Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (35)

Obecné skóre

  J
  Lékař: MUDr. Drahomíra Uchálová Varcholová Jiný

  Paní doktorka je skvělá, ale sestra je arogance sama. Když se mi zhoršilo vidění, tak mne odmítla objednat, takže léčení začalo o 10 měsíců později. Nebo dnes jsem chtěl zkontrolovat, zda mám po úrazu oko v pořádku a ona- cituji : "A co my s tím můžeme udělat?" A kdo jiný mi má pomoci, když ne moje oční? Kvůli ní musím změnit lékaře, nerad.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  Lékař: MUDr. Miroslava Večeřová Jiný

  Trocha empatie a vstřícnosti by ordinaci neuškodila..

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  P
  Lékař: MUDr. Alexandra Bartošová Jiný

  Bohužel nemohu doporučit. Vyšetření v podstatě úplně k ničemu, musel jsem si sehnat jiného lékaře aby mi udělaly alespoň základní vyšetření které bylo třeba.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  J
  Lékař: MUDr. Jiří Zima Jiný

  Komunikace příšerná. Pan Zima nic nevysvětlí, mluví se mnou jak s dítětem. Čím méně pacient ví, tím lépe pro něj. Jen si pacienta nasměřovat kam on potřebuje a toť vše. O zákroku a detailech nejlépe neříkat vůbec nic. Hrůza. Do ordinace se nelze po několika dnech vůbec dovolat. Na termín zákroku čekám bezradně několik týdnů a nic. Sestru snad ani nebudu komentovat. Velmi nedoporučuji!!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  J
  Lékař: MUDr. Jiří Zima Jiný

  V pondělí jsem absolvoval zákrok biopsie prostaty. Pan doktor vše vysvětlil jak to bude probíhat, pak komentoval jednotlivé úkony. Věcně, lidsky, odborně. Má moji plnou důvěru

  A
  Lékař: MUDr. Věra Jedličková Jiný

  Paní doktorka je skvělá, doteď se nemůžu vyrovnat s tím, že už musím navštěvovat lékaře pro dospělé, protože jsem dosud nenašla nikoho tak dobrého.

  M
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Jiří Zima Jiný

  Neempatický, chová se k vám jako k nesvéprávnému, vše sice vysvětlí, ale jen si vás připraví, jak potřebuje. Jste pro něj jen diagnóza a peníze za výkon. Nedoporučuji!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  T
  Lékař: MUDr. Jiří Mikula Jiný

  Nejhorší lékař kterého jsem kdy zažila. Nedoporučuji ani za nic. Měla jsem zanícené nehtové lůžko, pan chirurg si ani nevyslechl co se stalo a udělal a konstatoval že je to zarostlý nehet - nebyl!! Já se jen nešťastně střihla do krve když jsem si stříhal a nehet a ono se to pak zanítilo (plus se mi tam "vyhřezla kůže"? Něco jako takový výrůstek) Jenže já jsem žádnou zkušenost v tomto směru neměla, takže jsem nepochopila co znamená konstatování lékaře "je to zarostlý nehet" a nemohla jsem nic namítnout. Moje obvodní lékařka mi napsala zadanou se slovy že by mi na chirurgii měli odstranit ten "výrůstek" eventuálně kdyby se objevil hnis tak to - jenže to už si pan chirurg ani v nejmenším nevyslechl ani neseznámil s tím co mi bude dělat a až když bylo po zákroku oznámil mi že mi strhnul část nehtu??? Jako já jsem byla v šoku a nebyla jsem schopná absolutně nic říct, navíc mi začal vysvětlovat jak si lidi blbě stříhají nehty a kvůli tomu se to zanítí?? To mi ukázalo že mě vůbec nevnímal když jsem mu řekla že jsem se tam nůžkami střihla a zanítilo se mi to den na to?
  Pardon, ale tohle je naprosto neprofesionální chování, kvůli kterému mám zničenou půlku léta a rok kdy mi bude dorůstat nehet, který vůbec nebylo potřeba odstranit, zpět. Chápu že je to asi drobnost, v porovnání s jinými zkušenostmi zde, ale pokud my nehet doroste zpět zdeformovaný budu to řešit.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  V
  Lékař: MUDr. Jitka Nováková Jiný

  Byl jsem u paní doktorky v době, kdy měla moje lékařka dovolenou. ím Hodnotím, jak paní doktorku, tak i sestru na jedničku s hvězdičkou. Paní doktorka je pečlivá, pozorná a velice milá.

  J
  Lékař: MUDr. Dagmar Mašková Jiný

  K paní doktorce jsem chodila já coby malé dítě a nyní dvě z mych dcer se kterýma jsem k ní chodila jsou dávno dospělé a s nejmladší k paní doktorce stále chodím. Lepší pediatr neexistuje - veliké díky přímo od srdíčka za všechno

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Gen. Janouška 902/17, Praha 198 00 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Související vyhledávání