Viktoria Gusarova, zubař Praha

MUDr. Viktoria Gusarova

přijímá nové pacienty

Zubař Více

612 návštěv profilu během 30 dní

Františka Křížka 683/22 (vchod z ulice Milady Horákové vedle BENU lékárny), Praha 7, Praha
Stomatologická ordinace

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Hotovost

Vstupní vyšetření

Dentální hygiena • od 1 500 kč

Ošetření kořenových kanálků • od 2 000 kč +5 Více

Ošetření zubního kazu • od 1 500 kč

Zubní vyšetření • od 1 200 kč

Akutní ošetření nereg. pacienta. • od 1 500 kč

1995 Omská státní lékařská akademie, obor stomatologie. 1997 Omská katedra ortopedické stomatologie, atestace II. Stupně. Obdržela certifikát special...

• Zubní kaz
  • Onemocnění zubní dřeně
  • Onemocnění dutiny ústní

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

Ruština, Čeština, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

od 2 000 kč

od 1 200 kč

Ostatní služby

Názory

Umístění: Stomatologická ordinace ošetření zubního kazu

Vždy jsem chodila k zubaři se strachem. U paní doktorky to je naopak. Věděla jsem že zákrok bude bez bolesti a že jsem v těch nejlepších rukou. Neměnila bych a můžu jedině doporučit

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace ošetření zubního kazu

Jsem typ zakaznika co ma panickou hruzu ze zubare a moje pritelkyne take. Narazil jsem na doktorku diky praci. A jelikoz jsem mel zrovna problem, vyuzil jsem nabidku pani doktorky. A musim rict ze muj strach je nyni pryc a k pani doktorce chodim rad a ten pocit klidu, ze ma clovek zuby v poradku je k nezaplacení. Musim vyzdvihnout ze vse probiha bezbolestne, rychle a hlavne pani doktorka vse vysvetli a osetruje velmi setrne. Ordinace je navic velmi moderne vybavena a ja poprve v zivote necekam az me neco bolí, ale naopak vse resim preventivne. Muzu vsem doporucit. Takovy pristup ma dnes málokdo. PS: po domluve se nam stara i o dvouleteho syna a opet mohu rict, ze s malym jsou to nervy, ale paní doktorka proste umí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace vstupní vyšetření

Byla jsem u paní doktorky poprvé a můj první dojem byl příjemným překvapením. Ze zubaře mám respekt, ale paní doktorka je příjemná a vše vysvětlí. Zatím spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace vstupní vyšetření

Ввиду ряда обстоятельств не могла получить стоматологическую помощь долгое время. На прием к доктору Виктории Гусаровой пришла с массой проблем с зубамами.
Руки и профессиональный дар доктора Виктории Гусаровой от Бога!
Спасибо.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace vstupní vyšetření

The doctor and all her staff were amazing. They were very patient and friendly, this is very important to me as an expat living in Prague. We have already registered with the doctor and I would definitely recommend it to all other patients looking for a dentist.

И
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace zubní vyšetření

Пишу для русскоязычных, чехи и так знают где лечить. Врач все доступно объяснил , где и что нужно делать , прошло в комфорте , я счастлив.
Буду советовать данного врача всем своим знакомым в обязательной форме.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace vstupní vyšetření

Paní doktorka mě vyslechla a bezbolestně a rychle vytrhla vyklavou stoličku a vysvětlila postup, co s dalšími problémy v dutině ústní .Moc děkuji.

Umístění: Stomatologická ordinace ošetření zubního kazu

Byl jsem velmi spokojen s profesionalitou a kvalitou, bylo to rychlé a vůbec to ne bolestíve , děkuji moc! Mohu jen doporučit !

Mala som vždy veľký strach zo zubarov. Pani doktorka je mila, pracuje veľmi efektívne a bezbolestne. Určite odporúčam, teraz sa na návštevu k nej teším. Je to dobrý pocit veriť doktorovi. :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace zubní vyšetření

Pozitivní zkušenost. Jakmile mám akutní problém, paní doktorka je vždy velice shovivava a vyjde mi okamžitě vstric. Problém vyřeší, vysvětlí každý krok. Je velice empaticka, milá. (totéž platí i o sestricce). Jsem moc vděčná, že mám za zubarku právě ji.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    vlivem Crohnovy choroby mám hodně zničené zuby a několik by jich asi potřebovalo ven + vymyslet za ně nějakou náhradu. Dlouhodobě jsem ve stavu remise, netrpím zvýšenou krvácivostí a kromě přidruženého ekzematického onemocnění nemám žádný jiný zdravotní problém. Jaká je šance, že by šly u mě úspěšně zavést zubní implantáty, popř. jaké jiné možnosti v mém případě existují a jaká je u nich spoluúčast pojišťovny (VZP)?]
    Za odpověď děkuji, Petr

Dobrý den, hodným kandidátem pro zavedení zubních implantátů opravdu není každý, ošetření pomocí zubních implantátů ve Vašem případě není bohužel možné. Jaký konkrétně druh ošetření potřebujete právě Vy , může určit pouze Váš ošetřující lékař-stomatolog na základě vyhodnocení stavu zubů, dásní a celkového zdravotního stavu.

MUDr. Viktoria Gusarova

• Zubní kaz
  • Onemocnění zubní dřeně
  • Onemocnění dutiny ústní

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Praktická implantologie. Stomatologická klinika LF UK, FN Hradec Králové.

Znalost jazyků

Ruština, Čeština, Angličtina