Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika Černý Most

Gen. Janouška 902/17

198 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  V
  Lékař: MUDr. Jitka Nováková Jiný

  Byl jsem u paní doktorky v době, kdy měla moje lékařka dovolenou. ím Hodnotím, jak paní doktorku, tak i sestru na jedničku s hvězdičkou. Paní doktorka je pečlivá, pozorná a velice milá.


  J
  Lékař: MUDr. Dagmar Mašková Jiný

  K paní doktorce jsem chodila já coby malé dítě a nyní dvě z mych dcer se kterýma jsem k ní chodila jsou dávno dospělé a s nejmladší k paní doktorce stále chodím. Lepší pediatr neexistuje - veliké díky přímo od srdíčka za všechno


  T
  Lékař: MUDr. Dagmar Mašková Jiný

  Nejúžasnější a uplne nejlepší, nikdy jsem se nesetkala s tak úžasným lékařem. Sama jsem chodila k paní doktorce od narození a teď docházím i se svým synem. Paní doktorce i sestricce patří velké díky za vše a klobouk dolů.... Lepšího lékaře si člověk nemůže přát.


  K
  Lékař: MUDr. Věra Jedličková Jiný

  Úžasná paní doktorka, která se vším pomůže, poradí, když si člověk neví rady a vyjde vstříc. Moc rádi k ní se synem chodíme


  L
  Lékař: MUDr. Jiří Mikula Jiný

  Výborný chirurg. Svou práci dělá pečlivě. Přesně stanoví diagnózu. Jeho profesionální přístup k pacientovi pomáhá bez zbytečných slov k rychlému uzdravení. Pracuje s kvalitní sestrou, která si rozumí s ním i s pacienty. Jsem čerstvě po vyléčení, rána mizí a já mám radost. Moc děkuji.


  Z
  Lékař: PhDr. Anna Pohlová Jiný

  Jsme s paní doktorkou spokojeni, chodíme k ní s dětmi již od dvou let. Můžu doporučit, vždy profesionální přístup a děti se cítili uvolněně.


  B
  Lékař: MUDr. Dagmar Mašková Jiný

  Chodím k paní doktorce přes šest let již se dvěma dcerami a jsem naprosto spokojená. bere-li nové pacienty, pak doporučuji. Děkuji.


  Z
  Lékař: MUDr. Jaroslava Novotná Jiný

  Dobrý den, paní doktorka Novotná je úžasná žena i lékařka. Když jsem k ní ve dvaceti letech začala chodit byla jsem dosti vyplašená (jakákoliv návštěva u bývalé doktorky- zánět... zánět a zase zánět a ještě chvíli tak pokračujte a bude z toho kapavka/nechápala jsem a byla tak zoufalá když mi to řekla, že jsem se málem rozešla s partnerem) pak jsem našla paní doktorku, probrala to se mnou a udělala všechna potřebná vyšetření ujistila mě, že jsem v pořádku a od té doby jsem měla zánět pouze jednou. Jednu dobu jsem trpěla i na cysty vše bylo pod kontrolou pravidelné prohlídky a nic co by mě vedlo k obávám. V těhotenství skvělá péče! Co se týče antikoncepce nikdo mu ji nenutil a rozhodnutí bylo vždy na mě, všechno mi bylo vysvětleno s plusy i mínusy(ty totiž k tomu také patří).Chodím k ní již 25 let a nehodlám měnit i když dojíždím kousek od Sázavy! Jsem velice spokojená a mohu doporučit, na paní doktorku se vždy těším i když to pro nás ženy není zrovna příjemné vyšetření. Zuzana Š.


  H
  Lékař: MUDr. Daniela Bubáková Jiný

  Jsme s paní doktorkou maximálně spokojeni, snaží se vše vysvětlit, nic nepodceňuje, a dává antibiotika jen pokud je to opravdu nezbytné. A jako bonus ona i sestřička jsou velice milé a příjemné.


  P
  Lékař: MUDr. Vladislav Klimeš Jiný

  Asi pred 17 lety jsem byla u jine doktorky kde jsem platila 1000 kc ročně, pak jsem si našla doktora Klimeše,přesně si nepamatuji jak to bylo na zacatku s poplatkem,teď už pár let platim 500 kč ročně, dříve jsem chodila pravidelně na pozvání po půl roce na kontrolu,ted je to po roce. Před pár lety jsem měla nějaké před rakovinové bunky,tak jsem byla kontrolována i po 3 měsících stále za stejný poplatek. Pozdeji když jsem chtěla pro svůj klid kontrolu po půl roce,tak jsem si zaplatila 200 kč, jinak vždy + 50 kč za zrcadlo. Už si ani nepamatuji jestli jsem před lety podepisovala nějakou smlouvu. Doktor je jinak milý člověk, je sympaťák, sestřička taky moc příjemná. Jsem jinak vice chronicky nemocná a resila jsem nadměrne pocení, bála jsem se at nejsem v 36 letech v předčasném přechodu, prý dokud menstruuju i když kratší dobu,tak to nebude menopauza nebude. Očekávala jsem,že se mi poprvé v životě udělají třeba nějaké testy,ale vůbec. Dříve jsem brala antikoncepci a nikdy jsem neměla dělané jaterní testy. Vzhledem k mému zdraví mi byla doporučená jiná forma antikoncepce a to kroužek který byl tuším vždy na měsíc, ale pak jsem se v letáčku dočetla, ze bych jej neměla užívat při mé nemoci tlustého střeva. Můj názor je takovy,že běžné kontroly budou v pořádku, ale jakmile se bude neco řešit, tak mám rozporuplné pocity. Poslední cca 2 roky mi chodí sms,že bych se měla objednat na roční kontrolu.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu