Karel Kopecký, pediatr Praha

Karel Kopecký

Pediatr Více

27 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
27 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Lípa Centrum

Na pana doktora Kopeckeho nedame dopustit, jeho neskutecny prehled vysoce presahujici beznou normu nam mnohokrat pomohl. V lecbe a doporucenich je velmi zodpovedny. Navic je to moc mily a vstricny clovek a spolu se sestrickou tvori skvely tym, za ktery jsme moc vdecni. I po odstehovani se z Prahy za nasim panem doktorem stale dojizdime a urcite nadale budeme.
Jana Davidová


T
Ověřeny pacient

Setkal jsem se s názorem specialisty, že MUDr. Kopecký je nejlepší pediatr v ČR. Zkušenosti s léčbou našich dětí to potvrzují (samozřejmě mi chybí srovnání se všemi ostatními pediatry). Dokonce nás správně navedl na diagnostiku vývojové poruchy syna, uvážlivě volí léčbu, necpe hned na vše antibiotika. Má obrovský rozhled, vhled i nadhled a hlavně individuální a lidský přístup. Rovněž vynikající sestru. Jediná jeho nevýhoda je, že všichni chtějí k němu ;-).


K
Ověřeny pacient

Vynikající pan doktor! Velmi pečlivý, ochotný a milý (platí i o sestřičce). Vše dokáže laicky vysvětlit a doporučit alternativy. Mohu jen a jen doporučit!


B
Ověřeny pacient

Jsem bohužel již bývalá pacientka pana doktora. On i paní sestřička byli vždy hrozně hodní na mě jako dítě a vstřícní k rodičům a jejich časovým možnostem. Pan doktor se vždy choval profesionálně, a s tim málem co jsme k němu chodili, nám vždy pomohl. Škoda, že u něj nejde zůstat napořád.


S
Ověřeny pacient

Vynikající lékař a i sestřička .Jsou strašně moc hodní, milí prostě jsem strašně moc ráda, že je to náš pediatr.Jen by to chtělo takových lékařů více.Opravdu moc děkujeme a jsem moc ráda , že náš syn je v jejich péči.


M
Ověřeny pacient

Pan doktor i jeho "sestřička" jsou úžasní lidé a vynikající odborníci!!! Po zkušenosti s jinými lékaři toto mohu s velkou odpovědností říc a mají mou 100% důvěru. Doufám, že si toto přečtou a udělá jim to radost a trošku je to nabije do dalších dnů !!!!!

Děkujme


D
Ověřeny pacient

Pan doktor je vynikající lékař, klidný, pečlivý s lidským přístupem a pochopením. Navíc má vedle sebe prima sestřičku, je radost tam s prckem chodit. Opravdu člověk na svém místě, kéž by bylo víc takových doktorů. Naše rodina mu má za co děkovat.


H
Ověřeny pacient

Hodnoťte přístup lékaře v ordinačních hodinách a mimo ně...a né jestli se usmívá z videa.....zajímalo by mě kolik takto obětavých a profesionálních lékařů máte na Slovensku....


Je to člověk na svém místě a pro svůj citlivý a individuální přístup ho řadím mezi nejlepší! Vždy dokáže odhadnout momentální stav pacienta a volí efektivní (pro organismus!) správně cílenou léčbu. Seemanová


K panu doktorovi chodím už se svým čtvrtým dítkem, vždy se nám pečlivě věnoval, ochotně poradil a vysvětlil. Nikdy se nám nestalo, že by se jeho diagnoza nepotvrdila! Sestřička zvládá všechny své úkoly s přehledem a navíc s úsměvem, což je pro ustarané maminky a jejich dětičky důležité víc, než by se zdálo! Oba jsou profesionálové a velmi milí lidé!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti