MUDr.

Viktoria Gusarova

verifiedCreated with Sketch.

Zubař přijímá nové pacienty

35 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 323 návštěv profilu během posledních 30 dní

Tel.: + . 1995 Omská státní lékařská akademie, obor stomatologie. 1997 Omská katedra ortopedické stomatologie, atestace II. Stupně. Obdržela certifikát specialisty „zubní lékař-ortopéd“… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Hotovost, Kreditní karta Více

Služby

Běžný termín
    Příjem a registrace nových pacientů
  • Zubní ordinace

Františka Křížka 22/683
    170 00 Praha 7

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Oborová zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Hotovost Více

Služby

Estetická stomatologie od 1 200 kč
    Bělení zubů od 2 000 kč
    Dentální hygiena od 1 500 kč
    Keramické korunky od 5 000 kč

Hodnocení pacientů

Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Zánět kanálků

Nedoporučuji na zánět kanálků. Čištění kanálku účtuje každý extra, co jiní zubaři ne. Navíc si zaúčtuje za výplň, extra. Moje zkušenost: Výplň se mi rozpadla po pár týdnech. Navíc po 2 letech mi zubařka zjistila, že kanálky nebyli dostatečne pročištěny a musela jich znovu pročistit, protože u kořenu vznikl nový zánět. Obrovské náklady a bolest pro nedbalost.

Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Paní zubařka mi oznámila, že mám dva kazy v raném stádiu a jeden v pokročilém, na což mi doporučila používat zubní pastu Elmex. V mém případě rozhodně poslední návštěva. S paní zubařkou bylo velmi složité se dorozumět.

• C
    Umístění: Stomatologie Ječná 1

Paní doktorka je skvělá. Milá, obětavá s lidským a profesionálním přístupem. Vše se s ní dá bez problému prokonzultovat a domluvit.
    Díky ní mám teď krásné nové zuby. Celý proces nových korunek probíhal bez zbytečných prodlev a komplikací.

Děkuji, Petra

Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Bolel mě zub

Zub už mě nebolí, paní zubařka mi ho opravila. Vesele teď chroupu buráky. Co víc si přát. Sestřička i paní zubařka jsou vždy velmi přátelské a milé. S anestezií vůbec nic nebolí, ani vrtání do hloubky. Pět hvězdiček a za půl roku na kontrolu, není co řešit.

• A
    Umístění: Stomatologie Ječná 1

Příjemná lékařka, která svému oboru rozumí. Vstřícnost a návrhy několika způsoby vyřešit stávající obtíže. Děkuji, měl jsem příjemný pocit naprosto profesionálního přístupu.

• L
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Rychla objednaci lhuta,vyslechnuti celeho problemu,velice prijemna a pratelska komunikace, lidsky pristup, navrzeno nekolik zpusobu,jak problem vyresit(I po financni strance).
    Mockrat dekuji.

• H
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Za mne nejlepsi zubni lekar, u ktereho jsem kdy byla v peci. Lidsky, prijemny pristup, navrh ruznych reseni v zavislosti na financnich moznostech pacienta, duraz kladen nejen na zdravotni peci ale i na estetickou stranku.
    Problem se spatnou zubni sklovinou na vrchnich jednickach, ktery v predchozich letech zadny jiny lekar nebyl schopen resit, pripadne navrhoval reseni pouze v ramci zubnich implantatu (ktere dle meho nazoru nebyli nutne), mel diky navsteve u pani doktorky Gusarove behem jedne navstevy reseni a to v podobe keramickych korunek - kozultace, priprava a finalni aplikace behem pouhych10 dnu!!

S peci jsem naprosto spokojena a mohu jen a jen doporucit!
    Jen skoda, ze jsem se do pece pani doktorky nedostala drive :)

• Umístění: Stomatologie Ječná 1

Paní doktorka o mě pečuje mnoho let. Je to mimořádný člověk i lékař. Odstranila zcela můj strach, obavy i občasné potíže. Má skutečný zájem o člověka a jeho situaci, je tam v tu chvíli jen a jen pro vás. Výborně vše vysvětluje. Na všechno má řešení. Konzultuje s vámi možnosti, varianty. Necítíte bolest. Je velmi lidská a milá stejně jako sestřička. Natalie Danilina

• I
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nikdy jsem nebyla tak spokojená s lékařskou službou jako u paní doktorky Gusarové. Zubař by pro mě měl být i tak trošku psycholog, člověk, který se dokáže vžít do bolesti pacienta a hned ho neokřikne, jak se mi to stávalo dříve, proto jsem zubaře ze strachu navštěvovala velmi sporadicky. Vše se ale změnilo hned při první návštěvě doktorky Gusarové. Její absolutně skvělý přístup k pacientům je k nezaplacení. Vyšetření je bezbolestné, rovnou nabídne u vrtání anestezii, kterou člověk ani necítí, zákrok je hotový během 10 minut. S nadsazeností konstatuji, že se na návštěvu vždy těším, protože vím, že bude bezbolestná, rychlá a v rámci možností i příjemná.
    Vřele doporučuji a touto cestou velmi děkuji za to, že ještě existují lékaři jako je paní doktorka!!!!
    S úctou a velkým poděkováním,

Iveta Doskočilová

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani zubarku Gusarovou musim pochvalit. Dokonce i jeji sestricku, ktera za mnou prisla a omlouvala se, ze budu muset chvilku pockat a jestli to neni problem.

Ze zacatku jsem se trochu obaval, protoze hned pri prvni navsteve mi pani zubarka spravila kaz, ktery jsem mel pod amalgamovou plombou, ale bylo na to potreba pouzit hned dve bile plomby, protoze kaz se dostal i na druhy zub. Takze prvni navsteva byla za 2400.
    Ale zase musim pochvalit za bezbolestny prubeh (jsem zvykli na daleko horsi pekla od zubaru) a rychlost.

Protoze jsem mel lokalni umrtveni, tak jsem tolik nemel cit v puse a kdyz cca hodinu po zakroku mi pripadalo, ze kaz je OK, ale mam vetsi diru v zubu, tak jsem kontaktoval pani zubarku a obratem mi zaridila nejblizsi termin pro kontrolu.

Misto v zubu mi dodatecne na muj pozadavek vyplnila a byla moc mila. Ja se bal, ze za dodatecny zakrok si bude uctovat dalsi "raketu", ale nic. Zadna dodatecna platba.

Pani doktorce moc dekuji za lidsky pristup k pacientovi a ze jsem nebyl na obtiz. Nepisu tyto reference casto, ale moje doporuceni si pani zubarka zaslouzi!
    Michal

Dotazy od pacientů (1)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Tel.: + .
    1995 Omská státní lékařská akademie, obor stomatologie.
    1997 Omská katedra ortopedické stomatologie, atestace II. Stupně. Obdržela certifikát specialisty „zubní lékař-ortopéd“ Ministerstva zdravotnictví RF.
    2009 Úspěšně složila licenční zkoušku a získala osvědčení praktického zubního lékaře Ministerstva zdravotnictví ČR .
    Členství: Česká stomatologická komora.
    Poskytuji tuto péči:
    Komplexní vstupní vyšetření včetně návrhu terapie a rentgenových snímků
    Prevence a hygiena, bělení zubů
    Zubní výplně, estetické korekce
    Endodoncie (ošetření kořenových kanálků)
    Léčba paradentózy (parodontologie)
    Protetika: metalokeramické a celokeramické korunky a můstky, snímatelné náhrady
    Stomatochirurgie (Extrakce zubu)
    Mojí prioritou je individuální přístup, komplexní léčba, využití špičkových materiálů a bezbolestné ošetření.
    Kromě stomatologie se věnuje i ostatním oborům estetické dermatologie ( Dermální výplně, Injekční odstraňování vrásek botulotoxinem, mezoterapie, Injekční lipolýza ).

• zubní lékař - stomatolog

Nemoci

• Celokeramické Keramické korunky, Snímací náhrady
  • Panoramatická Intraorální rentgenová diagnostika
  • Preventivní prohlídky
  • Bělení zubů
  • Zubní výplně
  • Léčení a prevence onemocnění parodontu
  • Léčba a prevence zubního kazu
  • Endodoncie - léčení kořenových kanálků
  • Dentální hygiena - profesionální péče o zuby a ústní dutinu