MUDr.

Viktoria Gusarova

Zubař přijímá nové pacienty

30 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 19 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Tel.: + . 1995 Omská státní lékařská akademie, obor stomatologie. 1997 Omská katedra ortopedické stomatologie, atestace II. Stupně. Obdržela certifikát specialisty „zubní lékař-ortopéd“… Více

Objednat se

Je to velmi jednoduché

Vyberte si vhodný termín, zadejte údaje a potvrďte...Hotovo. Objednali jste si návštěvu!

Je spolehlivé

Termín návštěvy bude hned zapsán v online kalendáři lékaře a Vám zašleme připomenutí o návštěvě.

Je zdarma

Používání portálu a našeho objednávkového systému je pro pacienty zdarma.

• Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Hotovost, Kreditní karta Více

Služby

Běžný termín
    Příjem a registrace nových pacientů

Dotazy od pacientů (1)

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Tel.: + .
    1995 Omská státní lékařská akademie, obor stomatologie.
    1997 Omská katedra ortopedické stomatologie, atestace II. Stupně. Obdržela certifikát specialisty „zubní lékař-ortopéd“ Ministerstva zdravotnictví RF.
    2009 Úspěšně složila licenční zkoušku a získala osvědčení praktického zubního lékaře Ministerstva zdravotnictví ČR .
    Členství: Česká stomatologická komora.
    Poskytuji tuto péči:
    Komplexní vstupní vyšetření včetně návrhu terapie a rentgenových snímků
    Prevence a hygiena, bělení zubů
    Zubní výplně, estetické korekce
    Endodoncie (ošetření kořenových kanálků)
    Léčba paradentózy (parodontologie)
    Protetika: metalokeramické a celokeramické korunky a můstky, snímatelné náhrady
    Stomatochirurgie (Extrakce zubu)
    Mojí prioritou je individuální přístup, komplexní léčba, využití špičkových materiálů a bezbolestné ošetření.
    Kromě stomatologie se věnuje i ostatním oborům estetické dermatologie ( Dermální výplně, Injekční odstraňování vrásek botulotoxinem, mezoterapie, Injekční lipolýza ).

• zubní lékař - stomatolog

Nemoci

• Celokeramické Keramické korunky, Snímací náhrady
  • Panoramatická Intraorální rentgenová diagnostika
  • Preventivní prohlídky
  • Bělení zubů
  • Zubní výplně
  • Léčení a prevence onemocnění parodontu
  • Léčba a prevence zubního kazu
  • Endodoncie - léčení kořenových kanálků
  • Dentální hygiena - profesionální péče o zuby a ústní dutinu

Fotografie

Hodnocení pacientů

• L
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Rychla objednaci lhuta,vyslechnuti celeho problemu,velice prijemna a pratelska komunikace, lidsky pristup, navrzeno nekolik zpusobu,jak problem vyresit(I po financni strance).
    Mockrat dekuji.

• H
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Za mne nejlepsi zubni lekar, u ktereho jsem kdy byla v peci. Lidsky, prijemny pristup, navrh ruznych reseni v zavislosti na financnich moznostech pacienta, duraz kladen nejen na zdravotni peci ale i na estetickou stranku.
    Problem se spatnou zubni sklovinou na vrchnich jednickach, ktery v predchozich letech zadny jiny lekar nebyl schopen resit, pripadne navrhoval reseni pouze v ramci zubnich implantatu (ktere dle meho nazoru nebyli nutne), mel diky navsteve u pani doktorky Gusarove behem jedne navstevy reseni a to v podobe keramickych korunek - kozultace, priprava a finalni aplikace behem pouhych10 dnu!!

S peci jsem naprosto spokojena a mohu jen a jen doporucit!
    Jen skoda, ze jsem se do pece pani doktorky nedostala drive :)

• Umístění: Stomatologie Ječná 1

Paní doktorka o mě pečuje mnoho let. Je to mimořádný člověk i lékař. Odstranila zcela můj strach, obavy i občasné potíže. Má skutečný zájem o člověka a jeho situaci, je tam v tu chvíli jen a jen pro vás. Výborně vše vysvětluje. Na všechno má řešení. Konzultuje s vámi možnosti, varianty. Necítíte bolest. Je velmi lidská a milá stejně jako sestřička. Natalie Danilina

• I
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nikdy jsem nebyla tak spokojená s lékařskou službou jako u paní doktorky Gusarové. Zubař by pro mě měl být i tak trošku psycholog, člověk, který se dokáže vžít do bolesti pacienta a hned ho neokřikne, jak se mi to stávalo dříve, proto jsem zubaře ze strachu navštěvovala velmi sporadicky. Vše se ale změnilo hned při první návštěvě doktorky Gusarové. Její absolutně skvělý přístup k pacientům je k nezaplacení. Vyšetření je bezbolestné, rovnou nabídne u vrtání anestezii, kterou člověk ani necítí, zákrok je hotový během 10 minut. S nadsazeností konstatuji, že se na návštěvu vždy těším, protože vím, že bude bezbolestná, rychlá a v rámci možností i příjemná.
    Vřele doporučuji a touto cestou velmi děkuji za to, že ještě existují lékaři jako je paní doktorka!!!!
    S úctou a velkým poděkováním,

Iveta Doskočilová

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani zubarku Gusarovou musim pochvalit. Dokonce i jeji sestricku, ktera za mnou prisla a omlouvala se, ze budu muset chvilku pockat a jestli to neni problem.

Ze zacatku jsem se trochu obaval, protoze hned pri prvni navsteve mi pani zubarka spravila kaz, ktery jsem mel pod amalgamovou plombou, ale bylo na to potreba pouzit hned dve bile plomby, protoze kaz se dostal i na druhy zub. Takze prvni navsteva byla za 2400.
    Ale zase musim pochvalit za bezbolestny prubeh (jsem zvykli na daleko horsi pekla od zubaru) a rychlost.

Protoze jsem mel lokalni umrtveni, tak jsem tolik nemel cit v puse a kdyz cca hodinu po zakroku mi pripadalo, ze kaz je OK, ale mam vetsi diru v zubu, tak jsem kontaktoval pani zubarku a obratem mi zaridila nejblizsi termin pro kontrolu.

Misto v zubu mi dodatecne na muj pozadavek vyplnila a byla moc mila. Ja se bal, ze za dodatecny zakrok si bude uctovat dalsi "raketu", ale nic. Zadna dodatecna platba.

Pani doktorce moc dekuji za lidsky pristup k pacientovi a ze jsem nebyl na obtiz. Nepisu tyto reference casto, ale moje doporuceni si pani zubarka zaslouzi!
    Michal

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka Viktorii Gusarová, je velice milá, vše zvládá v klidu a snaží se každý problém co nejšetrněji / i na peněženku / vyřešit. Já jsem velice spokojená s paní doktorkou jak s přístupem k pacientovi tak i s její profesionalitou. Mohu jen DOPORUČIT.Dana

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Měla jsem ze zubaře strašný strach. Moje zkušenosti s bývalými zubaři není zrovna nejlepší.Paní doktorka je velmi příjemná vše vysvětlila bez problémů dala anestezii. Strach opadl a i přesto, že jsem měla 5 kazů proběhlo vyšetření bezbolestně :-) Děkuji

• N

Pani doktorku Gusarovou znam uz nekolik let a doporocuji ji vsem kdo potrebuje profesionalni, hodnou, prijemnou a usmevavou doktorku. Velmi rychle a uspesne mi dokazala pomoci i co se tyce dentalni hygieny, mela jsem zanet dasen a jiz po 3. Navsteve to bylo mnohem lepsi. Velka spokojenost, dekuji pani doktorce.

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velmi vstřícná, milá, ochotná. Doporučuji každému. Každý zákrok nejprve řádně vysvětlí, nabízí různé varianty řešení. Nespornou výhodou je krátká objednací doba a minimální doba strávená v čekárně.

• V
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka Gusarova je prostě sluníčko! Je pečlivá, trpělivá, příjemná a používá moderní metody, její pece je naprosto vysoce profesionální! Chodím k ní léta a neměnila bych, můžu jen doporučit. Velmi milá a ochotná, kéž by takových bylo více!!