Lovosická 440/40, Praha
Poliklinika Prosek a.s.

Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. preventivní lékařské prohlídky

Uzasna lekarka s naprosto skvelym pristupem k detem. Vse vcas podchyti, poradi a dokonce i o vikendu je na prijmu. Sestricka je tez naprosty andel

Umístění: Poliklinika Prosek a.s.

Mudr. Holá a její sestřička jsou naprosto skvělá dobře spolupracující dvojice. Vždy se nám dostalo výborné péče a hezkého jednání. U mých holčiček zachránila mnohé. Pupeční kýlu ukazaným cvikem. Predilekci hlavičky u předčasné narozené. Spoustu infektu, které řešila vždy, aby co nejméně zatížila organismus dítěte. Sleduje dítě ve vyvinu a radši pošle na vyšetření. Za nás úplně to nejlepší. Chodily k ní všechny 4 holky. A jsem ráda, že jsem našla zrovna takovou lékařku, která ví co dělá a ke všemu velmi lidskou, a to samé platí i o sestricce. Vždy velmi obě vstřícné, vždy poradí osobně i po telefonu.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s.

Dr. Holá je ošetřující lékařka naší dcery již 9 let, od narození. Lepšího pediatra jsme si nemohli ani přát. U naší dcery se ani jednou nespletla s diagnostikou, ať se jedná o černý kašel, boreliózu či spálu či virový zápal plic (angíny, virozy ty ani nezmiňuji). Několikrát ji stačila jen fotka poslaná smskou (protože zákon schválnosti funguje a dcera většinou "lehla" v pátek večer) a ona přesně určila diagnózu a napsala, co máme dělat. Nic nenechala náhodě, raději vzala hned udělala odběr krve a poslala na RTG. Co je super, že má streptesty a tak do pár minut zná výsledek a také že má přístroj na určení CRP a podle toho nasadí ATB. Doporučujeme!

Paní doktorka je po odborné i lidske stránce perfektní.Jsem jako matka často nemocného dítěte ráda, že se mohu na ordinaci paní doktorky vždy s důvěrou obrátit.Moc ji za to děkujeme

Pani doktorka aj sestrička su fakt výborné- ľudské, milé, príjemné, vysvetlia, odporučia, žiadny stres...

výborná jak doktorka, tak sestřička. skvělé duo. ..stejně bych je nejraději navštěvovala co nejmíň :-) / myšleno at můj chlapeček je co nejmíň nemocný/

Velice sympaticka doktorka i sestricka, ochotne vzdy poradi i po telefonu, i kdyz maji zrovna frmol. Nikdy nemam pocit, ze bych obtezovala svymi vecnymi dotazy. Co se tyka odbornosti, tak myslim, ze ma opravdu dobre znalosti a prehled ve svem oboru. Uz nekolikrat mi poradila, vysvetlila co a jak. Malou si vzdy radne prohledne, pohladi. Take ocenuji hracky k zapujceni jak v cekarne, tak v ordinaci. Objednani na presnou hodinu je take velke plus. Za me to byla skvela volba chodit k MUDr. Holé a jeji sestricce.

K paní doktorce chodím se syny 4,5 roku a 10 měsíců. U paní doktorky jsme opravdu velmi často vzhledem ke snížené imunitě. Z těch negativních názorů mi většina příjde nemístná. Kritizovat vzhled ordinace či čekárny bez specifikace? Jsou čisté a pěkné. Zázemí toalet nepatří paní doktorce ale poliklinice. Paní doktorka nás vždy a bez váhání posílala na specializované vyšetření, rehabilitační cvičení při vývojových nedostatcích (s oběmi dětmi) pokud bylo třeba (nikoli sestřička), pokud jsme měli pochybnosti vždy vyšetřila (nikoli ze vzdálenosti). Paní doktorce volám i o víkendu na mobil pokud to situace vyžaduje a nikdy se netváří naštvaně. Vždy když jsme byli objednání byli jsme i přijati (dokonce ikdyž jsme nebyli objednání v čase pro objednané). Paní doktorku jsme dostali na doporučení jiné pediatričky ke které jsme chtěli chodit leč měla naplněnou kapacitu a jsme za ní moc rádi.

K pani doktorce chodíme čtyři roky a musím říci, že můžeme jen a jen chválit. Obě děti ji milují a dokonce si na ni pak doma hrají, je jejich idol. Paní doktorka je vždy milá, pečlivá a nadstandardně vstřícná.
Eva H.

S paní doktorkou jsem spokojena. Vždy vstřícná, pečlivá, milá, profesionální, podává informace sama od sebe. Taktéž zdravotní sestra. Příjemná a prostorná čekárna i ordinace. Doporučuji.