Umístění: Poliklinika Černý Most Jiný

K paní doktorce jsem chodila já coby malé dítě a nyní dvě z mych dcer se kterýma jsem k ní chodila jsou dávno dospělé a s nejmladší k paní doktorce stále chodím. Lepší pediatr neexistuje - veliké díky přímo od srdíčka za všechno

Umístění: Poliklinika Černý Most Jiný

Nejúžasnější a uplne nejlepší, nikdy jsem se nesetkala s tak úžasným lékařem. Sama jsem chodila k paní doktorce od narození a teď docházím i se svým synem. Paní doktorce i sestricce patří velké díky za vše a klobouk dolů.... Lepšího lékaře si člověk nemůže přát.

Umístění: Poliklinika Černý Most Jiný

Chodím k paní doktorce přes šest let již se dvěma dcerami a jsem naprosto spokojená. bere-li nové pacienty, pak doporučuji. Děkuji.

Umístění: Poliklinika Černý Most

K paní doktorce chodím se synem už téměř šest let a nemůžu si ji vynachválit.
Přála bych si, aby takových lékařů bylo více.

Paní doktorka je velmi pečlivá, její odbornost je na vysoké úrovni. Škoda, že k ní už nemůžeme chodit, protože věk nelze zastavit....

K paní doktorce jsem chodila od miminka až do 18 let. Vždy byla velmi příjemná, ochotná, mnohokrát, ačkoli neměla právě ordinační hodiny, za mnou přijela domů a to bez sebemenších problémů! Nikdy se nestalo, aby mi nedokázala pomoci! Patří jí velké DÍK za všechnu tu ochotu a péči, kterou mi těch 18 let věnovala!

Nejhodnější, nejmilejší paní doktorka kterou znám. Samozřejmě se nesmí zapomenout ani na sestřičku, která pacientům VŽDYCKY dokázala vytvořit úsměv na rtech a zlepšit náladu :-) Doporučuju !!!!

Je to nejlepší doktorka pod sluncem!A sestra take!

Velmi vstřícná a ochotná pani doktorka,která dokáže předepsat i homeopatika a nekrmí prcky antibiotiky

Býval jsem u ní jako dítě, rodiče vždy chválili a dnes jí tak vnímám také.