Jaromír Vomáčka, pediatr Praha

MUDr. Jaromír Vomáčka

Pediatr

21 názorů

Uložit


Adresa

U Slovanské pojišťovny 3, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
21 názorů

M
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Naprostá spokojenost, pan doktor je profesionál na správném místě. Vždy naprosto ví co děti trápí, nebo alespoň jak to zjistit a pomohl nám vždy na jedničku. Přístup k dětem taky skvělý. Moc děkujeme.


A
Ověřeny pacient

Dr Vomacka is our daughter's pediatrician since birth. What impressed us was the care and patience to explain everytime, in regards to any situation we have had (illnesses, vaccinations, worries etc) He also has a great experience behind, he does not push for medicin or antibiotics unless its necessary, consultations are always very detailed ( checking ears, lungs, throat, CRP test if signs of colds or infection) , he always gives advises/recommendations in regards to the next stages of the child but what was more surprisingly: he takes time to answer our questions or concerns, and he has good arguments about it. he is not an ordinaru Ped. and we love&trust him!


M
Ověřeny pacient

Pana doktora velice doporučuji. Líbí se mi na něm to, že nepředepisuje antibiotika jak na běžícím pásu. Je na něm vidět, že opravdu rozumí své práci a má jí rád. Jeho přístup k dětem je naprosto neuvěřitelný. Syn k němu chodí rád.


M
Ověřeny pacient

Pana doktora rozhodně doporučuji. Měnili jsme s dětmi už 3x a až nyní máme pediatra, který je opravdový odborník, naslouchá, vysvětlí a opravdu se zajímá a vzniklé situace řeší HNED a nic neodkládá ani nenechá náhodě. A to všechno s trpělivostí, zájmem a pečlivostí :-)


Ověřeny pacient

Skvělý doktor i člověk. Vysvětlí, naslouchá, neuráží, na děti je hodný.
Kéž by takových doktorů bylo více.


V
Ověřeny pacient

Rozhodne pana doktora doporucuji, v dnesni dobe je velice tezke najit mileho, vzdelaneho, ochotneho doktora (mluviciho anglicky) a s velmi prijemnou sestrickou v kombinaci. My jsme tam s malou rozhodne spokojene a nemenila bych v zadnem pripade, clovek se tam citi skoro jako doma.


K
Ověřeny pacient

Doktor, který umí anglicky, normálně komunikuje a má dostatečnou odbornost, je k nezaplacení.


K
Ověřeny pacient

Vynikajici pan doktor s milou sestrickou. Pan doktor vzdy vse pozorne vyslechne, trpelive vysvetli a uklidni (coz je pro mne jako prvorodicku/ nervozni matku nad tricet opravdu dulezite:)). Nementoruje, ale bere rodice jako partnera. Velmi peclivy.
Mohu jen doporucit!:)


J
Ověřeny pacient

I have one son who has been seeing Dr. Vomacka from birth, now almost 2 years old and without a doubt there is absolute confidence in him. He is truly international and can see the good and bad sides of Czech medical practice and overall culture. When we said our son was eating fish and seafood from the age of about 1 year old he was supportive and his common sense approach to everything is admirable. Versus the normal Czech style I've come across of being too willing to prescribe antibiotics and medicine immediately, even without any proper tests being undertaken, it is refreshing to see Dr. Vomacka has wide experience internationally as well as locally. Being constantly told by various sources back in the UK and here in CZ very different ways of how to bring up a young child it is great to have a central point of expertise in Dr. Vomacka!


Pan doktor je kombinací výtečného odborníka-diagnostika a pohodářského a milého člověka. V tandemu s energickou a správnou sestrou (občas trochu moc pedantskou) tvoří skvělý tým, který milují maminky i děti :-) My se bohužel právě odstěhovali mimo phu a já řeším jiného doktora (dojíždění je přes hodinu a tudíž nereálné) Každopádně nikdy u něj nebudete mít pocit že jste "neschopná matka" vždy vám zvedne sebevědomí i náladu. Doporučuji ...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti