Pod Kavalírkou 13003, Praha

Pani doktorka je uzasna. Vzdy pomuze, poradi, konzultuje po telefonu kdykoli. Ma lidsky pristup, vse vysvetli. Nemohla bych pro sve deti najit lepsi doktorku. Ordinace je krasna, cista a vybavena hrackami. Sestricka mila a hodna. Mohu jen doporucit!

Moje oblíbení paní doktorka.
Vždy s úsměvem a velmi dobře poradí. Odběry krve jsou u ní bezbolestné.

Super doktorka i sestřička, DOPORUČUJI!!

Já ji prostě miluji... :-)))) maminka 3dítek

Super super super mám tři kluky a zaplať pánbůh za tuto paní doktorku. Je na nové adrese blíže k tramvajím
MUDr. Jana Pacovská
Praktický lékař pro děti a dorost
tel.: 257 225 166 mobil: 604 977 822
Pod Kavalírkou 1300/3, Praha 5
pacovskajana@seznam.cz

Paní doktorka Pacovská je nejlepší. Chodila jsem k ní jako dítě a ještě rok poté, co jsem se pořád nemohla dokopat přejít k dospělému lékaři. Nikdy v tom nebyl problém. Neměla jsem zábrany se jí svěřit a pamatuju, že když měl brácha horečky, přišla k nám domů. Úžasná doktorka a úžasnej člověk. To samé mohu říct o sestřičce - paní Horákové. Určitě doporučuju!

V životě jsem se nesetkala s lepším lékařem! Má úžasný přístup k dětem, vyslechne všechny strasti maminek a s pochopením vysvětlí, poradí. S léky šetří, je přístupná i alternativě. Očkování je o domluvě, je dost opatrná, nšemu synovi jsme spoustu očkování odkládali, posouvali, nikdy nebyl problém. Konzultuje i po telefonu. Opravdu doporučuji!!!

Zkuste psychologa, to není paní doktorkou Pacovskou!tili

Pro našich šest dítek poskytla vždy tu nejlepší péči, přitom to není vyplašená panikářka, jež ordinuje tuny léků a v každé drobnosti vidí velkou nemoc. Přátelský a rozumný přístup musím pochválit.

Pani doktroky Pacovske si opravdu moc cenim. Zadneho podobne profesionalniho a zaroven mileho lekare neznam. Mam dve deti, chodim k ni 3 roky. Obracim se na ni vzdycky se 100% duverou. Doporucuji. Lenka Kollerova