Sokolovská 304/810, Praha
Ordinace PL pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Torticollis

Skvělá paní doktorka, která nic nezanedbá a sama nám sehnala/doporučila odborníky pro řešení zdravotního problému naší holčičky :) Takto se uzdravujeme hned rychleji a snáze!

Paní doktorka Nejepínská, je úžasná a empatická pediatrička, vždy je připravena pomoci, poradit stejně jako sestřička v její ordinaci. Chodíme k ní od narození synka (15 let) a i když již nyní bydlíme na druhém konci Prahy než paní doktorka ordinuje, ani na jediný okamžik mne nenapadlo vyměnit ji za jiného pediatra byť bych ho měla třeba přímo u nás v domě.

Naprosto vynikající, pečlivá pediatrička. Vždy ochotně poradí, zodpoví dotazy jak v ordinaci, tak po telefonu. Pokud se jí něco nezdá, raději pošle na vyšetření, nechce nic podcenit. Sestřička velmi ochotná, milá, spolehlivá.

G

Paní doktorka Nejepínská je fantastická dětská lékařka. Výběr byl dílem náhody. V ordinaci vždy vše probíhá v klidu, konzultace po telefonu také. Děti tam rádi chodí. Paní doktorka se zajímá, vysvětlí, nic nepodcení, do ničeho nenutí, k dětem se chová perfektně. MUDr. Nejepínská je nejlepší pediatr na světě a sestřička je nejlepší sestřička na pediatrii na světě. Zůstali jsme jím věrní, i když jsme se dvakrát stěhovali a jednou jsme to měli opravdu daleko ( 1, 5h autem). Skvělou paní doktorku se skvělou sestřičkou bezvýhradně doporučuju.

Paní doktorka Nejepínská je vždy usměvavá,trpělivá a profesionál. V čekárně se téměř nečeká. Dokáže si se sestřičkou práci zorganizovat. Mohu jen doporučovat.

pro nás byla pani doktorka náhodný výběr, ale rozhodně šťastná volba. Se synem k ni chodime čtvrtým rokem od jeho narozeni a vždy se mu dostalo pozorné péče a mě vysvětlení, Pani doktorka neváhá poslat za specialistou v případě, ze se ji něco nezdá i poradí po telefonu. Mám k ni plnou důvěru. Možna si v čekárne chvíli počekáte, ale čekáte na kvalitního lékaře. Za Tobiase - Pani doktorko díky Vám i sestrickam za vasi dokonalou péči.

Skvělá paní doktorka, úžasný vztah k dětem, milá sestřička, velmi ochotné se zájmem o děti. Očkování provádí zvlášť a ne najednou, rozumná, doporučuje přírodní produkty, nedává léky pokud nejsou opravdu potřeba, po telefonu poradí. V čekárně se nečeká, pacienti objednání na přesnou dobu. Jen doporučuji!!!!

Chodím k paní doktorce o oběma dcerami od jejich narození a jsem velmi spokojená. Je vstřícná a vždy profesionální, rozvážná. Je navíc velmi milá,pozorná k dětem i dospělím, i obě sestřičky jsou fantastické. Velmi jí děkuji za skvělou péči.

K paní doktorce chodíme již 11 let, dceři bude 19 let a je ji moc líto,že bude muset odejít. Obracíme se na ní vždy s důvěrou. Vždy vše vysvětlí a nezažila jsem ji nepříjemnou.Čekací doba je delší, ale to jen proto, že má stále plnou čekárnu a nikoho neodbyde bez vyšetření.

Paní doktorku vřele všem doporučuji. Léčila již mého muže a jeho sourozence, když mi tchýňka radila, abych svoje děti nahlásila k ní - neváhala jsem - a dobře jsem udělala; nemám to nejblíž - ale ráda dojedu a ráda si počkám; mám k ní absolutní důvěru. Obě sestřičky jsou bezva - příjemná atmosféra.