Dbejte o své zdraví

Gen. Janouška 902/17

198 00 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Jiří Zima Jiný

Neempatický, chová se k vám jako k nesvéprávnému, vše sice vysvětlí, ale jen si vás připraví, jak potřebuje. Jste pro něj jen diagnóza a peníze za výkon. Nedoporučuji!

Lékař: MUDr. Jiří Mikula Jiný

Nejhorší lékař kterého jsem kdy zažila. Nedoporučuji ani za nic. Měla jsem zanícené nehtové lůžko, pan chirurg si ani nevyslechl co se stalo a udělal a konstatoval že je to zarostlý nehet - nebyl!! Já se jen nešťastně střihla do krve když jsem si stříhal a nehet a ono se to pak zanítilo (plus se mi tam "vyhřezla kůže"? Něco jako takový výrůstek) Jenže já jsem žádnou zkušenost v tomto směru neměla, takže jsem nepochopila co znamená konstatování lékaře "je to zarostlý nehet" a nemohla jsem nic namítnout. Moje obvodní lékařka mi napsala zadanou se slovy že by mi na chirurgii měli odstranit ten "výrůstek" eventuálně kdyby se objevil hnis tak to - jenže to už si pan chirurg ani v nejmenším nevyslechl ani neseznámil s tím co mi bude dělat a až když bylo po zákroku oznámil mi že mi strhnul část nehtu??? Jako já jsem byla v šoku a nebyla jsem schopná absolutně nic říct, navíc mi začal vysvětlovat jak si lidi blbě stříhají nehty a kvůli tomu se to zanítí?? To mi ukázalo že mě vůbec nevnímal když jsem mu řekla že jsem se tam nůžkami střihla a zanítilo se mi to den na to?
    Pardon, ale tohle je naprosto neprofesionální chování, kvůli kterému mám zničenou půlku léta a rok kdy mi bude dorůstat nehet, který vůbec nebylo potřeba odstranit, zpět. Chápu že je to asi drobnost, v porovnání s jinými zkušenostmi zde, ale pokud my nehet doroste zpět zdeformovaný budu to řešit.

Lékař: MUDr. Jitka Nováková Jiný

Byl jsem u paní doktorky v době, kdy měla moje lékařka dovolenou. ím Hodnotím, jak paní doktorku, tak i sestru na jedničku s hvězdičkou. Paní doktorka je pečlivá, pozorná a velice milá.

Lékař: MUDr. Dagmar Mašková Jiný

K paní doktorce jsem chodila já coby malé dítě a nyní dvě z mych dcer se kterýma jsem k ní chodila jsou dávno dospělé a s nejmladší k paní doktorce stále chodím. Lepší pediatr neexistuje - veliké díky přímo od srdíčka za všechno

Lékař: MUDr. Dagmar Mašková Jiný

Nejúžasnější a uplne nejlepší, nikdy jsem se nesetkala s tak úžasným lékařem. Sama jsem chodila k paní doktorce od narození a teď docházím i se svým synem. Paní doktorce i sestricce patří velké díky za vše a klobouk dolů.... Lepšího lékaře si člověk nemůže přát.

Lékař: MUDr. Věra Jedličková Jiný

Úžasná paní doktorka, která se vším pomůže, poradí, když si člověk neví rady a vyjde vstříc. Moc rádi k ní se synem chodíme

Lékař: MUDr. Jiří Mikula Jiný

Výborný chirurg. Svou práci dělá pečlivě. Přesně stanoví diagnózu. Jeho profesionální přístup k pacientovi pomáhá bez zbytečných slov k rychlému uzdravení. Pracuje s kvalitní sestrou, která si rozumí s ním i s pacienty. Jsem čerstvě po vyléčení, rána mizí a já mám radost. Moc děkuji.

Lékař: PhDr. Anna Pohlová Jiný

Jsme s paní doktorkou spokojeni, chodíme k ní s dětmi již od dvou let. Můžu doporučit, vždy profesionální přístup a děti se cítili uvolněně.

Lékař: MUDr. Dagmar Mašková Jiný

Chodím k paní doktorce přes šest let již se dvěma dcerami a jsem naprosto spokojená. bere-li nové pacienty, pak doporučuji. Děkuji.

Lékař: MUDr. Jaroslava Novotná Jiný

Dobrý den, paní doktorka Novotná je úžasná žena i lékařka. Když jsem k ní ve dvaceti letech začala chodit byla jsem dosti vyplašená (jakákoliv návštěva u bývalé doktorky- zánět... zánět a zase zánět a ještě chvíli tak pokračujte a bude z toho kapavka/nechápala jsem a byla tak zoufalá když mi to řekla, že jsem se málem rozešla s partnerem) pak jsem našla paní doktorku, probrala to se mnou a udělala všechna potřebná vyšetření ujistila mě, že jsem v pořádku a od té doby jsem měla zánět pouze jednou. Jednu dobu jsem trpěla i na cysty vše bylo pod kontrolou pravidelné prohlídky a nic co by mě vedlo k obávám. V těhotenství skvělá péče! Co se týče antikoncepce nikdo mu ji nenutil a rozhodnutí bylo vždy na mě, všechno mi bylo vysvětleno s plusy i mínusy(ty totiž k tomu také patří).Chodím k ní již 25 let a nehodlám měnit i když dojíždím kousek od Sázavy! Jsem velice spokojená a mohu doporučit, na paní doktorku se vždy těším i když to pro nás ženy není zrovna příjemné vyšetření. Zuzana Š.