Adresa

Gen. Janouška 902/17, Praha
Poliklinika Černý Most

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
30 názorů

J
Umístění: Poliklinika Černý Most Jiný

K pani doktorce chodime jiz 22 let a i kdyz jsme se jiz za ty roky nekolikrat prestehovali daleko, nikdy nas ani nenapadlo pani doktorku vymenit. Mam 3 syny a vsechny tri leci od narozeni a to skvele. Je skvela nejenom jako lekar ale i jako clovek...zajima se o deti i co se tyce jekich osobniho zivota, vse si o nich pamatuje. Je vzdy vstricna a ochotna, clovek na svem miste. Je to nejlepsi detska lekarka!!!


T
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Černý Most

K paní doktorce chodím již přes 10 let. Mám 4 děti. Je mojí jistotou, pokud se s dětmi cokoli děje. Má moji naprostou důvěru, je vždy velmi vstřícná, ochotná. Několikrát byla mojí velkou oporou i na velkou dálku pouze po telefonu. Je to úžasný člověk.


R
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila cca od 3 let, teď je mi 20 a trhá mi srdce její ordinaci opustit. Je to úžasná lékařka, velmi milá a příjemná, to samé platí i pro zdravotní sestry, které kdy v odinaci působily. Její péče mi bude chybět a za celé své dětství, ji mohu každému jen doporučit. Nemocná jsem byla poměrně často, ale k paní doktoce jsem chodila vždy ráda.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je skvělý odborník a ještě lepší člověk. Chodila jsem k ní do ordinace s oběma dcerami, a vždy! jsem byla velice spokojená. Právě jsme se přeregistrovali k jinému lékaři, jen z důvodu stěhování... Jinak bych jistě neměnila. Tímto ji zdravím a všem doporučuji! J. Kleknerová


H
Ověřeny pacient

Paní doktorka Jedličková je výborná. Jsem moc ráda, že jsem při výběru lékaře pro svou dcerku zaťukala na její dveře. Je vždy v dobré náladě, příjemná, milá, ochotná, prostě bych neměnila. Vzhledem k časté nemocnosti, jsme tam s dcerou byly jako doma a vždy jsme se dočkaly náležité péče, nic nenechá náhodě a vím, že můžu kdykoli zavolat a dočkám se rady i po telefonu.Přístup, který paní doktorka má ke svým malým pacientům se jen tak nevidí. Nám navrhla i věci, u kterých mě ani nenapadlo, že bychom na ně mohli mít nárok. Nic není problém a vím od kamarádek, které chodí jinam, že to opravdu všude takhle nefunguje. Máme v ní naprostou důvěru. Vřele doporučujeme a za všechno mooooc děkujeme :-)


:
Ověřeny pacient

S paní doktorkou Jedličkovou jsem velmi spokojena, dokáže mi vždy poradit, vše vysvětlit a do podrobna si vyslechne problémy mých dětí, s kterými k ní přijdeme - nic nebere na lehkou váhu. Kéž by takových lékařek bylo více. Je supr !!! Můžu jen doporučit !!! :o)


P
Ověřeny pacient

Dobrý den, tato lékařka si výborné hodnocení opravdu zaslouží. Je vždy usměvavá, ráda poradí, má opravdový zájem a své práci rozumí. Na prohlídku se děti dokonce vždy těší. Odstěhovali jsme se Prahy, ale "naší " p. doktorku bychom nevyměnili a chodíme k ní i nadále. Je prostě nejlepší.


S paní doktorkou máme ty nejlepší zkušenosti. Vždy trpělivá a to i v případech, kdy by smrtelníkovi už trpělivost došla (plná ordinace) .....Děkujeme.
Kulhavá


Je to spolehlivá paní doktorka,nemáme s ní problém.Doporučujeme.T.B.2007


S paní doktorkou, ale i se sestřičkou jsem velice spokojena. Vždy mi poradí, co je pro moji dcerku opravdu nejlepší. Mé dcerce je teprve 5 měsíců a co se týče například očkování, tak nám paní doktorka sice vždy nabídne, co všechno je možné malé naočkovat, ale taky mi poradí, co je zbytečné a co je dobré mít. Je vidět, že ji nejde o peníze, ale o děti. Mají se sestřičkou velice lidský přístup a k dětem jsou velice milé a vždy usměvavé!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti