Hviezdoslavova 1600, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Dobrý den, paní doktorku mohu jen a jen doporučit, nepoznala jsem lepšího pediatra! Kdyby bylo více takových a paní doktorka tu byla pro nás navěky ❤️Děkujeme VV

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost pravidelné zdravotní prohlídky

Paní Kohoutová byla mou doktorkou od mého narození až do doby dospělosti. Dříve také byla doktorkou mé maminky, která na základě svých zkušeností neváhala své děti svěřit do její péče. S Paní doktorkou mám jen výborné zkušenosti, dala mi zdravý pohled do života, naučila mě jak nakládat se svým zdravím, a jak se usmívat i během nemoci. Vždy mi byla oporou, a nikdy nic nezanedbala. Tímto hodnocení bych kromě předání zkušeností chtěla také Paní doktorce velmi PODĚKOVAT.

Na základě skvělého hodnocení zde jsme začali se synem hned od porodnice chodit k této paní doktorce a je skutečně báječná. Nemám nejmenší výhradu. Se vším umí poradit, vysvětlí souvislosti, uklidní, ochotně zodpovídá dotazy. Děti miluje, je k nim velmi jemná a milá, k rodičům je vstřícná a ochotná. Jako nové si nás hned zapamatovala. Jsem moc ráda, že jsme ji našli a jsem vděčná, že jsme ji díky znamylekar.cz mohli najít.

K paní doktorce chodí moje dcera kamilka a julinka, starší dceři je 8 let a mladší dceři jsou 4 roky, doporučuji je skvělá, umí to s dětmi a sestřička je taky užasná, je to nejlepší doktorka na světě, opravdu doporučuji.

paní doktorka je velice trpělivá i s panikařícími dětmi, velice vstřícná a komunikativní. Mohu jen doporučit!

u paní doktorky jsme moc spokojení, je vstřícná, milá, ochotná k diskuzi a s dětmi to umí.

Nejlepší doktorka. Nikdy nic nepodceňuje, vždy pečlivá a velmi velmi vstřícná. Měla jsem tu smůlu, že jsem s dcerkami byla nucena navštívit mnoho specializovaných lékařů a tak mám s čím srovnávat. Paní doktorka má v péči moje dcerky od narození a i když jsme se přestěhovali, tak by mne vůbec nenapadlo ji vyměnit za jiného pediatra.

Dobrý den,
já bohužel tak pozitivní bebudu. Paní Dr. není špatná, to ne, ale na vše se musím ptát, nikdy mi neporadí sama od sebe. Nemám z toho dobrý pocit, taky mi moc nesedí jako člověk, je sice hodná s dětmi to asi umí, ale např. mému 14-ti dennímu miminku léčila rýmu měsíc.

Paní doktorka je opravdu skvělá. Chodila jsem k ní já i můj bratr a i manžel a jeho sestra. Nyní k ní chodí naše dcerka. Paní doktorka je moc milá, ochotná, nic nezanedbá, se vším poradí, má úžasný přístup k dětem i vystresovaným matkám :-) Moc chválím i paní sestřičku, taktéž úžasná.

Nejlepší paní doktorka, je to člověk na svém místě vždy milá, ochotná, pečlivá s dětmi to umí... Za vše jí moc děkujeme. Lenka Hryzáková a dcerky Eliška a Adélka.