Ivana Maroušková, pediatr Praha

MUDr. Ivana Maroušková

Uložit

Pediatr Více

24 názorů

Uložit


Adresy (2)

Vlastina 888, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí
Žukovského 887, Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Ověřený profil


Nejlepší dětská doktorka co jsme měli.Tímto jí chci poděkovat,protože jednak je dcera už dospělá a taky jsme se odstěhovali hodně daleko.Některé její rady si pamatuju dodnes a dodnes se podle nich řídíme.

V
Ověřený profil

Nemohu paní doktorku Marouškovou hodnotit jinak, než velmi dobře. Chodíme k ní s našimi dvojčaty- vnoučaty skoro 10 let. Je to profesionál, jak má být. Nikdy se nestalo, že by neporadila, nevyslechla, vždy je milá, vstřícná, ochotná. Stejně se chová, když jí zavolám mimo ordinační hodiny. Jsem velmi ráda. že jsem mohla takovou paní doktorku poznat.

Dobrý den, jsem s paní doktorkou velmi spokojená, je starostlivá a vždy rozumně a prakticky poradí s problémem. Mohu jen doporučit.

Paní MuDr Maroušková je vynikající dětská lékařka,která mi pomohla často vyřešit potíže,se kterými si nevěděli rady,ani po všech možných testech,v nemocnici.Je milá,vždy dobře naladěná,má spoustu času vše vysvětlit,popovídat si.Já osobně jsem k ní jako dítě chodila se všemi možnými nemocemi a nyní k ní chodí i mé děti.Chodím k ní velmi ráda a vždy jsem spokojená...Co více říci..? Snad jen to,že takových moc není...

Paní MUDr. Marouškovou bych hodnotila ještě lépe, kdyby to škála hodnocení umožňovala. Nejenže je vynikající odbornicí, ale je to taky strašně dobrý člověk. Nezažila jsem, že by někdy byla nabručená či nepříjemná, vždycky vynikala laskavostí jak k rodičům, tak pochopitelně i k dětem. Mám-li hodnotit přístup, pak je to lékařka, která i ve srovnání se všemi jinými lékaři a lékařkami, které jsem v životě potkala, suverénně vítězí na plné čáře. Vždy jsem byla s její péčí o mé tři děti naprosto spokojena a nikdy mou důvěru nezklamala. Dcera i synové vyrostli, teď k ní chodí se svou malou dcerkou i moje dcera, i když by měla u místa svého bydliště pohodlnější řešení.
Škoda, že se nevyhlašuje nějaká soutěž o nejlepšího dětského lékaře, poslal bych jí tolik hlasů, kolik by jen šlo.

Ověřený profil

Paní doktorka Maroušková je nejlepší dětská lékařka na jakou jsme mohli narazit. Dokáže uklidnit, nic nezlehčuje, nic nedramatizuje, ordinuje a diagnostikuje velice rychle, ale naprosto bezchybně a diagnozu si ověřuje, poradí i po telefonu, ATB nasazuje s rozmyslem. Někdy z legrace říkám, že pozná i složitější diagnozu už ode dveří. A to myslím jednoznačně jako pochvalu :-). Mrzí mě, že se budeme stěhovat a myslím, že jen stěží najdeme tak výborného pediatra.

K paní doktorkce Marouškové jsme přešli před třemi lety a jsme velmi velmi spokojení, má skvělý a velmi vstřícný příštup a je velmi rozumná :-)

Velmi milá a příjemná doktorka s laskavým srdem.Vždy poslechne a poradí a můžu jí volat i v kteroukoliv dobu,což velice oceňuji. Děti jí mají moc rádi a chodi kní a nebojí se.:-)

Paní doktorka je profesionál na správném místě.
Pokud měl můj malý syn akutní potíže nebyl problém jí zavolat i mimo její ordinační hodiny a ochotně poradila co v danou chvíli dělat.Mohu opravdu doporučit.

Ověřený profil

Paní doktorka Maroušková je velice příjemná, profesionální, má ráda děti a rodičům vše dobře vysvětlí, má velmi lidský přístup, pokud vznikl problém neváhá zavolat a zeptat se, jak se dítěti daří. Mohu jen doporučit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti