Poliklinika Černý Most

198 00 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

• Naděžda Hartlová

Ostatní, MUDr.

• MUDr. Hartlová - erudovaná, zkušená lékařka, pečlivá, vnímavá, inklinuje k moderním metodám, ovládá homeopatii.

• Danuše Maršálková

Endokrinolog, MUDr.

• K

Chodíme k paní doktorce s dcerkou od miminka, kdy měla zvětšené prsní žlázy. Paní doktorka je milá a starostlivá, chodíme k ní každé 3 měsíce na sledování, zda-li se to nezhoršuje. Na druhou stranu je už velmi stará a připadá mi, zda je vůbec ještě schopná vidět dobře na ultrazvuk. Připadá mi, že si není jistá, zda je vše v pořádku nebo ne. S diagnozou váhá a také nás poslala na rentgen ruky kvůli zjištění správného hormonálního vývoje, což mi připadalo zbytečné. Zápasí s technikou, takže návštěva se u ní opravdu protáhne. Čekací doba je dlouhá i přes to, že je člověk objednaný - je to vždy tak na hodinu.

• J

S paní doktorkou jsem velmi spokojena, nejenže léčila moji dceru, ale všimla si, že problém se štítnou žlázou mám i já, takže následovala vyšetření, která to potvrdila a já zůstala v péči paní doktorky také, přestože jako dětská endokrinoložka mne mohla odeslat jinam. Velmi dobrý přístup paní doktorky a milá setřička mne také utvrzují v tom, že jsem na správném místě.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Anna Pohlová

Psycholog, PhDr.

• P

Silene pomala, objednany termin opakovane nedodrzela, musite se vybavit trpelivosti!

• S paní doktorkou jsem byla moc spokojená. Chodila jsem k ní se synem od jeho 2,5 let a hodně nám pomohla. Rozumí dětem, je milá, "poslouchá" a pozoruje. Za sebe ji můžu jen doporučit.

• Josef Mráček

Ortoped, Chirurg, MUDr.

• Dnes jsem navštívil ordinaci pana doktora a byl jsem přijat přesto že jsem nebyl objednán...pan doktor i sestra velmi příjemní, přišel jsem s boulí na lokti,vypuštěna voda,vyčištěno a antibiotika...vše naprosto v pořádku včetně objasnění zákroku.Moc tímto děkuji a doporučuji.
      Milan Žárský

• M

Ortoped Mráček je jedním z nejhorších ortopedů, jakého jsem kdy poznala. Jemu děkuji za ukrutné problémy, které mne provázejí dodnes po úraze kolene, který jsem měla před rokem a půl. Bohužel mi byl mým praktickým lékařem doporučen, jsou zřejmě kamarádi. Bylo to nejhorší doporučení v mém životě. Nejen nerozpoznal diagnózu klinickým vyšetřením, ale vůbec ho můj nelepšící se stav nezajímal, pořád říkal, že se vše samo upraví. Na prosbu o MR se mi vysmál a se sestrou mi společně řekli, že je k ničemu, že není věrohodná. Až po 3 měsících jsem si vyprosila ASK operaci, po které následoval série rehabilitací až do teďka, jelikož se můj stav nelepší. Jak operatér tak fyzioterapeuti mi řekli, že za mé problémy mohu poděkovat ortopedovi, který mi nechal koleno 3 měsíce od úrazu zablokované a nyní jsou mé způsobeny chondropatití pately a přeskakováním pately, tyto traumatizující a pernamentně bolestivé potíže vznikly totálním vychudnutím steheních svalů za zmiňované 3 měsíce kdy bylo koleno nepohyblivé. Navíc se kvůli dlouho nepohybujícímu se kolenu projevila i Algoneurodystrofie tzv. Sudeckův syndrom, který je velice těžko léčitelný. Dr. Mráček mne neupozornil na tyto dovoluji si říci fatální následky, které mohou nastat, když mi nechá koleno tak dlouho zablokované. Díky němu jsem byla rok na neschopence s požadavkem mého praktického lékaře na invalidní důchod. Děkuji panu doktorovi za trvalé následky pohybového aparátu kolene s nemohoucností jakéhokoliv sportu, dříve jsem byla poloprofesionální hráč tenisu. Nyní mi zbyly jen oči pro pláč, jelikož jsem navíc po tak dlouhé nemoci ztatila mou dobrou práci. Když si uvědomím, že stačilo zajít pouze k jinému ortopedovi, který se více zajímá o pacientův stav, mohla jsem dnes být dávno v pořádku a žít normálním aktivním životem jako dříve. Bohužel jsem ale z této celé situace skončila u psychologa a na antidepresivech a jsem ráda, že s obtížemi vůbec chodím.

Podívejte se na všechny názory (59) na lékaře

• Dana Jurčová

Zubař, MUDr.

• Pani doktorka je kapanek lina. Vyvrtala mi kaz bez anestezie,zub boli dal. Prijdu tedy znova, vyvrtala tedy znovu, bolelo to jako blazen, pac zas bez anestezie, udajne nic nevydrzim. Pak povida: on tam bude asi zanet! Ale ze by ho vycistila, to uz ji nenapadlo. Kdyz zub bolel dal, tak jsem sla jinam, kde vycistili kanalky a byl pokoj!

• L

Poprosila bych všechny, kteří k této doktorce chodí, jednou jděte k jinému zubaři a nechte si udělat rentgen zubů. Budete se divit, kolik máte kazů, špatně udělaných plomb a zubů, včetně zadělaných zánětů.
      Plobmy neumí dávat pořádně a vždy se pod plombou udělá další kaz. Pokud nechcete aby Vám vypadly zuby, tak to jednou alespoň udělejte a přesvědčíte se sami. Můj nový lékař se zhrozil !!! Již rok mi opravuji ty stejné plomby, které ona dělala. Stále jsem se divila, proč mě bolí zuby, když chodím každý měsíc k zubaři a ono ejhle. Stačí jít k jinému opravdu odborníkovi a letité bolesti zmizeli. Nádhera ! Udělejte to a hlavně ušetříte spoustu peněz.

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře

• Alexandra Bartošová

Alergolog, Pediatr, MUDr.

• P

V cekarne si pripadate jako ve zpomalenem filmu, doktorka si toho bere vice nez dokaze zvladat, jste objednani, stejne cekate i 2hod nez pujdete naradu, sestricka zmatene pobiha.Absolutne nedoporucuji pracujicim lidem, ktery si berou kuli navsteve lekare volno!Kdyz prijete pro leky, tak Vas vyhodi, se slovy z momentalne nema cas!

• M

K lékařce se nemohu dost dobře vyjádřit, neboť jsem většinu času vždy strávila u sestry. Paní doktorka měla otevřené dveře a pak v rychlosti zopakovala to, co říkala sestra. Protože si myslím, že vyšetřování by mělo být v kompetenci lékařky a ne sestry, a také mi ani jedna nedokázala vysvětlit, v čem spočívá nález, od paní doktorky jsem odešla.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Soňa Šípková

Dermatolog, MUDr.

• Umístění: jiné místo

Ja jsem vždy byla s paní doktorkou spokojena. Opakovaně mi pomohla při léčbě akne a vypadávání vlasů . Byla vždy milá a ochotna. Pamatuji si ji ještě, kdyz ordinovala na Lehovci. Doporučuji .

• G

Bohužel,o odbornosti paní doktorky se dá s úspěchem pochybovat. Manželův ekzém(který nepoznala) léčila jakousi tekutinou na vysoušení. Výsledky této léčby zhodnotila jiná paní doktorka jako příšerné a nasadila medikamenty,které už fungují. Ale bohužel léčba bude trvat poněkud déle a samozřejmě se i prodraží. Takže paní doktorku Šípkovou už nikdy!

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Ardiola Ballgjini

Zubař,

• R
      Umístění: jiné místoSlužby: Akutní bolest zubů

Bohu díky ordinovala v Magic Smile o víkendu. Paní zubařka byla velmi milá, vše vysvětlila, a i když bylo kvůli zánětu čištění kanálků velmi bolestné, neztratila se trpělivost a práci dokončila s mimořádným citem a pečlivostí. Děkuji.

• Petr Vejvalka

Otorinolaryngolog, MUDr.

• K
      Umístění: Poliklinika Černý Most

Dobrý den, bohužel minulý týden jsem odešla od pana doktora s hodně nemilým zážitkem. Pracovní doba 8-12 hodin, s 6-ti letou dcerou, která trpí bolestmi uší, jsem přišla cca 10,45 s tím, že před námi bylo cca 7 pacientů. Nikdo nás neupozornil, že pracovní doba již byla ukončena v 10,30!!!!! Proto jsem s dcerou čekala přes hodinu v čekárně a nakonec nám byly přibouchnuty dveře před nosem v 11,50...tj. ještě v pracovní době...:( hrůza, děs a ihned si hledám nového lékaře a podám stížnost na lék.komoru. Myslím si, že jako plátce zdrav.pojištění by mě měl lékař ošetřit v rámci pracovní doby.

• J

Pan doktor, mě se vším vždy vyslechnul a pomohl. Příjemná komunikace a profesionální přístup.Celá naše rodina je s ním velice spokojená. Můžu jen doporučit !

Podívejte se na všechny názory (29) na lékaře

• Jiří Zima

Urolog, MUDr.

• Umístění: Poliklinika Černý MostSlužby: pravidelné prohlídky u urologa

Pan doktor Zima je skvělý urolog - odborník s mnohaletou praxí.Navíc je mimořádně empatický a jeho přístup k pacientovi je opravdu velmi lidský.
      Je velmi pečlivý a svoji praxi vykonává mimořádně spolehlivě a na velmi profesionální úrovni.

• R

Já jsem se naopak setkal s naprosto profesionálním a lidským přístupem. Lékař mi vše podrobně vysvětlil, bez jakékoliv známky arogance. Má moji naprostou důvěru.
      Jaroslav Rout

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře