lékařů více (kupříkladu na pohotovostech) a budu spokojená :-)
Sestřička je někdy trošičku ráznější typ, ale to je myslím potřeba kvůli obětavosti paní doktorky, aby nebyla v práci 24 hodin denně :-)

Všem vřele doporučuji!!!

Monika K.