Praktický lékař pro děti a dorost
U Slovanské pojišťovny 3, Praha

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Doktor Vomáčka je extra třída mezi pediatry a já mám to štěstí, že má v péči obě moje děti. Zkušený lékař, laskavý člověk, rozvážný a důsledný. Ve své ordinaci často pozná i to, co neodhalí specialisté ve velké nemocnici. Léta praxe jsou znát, je krásné vidět člověka, který dělá svoji práci dobře a ještě navíc rád. A k tomu všemu je s ním i legrace.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Skvělý lékař. S dcerou chodíme už od miminka, teď jí táhne na 12 a veliká spokojenost. Doporučuji všem.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Very caring doctor. Everything you want from a good pediatrician. Always listening carefuly and responding to concerns. The child is comfortable with him. Thank you mudr Vomacka!

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Naprostá spokojenost, pan doktor je profesionál na správném místě. Vždy naprosto ví co děti trápí, nebo alespoň jak to zjistit a pomohl nám vždy na jedničku. Přístup k dětem taky skvělý. Moc děkujeme.

Dr Vomacka is our daughter's pediatrician since birth. What impressed us was the care and patience to explain everytime, in regards to any situation we have had (illnesses, vaccinations, worries etc) He also has a great experience behind, he does not push for medicin or antibiotics unless its necessary, consultations are always very detailed ( checking ears, lungs, throat, CRP test if signs of colds or infection) , he always gives advises/recommendations in regards to the next stages of the child but what was more surprisingly: he takes time to answer our questions or concerns, and he has good arguments about it. he is not an ordinaru Ped. and we love&trust him!

Pana doktora velice doporučuji. Líbí se mi na něm to, že nepředepisuje antibiotika jak na běžícím pásu. Je na něm vidět, že opravdu rozumí své práci a má jí rád. Jeho přístup k dětem je naprosto neuvěřitelný. Syn k němu chodí rád.

Pana doktora rozhodně doporučuji. Měnili jsme s dětmi už 3x a až nyní máme pediatra, který je opravdový odborník, naslouchá, vysvětlí a opravdu se zajímá a vzniklé situace řeší HNED a nic neodkládá ani nenechá náhodě. A to všechno s trpělivostí, zájmem a pečlivostí :-)

Skvělý doktor i člověk. Vysvětlí, naslouchá, neuráží, na děti je hodný.
Kéž by takových doktorů bylo více.

Rozhodne pana doktora doporucuji, v dnesni dobe je velice tezke najit mileho, vzdelaneho, ochotneho doktora (mluviciho anglicky) a s velmi prijemnou sestrickou v kombinaci. My jsme tam s malou rozhodne spokojene a nemenila bych v zadnem pripade, clovek se tam citi skoro jako doma.

Doktor, který umí anglicky, normálně komunikuje a má dostatečnou odbornost, je k nezaplacení.