Umístění: Poliklinika Černý Most Jiný

Paní doktorka je skvělá, doteď se nemůžu vyrovnat s tím, že už musím navštěvovat lékaře pro dospělé, protože jsem dosud nenašla nikoho tak dobrého.

Umístění: Poliklinika Černý Most Jiný

Úžasná paní doktorka, která se vším pomůže, poradí, když si člověk neví rady a vyjde vstříc. Moc rádi k ní se synem chodíme

Umístění: Poliklinika Černý Most Jiný

K pani doktorce chodime jiz 22 let a i kdyz jsme se jiz za ty roky nekolikrat prestehovali daleko, nikdy nas ani nenapadlo pani doktorku vymenit. Mam 3 syny a vsechny tri leci od narozeni a to skvele. Je skvela nejenom jako lekar ale i jako clovek...zajima se o deti i co se tyce jekich osobniho zivota, vse si o nich pamatuje. Je vzdy vstricna a ochotna, clovek na svem miste. Je to nejlepsi detska lekarka!!!

Umístění: Poliklinika Černý Most

K paní doktorce chodím již přes 10 let. Mám 4 děti. Je mojí jistotou, pokud se s dětmi cokoli děje. Má moji naprostou důvěru, je vždy velmi vstřícná, ochotná. Několikrát byla mojí velkou oporou i na velkou dálku pouze po telefonu. Je to úžasný člověk.

K paní doktorce jsem chodila cca od 3 let, teď je mi 20 a trhá mi srdce její ordinaci opustit. Je to úžasná lékařka, velmi milá a příjemná, to samé platí i pro zdravotní sestry, které kdy v odinaci působily. Její péče mi bude chybět a za celé své dětství, ji mohu každému jen doporučit. Nemocná jsem byla poměrně často, ale k paní doktoce jsem chodila vždy ráda.

Paní doktorka je skvělý odborník a ještě lepší člověk. Chodila jsem k ní do ordinace s oběma dcerami, a vždy! jsem byla velice spokojená. Právě jsme se přeregistrovali k jinému lékaři, jen z důvodu stěhování... Jinak bych jistě neměnila. Tímto ji zdravím a všem doporučuji! J. Kleknerová

Paní doktorka Jedličková je výborná. Jsem moc ráda, že jsem při výběru lékaře pro svou dcerku zaťukala na její dveře. Je vždy v dobré náladě, příjemná, milá, ochotná, prostě bych neměnila. Vzhledem k časté nemocnosti, jsme tam s dcerou byly jako doma a vždy jsme se dočkaly náležité péče, nic nenechá náhodě a vím, že můžu kdykoli zavolat a dočkám se rady i po telefonu.Přístup, který paní doktorka má ke svým malým pacientům se jen tak nevidí. Nám navrhla i věci, u kterých mě ani nenapadlo, že bychom na ně mohli mít nárok. Nic není problém a vím od kamarádek, které chodí jinam, že to opravdu všude takhle nefunguje. Máme v ní naprostou důvěru. Vřele doporučujeme a za všechno mooooc děkujeme :-)

S paní doktorkou Jedličkovou jsem velmi spokojena, dokáže mi vždy poradit, vše vysvětlit a do podrobna si vyslechne problémy mých dětí, s kterými k ní přijdeme - nic nebere na lehkou váhu. Kéž by takových lékařek bylo více. Je supr !!! Můžu jen doporučit !!! :o)

Dobrý den, tato lékařka si výborné hodnocení opravdu zaslouží. Je vždy usměvavá, ráda poradí, má opravdový zájem a své práci rozumí. Na prohlídku se děti dokonce vždy těší. Odstěhovali jsme se Prahy, ale "naší " p. doktorku bychom nevyměnili a chodíme k ní i nadále. Je prostě nejlepší.

S paní doktorkou máme ty nejlepší zkušenosti. Vždy trpělivá a to i v případech, kdy by smrtelníkovi už trpělivost došla (plná ordinace) .....Děkujeme.
Kulhavá