Poliklinika Černý Most

198 00 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

• K
    Lékař: MUDr. Věra Jedličková Jiný

Úžasná paní doktorka, která se vším pomůže, poradí, když si člověk neví rady a vyjde vstříc. Moc rádi k ní se synem chodíme

• L
    Lékař: MUDr. Jiří Mikula Jiný

Výborný chirurg. Svou práci dělá pečlivě. Přesně stanoví diagnózu. Jeho profesionální přístup k pacientovi pomáhá bez zbytečných slov k rychlému uzdravení. Pracuje s kvalitní sestrou, která si rozumí s ním i s pacienty. Jsem čerstvě po vyléčení, rána mizí a já mám radost. Moc děkuji.

• Z
    Lékař: PhDr. Anna Pohlová Jiný

Jsme s paní doktorkou spokojeni, chodíme k ní s dětmi již od dvou let. Můžu doporučit, vždy profesionální přístup a děti se cítili uvolněně.

• B
    Lékař: MUDr. Dagmar Mašková Jiný

Chodím k paní doktorce přes šest let již se dvěma dcerami a jsem naprosto spokojená. bere-li nové pacienty, pak doporučuji. Děkuji.

• Z
    Lékař: MUDr. Jaroslava Novotná Jiný

Dobrý den, paní doktorka Novotná je úžasná žena i lékařka. Když jsem k ní ve dvaceti letech začala chodit byla jsem dosti vyplašená (jakákoliv návštěva u bývalé doktorky- zánět... zánět a zase zánět a ještě chvíli tak pokračujte a bude z toho kapavka/nechápala jsem a byla tak zoufalá když mi to řekla, že jsem se málem rozešla s partnerem) pak jsem našla paní doktorku, probrala to se mnou a udělala všechna potřebná vyšetření ujistila mě, že jsem v pořádku a od té doby jsem měla zánět pouze jednou. Jednu dobu jsem trpěla i na cysty vše bylo pod kontrolou pravidelné prohlídky a nic co by mě vedlo k obávám. V těhotenství skvělá péče! Co se týče antikoncepce nikdo mu ji nenutil a rozhodnutí bylo vždy na mě, všechno mi bylo vysvětleno s plusy i mínusy(ty totiž k tomu také patří).Chodím k ní již 25 let a nehodlám měnit i když dojíždím kousek od Sázavy! Jsem velice spokojená a mohu doporučit, na paní doktorku se vždy těším i když to pro nás ženy není zrovna příjemné vyšetření. Zuzana Š.

• H
    Lékař: MUDr. Daniela Bubáková Jiný

Jsme s paní doktorkou maximálně spokojeni, snaží se vše vysvětlit, nic nepodceňuje, a dává antibiotika jen pokud je to opravdu nezbytné. A jako bonus ona i sestřička jsou velice milé a příjemné.

• P
    Lékař: MUDr. Vladislav Klimeš Jiný

Asi pred 17 lety jsem byla u jine doktorky kde jsem platila 1000 kc ročně, pak jsem si našla doktora Klimeše,přesně si nepamatuji jak to bylo na zacatku s poplatkem,teď už pár let platim 500 kč ročně, dříve jsem chodila pravidelně na pozvání po půl roce na kontrolu,ted je to po roce. Před pár lety jsem měla nějaké před rakovinové bunky,tak jsem byla kontrolována i po 3 měsících stále za stejný poplatek. Pozdeji když jsem chtěla pro svůj klid kontrolu po půl roce,tak jsem si zaplatila 200 kč, jinak vždy + 50 kč za zrcadlo. Už si ani nepamatuji jestli jsem před lety podepisovala nějakou smlouvu. Doktor je jinak milý člověk, je sympaťák, sestřička taky moc příjemná. Jsem jinak vice chronicky nemocná a resila jsem nadměrne pocení, bála jsem se at nejsem v 36 letech v předčasném přechodu, prý dokud menstruuju i když kratší dobu,tak to nebude menopauza nebude. Očekávala jsem,že se mi poprvé v životě udělají třeba nějaké testy,ale vůbec. Dříve jsem brala antikoncepci a nikdy jsem neměla dělané jaterní testy. Vzhledem k mému zdraví mi byla doporučená jiná forma antikoncepce a to kroužek který byl tuším vždy na měsíc, ale pak jsem se v letáčku dočetla, ze bych jej neměla užívat při mé nemoci tlustého střeva. Můj názor je takovy,že běžné kontroly budou v pořádku, ale jakmile se bude neco řešit, tak mám rozporuplné pocity. Poslední cca 2 roky mi chodí sms,že bych se měla objednat na roční kontrolu.

• J
    Lékař: MUDr. Věra Jedličková Jiný

K pani doktorce chodime jiz 22 let a i kdyz jsme se jiz za ty roky nekolikrat prestehovali daleko, nikdy nas ani nenapadlo pani doktorku vymenit. Mam 3 syny a vsechny tri leci od narozeni a to skvele. Je skvela nejenom jako lekar ale i jako clovek...zajima se o deti i co se tyce jekich osobniho zivota, vse si o nich pamatuje. Je vzdy vstricna a ochotna, clovek na svem miste. Je to nejlepsi detska lekarka!!!

• J
    Lékař: MUDr. Miroslava Večeřová Jiný

Nedoporučuji. Nezdvořilá, arogantní, nezájem o vyléčení pacienta. Sprostě okřikla dceru, která se se jí pak bála, paní doktorka rychle napsala recepty na léky dle své preference a vyhodila nás z ordinace, ať nezdržujeme. Nevěřila bych, že takoví lékaři existují...

• V
    Lékař: MUDr. Miroslava Večeřová

Nejhorší Lékař kterého jsem potkala. Totální nezájem o pacienta. Když jsem ji říkala svůj problém tak koukala všude možně okolo a o mast jsem si musela vysloveně říci, že to prostě bolí a paní doktorce to bylo upřímně řečeno úplně ukradené.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu