Psychiatr Hořovice

• „Pan doktor mi pomohl v doposud nejhorším období mého života. Zažil jsem totální vyhoření způsobené problémy v rodině a zaměstnání doprovázené úzkostmi. Nemohl jsem spát a nenacházel cestu ven. Moc si vážím jeho znalostí s kterými mě "vrátil opět do hry". Nic není hned a je to dlouhý proces léčby, který se nesmí uspěchat. Po dvou letech léčby můžu říct že se cítím opět plný síly. Ještě jednou mnohokrát děkuji. Více

Husovo nám 37, Beroun Mapa

Psychiatrie

• „patrím do ,,problémovej,,skupiny pacientov,tzv. závislých .Po počiatočnom pochopitelnom odstupe a nedovere mi ozaj pomohol .Znížil hladinu mojho denného stresu o viac ako 50 percent. Dakujem pán doktor aj pani sestrička. Dušan Více

Hradební 159, Příbram Mapa

Soukromá psychiatrická ambulance

• „Nejlepší psychiatrička jakou jsem kdy zažila. Nic není problém na všem se dá domluvit. Je velice hodná a sestřička je anděl. Více

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

• Psychiatr, Alergolog, Chirur… g, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Hematolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

• Psychiatr, Alergolog, Aneste… ziolog, Chirurg, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Ortoped, Praktický lékař, Proktolog, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

K Nemocnici 1106, Hořovice Mapa

Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s.

• „I think Dr Felcmanova is an excellent specialist. Is hard to understand whats the best way to treat psychiatric patients and what goes thru a person's head but during our treatment I felt in the right place. with a supportive specialist. Více

V Pražské bráně 74/2, Beroun Mapa

CLINTERAP s.r.o.

• „Nevjeděl sem co můžu od návštěv čekat obavy se špatného byly zbytečné, p. doktor pomáhá lidem v tísni. Chodim na kontroli delší dobu a řešení problémů se najde. Více

třída Osvobození 387, Příbram VII, 261 02 Příbram, Příbram Mapa

Oblastní nemocnice Příbram

• „Paní doktorka Celecká je velice empatická, odborník na svém místě. Je velice milá a profesionální.

• K Nemocnici 1106, Hořovice Mapa

Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s.

• Politických vězňů 40, Beroun Mapa

• Politických vězňů 40, Beroun Mapa