Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Poliklinika Černý Most
Gen. Janouška 902/17, Praha 198 00
Poliklinika Černý Most logo
Pojištění
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Specialisté

Názory o lékařích (40)

Ověřený profil
    MUDr. Vladislav Klimeš Jiný

Doporučuji. Neměnila bych. Lékař i sestřička moc fajn. V čekárně bez čekání.

MUDr. Jiří Zima Jiný

Pan doktor mě odmítl vyšetřit kvůli tomu, že jsem se prý dvakrát nedostavila. Poprvé jsem byla nemocná a podruhé mě vezla záchranka do nemocnice. Na telefon nikdo nereagoval a já nebyla ve stavu, někam dojít a říct, že mi vážně není dobře .Je to naprosto neprofesionální jednání. A mě by zajímalo, zda může doktor potažmo sestřička odmítnout pacienta z těchto důvodů a požadovat důkazy .

MUDr. Jiří Zima Jiný

U pana doktora jsem byl jednou před cca rokem a už tenkrát byl neochotný. Dnes jsem se k němu vypravil znovu, jelikož mám stejný problém jako před rokem. I když jsem se snažil 2 dny dovolat a objednat se (e-mail nemají uvedený), tak se mi to a ani po 10 pokusech nepodařilo. Dnes když už se potíže zhoršily, tak jsem se k němu brzy ráno ještě před ordinační dobou vypravil, ale jeho sestra mě odbyla, že si mám dojít k praktickému lékaři a že bere jen objednané pacienty. Teď se můžu objednat, ale nejdřív bude mít čas až za měsíc. Po těchto slovech jsem splaskl jak balon a odešel. Platím daně, k lékařům téměř nechodím a tohle je výsledek:-(

MUDr. Drahomíra Uchálová Varcholová Jiný

Lékař který ví co dělá a postará se o vše potřebné.

Ověřený profil
    MUDr. Petr Vejvalka Jiný

Pan doktor je velmi pečlivý, citlivý, všechno do detailu vysvětlí, na každou otázku odpoví. Chodím k němu mnoho let s dětmi i sama. Je pravda, že mluví potichu, ale vždycky se můžete zeptat nebo požádat o hlasitější vysvětlení. Nakonec i pokud nedoslýcháte, jste tu správně. Jak tu lidé píší, jeho ordinační hodiny zahrnují i práci, kterou nevidíme, zpracovávání dokladů pro pojišťovny, atd. Proto jdu vždy hned ráno s knížkou a do hodiny jsem na řadě, potom jdu většinou na rentgen a když se vrátím, mám si zaťukat. To je důvod, proč někteří lidé v čekárně nechápou kdo to přišel z venku a předbíhá je. Vyšetření bývá dvoufázové. S tím je třeba počítat.

MUDr. Drahomíra Uchálová Varcholová Jiný

Paní doktorka je skvělá, ale sestra je arogance sama. Když se mi zhoršilo vidění, tak mne odmítla objednat, takže léčení začalo o 10 měsíců později. Nebo dnes jsem chtěl zkontrolovat, zda mám po úrazu oko v pořádku a ona- cituji : "A co my s tím můžeme udělat?" A kdo jiný mi má pomoci, když ne moje oční? Kvůli ní musím změnit lékaře, nerad.

MUDr. Miroslava Večeřová Jiný

Trocha empatie a vstřícnosti by ordinaci neuškodila..

MUDr. Alexandra Bartošová Jiný

Bohužel nemohu doporučit. Vyšetření v podstatě úplně k ničemu, musel jsem si sehnat jiného lékaře aby mi udělaly alespoň základní vyšetření které bylo třeba.

MUDr. Jiří Zima Jiný

Komunikace příšerná. Pan Zima nic nevysvětlí, mluví se mnou jak s dítětem. Čím méně pacient ví, tím lépe pro něj. Jen si pacienta nasměřovat kam on potřebuje a toť vše. O zákroku a detailech nejlépe neříkat vůbec nic. Hrůza. Do ordinace se nelze po několika dnech vůbec dovolat. Na termín zákroku čekám bezradně několik týdnů a nic. Sestru snad ani nebudu komentovat. Velmi nedoporučuji!!

MUDr. Jiří Zima Jiný

V pondělí jsem absolvoval zákrok biopsie prostaty. Pan doktor vše vysvětlil jak to bude probíhat, pak komentoval jednotlivé úkony. Věcně, lidsky, odborně. Má moji plnou důvěru