Františka Křížka 683/22 (vchod z ulice Milady Horákové vedle BENU lékárny), Praha 7, Praha
Stomatologická ordinace

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Hotovost

Stomatologická konzultace • 1 200 Kč

Dentální hygiena • od 1 500 kč

Ošetření kořenových kanálků • od 2 000 kč +5 Více

Ošetření zubního kazu • od 1 500 kč

Zubní vyšetření • od 1 200 kč

Akutní ošetření nereg. pacienta. • od 1 500 kč

1995 Omská státní lékařská akademie, obor stomatologie. 1997 Omská katedra ortopedické stomatologie, atestace II. Stupně. Obdržela certifikát special...

• Zubní kaz
  • Onemocnění zubní dřeně
  • Onemocnění dutiny ústní

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

Ruština, Čeština, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ošetření zubního kazu

Zubní vyšetření

od 1 200 kč

Ostatní služby

Akutní ošetření nereg. pacienta.

Preventivní prohlídka

Dozvědět se více

Vstupní vyšetření, registrace.

Dozvědět se více

Stomatologická ordinace

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace Vstupní vyšetření, registrace.

Ze zubařů jsem měl hrůzu, mé zkušenosti s nimi nebyly nikdy příliš dobré. Dlouhá léta (8-9 let) jsem se tak snažil vyhnout návštěvě ordinace a toto mé rozhodnutí vedlo ke vzniku díry v pravé horní šestce. Byť mě to nebolelo, návštěva zubaře byla nevyhnutelná, rozhodl jsem se na základě mnoha kladných recenzí k návštěvě paní doktorky Gusarove na vstupní prohlídku. Paní doktorka mi prohlédla dutinu ústní, rovnou mi udělala velice profesionálně a bezbolestně (!!!) dentální hygienu a instruovala mě o "bílé dietě" - eliminovat na 3 dny po hygieně kafe, červené víno a pokrmy s obsahem koření které barví. Doporučila mi pastu a gel na zuby posilující sklovinu a vysvětlila mi proč mi to doporučila a objednala mě na zákrok k nápravě šestky za dva týdny, což hodnotím velice kladně, neboť jsem očekával při současném vytížení stomatologů dobu minimálně měsíc. Sestřička mě instruovala o ceně chystaného zákroku. Po návštěvě této paní doktorky lituji jediné věci - že jsem k ní nezačal chodit mnohem dříve. Paní doktorka byla velice milá a empatická a byť jsem u ní "na pojišťovnu", připadal jsem si jako ten nejdůležitější pacient.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace preventivní prohlídka

Byl jsem na první návštěvě. Paní doktorka, sestřička i prostředí jsou příjemné. Vrtání bylo citlivé, nebolelo...

W
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace zubní vyšetření

Poprvý se u zubaře nebojím. Paní doktorka je fajn, vysvětlí, poradí a je i empatická. Komunikace je v pohodě

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace zubní vyšetření

K paní doktorce chodím už léta a jsem moc spokojená. Děkuji.

Skvělá doktorka, rozhodně doporučuji. Moje zuby opravdu nejsou v dobrém stavu, ale paní doktorka poradí a pomůže, vše vysvětlí a dodá vám pozitivní pohled na věc.

Paní doktorka velice milá po prohlídce vysvětlila další zákroky co budou následovat a přibližnou sumu, kterou zaplatím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace ošetření zubního kazu

Pani doktorka je skvela, nemela jsem lepsi zubařku.Profesionalni, vse vysvetli a hlavne pomuze. Chodime k ni cela rodina.

O

Paní doktorka je moc příjemná a ochotná, ošetření jsem se bála zbytečně, vrtala velmi jemně a byla milá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace zubní vyšetření

Paní doktorka je úžasná,empaticka a vždy vše vysvětlí. Dnes osetrovala mou 11ti letou dceru ,ktera se bála, protože měla zlomenou stolicku,na které se udělal kaz .vse proběhlo naprosto v pohodě a hlavně rychle . dcera odcházela z ordinace s úsměvem. Nevěděla a o injekci na umrtveni :-) pani doktorku vřele doporučuji

Vstupní prohlídka úplně skvělá, pí. stomatoložka ochotně poradila a doporučila. Nesoudila za špatný stav zubů a netlačila hned do drahých zákroků.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    vlivem Crohnovy choroby mám hodně zničené zuby a několik by jich asi potřebovalo ven + vymyslet za ně nějakou náhradu. Dlouhodobě jsem ve stavu remise, netrpím zvýšenou krvácivostí a kromě přidruženého ekzematického onemocnění nemám žádný jiný zdravotní problém. Jaká je šance, že by šly u mě úspěšně zavést zubní implantáty, popř. jaké jiné možnosti v mém případě existují a jaká je u nich spoluúčast pojišťovny (VZP)?]
    Za odpověď děkuji, Petr

Dobrý den, hodným kandidátem pro zavedení zubních implantátů opravdu není každý, ošetření pomocí zubních implantátů ve Vašem případě není bohužel možné. Jaký konkrétně druh ošetření potřebujete právě Vy , může určit pouze Váš ošetřující lékař-stomatolog na základě vyhodnocení stavu zubů, dásní a celkového zdravotního stavu.

MUDr. Viktoria Gusarova

• Zubní kaz
  • Onemocnění zubní dřeně
  • Onemocnění dutiny ústní

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Praktická implantologie. Stomatologická klinika LF UK, FN Hradec Králové.

Znalost jazyků

Ruština, Čeština, Angličtina