Františka Křížka 683/22 (vchod z ulice Milady Horákové vedle BENU lékárny), Praha 7, Praha
Stomatologická ordinace

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Hotovost
602 24.....

Dentální hygiena • od 1 500 kč

Ošetření kořenových kanálků • od 2 000 kč

Ošetření zubního kazu • od 1 500 kč +5 Více

Zubní vyšetření • od 1 200 kč

Akutní ošetření nereg. pacienta. • od 1 500 kč

Preventivní prohlídka

1995 Omská státní lékařská akademie, obor stomatologie. 1997 Omská katedra ortopedické stomatologie, atestace II. Stupně. Obdržela certifikát special...

• zubní kaz

Ošetření zubního kazu

Zubní vyšetření

od 1 200 kč

Ostatní služby

Akutní ošetření nereg. pacienta.

Preventivní prohlídka

Dozvědět se více

Stomatologická konzultace

1 200 Kč

Vstupní vyšetření, registrace.

Dozvědět se více

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace zubní vyšetření

Byla jsem u paní doktorky teprve na vstupní prohlídce, ale působila na mě jako velmi příjemná a ochotná lékařka.

Y
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace Akutní ošetření nereg. pacienta.

Milá, příjemná a hlavně pracuje kvalitně. ... Vše Vám důkladně vysvětlí, navrhnou řešení, samotné zákroky jsou na velmi vysoké úrovni, se špičkovým vybavením, !!!bezbolestné!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace Vstupní vyšetření, registrace.

Dik. Spokojenost. Byl jsem se synem a pani zubarka se naladila na maleho odbojneho chlapce a diky tomu vyborne syn spolupracoval.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace zubní vyšetření

Great professional help! Victoria is a very knowledgeable, experienced doctor and she provided the thorough treatment.

Pani doktora je milá a je vidět, ze opravdu chce pomoci. Doporučuji návštěvu u paní doktory.........

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Paní doktorka mě rychle objedná vždy, když mám nějaký problém a okamžitě ho řeší.

Před pár dny jsem byl na trhání osmičky kvůli bolestem, opět mě v tom nenechala a pozdě večer mi excelentě, bezbolestně zub vytrhla během maximálně jedné minuty. Už jsem něco zažil u stomatochirurga a musím říct že jsem se na extrakci psychicky připravoval, ale zbytečně, opravdu proběhla v mžiku pár sekund a bez problémů. Druhý den jsem šel normálně do práce, bez bolestí, žádný horor a ledování několik dní. ;-)

O
Umístění: Stomatologická ordinace ošetření kořenových kanálků

Paní doktorku znám trocu víc než rok a ne můžu si je nachvalit. Vážím si profesionálizmu,kvality práce ,krátká doba objednání,umění vysvětlit a poradit. A ještě je moc milá,vtipná,sympatická...Můžu jedině doporučit. Oksana Zhuk

Н
Umístění: Stomatologická ordinace ošetření kořenových kanálků

Очень внимательный осмотр и было много предложений решение проблемных зубов.Обслуживание её мед персоналом. ОЧЕНЬ ВНИМАТЕЛЬНО!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace zubní vyšetření

Great doctor, light touch and very competent. I had a tooth that needed to be pulled and she did it quickly and painlessly

Umístění: Stomatologická ordinace Vstupní vyšetření

Paní doktorka je velmi sympatická a šikovná. Oceňuji především její profesionalitu a rychlý termín objednání. Byla jsem zde dnes poprvé - bolavý zub byl vytržen a nasazena antibiotika. Určitě budu její ordinaci navštěvovat dále. Všem, kteří hledají dobrého zubaře - doporučuji.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    vlivem Crohnovy choroby mám hodně zničené zuby a několik by jich asi potřebovalo ven + vymyslet za ně nějakou náhradu. Dlouhodobě jsem ve stavu remise, netrpím zvýšenou krvácivostí a kromě přidruženého ekzematického onemocnění nemám žádný jiný zdravotní problém. Jaká je šance, že by šly u mě úspěšně zavést zubní implantáty, popř. jaké jiné možnosti v mém případě existují a jaká je u nich spoluúčast pojišťovny (VZP)?]
    Za odpověď děkuji, Petr

Dobrý den, hodným kandidátem pro zavedení zubních implantátů opravdu není každý, ošetření pomocí zubních implantátů ve Vašem případě není bohužel možné. Jaký konkrétně druh ošetření potřebujete právě Vy , může určit pouze Váš ošetřující lékař-stomatolog na základě vyhodnocení stavu zubů, dásní a celkového zdravotního stavu.

MUDr. Viktoria Gusarova

• zubní kaz
  • paradontóza
  • krvácení z dásní

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Praktická implantologie. Stomatologická klinika LF UK, FN Hradec Králové.

Znalost jazyků

Ruština, Čeština