Družicová 12/982, Praha
Modrá laguna Centrum duševní pohody

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

2.5

Umístění: Modrá laguna Centrum duševní pohody Psychické problémy

Přijde mi osobě, že léči paliativně.Sám jsem spáchal sebevraždu, a lékař se nezeptal proč. Psal mi hromadu léčiv, které mu preskripce dovolila, stejně byl neúčinná. Jako lékařský pracovník je mi zle vidět někoho zneužívat tolik svojí "moc". Jednou jsem jej viděl tak strhaného a psychicky na dně, že se ani nedivím i divím člověčinu jsem v něm nikdy neviděl.

Dříve jsem jej bral jako dobrého super doktora. Ale když někdo utratí 20 tisíc korun českých za akupunkturu tak je to dost blbý a na blinkaní.

Pan doktor při odhlašování klienta nikdy neodhlásil svými slovy. Pouze ta krpatá co má problémy i sedět, ale seznam si prohlíží bravurně, která furt jen kouří a nebo sestra to je kapitola sama o sobě.

Primář byl svému času dobrý a nyní o primát přišel čili pan doktor silně vyhořívá. Nezavadím mu to, znám stovky kvalitních lékařů. S tou arogancí doplatíte. to vám slibuji.

Jeho Arogantnější jednání kdy jsem jej musel poučit o lécích tak dále by jsme tu byli do nekonečna

Umístění: Modrá laguna Centrum duševní pohody

Lepšího psychiatra jsem nepoznala. Vsude me jen predavkovali lekama podle knížek a nazdar přijďte za tri mesice. Pan doktor Cimicky má osobní přístup, je z nej cítit zájem o pacienta. Ja jsem po letech šťastná ze jsem se konečně dostala do dobrých rukou .

Já mám s panem doktorem jen tu nejlepší zkušenost. Velice mi pomohl od všech potíží,hovořil,respektive trpělivě vyslechl všechny moje trable, které mne postihly, stanovil nejvhodnější léky, pár jehliček do mne taky zapíchl, ale výsledný efekt je ten nejlepší. Od roku 2002 jsem v naprosté pohodě a jeho léčebné metody mohu všem vřele doporučit.

Měl jsem tu možnost a chodil jsme k panu doktorovi na několik sezení. Každé sezení bylo zakončené akupunkturou, což jsme si dobrovolně vybral a zaplatil. Samotné sezení trvalo cca 5 minut, v podstatě vyslechl si ode mne pár vět a pak s nezúčastněným pohledem mi řekl svých pár frází, které si přečtete kdekoliv na internetu a hned mne odvedl do místnosti, kde mi napíchal jehličky a pustil hudbu do sluchátek, vedel ležel druhý klient. Pan doktor Cimický je vychytralý člověk, který to má dobře zkalkulované. Jedno sezení s klientem to mu uhradí pojišťovna a hned jdete pak jehličky, které si hradí klient sám. Musím ale uznat, že akupunktura mi pomohla, rozhovory s doktorem byly o ničem. Pan Cimický se ke klientovi chová nadřazeně, jako by byl sám unaven z života, jako by ho práce nebavila a to dává klientovi plně najevo. Chlubí se knihami, kontakty s tzv. VIP lidmi a že je sám VIP. Nemá lidský přístup a to je hned cítit nejen z jeho pohledu. Možná se chová k těm VIP lidem jinak, ale já jeho služeb bych nikdy nevyužil a nedoporučuji ho. A tu akupunkturu umí mnoho lékařů a odborníků.

Nikdy a nikomu nedoporucuji....Velký šok z jeho tzv. terapie a deprese mě dodnes doprovází životem...v době , kdy jsem se u tohoto lékaře tzv. léčila jsem byla adolescent a jakým způsobem mě léčil sem napsat nemohu, neb málokdo by věřim a také by to zde neprošlo ...Doktor CINICKY ..pardon Cimický měl být spíše hercem, vypravěčem..gynekologem, sexuologem? Zneužívaných pacientek má na svědomí asi více... Děkuji za možnost mého názoru a doufám, že ho moderátor tentokrát zveřejní....

C

Mudr. Cimicky me chybne diagnostikoval, absolutne me neinformoval o moznostech lecby me poruchy - uzkostne a diky nemu jsem si vybudoval zavislost na Neurolu, ktere jsem se pak dost pracne zbavoval nastesti uz v lepsich rukach jineho psychiatra. Potvrzuji chladnost, nezajem, podle me by byl nejradsi kdyby vlastne on ani pacient nic nerikali a jen napsal recept, pak pacienta naboda jehlama a ten vyplazne 600kc. Takto se v mem pripade uzkostna porucha opravdu lecit neda. Silne nedoporucuji.

Bohužel se musím také připojit k velmi špatnému hodnocení, po první návštěvě u pana doktora mě to velmi zklamalo, odmítám už k němu dále chodit. Myslel jsem si, že je to kapacita č.1, když jsem ho viděl v TV, četl různé články v novinách, byl mi sympatický, ale realita je ve skutečnosti úplně jiná. Dle mého uvážení založil svojí kariéru na mediální známosti pro celebrity a zpěváky. Hned celou situaci vysvětlím, co a proč mě vlastně přimělo psát toto hodnocení. V ordinaci jsem byl celkem 20 min i s výšlapem do druhého patra, kde sídlil. Už při prvním vstupu do dveří se na mě podíval asi i zhodnotil mě jako samotného /sotva pozdravil na můj pozdrav/, posadil jsem se dle jeho výzvy na kožené křeslo a po rozhovoru cca 5-10 min. měl jasno kdo jsem, jakou mám anamnézu a co se mi vlastně stalo. Sám jsem byl z toho zaskočený ještě pak o to víc, když mi začal psát moře receptů a i jednu krabičku léku vyráběného v Polsku mi následně dal přímo on sám. Jak je možné, že může lékař v ordinaci rovnou dávat léčivo?! Učili jsme se na vejšče, že je to nezákonné. Vážně v tomhle státě je bordel a nic tu nefunkuje. Když jsem se ho zeptal, proč mi píše tolik léků, že nejsem chodící lékárna a vážně nejsem velkým zastáncem farmaceutie (je fakt, že nějaké léky doopravdy člověku pomůžou, hlavně při těžkých nemocech jako je rakovina aj.) odpověděl mi, že je to samozřejmě na mém uvážení, zda to budu brát, ale pokud chci se vyléčit je to nutné i pro obnovu těla, mozku, atd... Navíc se mě choval jak kus od kusu stáda, velmi chladné, apatické jednání. Chtěl jsem znát jeho názor, aby také semnou zjistil, proč mám takové problémy z čeho plynou atd... chtěl jsem prostě lidský individuální přístup, další možné metody léčení, ale bylo mi řečeno, že to nedělá. Tak to je potom smutné. Paradoxem také je, že hned při začátku čekání (kromě toho, že je možné koupit jeho knížky, které tam má vystavěné) v čekací místnosti mi už sestra nabízela akupunkturu za 600kč, ale když jsem jí řekl, že na ní nemám peníze, odpověděla mi: "A vy jako nejste zaměstnaný?" No, jasně, že jsem, ale jsem rád, že vůbec žiju a uhrazuju stěží svoje životní náklady jako 70% obyčejných lidí v téhle Republice... Proboha, kam jsem to zase dostal ptal jsem se sám sebe. Pacientům tohoto doktora vážně nedoporučuji a přeji alespoň jiným jiný první výběr, lepší než jsem měl já. A doopravdy souhlasím s názorem, že jsem odcházel v horším stavu než když jsem tam přicházel :oD

Nepoznal jsem lepšího psychiatra.Jsem u něho několik let a vždy mi velice pomohl.Má mou plnou důvěru a proto nemám problém s ním jednat narovinu - což považuji jako základ pro úspěšnou léčbu.Jsem znechucen pomluvami na jeho osobu a pokud někdo hodnotí velmi slabě,má asi hodně veliký problém s rozlišováním reality a měl by se nejprve srovnat v nějaké z léčeben.Tam pak na pana doktora Cimického určitě změní svůj názor.Tento PAN DOKTOR je pro mne prostě kapacita č.1 ! A že jsem jich za svůj život navštívil opravdu hodně ;-)

Pan Cimický byl již v minulosti obviněn ze sexuálního zneužívání svých pacientek a bohužel v tom i nadále pokračuje. Nchápu, že mu ještě nezakázali praxi provozovat.

Ze své zkušenosti velmi nedoporučuji. Pokud pominu fakt, že zařízení a výzdoba Modré laguny musí vyvolat psychotický stav i u jinak zdravého člověka...diagnóza téměř ode dveří (po cca 3 minutách rozhovoru) bez znalosti anamnézy nedejbože prodělaných traumat, poměrně dost silné zamedikování, samozřejmě pravidelně akupunktura spolu s dalšími 3 pacienty za nepříjemného zvuku zurčícího potůčku. Pan Cimický má na jednoho pacienta zhruba 5 - 10 minut, během kterých stihne napsat recept a nabodat jehličky, rozhovor pouze na téma zvýšení/snížení medikace - připadala jsem si jako v továrně. Odešla jsem po hádce po několika schůzkách, kdy mi bylo řečeno, že pokud odmítám léky/akupunkturu, můj stav se nikdy nezlepší.
Tenkrát jsem potřebovala terapii - dobrý psychiatr by toto poznal a doporučil vhodnou alternativu. Můj soukromý názor je, že pan Cimický ujíždí na tom, že je mediálně známý, operuje s mocí nad pacienty a vydělává prachy na úkor toho, co je pro pacienta vhodné.
Přeju hodně štěstí s nalezením dobré pomoci :-)

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Prosím, pane doktore. Můj vnuk chtěl spáchat sebevraždu - podřezal si levou ruku, o kterou přišel. Celá rodina je moc smutná.Vnuk je vysokoškolák, skončil studium s červen. diplomem. Jako syn-a vnuk byl moc citlivý.Byl na brigádě v Německu,seznámil se s dívkou-američanskou, na Vánoce ho opustila.Pak se asi přimknul ke kamarádům - párkrát vykouřil marihuanu-prý jen l.sv. vánoční. Přijel domů autem 11,2 byl moc unavený. Měl s kamarádkou vystavovat své výrobky - vernisáž v pátek v Ostravě. Nedorazil tam a v sobotu ráno utekl do Bělského lesa a podřezal si žíly.Našel ho pejskař -.- zachránili ho ,ale přišel o levou ruku pod ramenem. Jsem věřící žena-babička- musím věřit, že i přes všecko se bez levé ruky dá žít. ale - nevím, jak bychom s ním měli co nejšetrněji s ním komunikovat.Obracím se na Váš názor, protože má maminka chodila do knihovny v Bohumíně ve svých 92 letech a pořád si Vaše knihy přečítala,já některé. ve svých 73 letech.Prosím,vím,že máte mnoho práce, dnes jsem Vás poslouchala na telev.PODa. Proto, zbude-li Vám trošku času, napište pár vět, jak se synem a vnukem hovořit.Prosím, přes slzy snad píšu s chybami,promiňte. V úctě Přeji pěknou sobotu a neděli

Ano, tohle je velice vážná situace, protože pokus o sebevraždu má trvalé následky. Váš vnuk určitě velmi duševně trpěl. Není pochyb, že by zcela jistě měl vyhledat psychiatra a s ním a případně i s psychologem situaci řešit. Vím, že v Ostravě je velmi dobré oddělení psychiatrie, může se obrátit tam a nebo na léčebnu v Opavě. Stejně tak je možné, pokud by měl cestu do Prahy, domluvit si návštěvu u nás v Modré laguně, abychom posoudili stav. Objednat se může od pondělí do čtvrtka mezi 7 až 12 hodinou na telefonu .
    MUDr.Jan Cimický, CSc.

MUDr. Jan Cimický