Františka Křížka 683/22, Praha, hl. město Praha, Praha 7, Praha

Definitivní endodoncie (1 kořenový kanálek) • od 1 200 kč

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 5 Více
602 24.....

Ošetření kořenových kanálků

Ošetření zubního kazu

Prevence zubního kazu +2 Více

Běžný termín

Příjem a registrace nových pacientů

1995 Omská státní lékařská akademie, obor stomatologie. 1997 Omská katedra ortopedické stomatologie, atestace II. Stupně. Obdržela certifikát special...

• zubní kaz
  • paradontóza
  • krvácení z dásní

Znalost jazyků

Ruština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 Akutní ošetření nereg. pacienta.

Velmi dobrý. Paní Gusarová je milá a vtipná. Přístup supr, provedení profesionální. Zubař ke kterému se nebudu bát jít ???? doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace zubní vyšetření

Paní doktorka je příjemná. Před zákrokem mi vysvětlila co bude dělat a jak bude pokračovat další lecba se zubem.doporucuji.

Umístění: Stomatologie Ječná 1

Ve zkratce: Paní zubařka se na mě rozlítila do telefonu kvůli konzultaci s dalším doktorem ohledně jeho názoru na rentgen v těhotenství. Potom mi (bez toho rentgenu) chtěla vrtat 4 zcela zdravé zuby.

Detaily:

Nikdy v životě jsem neměla žádný kaz nebo jiný problém se zuby. U paní zubařky jsem byla několikrát předtím, než jsem otěhotněla, a návštěva byla vždy rychlá a v pořádku.

V těhotenství jsem paní zubařku navštívila v sedmém měsíci, kdy byly zuby stále výborné, a potom si mě pozvala ještě na měsíc devátý. Ovšem v devátém měsíci těhotenství mi paní zubařka najednou identifikovala 4 kazy, v každém koutě úst jeden, a hned mi doporučila zuby bez kontroly rentgenu a ještě před porodem vyvrtat.

Čtyři kazy za dva měsíce mi připadlo jako velké a náhlé zhoršení a vzhledem k mé nezkušenosti s kazy jsem svou situaci konzultovala i s jiným zubařem. Chtěla jsem vědět, zda by se třeba před vrtáním i přes těhotenství přece jen nehodil rentgen nebo zda počkat až na dobu po porodu, i když se zuby tak zdánlivě rychle zkazily. Před vrtáním u paní zubařky jsem jí tedy ještě telefonovala s přáním zeptat se ohledně rentgenu v těhotenství na její názor. Paní zubařka se však do telefonu rozčílila, proč hledám informace u jiného lékaře a že rentgen by si nechal v mé situaci udělat jen idi*t. Tento její přístup mě zklamal a jeji jednání odradilo. Křik na svého pacienta není dle mě na místě a konzultace s jiným lékařem by neměla být problém. Rozhodla jsem se přestoupit k jinému zubaři a ten mi, už v klidu po porodu a s pomocí rentgenu, nenašel ani jeden kaz. Mimo jiné mi tak kromě zbytečných zákroků, bolestí a času ušetřil i několik tisíc...

Paní zubařka mi tedy chtěla vyvrtat 4 zcela zdravé zuby. Bohužel mě napadá, zda si tehdy nepomyslela něco ve stylu "0 kazů = nezkušená pacientka, těhotná = žádná objektivní kontrola rentgenu" a tak šup a našla rovnou 4 kazy, které tedy chtěla vyvrtat ještě před porodem.

Samozřejmě je také možné, že paní zubařka byla jen velmi důsledná a nechtěla pár týdnů čekat a že konzultace u jiného lékaře ani ona sama nikdy neprovádí a že v den mého telefonátu měla jen špatnou náladu.

Umístění: Stomatologie Ječná 1

Po první návštěvě, úplná spokojenost. Paní doktorka i paní sestřička jsou velice příjemné, milé a vše krásně vysvětlí. Jejich přístup k pacientovi je mimořádný. Za mě veliká spokojenost a poděkování.
Lenka

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace ošetření kořenových kanálků

Měl jsem menší nehodu a uhodil jsem se do předních horních zubů. Paní doktorka i paní sestřička jsou patří mezi absolutní špičku ve svém oboru, věnovali se mi maximálně. S ošetřením jsem velmi spokojen, jsem si nechal udělat dvě korunky na předních zubech a výsledek je fantasticky, jsou k nerozeznání od vlastních. Díky moc!

Všem, kteřé se bojí zubaře, doporučuji vřele paní doktorku Gusarovu u které jsem absolvoval ošetření zubních kanálků a výměnu několika starých výplní. Zákroky byli provedeny bezbolestně, šetrně a hlavně s perfektním výsledkem. Vždy velmi příjemné jednání včetně odborného zodpovězení všech otázek. Tímto ještě jednou moc děkuji paní doktorce !!! Díky vašemu profesionálnímu přístupu a dostatečnému přísunu informaci jsem překonal svůj strach ze zubaře.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 Běžný termín

Zatím jsem byla jen na první návštěvě. Usměvavějšího člověka jsem dlouho neviděla. Mám ze zubařů strach, ale tady u paní doktorky mě přešel. Uvidíme jak to půjde dál.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1

Děkuji!
Příjemná paní doktorka Gusarova, luxusní přístup, zachránila mi už několik zubů.Vždy vše vysvětlí a práci vykonává svědomitě a precizně. Maximální spokojenost, běžné výkony zcela bezbolestné!
Doporučuji!

Umístění: Stomatologie Ječná 1 Zánět kanálků

Nedoporučuji na zánět kanálků. Čištění kanálku účtuje každý extra, co jiní zubaři ne. Navíc si zaúčtuje za výplň, extra. Moje zkušenost: Výplň se mi rozpadla po pár týdnech. Navíc po 2 letech mi zubařka zjistila, že kanálky nebyli dostatečne pročištěny a musela jich znovu pročistit, protože u kořenu vznikl nový zánět. Obrovské náklady a bolest pro nedbalost.

MUDr. Viktoria Gusarova

Dobrý den, absolutně nechápu, proč píšete tak nehorázdné nepravdy. Odešel jste z mé ordinace s dočasnou plombou a místo toho, abyste ke mně vrátil po dvou týdnech, jak jsem Vám řekla, tak jste přišel po dvou letech, a divil jste se, že Vám mezitím plomba dávno vypadla a do do kanálku se dostala infekce. Lituji, že jste mě neposlouchal dost pozorně, ale říkala jsem Vám, že každý jednotlivý zákrok se hradí, a v daném případě platíte především za svou nedbalost. Hodně štěstí a sbohem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 Běžný termín

Paní zubařka mi oznámila, že mám dva kazy v raném stádiu a jeden v pokročilém, na což mi doporučila používat zubní pastu Elmex. V mém případě rozhodně poslední návštěva. S paní zubařkou bylo velmi složité se dorozumět.

MUDr. Viktoria Gusarova

Dobrý den, přišel jste ke mně na konzultaci s tím, že se chce informovat, a veškeré informace jsem Vám poskytla. Máte snad něco proti pastě Elmex? S pozdravem, MUDr. Gusarova

Preventivní prohlídka

Vstupní vyšetření, registrace.

Stomatologická ordinace

Akutní ošetření nereg. pacienta.

Parodontologické konzultace

Ošetření zubního kazu

od 1 000 kč

1 000 Kč

Stomatologie Ječná 1

Fotokompozitní estetická výplň (bílá)

Stomatologická ordinace

Definitivní endodoncie (1 kořenový kanálek)

Běžný termín

Doporučuji!

Umístění: Stomatologie Ječná 1 Zánět kanálků

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    vlivem Crohnovy choroby mám hodně zničené zuby a několik by jich asi potřebovalo ven + vymyslet za ně nějakou náhradu. Dlouhodobě jsem ve stavu remise, netrpím zvýšenou krvácivostí a kromě přidruženého ekzematického onemocnění nemám žádný jiný zdravotní problém. Jaká je šance, že by šly u mě úspěšně zavést zubní implantáty, popř. jaké jiné možnosti v mém případě existují a jaká je u nich spoluúčast pojišťovny (VZP)?]
    Za odpověď děkuji, Petr

Dobrý den, hodným kandidátem pro zavedení zubních implantátů opravdu není každý, ošetření pomocí zubních implantátů ve Vašem případě není bohužel možné. Jaký konkrétně druh ošetření potřebujete právě Vy , může určit pouze Váš ošetřující lékař-stomatolog na základě vyhodnocení stavu zubů, dásní a celkového zdravotního stavu.

• zubní kaz
  • paradontóza
  • krvácení z dásní

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Praktická implantologie. Stomatologická klinika LF UK, FN Hradec Králové.

Znalost jazyků

Ruština