Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 5 Více
602 24.....

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Hotovost, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 3 Více
602 24.....
608 16.....

Skloionomerní výplň (bílá) (od 800 kč)

Fotokompozitní estetická výplň (bílá) (od 1 200 kč)

Definitivní endodoncie (1 kořenový kanálek) (od 1 200 kč) + 18 Více

Reendodoncie (1 kořenový kanálek) (od 1 500 kč)

Sklokeramický čep plus dostavba z kompozitního materiálu (od 2 400 kč)

Korunka metalokeramická (od 5 000 kč)

1995 Omská státní lékařská akademie, obor stomatologie. 1997 Omská katedra ortopedické stomatologie, atestace II. Stupně. Obdržela certifikát special...

• zubní kaz
  • paradontóza
  • krvácení z dásní

Znalost jazyků

Ruština

Umístění: Stomatologie Ječná 1

Po první návštěvě, úplná spokojenost. Paní doktorka i paní sestřička jsou velice příjemné, milé a vše krásně vysvětlí. Jejich přístup k pacientovi je mimořádný. Za mě veliká spokojenost a poděkování.
Lenka

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace ošetření kořenových kanálků

Měl jsem menší nehodu a uhodil jsem se do předních horních zubů. Paní doktorka i paní sestřička jsou patří mezi absolutní špičku ve svém oboru, věnovali se mi maximálně. S ošetřením jsem velmi spokojen, jsem si nechal udělat dvě korunky na předních zubech a výsledek je fantasticky, jsou k nerozeznání od vlastních. Díky moc!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Všem, kteřé se bojí zubaře, doporučuji vřele paní doktorku Gusarovu u které jsem absolvoval ošetření zubních kanálků a výměnu několika starých výplní. Zákroky byli provedeny bezbolestně, šetrně a hlavně s perfektním výsledkem. Vždy velmi příjemné jednání včetně odborného zodpovězení všech otázek. Tímto ještě jednou moc děkuji paní doktorce !!! Díky vašemu profesionálnímu přístupu a dostatečnému přísunu informaci jsem překonal svůj strach ze zubaře.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 Běžný termín

Zatím jsem byla jen na první návštěvě. Usměvavějšího člověka jsem dlouho neviděla. Mám ze zubařů strach, ale tady u paní doktorky mě přešel. Uvidíme jak to půjde dál.

Děkuji!
Příjemná paní doktorka Gusarova, luxusní přístup, zachránila mi už několik zubů.Vždy vše vysvětlí a práci vykonává svědomitě a precizně. Maximální spokojenost, běžné výkony zcela bezbolestné!
Doporučuji!

Umístění: Stomatologie Ječná 1 Zánět kanálků

Nedoporučuji na zánět kanálků. Čištění kanálku účtuje každý extra, co jiní zubaři ne. Navíc si zaúčtuje za výplň, extra. Moje zkušenost: Výplň se mi rozpadla po pár týdnech. Navíc po 2 letech mi zubařka zjistila, že kanálky nebyli dostatečne pročištěny a musela jich znovu pročistit, protože u kořenu vznikl nový zánět. Obrovské náklady a bolest pro nedbalost.

MUDr. Viktoria Gusarova

Dobrý den, absolutně nechápu, proč píšete tak nehorázdné nepravdy. Odešel jste z mé ordinace s dočasnou plombou a místo toho, abyste ke mně vrátil po dvou týdnech, jak jsem Vám řekla, tak jste přišel po dvou letech, a divil jste se, že Vám mezitím plomba dávno vypadla a do do kanálku se dostala infekce. Lituji, že jste mě neposlouchal dost pozorně, ale říkala jsem Vám, že každý jednotlivý zákrok se hradí, a v daném případě platíte především za svou nedbalost. Hodně štěstí a sbohem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 Běžný termín

Paní zubařka mi oznámila, že mám dva kazy v raném stádiu a jeden v pokročilém, na což mi doporučila používat zubní pastu Elmex. V mém případě rozhodně poslední návštěva. S paní zubařkou bylo velmi složité se dorozumět.

MUDr. Viktoria Gusarova

Dobrý den, přišel jste ke mně na konzultaci s tím, že se chce informovat, a veškeré informace jsem Vám poskytla. Máte snad něco proti pastě Elmex? S pozdravem, MUDr. Gusarova

C
Umístění: Stomatologie Ječná 1

Paní doktorka je skvělá. Milá, obětavá s lidským a profesionálním přístupem. Vše se s ní dá bez problému prokonzultovat a domluvit.
Díky ní mám teď krásné nové zuby. Celý proces nových korunek probíhal bez zbytečných prodlev a komplikací.

Děkuji, Petra

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 Bolel mě zub

Zub už mě nebolí, paní zubařka mi ho opravila. Vesele teď chroupu buráky. Co víc si přát. Sestřička i paní zubařka jsou vždy velmi přátelské a milé. S anestezií vůbec nic nebolí, ani vrtání do hloubky. Pět hvězdiček a za půl roku na kontrolu, není co řešit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1

Příjemná lékařka, která svému oboru rozumí. Vstřícnost a návrhy několika způsoby vyřešit stávající obtíže. Děkuji, měl jsem příjemný pocit naprosto profesionálního přístupu.

Příjem a registrace nových pacientů

Běžný termín

Ošetření kořenových kanálků

Ošetření zubního kazu

Prevence zubního kazu

Skloionomerní výplň (bílá)

Zubní vyšetření

Cena není uvedená

Fotokompozitní estetická výplň (bílá)

od 1 200 kč

Definitivní endodoncie (1 kořenový kanálek)

od 1 200 kč

Reendodoncie (1 kořenový kanálek)

od 1 500 kč

Sklokeramický čep plus dostavba z kompozitního materiálu

od 2 400 kč

od 2 400 kč

Korunka metalokeramická

od 5 000 kč

od 5 000 kč

Korunka celokeramická

od 7 500 kč

od 7 500 kč

Celokeramická rekonstrukce zubu - inlay, onlay, overlay

Celková snímatelná náhrada

Bělení domácí - 2x nosič, 4 stříkačky bělícího gelu

Bělení ordinační 1 čelist

Částečná snímatelná náhrada

od 2 500 kč

Fluoridace zubů fluoridačním lakem (1 zub)

300 Kč

300 Kč

Augmentace kostní tkáně bez ceny materiálu

2 000 Kč

Děkuji, Petra

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 Bolel mě zub

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    vlivem Crohnovy choroby mám hodně zničené zuby a několik by jich asi potřebovalo ven + vymyslet za ně nějakou náhradu. Dlouhodobě jsem ve stavu remise, netrpím zvýšenou krvácivostí a kromě přidruženého ekzematického onemocnění nemám žádný jiný zdravotní problém. Jaká je šance, že by šly u mě úspěšně zavést zubní implantáty, popř. jaké jiné možnosti v mém případě existují a jaká je u nich spoluúčast pojišťovny (VZP)?]
    Za odpověď děkuji, Petr

Dobrý den, hodným kandidátem pro zavedení zubních implantátů opravdu není každý, ošetření pomocí zubních implantátů ve Vašem případě není bohužel možné. Jaký konkrétně druh ošetření potřebujete právě Vy , může určit pouze Váš ošetřující lékař-stomatolog na základě vyhodnocení stavu zubů, dásní a celkového zdravotního stavu.

• zubní kaz
  • paradontóza
  • krvácení z dásní

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Praktická implantologie. Stomatologická klinika LF UK, FN Hradec Králové.

Znalost jazyků

Ruština