Petr Karger, pediatr Praha

MUDr. Petr Karger

Pediatr

31 názorů

Uložit


Adresa

Antala Staška 80/1670, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
31 názorů

Ověřeny pacient

Léčí i slovem a úsměvem, děti mu důvěřují. A se sestřičkou je léčebný účinek dvojnásobný


A
Ověřeny pacient

Pan doktor je naprosto dokonalý, vždy jsem se na něj jako malá těšila a vždy mi pomohl, jak jen mohl. Dokonce byl pro mě jednou z inspirací, proč jsem se sama rozhodla studovat medicínu a jednou bych se chtěla zabývat pediatrií :) Pokaždé mě v ordinaci fascinoval velmi osobní přístup jak ze strany pana doktora, tak ze strany sestřičky a dokonce si své pacienty váží a pamatují natolik, že i když je potkáte na ulici, poznají vás a mile pozdraví, což se mi asi u žádného jiného doktora či sestřičky nestalo. Vřele doporučuji všem maminkám, aby své ratolesti svěřily do péče právě tomuto týmu ;)


Ověřeny pacient

Nejlepší dětský lékař, ví co dělá,rozumí čemu má,nikdy neudělal chybu,vždy řádně a efektivně léčil a vyléčil.Takových se málo vidí,je to člověk na svém místě.


Ověřeny pacient

Naprosto nejlepší praktický lékař pro děti a dorost!Já jsem k němu chodila opravdu od malička a bylo mi velmi líto,že jsem musela odejít!Pan Doktor i Sestřička jsou skuteční profesionálové! Jsou pečliví, umí rychle reagovat na vzniklou situaci. Jejich příjemné vystupování uklidní naprosto každé dítko. Užasné prostředí ordinace také odbourá jakýkoli stres! Pokaždé co jsem přišla s nějakým problémem nebo nemocí setkala jsem se opravdu s užasnou prací a nemohu si na nic stěžovat!!
A chci Panu doktoru Kargerovi a sestřičce Háblové poděkovat za jejich užasnou péči o mě a mé sourozence!


Nejlepší doktor, kterého jsem zažil a je mi jen velice líto, že už dále nemohu. Vždy ochotný, milý a starostlivý. Stejně jako paní sestřička.


Jsem velice spokojena .


zkušený pediatr, citlivý přístup k pacientům i rodičům, doporučuji


Velmi ochotný,milý a velmi pečlivý.


K PANU DOKTOROVI JSEM PŘEŠLA PO VELMI ŠPATNÉ ZKUŠENOSTI OD JINÉ LÉKAŘKY.SE SESTŘIČKOU TVOŘÍ NEUVĚŘITELNÝ TÝM.NIKDY NIC NEBYLO PROBLÉMEM,ŽÁDNÁ OTÁZKA NIKOHO NIKDY NEOBTĚŽOVALA.PAN DOKTOR SVOU PEČLIVOSTÍ ZACHRÁNIL KVALITU ŽIVOTA MÉ DCEŘI,A TO TZV POUZE PEČLIVÝM DODRŽOVÁNÍM PROHLÍDEK U MIMIN.AČ BYLA SITUACE VELMI VÁŽNÁ,VČASNÝM ODHALENÍM PROBLÉMU JE MÁ DCERA ZCELA ZDRAVÉ DÍTĚ.JE TO ČLOVĚK KTERÉMU NEPŘESTANU BÝT VDĚČNÁ.SESTŘIČKA JE VZOREM PRO VŠECHNY KOLEGINĚ.JE RÁZNÁ,ALE VŽDY MILÁ A PROFESIONÁLNÍ.


Za všechno mu moc děkuju. Nejlepší doktor, kterého jsem zažila. chodila jsem k němu od 4 let až do plnoletosti a vždy si věděl rady. Děkuju


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti