Ordinace PL pro děti a dorost
Sokolovská 304/810, Praha

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce jsem chodila od svého narození až do svých 16ti a mohu jen doporučit. Je milá, empatická a s dětmi to moc umí a to platí i pro sestřičku. Vždy jsem se v ordinaci cítila bezpečně a cítila se jako doma. Moc moc doporučuji a ráda na ty hezké chvíle vzpomínám ;)

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Nejlepší pediatrička, kterou bych si mohla pro svoje dítě vybrat. Paní doktorka je nejen výborná lékařka, ale skvělý člověk, který se hezky chová k dětem a chápe i pocity a postoje rodičů. Doporučila jsem dalším a i ti byli velmi spokojeni. Navíc má výbornou sestru. Tedy všechny. I ty, které chodí na zástup. Návštěva této ordinace je pro nás návštěvou přátel, kteří poradí a pomohou.

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Chodila jsem k paní doktorce od svých 5ti let, vždy jsem jí měla za Anděla. Dceři je 8 let a přihlásila jsem jí k paní doktorce, když jsem já byla v 8 měs. těhotenství. I po těch min. 30ti letech má perfektní přístup k dětem a bohaté zkušenosti. Neměnila bych.

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

paní doktorka se stará už 18let o moje dva syny.Je to skvělá,pečlivá,starostlivá,profesionální lékařka jakou by chtěl mít každý po celý svůj život.V ordinaci panuje neskutečná pohoda a to i díky sestřičce,která myslí i za vás a pohlídá vám termíny očkování.Vřele doporučuji všem

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Torticollis

Skvělá paní doktorka, která nic nezanedbá a sama nám sehnala/doporučila odborníky pro řešení zdravotního problému naší holčičky :) Takto se uzdravujeme hned rychleji a snáze!

Paní doktorka Nejepínská, je úžasná a empatická pediatrička, vždy je připravena pomoci, poradit stejně jako sestřička v její ordinaci. Chodíme k ní od narození synka (15 let) a i když již nyní bydlíme na druhém konci Prahy než paní doktorka ordinuje, ani na jediný okamžik mne nenapadlo vyměnit ji za jiného pediatra byť bych ho měla třeba přímo u nás v domě.

Naprosto vynikající, pečlivá pediatrička. Vždy ochotně poradí, zodpoví dotazy jak v ordinaci, tak po telefonu. Pokud se jí něco nezdá, raději pošle na vyšetření, nechce nic podcenit. Sestřička velmi ochotná, milá, spolehlivá.

Paní doktorka Nejepínská je fantastická dětská lékařka. Výběr byl dílem náhody. V ordinaci vždy vše probíhá v klidu, konzultace po telefonu také. Děti tam rádi chodí. Paní doktorka se zajímá, vysvětlí, nic nepodcení, do ničeho nenutí, k dětem se chová perfektně. MUDr. Nejepínská je nejlepší pediatr na světě a sestřička je nejlepší sestřička na pediatrii na světě. Zůstali jsme jím věrní, i když jsme se dvakrát stěhovali a jednou jsme to měli opravdu daleko ( 1, 5h autem). Skvělou paní doktorku se skvělou sestřičkou bezvýhradně doporučuju.

Paní doktorka Nejepínská je vždy usměvavá,trpělivá a profesionál. V čekárně se téměř nečeká. Dokáže si se sestřičkou práci zorganizovat. Mohu jen doporučovat.

pro nás byla pani doktorka náhodný výběr, ale rozhodně šťastná volba. Se synem k ni chodime čtvrtým rokem od jeho narozeni a vždy se mu dostalo pozorné péče a mě vysvětlení, Pani doktorka neváhá poslat za specialistou v případě, ze se ji něco nezdá i poradí po telefonu. Mám k ni plnou důvěru. Možna si v čekárne chvíli počekáte, ale čekáte na kvalitního lékaře. Za Tobiase - Pani doktorko díky Vám i sestrickam za vasi dokonalou péči.