Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Poliklinika Černý Most
Gen. Janouška 902/17, Praha 198 00
Poliklinika Černý Most logo
Pojištění
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Specialisté

Názory o lékařích (43)

MUDr. Vladislav Klimeš Jiný

K panu doktorovi Klimešovi jsem chodila cca 4-5 let. Dokud jsem neměla problémy, bylo všechno v pohodě. Pár let zpět jsem ale začala mít problémy s cyklem, stával se nepravidelným, ač jsem si do té doby, podle něj, mohla řídit hodinky, měla jsem čím dál silnější bolesti a krvácení. Zpočátku jsem na to upozorňovala, ale když kontroly byly ze strany doktora v pořádku, smířila jsem se s tím, že to tak asi má být a přestala to řešit. Časem jsem změnila doktora, abych nemusela dojíždět, tak daleko a tady jsem zjistila, že to není normální a že můj stav vyžaduje častější prohlídky. Nakonec jsem podstoupila operaci břicha a neskutečně se mi ulevilo a cyklus se mi opět srovnal do dřívější podoby. Nemyslím si, že by pan doktor záměrně sabotoval moje zdraví, možná kdybych na ty problémy upozorňovala více, tato situace by se nestala, zase na druhou stranu, kdyby více naslouchal a komunikoval mohli jsme tu situaci vyřešit spolu a mnohem dříve a já si mohla ušetřit trápení.

MUDr. Jitka Nováková Jiný

Jsem nesmírně spokojená, nadstandardní jednání a péče. Moc děkuji za všechno, jsme u ní zaregistrování již i s dospělým dítětem a tento názor je za nás všechny

MUDr. Petr Vejvalka Jiný

Pan Vejvalka je sam od sebe skvely odbornik, ale jeho personal (zdravotni sestra) je priserna. Drza, protivna a neempaticka. Nejsou schopni zvladat napor pacientu, neberou telefony, nemaji rezervacni system. Tudiz se musite obrnit a prijit treba i tri dny po sobe, cekat x hodin a doufat, ze se na vas dostane. Doporucuji najit si doktora, ktery ma rezervacni system a prijemnejsi personal.

MUDr. Vladislav Klimeš Jiný

Doporučuji. Neměnila bych. Lékař i sestřička moc fajn. V čekárně bez čekání.

MUDr. Jiří Zima Jiný

Pan doktor mě odmítl vyšetřit kvůli tomu, že jsem se prý dvakrát nedostavila. Poprvé jsem byla nemocná a podruhé mě vezla záchranka do nemocnice. Na telefon nikdo nereagoval a já nebyla ve stavu, někam dojít a říct, že mi vážně není dobře .Je to naprosto neprofesionální jednání. A mě by zajímalo, zda může doktor potažmo sestřička odmítnout pacienta z těchto důvodů a požadovat důkazy .

MUDr. Jiří Zima Jiný

U pana doktora jsem byl jednou před cca rokem a už tenkrát byl neochotný. Dnes jsem se k němu vypravil znovu, jelikož mám stejný problém jako před rokem. I když jsem se snažil 2 dny dovolat a objednat se (e-mail nemají uvedený), tak se mi to a ani po 10 pokusech nepodařilo. Dnes když už se potíže zhoršily, tak jsem se k němu brzy ráno ještě před ordinační dobou vypravil, ale jeho sestra mě odbyla, že si mám dojít k praktickému lékaři a že bere jen objednané pacienty. Teď se můžu objednat, ale nejdřív bude mít čas až za měsíc. Po těchto slovech jsem splaskl jak balon a odešel. Platím daně, k lékařům téměř nechodím a tohle je výsledek:-(

MUDr. Drahomíra Uchálová Varcholová Jiný

Lékař který ví co dělá a postará se o vše potřebné.

MUDr. Petr Vejvalka Jiný

Pan doktor je velmi pečlivý, citlivý, všechno do detailu vysvětlí, na každou otázku odpoví. Chodím k němu mnoho let s dětmi i sama. Je pravda, že mluví potichu, ale vždycky se můžete zeptat nebo požádat o hlasitější vysvětlení. Nakonec i pokud nedoslýcháte, jste tu správně. Jak tu lidé píší, jeho ordinační hodiny zahrnují i práci, kterou nevidíme, zpracovávání dokladů pro pojišťovny, atd. Proto jdu vždy hned ráno s knížkou a do hodiny jsem na řadě, potom jdu většinou na rentgen a když se vrátím, mám si zaťukat. To je důvod, proč někteří lidé v čekárně nechápou kdo to přišel z venku a předbíhá je. Vyšetření bývá dvoufázové. S tím je třeba počítat.

MUDr. Drahomíra Uchálová Varcholová Jiný

Paní doktorka je skvělá, ale sestra je arogance sama. Když se mi zhoršilo vidění, tak mne odmítla objednat, takže léčení začalo o 10 měsíců později. Nebo dnes jsem chtěl zkontrolovat, zda mám po úrazu oko v pořádku a ona- cituji : "A co my s tím můžeme udělat?" A kdo jiný mi má pomoci, když ne moje oční? Kvůli ní musím změnit lékaře, nerad.

MUDr. Miroslava Večeřová Jiný

Trocha empatie a vstřícnosti by ordinaci neuškodila..