Františka Křížka 683/22 (vchod z ulice Milady Horákové vedle BENU lékárny), Praha 7, Praha
Stomatologická ordinace

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Hotovost

Vstupní vyšetření

Dentální hygiena • od 1 500 kč

Ošetření kořenových kanálků • od 2 000 kč +5 Více

Zubní vyšetření • od 1 200 kč

Akutní ošetření nereg. pacienta. • od 1 500 kč

Ošetření zubního kazu • od 1 500 kč

1995 Omská státní lékařská akademie, obor stomatologie.
1997 Omská katedra ortopedické stomatologie, atestace II. Stupně. Obdržela certifikát s...

• Zubní kaz
  • Onemocnění zubní dřeně
  • Onemocnění dutiny ústní

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

• Ruština,
  • Čeština,
  • Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

od 2 000 kč

od 1 200 kč

Ostatní služby

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Stomatologická ordinace ošetření zubního kazu

Jsem naprosto sokojena. Vůbec jsem nečekala.
Problém vyřešen, moc děkuji za citlivý přístup.

Umístění: Stomatologická ordinace

Naprostá spokojenost, paní doktorka vše vysvětlí a je velmi lidská, ochotná s usměvavá, odborník každým coulem

Umístění: Stomatologická ordinace

První a jediný zubař ke kterému se těším:). Paní doktorka je špička ve svém oboru a ještě děsně milá :)

Umístění: Stomatologická ordinace zubní korunky

P.doktorka velice empaticka,šikovná, rychlá. Jsem velmi spokojená, nemám, co bych negovala. P.doktorka je super.

Umístění: Stomatologická ordinace preventivní prohlídky

Dlouhodobe chodim i s dcerou a jsme moc spokojeny jak pristupem, tak radami a celkovou prijemnou atmosferou. Paní doktorka je profesionál, včetne příjemného vystupování a snahou pomoci

Umístění: Stomatologická ordinace zubní korunky

Měla jsem štěstí potkat tu nejlepší paní doktorku. Paní doktorka je moc příjemná, milá, vždy mi všechno vysvětluje, trvá na tom aby výsledek byl nejlepší, a hlavně bezbolestně. Pokaždé se těším na návštěvu k ni
Má moderní vybavení, milé asistenty

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

K paní doktorce Gusarové chodíme celá rodina, vždy se můžu těšit na bezbolestnou péči, profesionální a lidský přistup, vysoce kvalifikovaný personál a pěkné pracovní prostřední s moderním vybavením. Jsem její pacientkou již přes 15 let a ať se jedná o řádovou prohlídku či zákrok, vždy se můžu spolehnout na 100% spokojenost. Všem můžu paní doktorku jenom doporučit!

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Rád bych doporučil paní doktorku Gusarovou, která mi pomohla zachránit zub, na který si jiný doktoři netroufli. I když to vypadalo marně, paní doktorka se nevzdala a poskytla mi maximální péči, za kterou jsem moc vděčný a nemůžu ji vynachválit. Vždy se na návštěvu k paní doktorce těším, jelikož vím, že to bude rychle, bezbolestné a můžu se na její šikovné ruce spolehnout. Navíc je paní doktorka velmi sympatická, empatická a z její ordinace odcházím vždy s úsměvem. Ještě jednou Vám paní doktorko Gusarova děkují a přejí Vám spoustu zdraví a úspěchu!

Umístění: Stomatologická ordinace

Pani doktorka je moc hodná a já se opravdu nebojim.Jsem uvolněný a je to úžasný pocit.Jsem rád,že k ní můžu chodit.

Umístění: Stomatologická ordinace zubní vyšetření

Solidní zubařka. Nesnaží se ošidit a dělá co má. Taky jsem nemusel platit, když se ukázalo, že zub se měl před plombou ošetřit.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
vlivem Crohnovy choroby mám hodně zničené zuby a několik by jich asi potřebovalo ven + vymyslet za ně nějakou náhradu. Dlouhodobě jsem ve stavu remise, netrpím zvýšenou krvácivostí a kromě přidruženého ekzematického onemocnění nemám žádný jiný zdravotní problém. Jaká je šance, že by šly u mě úspěšně zavést zubní implantáty, popř. jaké jiné možnosti v mém případě existují a jaká je u nich spoluúčast pojišťovny (VZP)?]
Za odpověď děkuji, Petr

Dobrý den, hodným kandidátem pro zavedení zubních implantátů opravdu není každý, ošetření pomocí zubních implantátů ve Vašem případě není bohužel možné. Jaký konkrétně druh ošetření potřebujete právě Vy , může určit pouze Váš ošetřující lékař-stomatolog na základě vyhodnocení stavu zubů, dásní a celkového zdravotního stavu.

MUDr. Viktoria Gusarova

1995 Omská státní lékařská akademie, obor stomatologie.

• Zubní kaz
  • Onemocnění zubní dřeně
  • Onemocnění dutiny ústní

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Praktická implantologie. Stomatologická klinika LF UK, FN Hradec Králové.

Znalost jazyků

• Ruština,