MUDr.

Viktoria Gusarova

verifiedCreated with Sketch.

Zubař přijímá nové pacienty

38 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 489 návštěv profilu během posledních 30 dní

Tel.: + . 1995 Omská státní lékařská akademie, obor stomatologie. 1997 Omská katedra ortopedické stomatologie, atestace II. Stupně. Obdržela certifikát specialisty „zubní lékař-ortopéd“… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• S

Všem, kteřé se bojí zubaře, doporučuji vřele paní doktorku Gusarovu u které jsem absolvoval ošetření zubních kanálků a výměnu několika starých výplní. Zákroky byli provedeny bezbolestně, šetrně a hlavně s perfektním výsledkem. Vždy velmi příjemné jednání včetně odborného zodpovězení všech otázek. Tímto ještě jednou moc děkuji paní doktorce !!! Díky vašemu profesionálnímu přístupu a dostatečnému přísunu informaci jsem překonal svůj strach ze zubaře.

• K
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Zatím jsem byla jen na první návštěvě. Usměvavějšího člověka jsem dlouho neviděla. Mám ze zubařů strach, ale tady u paní doktorky mě přešel. Uvidíme jak to půjde dál.

• A

Děkuji!
    Příjemná paní doktorka Gusarova, luxusní přístup, zachránila mi už několik zubů.Vždy vše vysvětlí a práci vykonává svědomitě a precizně. Maximální spokojenost, běžné výkony zcela bezbolestné!
    Doporučuji!

Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Zánět kanálků

Nedoporučuji na zánět kanálků. Čištění kanálku účtuje každý extra, co jiní zubaři ne. Navíc si zaúčtuje za výplň, extra. Moje zkušenost: Výplň se mi rozpadla po pár týdnech. Navíc po 2 letech mi zubařka zjistila, že kanálky nebyli dostatečne pročištěny a musela jich znovu pročistit, protože u kořenu vznikl nový zánět. Obrovské náklady a bolest pro nedbalost.

Viktoria Gusarova2018-07-22

Dobrý den, absolutně nechápu, proč píšete tak nehorázdné nepravdy. Odešel jste z mé ordinace s dočasnou plombou a místo toho, abyste ke mně vrátil po dvou týdnech, jak jsem Vám řekla, tak jste přišel po dvou letech, a divil jste se, že Vám mezitím plomba dávno vypadla a do do kanálku se dostala infekce. Lituji, že jste mě neposlouchal dost pozorně, ale říkala jsem Vám, že každý jednotlivý zákrok se hradí, a v daném případě platíte především za svou nedbalost. Hodně štěstí a sbohem.

Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Paní zubařka mi oznámila, že mám dva kazy v raném stádiu a jeden v pokročilém, na což mi doporučila používat zubní pastu Elmex. V mém případě rozhodně poslední návštěva. S paní zubařkou bylo velmi složité se dorozumět.

Viktoria Gusarova2018-07-22

Dobrý den, přišel jste ke mně na konzultaci s tím, že se chce informovat, a veškeré informace jsem Vám poskytla. Máte snad něco proti pastě Elmex? S pozdravem, MUDr. Gusarova

• C
    Umístění: Stomatologie Ječná 1

Paní doktorka je skvělá. Milá, obětavá s lidským a profesionálním přístupem. Vše se s ní dá bez problému prokonzultovat a domluvit.
    Díky ní mám teď krásné nové zuby. Celý proces nových korunek probíhal bez zbytečných prodlev a komplikací.

Děkuji, Petra

Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Bolel mě zub

Zub už mě nebolí, paní zubařka mi ho opravila. Vesele teď chroupu buráky. Co víc si přát. Sestřička i paní zubařka jsou vždy velmi přátelské a milé. S anestezií vůbec nic nebolí, ani vrtání do hloubky. Pět hvězdiček a za půl roku na kontrolu, není co řešit.

• A
    Umístění: Stomatologie Ječná 1

Příjemná lékařka, která svému oboru rozumí. Vstřícnost a návrhy několika způsoby vyřešit stávající obtíže. Děkuji, měl jsem příjemný pocit naprosto profesionálního přístupu.

• L
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Rychla objednaci lhuta,vyslechnuti celeho problemu,velice prijemna a pratelska komunikace, lidsky pristup, navrzeno nekolik zpusobu,jak problem vyresit(I po financni strance).
    Mockrat dekuji.

• H
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Za mne nejlepsi zubni lekar, u ktereho jsem kdy byla v peci. Lidsky, prijemny pristup, navrh ruznych reseni v zavislosti na financnich moznostech pacienta, duraz kladen nejen na zdravotni peci ale i na estetickou stranku.
    Problem se spatnou zubni sklovinou na vrchnich jednickach, ktery v predchozich letech zadny jiny lekar nebyl schopen resit, pripadne navrhoval reseni pouze v ramci zubnich implantatu (ktere dle meho nazoru nebyli nutne), mel diky navsteve u pani doktorky Gusarove behem jedne navstevy reseni a to v podobe keramickych korunek - kozultace, priprava a finalni aplikace behem pouhych10 dnu!!

S peci jsem naprosto spokojena a mohu jen a jen doporucit!
    Jen skoda, ze jsem se do pece pani doktorky nedostala drive :)

Dotazy od pacientů (1)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Tel.: + .
    1995 Omská státní lékařská akademie, obor stomatologie.
    1997 Omská katedra ortopedické stomatologie, atestace II. Stupně. Obdržela certifikát specialisty „zubní lékař-ortopéd“ Ministerstva zdravotnictví RF.
    2009 Úspěšně složila licenční zkoušku a získala osvědčení praktického zubního lékaře Ministerstva zdravotnictví ČR .
    Členství: Česká stomatologická komora.
    Poskytuji tuto péči:
    Komplexní vstupní vyšetření včetně návrhu terapie a rentgenových snímků
    Prevence a hygiena, bělení zubů
    Zubní výplně, estetické korekce
    Endodoncie (ošetření kořenových kanálků)
    Léčba paradentózy (parodontologie)
    Protetika: metalokeramické a celokeramické korunky a můstky, snímatelné náhrady
    Stomatochirurgie (Extrakce zubu)
    Mojí prioritou je individuální přístup, komplexní léčba, využití špičkových materiálů a bezbolestné ošetření.
    Kromě stomatologie se věnuje i ostatním oborům estetické dermatologie ( Dermální výplně, Injekční odstraňování vrásek botulotoxinem, mezoterapie, Injekční lipolýza ).

• zubní lékař - stomatolog

Nemoci

• Celokeramické Keramické korunky, Snímací náhrady
  • Panoramatická Intraorální rentgenová diagnostika
  • Preventivní prohlídky
  • Bělení zubů
  • Zubní výplně
  • Léčení a prevence onemocnění parodontu
  • Léčba a prevence zubního kazu
  • Endodoncie - léčení kořenových kanálků
  • Dentální hygiena - profesionální péče o zuby a ústní dutinu

Nejblížší termíny:

další dny