Zobrazit lékaře

Nejbližší zařízení

• Renata Bártová

Zubař, MUDr.

• B

Otřesný zážitek. Bez ptaní mi paní doktorka zlomila zub, ze kterého mi předtím vypadla plomba. Na moji žádost alespoň na ten zbytek dát trn a korunku, mi udělala rentgen a sdělila, že zub je možno pouze vytrhnout. Šla jsem k jinému lékaři a mám korunku již 2 roky. Paní doktorka je vyhlášena v celém okolí jako neodbornice, a nešikovná lékařka. Zuzana Bombelaiová

• P

Domnívám se, že jsem odolný a hned tak nějaké bolesti se nezaleknu. K p.Doktorce jsem chodil min 3 roky, ale mírka přetekla, jak už někdo uváděl s dětmi(manželka a známí už k ní dávno nechodili). Odešel jsem jinam a zjistil, že návštěva zubaře nemusí být nutně spojená s šílenými bolestmi a vrtáním s minimální chvilkou oddechu. Jsem nyní spokojený a na paní doktorku už začínám vzpomínat jen v dobrém.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Petr Pohunek

Pediatr, Plicní Lékař, Prof. MUDr.

• Po letech neustálých viroz a různých nemocí našeho synka jsme se dostali konečně k panu doktorovi Pohůnkovi, který okamžitě rozklíčoval důvod onemocnění a velmi nám pomohl, ačkliv vůbec nejsme z Prahy. Je velmi velmi milý a pozorný, určitě doporučujeme!

• T

Pana doktora můžeme jen a jen doporučit.....Jsme rádi, že si vzal naší dceru na starost... Je to lékař k nezaplacení a vděčíme mu za to, že dceru dá se říct zachránil....Jsme rádi, že k němu jezdíme a budeme k němu jezdit do doby, dokud bude třeba....Jediný on poznal co naší dceři je !!!
      Děkujeme jsme rádi, že Vás máme ;-)

• Petr Janoušek

Otorinolaryngolog, MUDr.

• Ing. Ivana Nepovímová: MUDr. Petra Janouška, otorinolaryngologa z Nemocnice Na Homolce jsem poznala nejen jako operatéra – specialistu zajišťujícího parciální část složitého neurochirurgického výkonu, ale i jako příjemného a zodpovědného lékaře. Děkuji.

• L

Parkrat me vysetroval na Homolce. Pusobi velice lidsky a zaroven profesionalne. Vse vysvetli, doporuci spravnou lecbu a pritom je velice mily a chova se k vam jak ke klientovi.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Eduard Šťastný

Ortoped, Chirurg, MUDr.

• I
      Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, Klinika dětské a dospělé ortopedie a traumatologie

Pan doktor mě zase vrátil do života bez bolestí. Je to odbornik na svém místě. Navíc velmi milý a příjemný svým vystupováním a jednáním s pacientem. Vše ochotně vysvětlí a najde to nejlepší řešení problémů. Mohu vřele doporučit.

• Pan doktor mi velmi pomohl, mohu hodnotit jen známkou 5 hvězdiček. Sestřička pro mě OK, prostě organizuje, a to je správné.

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Helena Nováková

Pediatr, MUDr.

• K
      Umístění: Poliklinika Dolní Břežany

Navsteva u pani doktorky je vzdy prijemnou zalezitosti. O pediatrech plati, ze jsou - vzhledem k praci s detmi - vetsinou mili a ochotni, ale co se tyce pani doktorky Novakove je to ucineny andel. Ve spolupraci skvele sestricky odvadi perfektni praci, jsou prijemne, ochotne a napomocne. V kazde situaci vystrasenou maminku uklidni. Duveruji ji a jsem rada, ze chodime prave k ni.

• M

Paní doktorka je fantastická a sestřička to samé (poradí, vysvětlí i několikrát za sebou :-), pomohou, pošlou ke specialistovi)!!! Krásná ordinace, příjemné prostředí čekárny. Mohu maminkám jen doporučit.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře