Štěpánka Stiborová, pediatr Praha

MUDr. Štěpánka Stiborová

Pediatr

Lovosická 440/40, Praha
Poliklinika Prosek a.s.

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Dětské nemoci

Paní doktorka Stiborova i se sestřičku jsou naprosto úžasné. Chodíme k nim se synem a opravdu jsou to profesionálové na svém místě. Jsme moc rádi, ze k nim můžeme chodit. Moc dekujeme za úžasnou péči, rady a pomoc.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Nachlazeni,preventivni prohlidky aj

Pani doktorka i sestricka jsou vyborne. Je videt ze deti maji rady a to se odrazi i na jejich pristupu. Poradi vzdy i prostrednictvim telefonickeho hovoru. Jsou velmi profesionalni a vzdy peclive. Chodime se synem uz druhym rokem a nemenila bych. Je to opravdu Mudr. Na svem miste a sestricka Burianova take. Cekarna take pekna ,hracky pro deti,obrazky atd a maji rozdelene casy pro nemocne a zdrave deti. Coz u nekterych pediatru bohuzel neni. Vrele doporucuji a jsem rada ze mame takovou pani doktorku a ja vim ze o meho syna v pripade nemoci bude vzdy poskytnuta zdravotni pece na vynikajici urovni.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. prohlidka

S pani dokorkou Stiborou jsme moc spokojeni, pokazde nam poradi a neocenitelny je take jeji pristup k detem. Za me nejlepsi pediatr na Proseku.

F
Umístění: Poliklinika Prosek a.s.

Pani doktorka je úžasná! Vrele doporučujem. Aj s pani sestričkou sú milé, ľudské, veľmi dôsledné a profesionálne. Velmi radi tam so synom chodíme, vždy ho dôkladne vyšetrí.

Mohu jen doporučit. Paní doktorka je velmi důkladná. Se sestřičkou jsou výborné, mají skvělý přístup, vždy příjemné, poradí, vše vysvětlí ... Velmi ráda tam se synem chodím, protože je vidět, že svoji práci dělají dobře a mají rády děti.

Paní doktorka i sestřička jsou skvělé. Jsme moc rádi, že nás vzali a že se nám starají o miminko. Po předchozí špatné zkušenosti člověk profesionalitu ocení.
Je krásné vidět, že paní doktorka má děti opravdu ráda a dělá vše proto, aby byly zdravé.

Paní doktorka Stiborová je výborná!!! A sestřička Burianová je opravdu nejlepší setřička, kterou známe. Obě dvě si vždy najdou čas i když je čekárna plná a ochotně s čímkoliv poradí.

Je velmi zodpovedna, pecliva, dobre informovana (pokud ne informace si velmi rychle doplni), komunikativni, ochotna poradit a pomoci.
Jen diky ni bylo u meho syna vcas diagnostikovano zavazne onemocneni. A i nyni mi poskytuje dulezite informace a prakticke rady, jak postupovat v peci o nej.

K paní doktorce chodím s dcerkami a jsme maximálně spokojeni! Paní doktorka i sestřička jsou báječné,vždy dobře naladěné a nám vždycky pomohly! Za mě mohu moc ráda jedině DOPORUČIT na 100%

Paní doktorka i sestřička jsou neuvěřitelně milé, pečlivé, vždy se nám důsledně věnují, pomůžou, vyléči...Diagnózna paní doktorky se nám již 2x potvrdila i u odborného lékařev v nemocnici, opravdu má mojí důvěru!Moc děkuji! Tereza Blažková s Matějem a Eliškou