Gen. Janouška 902/17, Praha
Poliklinika Černý Most (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Poliklinika Černý Most

K paní doktorce chodím se synem už téměř šest let a nemůžu si ji vynachválit.
Přála bych si, aby takových lékařů bylo více.

Paní doktorka je velmi pečlivá, její odbornost je na vysoké úrovni. Škoda, že k ní už nemůžeme chodit, protože věk nelze zastavit....

K paní doktorce jsem chodila od miminka až do 18 let. Vždy byla velmi příjemná, ochotná, mnohokrát, ačkoli neměla právě ordinační hodiny, za mnou přijela domů a to bez sebemenších problémů! Nikdy se nestalo, aby mi nedokázala pomoci! Patří jí velké DÍK za všechnu tu ochotu a péči, kterou mi těch 18 let věnovala!

Nejhodnější, nejmilejší paní doktorka kterou znám. Samozřejmě se nesmí zapomenout ani na sestřičku, která pacientům VŽDYCKY dokázala vytvořit úsměv na rtech a zlepšit náladu :-) Doporučuju !!!!

Je to nejlepší doktorka pod sluncem!A sestra take!

Velmi vstřícná a ochotná pani doktorka,která dokáže předepsat i homeopatika a nekrmí prcky antibiotiky

Býval jsem u ní jako dítě, rodiče vždy chválili a dnes jí tak vnímám také.

výborná doktorka!a sestra je taky skvělá.bohužel sme od pani doktorky musely odejít kůlu tomu že sme se stěhovaly a moc mi to mrzí naše nynější doktorka pani maškové nesahá ani po kotníky!opravdu můžu jen doporučit.výborně to jak doktorka tak i sestra umí s dětmi a nikdy nic nezanedbala!

Paní doktorka Mašková i sestřička jsou vždy velmi milé, vstřícné, lidské a ochotné. Paní doktorka je pečlivá a nikdy nic nezanedbá. Ordinaci má vybavenou CRP, Strep-testem... Mám jen ty nejlepší zkušenosti a to již 11.rok. Jen se obávám kam se naše děti vrtnou, až vyrostou z péče pediatra.

David Mičke