Poliklinika Černý Most

198 00, Praha, hl. město Praha

Nejbližší zařízení

• Naděžda Hartlová

Ostatní, MUDr.

• MUDr. Hartlová - erudovaná, zkušená lékařka, pečlivá, vnímavá, inklinuje k moderním metodám, ovládá homeopatii.

• Magdaléna Havlíčková

Alergolog, MUDr.

• V

K paní doktorce docházím celý život již od raného dětství 30 let a jsem s její starostlivou péčí maximálně spokojen. Vždy pro mě udělala maximum, i třeba taková vyšetření, která spíše náleží praktickým lékařům - prostě z ochoty. Je pro mne něčím, čím býval kdysi rodinný lékař. Slušné jednání vždy oplácí.

• Skvělá lékařka s lidským přístupem k pacientům. Doporučuju!

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Danuše Maršálková

Endokrinolog, MUDr.

• K

Chodíme k paní doktorce s dcerkou od miminka, kdy měla zvětšené prsní žlázy. Paní doktorka je milá a starostlivá, chodíme k ní každé 3 měsíce na sledování, zda-li se to nezhoršuje. Na druhou stranu je už velmi stará a připadá mi, zda je vůbec ještě schopná vidět dobře na ultrazvuk. Připadá mi, že si není jistá, zda je vše v pořádku nebo ne. S diagnozou váhá a také nás poslala na rentgen ruky kvůli zjištění správného hormonálního vývoje, což mi připadalo zbytečné. Zápasí s technikou, takže návštěva se u ní opravdu protáhne. Čekací doba je dlouhá i přes to, že je člověk objednaný - je to vždy tak na hodinu.

• J

S paní doktorkou jsem velmi spokojena, nejenže léčila moji dceru, ale všimla si, že problém se štítnou žlázou mám i já, takže následovala vyšetření, která to potvrdila a já zůstala v péči paní doktorky také, přestože jako dětská endokrinoložka mne mohla odeslat jinam. Velmi dobrý přístup paní doktorky a milá setřička mne také utvrzují v tom, že jsem na správném místě.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Anna Pohlová

Psycholog, PhDr.

• P

Silene pomala, objednany termin opakovane nedodrzela, musite se vybavit trpelivosti!

• S paní doktorkou jsem byla moc spokojená. Chodila jsem k ní se synem od jeho 2,5 let a hodně nám pomohla. Rozumí dětem, je milá, "poslouchá" a pozoruje. Za sebe ji můžu jen doporučit.

• Josef Mráček

Ortoped, Chirurg, MUDr.

• Dnes jsem navštívil ordinaci pana doktora a byl jsem přijat přesto že jsem nebyl objednán...pan doktor i sestra velmi příjemní, přišel jsem s boulí na lokti,vypuštěna voda,vyčištěno a antibiotika...vše naprosto v pořádku včetně objasnění zákroku.Moc tímto děkuji a doporučuji.
      Milan Žárský

• M

Ortoped Mráček je jedním z nejhorších ortopedů, jakého jsem kdy poznala. Jemu děkuji za ukrutné problémy, které mne provázejí dodnes po úraze kolene, který jsem měla před rokem a půl. Bohužel mi byl mým praktickým lékařem doporučen, jsou zřejmě kamarádi. Bylo to nejhorší doporučení v mém životě. Nejen nerozpoznal diagnózu klinickým vyšetřením, ale vůbec ho můj nelepšící se stav nezajímal, pořád říkal, že se vše samo upraví. Na prosbu o MR se mi vysmál a se sestrou mi společně řekli, že je k ničemu, že není věrohodná. Až po 3 měsících jsem si vyprosila ASK operaci, po které následoval série rehabilitací až do teďka, jelikož se můj stav nelepší. Jak operatér tak fyzioterapeuti mi řekli, že za mé problémy mohu poděkovat ortopedovi, který mi nechal koleno 3 měsíce od úrazu zablokované a nyní jsou mé způsobeny chondropatití pately a přeskakováním pately, tyto traumatizující a pernamentně bolestivé potíže vznikly totálním vychudnutím steheních svalů za zmiňované 3 měsíce kdy bylo koleno nepohyblivé. Navíc se kvůli dlouho nepohybujícímu se kolenu projevila i Algoneurodystrofie tzv. Sudeckův syndrom, který je velice těžko léčitelný. Dr. Mráček mne neupozornil na tyto dovoluji si říci fatální následky, které mohou nastat, když mi nechá koleno tak dlouho zablokované. Díky němu jsem byla rok na neschopence s požadavkem mého praktického lékaře na invalidní důchod. Děkuji panu doktorovi za trvalé následky pohybového aparátu kolene s nemohoucností jakéhokoliv sportu, dříve jsem byla poloprofesionální hráč tenisu. Nyní mi zbyly jen oči pro pláč, jelikož jsem navíc po tak dlouhé nemoci ztatila mou dobrou práci. Když si uvědomím, že stačilo zajít pouze k jinému ortopedovi, který se více zajímá o pacientův stav, mohla jsem dnes být dávno v pořádku a žít normálním aktivním životem jako dříve. Bohužel jsem ale z této celé situace skončila u psychologa a na antidepresivech a jsem ráda, že s obtížemi vůbec chodím.

Podívejte se na všechny názory (59) na lékaře

• Drahomíra Uchálová Varcholová

Oční Lékař, MUDr.

• T

Dobrý den, po dnešku jsem velmi zklamaná a měním očního lékaře. Byla jsem si vyzvednout kontaktní čočky na čtvrt roku, zaplatila za ně 950 Kč a doma jsem zjistila, že ačkoliv dneska je 11.2.2016, tak čočky mají dobu použitelnosti do dubna roku 2016, takže dva měsíce! Přitom ty minulé, co mám v očích jsou až do roku 2019. A obal je navíc přelepen z původního názvu Cloriti na Vidi Oxy. Takže někde ležely min. 3 roky...

• I

K MUDr. Varcholové chodím 2 roky. Jsem velmi spokojená. Důkladně vyšetří, vše vysvětlí, žádné peníze navíc se neplatí. Jedná s pacientem jako s partnerem v nesnázích.
      Občas se čeká déle, ale bere přednostně akutní pacienty, tak to jinak nejde.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Dana Jurčová

Zubař, MUDr.

• Pani doktorka je kapanek lina. Vyvrtala mi kaz bez anestezie,zub boli dal. Prijdu tedy znova, vyvrtala tedy znovu, bolelo to jako blazen, pac zas bez anestezie, udajne nic nevydrzim. Pak povida: on tam bude asi zanet! Ale ze by ho vycistila, to uz ji nenapadlo. Kdyz zub bolel dal, tak jsem sla jinam, kde vycistili kanalky a byl pokoj!

• L

Poprosila bych všechny, kteří k této doktorce chodí, jednou jděte k jinému zubaři a nechte si udělat rentgen zubů. Budete se divit, kolik máte kazů, špatně udělaných plomb a zubů, včetně zadělaných zánětů.
      Plobmy neumí dávat pořádně a vždy se pod plombou udělá další kaz. Pokud nechcete aby Vám vypadly zuby, tak to jednou alespoň udělejte a přesvědčíte se sami. Můj nový lékař se zhrozil !!! Již rok mi opravuji ty stejné plomby, které ona dělala. Stále jsem se divila, proč mě bolí zuby, když chodím každý měsíc k zubaři a ono ejhle. Stačí jít k jinému opravdu odborníkovi a letité bolesti zmizeli. Nádhera ! Udělejte to a hlavně ušetříte spoustu peněz.

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře

• Alexandra Bartošová

Alergolog, Pediatr, MUDr.

• P

V cekarne si pripadate jako ve zpomalenem filmu, doktorka si toho bere vice nez dokaze zvladat, jste objednani, stejne cekate i 2hod nez pujdete naradu, sestricka zmatene pobiha.Absolutne nedoporucuji pracujicim lidem, ktery si berou kuli navsteve lekare volno!Kdyz prijete pro leky, tak Vas vyhodi, se slovy z momentalne nema cas!

• M

K lékařce se nemohu dost dobře vyjádřit, neboť jsem většinu času vždy strávila u sestry. Paní doktorka měla otevřené dveře a pak v rychlosti zopakovala to, co říkala sestra. Protože si myslím, že vyšetřování by mělo být v kompetenci lékařky a ne sestry, a také mi ani jedna nedokázala vysvětlit, v čem spočívá nález, od paní doktorky jsem odešla.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Soňa Šípková

Dermatolog, MUDr.

• Umístění: jiné místo

Ja jsem vždy byla s paní doktorkou spokojena. Opakovaně mi pomohla při léčbě akne a vypadávání vlasů . Byla vždy milá a ochotna. Pamatuji si ji ještě, kdyz ordinovala na Lehovci. Doporučuji .

• G

Bohužel,o odbornosti paní doktorky se dá s úspěchem pochybovat. Manželův ekzém(který nepoznala) léčila jakousi tekutinou na vysoušení. Výsledky této léčby zhodnotila jiná paní doktorka jako příšerné a nasadila medikamenty,které už fungují. Ale bohužel léčba bude trvat poněkud déle a samozřejmě se i prodraží. Takže paní doktorku Šípkovou už nikdy!

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Věra Jedličková

Pediatr, MUDr.

• T
      Umístění: Poliklinika Černý Most

K paní doktorce chodím již přes 10 let. Mám 4 děti. Je mojí jistotou, pokud se s dětmi cokoli děje. Má moji naprostou důvěru, je vždy velmi vstřícná, ochotná. Několikrát byla mojí velkou oporou i na velkou dálku pouze po telefonu. Je to úžasný člověk.

• R

K paní doktorce jsem chodila cca od 3 let, teď je mi 20 a trhá mi srdce její ordinaci opustit. Je to úžasná lékařka, velmi milá a příjemná, to samé platí i pro zdravotní sestry, které kdy v odinaci působily. Její péče mi bude chybět a za celé své dětství, ji mohu každému jen doporučit. Nemocná jsem byla poměrně často, ale k paní doktoce jsem chodila vždy ráda.

Podívejte se na všechny názory (29) na lékaře