Praktická dětská a dorostová lékařka
Gagarinova 1103, Praha

Já jsem k ní chodila jako dítě před 30 lety, někdy v letech 1980-1985. To byla na Kladně, pak se přestěhovala do Prahy. Výborná, milá, lidská, měla jsem ji ráda. Neuvěřitelné, že dodnes léčí děti těch, kteří k ní sami chodili jako děti. Doufám, že je pí doktorka v pořádku, držím palce .)

Dnes jsem se bohužel dozvěděla, že paní doktorku a ani zdravotní sestřičku už tam nenajdu. Je mi to velice líto, protože jsem lepší lékařku a zdravotní sestru nezažila. Skvělá lidská a bezchybná paní doktorka a vždy usměvavá sestra, tyto dámy nám budou velice chybět. Je nám líto, že jsem se nemohli osobně rozlouči, takže děkujeme za vše a užívejte si hodně klidu a hlavně zdraví.

Včera jsme v ordinaci našli někoho jiného, ale není to záskok...! V čekárně jsou nové obrázky a na dveřích jiné jméno, nemůžu se s tím vyrovnat! Stále myslím na to, jak pečlivě jsem vybírala lékaře, když se měl syn narodit a na to, že mého syna (ač není téměř nemocný) bude ošetřovat někdo jiný!
Ráda bych těmito slovy paní doktorce i sestřičce vzdala veliký hold a poděkování za to, že jsem měla tu čest je poznat a ony ošetřovaly mého syna.

BOHUŽEL PŘIŠLA DOBA, KDY MŮJ STARŠÍ SYN MUSÍ PŘEJÍT K LÉKAŘI PRO DOSPĚLÉ..KDYBY TO ŠLO, O NIČEM TAKOVÉM BYCHOM ANI NEUVAŽOVALI. PANÍ DOKTORKA I SESTŘIČKA JSOU BEZCHYBNÉ.ODBORNĚ I LIDSKY.OBĚMA DÍK.
CH.

Paní doktorka je velmi zkušená praktička, milá a komunikativní.

Velmi zkušená! Rozumní přístup, umí uplatnit selský rozum, vnímá širší souvislosti a děti má v oku. Nepřehání s prášky a toleruje alternativy (homeopatie a pod.) i když sama to nedělá a nezajímá o to nad rámec slušnosti. Bohužel neobjednává po telefonu a často mívá nával. Nemocní děti čekají spolu. Dává telefonní číslo domů (nikoliv mobil), ale mimo pracovní dobu bývá hodně odměřená.
Poslední dobou bývá často nemocná a zaskakují za ni lidé, které nemůžu doporučit.
Stalo se mi také, že jsme s dcerou šli na kontrolu během užívání ATB a odmítla ji vzít 1/4 před koncem ordinačních hodin, kvůli tomu, že měla vyplnit nějaká lejstra. A to přesto že jsme byli ohlášení na odpoledne, zkrátka jsme přišli pozdě.
Celkově mám v ní velkou důvěru, ale bohužel někdy dělá dojem, že už ji ta práce tolik nebaví.

Paní doktorka je super. Už jako dítě jsem k ní chodila. Když jsem se přestěhovala zpět do Prahy, tak jsem měla hned jasno kam bude moje dcera chodit k lékaři.

Já i přítel jse paní doktorku navštěvovali od narození a taktéž naše tříletá dcera................maximální spokojenost i s paní Součkovou jakožto sestřičkou .-)

Skvělá lékařka a skvělý člověk

Paní doktorku bych chtěla jen a jen chválit,jsem velice spokojená,chodila jsem k ni jako dítě a nyní k ní chodí dvě moje děti a jsme velice spokojeni. Vždy umí dobře poradit a hlavně je lidská. Sestřiča jí báječně doplňuje,vždy se usmívá a je dobře naladěná.Děkuji za takový přístup a všem doporučuji.