Praktický lékař pro děti a dorost
Krškova 807, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je velmi milá, pečlivá a příjemná, s dětmi to opravu umí a já si občas připadám, že nejdeme k lékaři, ale na návštěvu. Moje děvčata má v péči několik let a nikdy jsme nenarazili na sebemenší problém, i sestřička je moc příjemná.

K paní doktorce jsem začala chodit se synem hned jak se narodil, s derou jsem ani na chvilku nezapochybovala, že by měla jiného lékaře. Jelikož je již dcera skoro plnoletá , chtěla bych paní doktorce tímto vyjádřit svůj dík. Byla vždy usměvavá a vstřícná, pamatovala si jména dětí hned jak je viděla. Celou dobu jsem si připadala, že má nastarosti jen nás. Dík patří i sestřičce, která byla také vždy velmi vstřícná. Moc děkuji za Erika, který k vám již nechdí jelikož je dospělý a také za Elišku Kukalovou

K pani doktorce sem začínala chodit od svých 10ti let, potom jsem k ni dochazela i se svymi miminky, synům je dnes 17 a 14 let a ted k ni jeste chodime jiz 3 roky s naši dcerkou. Pani doktorka vypada porad stejne skvěle a hlavne ona byla impuls k tomu, že dnes je můj mladší syn v pořádku. 4 roky zpět, sem se ji svěřila, že syn zacal při učení víc lelkovat, nez obvykle a že mi to přijde divne, dóma si všichni tukali ze mě na čelo, pry je jen pubertak. ona nás hned vázne poslala do Motola, kde potvrdili synovi 3cm nádor na mozku. Vše dobře dopadlo, ale jen Bůh ví, jak by to mohlo skončit, kdybych se nechala uchlacholit. Doktorum z nemocnice děkuji každy den, ale ten prvni dík patrí pani doktorce Mottlove:-D.

Paní doktorka i sestřička mají můj obdiv i když je plná čekárna, úsměv na tváři jim neschází a vždy perfektně poradí i odborně vyšetři. Opravdu super!!!!!!!!!

Skvělá paní doktorka s asistencí skvělé sestřičky.
Navštěvujeme jí s oběma klukama,nikdy nic nezanedbala,vyšetřila každičký mnou daný podnět-když se mi něco nezdálo.Vždy s úsměvem,dobrou náladou avšak maximálně profesionálně a odborně.
Výborná sestřička-ani při okamžité telefonické konzultaci nemáte pocit,že obtěžujete.Pečlivě poradí a vše vysvětlí.
Tato ordinace si zasluhoje přívlastek-NÁŠ RODINNÝ LÉKAŘ.
DĚKUJEME-BURIANOVI

Paní doktorka je moc milá, pečlivá a hlavně s dětmi to opravdu umí. Pokud potřebujeme radu, tak uvažuje selským rozumem,nic nezanedbá, ale zároveň ani nepřeceňuje. Co se týče péče o kojence, tak si myslím, že sleduje všeobecné trendy, ale nenechává se jimi zbytečně unést. Respektuje, že každé dítě je jedinečné a nemusí vždy zapadat do tabulek. Na druhou stranu včas zasáhne, pokud něco opravdu již není v pořádku. Souhlasím také s názorem, že má i velmi milou sestřičku.

Ani nemůžu věřit, že se najde ještě tak dobrý lékař, jako je paní doktorka Mottlová. Je strašně milá, trpělivá, vše vysvětlí a rozhodně nic nepodcení. Doufám, že bude ordinovat ještě dlouho, nerada bych přecházela jinam.

Je to velmi dobrá lékařka.

K paní doktorce jsem začala chodit s půlroční dcerou a musím říct, že je vždy na mě i na dítě velmi příjemná, vždy dceru pečlivě vyšetří a mě všechno trpělivě vysvětlí. Mám k ní naprostou důvěru. Je sice pravda, že v období chřipek jsme čekali asi 45 minut, než na nás přišla řada, ale pacienti ,, odsejpali", aniž by paní doktorka a její milá sestřička ztrácely lidský přístup a úsměv z tváře. Všem vřele doporučuji.

Paní doktorka, je super. Nic nepodcení. Chodila jsem k ní jako malá a když jsem v 18 letech musela hledat dospělého lékaře, nechtělo se mi. Pamatuji si, že jsem k ní přišla v pubertě pouze s bolestmi hlavy a zvýšenou teplotou. Pani doktorka mě poslala na všechny možné vyšetření. Následně mi byla zjištěna bolerioza. Nevim jak by to dopadlo, kdyby mě poslala s Paralenem domů :D. Díky paní doktorko, škoda, že už nebydlím v Praze a s dětmi to mám k ní daleko :(