Viktoria Gusarova, zubař Praha

MUDr. Viktoria Gusarova

přijímá nové pacienty

Zubař Více

998 návštěv profilu během 30 dní

Františka Křížka 683/22 (vchod z ulice Milady Horákové vedle BENU lékárny), Praha 7, Praha
Stomatologická ordinace

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Hotovost

Vstupní vyšetření

Dentální hygiena

Ošetření kořenových kanálků +5 Více

Zubní vyšetření

Akutní ošetření nereg. pacienta.

Ošetření zubního kazu

1995 Omská státní lékařská akademie, obor stomatologie. 1997 Omská katedra ortopedické stomatologie, atestace II. Stupně. Obdržela certifikát special...

• Zubní kaz
  • Onemocnění zubní dřeně
  • Onemocnění dutiny ústní

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

Ruština, Čeština, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

od 2 000 kč

od 1 200 kč

Ostatní služby

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace zubní vyšetření

Prisla som nervozna a vystrasena, odisla som s bezbolestne vymenenou plombou a vyhliadkou na opravu problemov. Pani doktorka je velmi mila

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace ošetření zubního kazu

Děkuji za vstřícný přístup k akutnímu vyšetření. Personál celé ordinace je moc milý. Paní doktorka mi za krátký čas opravila dva kazy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace zubní vyšetření

Paní doktorka je velice milá,byla jsem objednaná na vstupní prohlídku při které jsem zdělila paní doktorce že mne trápí vypadlá plomba a bolest zubu,bez váhání my zub hned udělala,rychlí a bezbolestný zákrok,už se těším na další návštěvu ...

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace Akutní ošetření nereg. pacienta.

S šarmem, erudicí a vstřícností zvládla se sestřičkou moji obři postavu na kolečkách včetně názorů..

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Nejlepší zubní lékařka, u které jsem za svůj život byla. Velká profesionálka s dobrým srdcem, vše řekne narovinu, ale laskavě, navrhne nejúčinnější řešení a snaží se pacientovi pomoci. I když jsem se bála bolesti, trhání zubu moudrosti trvalo max. 5 vteřin a bylo zcela bezbolestné. Děkuji za vše

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace zubní vyšetření

Byla jsem dnes poprvé, ale paní doktorka i sestřička působily velmi mile. Byla jsem se třemi dětmi a i nejmladší to zvládlo prvně v pohodě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace zubní vyšetření

Dlouhodobe chodim i s dcerou a jsme moc spokojeny jak pristupem, tak radami a celkovou prijemnou atmosferou

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace zubní vyšetření

Zatím jen první návštěva, ale naprostá spokojenost. Objednán sem byl na 15:30, na řadu sem se dostal po 10 minutách. Paní doktorka super.

Umístění: Stomatologická ordinace ošetření zubního kazu

Příjemné prostředí ordinace, velmi milá a ochotná paní doktorka. Jsem spokojen s odvedenou prací. Doporučuji.

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Toto je najúžasnejší prístup aký som kedy zažila v zdravotníctve.Pani doktorka je empatický človek,ktorý vie čo robí.Všetkým ktorým majú panický strach zo zubára ju odporučujem ako terapeuta s praxou a zároveň stomatológa ktorý presne vie ako všetko vyriešiť bez bolesti,v kľude...Mne robí komplet zuby...mala som ich v katastrofálnom stave...takže trhanie,brúsenie,mostík...úplne bez bolesti...Na všetko nájde riešenie.Domov odchádzate s úsmevom,spokojný a s radosťou na druhú navštevu...Vrelo odporučujem všetkým...

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
vlivem Crohnovy choroby mám hodně zničené zuby a několik by jich asi potřebovalo ven + vymyslet za ně nějakou náhradu. Dlouhodobě jsem ve stavu remise, netrpím zvýšenou krvácivostí a kromě přidruženého ekzematického onemocnění nemám žádný jiný zdravotní problém. Jaká je šance, že by šly u mě úspěšně zavést zubní implantáty, popř. jaké jiné možnosti v mém případě existují a jaká je u nich spoluúčast pojišťovny (VZP)?]
Za odpověď děkuji, Petr

Dobrý den, hodným kandidátem pro zavedení zubních implantátů opravdu není každý, ošetření pomocí zubních implantátů ve Vašem případě není bohužel možné. Jaký konkrétně druh ošetření potřebujete právě Vy , může určit pouze Váš ošetřující lékař-stomatolog na základě vyhodnocení stavu zubů, dásní a celkového zdravotního stavu.

MUDr. Viktoria Gusarova

• Zubní kaz
  • Onemocnění zubní dřeně
  • Onemocnění dutiny ústní

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Praktická implantologie. Stomatologická klinika LF UK, FN Hradec Králové.

Znalost jazyků

Ruština, Čeština, Angličtina