Martin Čarný, zubař Praha

Zubař Více

Ruská 1526/112a, Praha 10, Praha
MCDental

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Hotovost, Bankovní převod

U nás v ordinaci užíváme nejmodernější postupy a vybavení. Nezapomínáme ale přitom na význam osobního kontaktu a komunikace. Naším cílem je, aby každá...

• Afty
  • Strach ze zubařů
  • Zánět zubního lůžka

• zubní lékař - stomatolog

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: MCDental ošetření zubního kazu

Příjemné prostředí, příjemný personál, špičková péče. Upřímně mohu s klidným srdcem doporučit.
Doktor si vede evidenci nejen v psané formě. Po zákroku mi ukazoval fotky z průběhu zákroku. Před umrtveni injekci aplikoval takový sprej takže jsem ani vpich injekce necítil. Před začátkem zákroku mi přetahli přes ústa takovou gumovou fólii, která mi obejmula ošetřovaný zub a zbytek úst zakryla, tím jsem nemusel mít po celou dobu odsávání. Což bylo opravdu úžasné. Jediné, co bych konstatoval jako “negativa”, ze zákrok trval přes hodinu. Na druhou stranu si doktor opravdu vyhrál s plombou a pokaždé když si přejedu jazykem přes ošetřovaný zub přijde mi jako kdyby to byl ten stejný zub, který tam byl předtím. Opravdu mi spadla brada z celého procesu, v pozitivním smyslu, jelikož jsem to za cely můj život nezažil. Jsem velice rád, že jsem se odhodlal k panu doktoru Čarnýmu zajít. Vřele doporučuji.

Umístění: MCDental extrakce zubu

Opět chci poděkovat za lidský ,profesionálni a milý přistup p.doktorovi Čarnýmu při extrakci zubu moudrosti.
Injekce aplikuje bez bolesti,vůbec to neboli. Zub šel ven tak rychle,vůbec jsem nic necitila a pak aplikoval houbičky proti krváceni.Po extrakci mě rána vůbec nebolela.
Moc děkuji p.doktore za tak super ošetřeni a milý přistup i sestřičce Romance.
Lenka Irová

Umístění: MCDental mikroskopické zubní ošetření

Velmi oceňuji vstřícný lidský přístup, profesionální jednání a vysoce odbornou léčbu. Pan doktor vše vysvětlí, navrhne řešení vašeho problému a zdůvodní, je neobyčejně milý a trpělivý. Totéž platí i pro jeho asistentku - sestřičku. Vybavení a technika, kterou pan doktor používá, jsou na špičkové úrovni. Opravdu vřele doporučuji.

Umístění: MCDental

Původně jsme hledali s manželem zubaře, který mluví anglicky. Velkou náhodou jsme narazili na pana doktora Čarnýho, avšak jeho přístupem, profesionalitou a podrobným vysvětlením před zákrokem jsme byli mile překvapeni. Velmi oceňuji fotografie zubů před zákrokem a po zákroku při výměně amalgámové plomby za bílou. Celkem jsem si nechala vyměnit již 6 plomb a při každém zákroku velká spokojenost. Žádná bolest během zákroku ani poté. Pana doktora velmi doporučuji a také chválím milou sestřičku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MCDental preventivní prohlídky

Návštěva u pana doktora překonala veškeré moje nejlepší představy. Velmi jsem oceňoval, že jsem byl podrobně seznámen s plánem léčby a že jsem měl i možnosti výběru. Bydlím v Londýně, takže mám zkušenosti i se zahraničními doktory, musím však říci, že jsem ještě nikdy nezažil tak přijemnou návštěvu, jako u pana doktora Čarnýho, určitě má mé doporučení.

Umístění: MCDental

S panem doktorem mám ty nejlepší zkušenosti, profesionální a lidský přístup.Vždy vše ochotně vysvětlí a navrhne nejvhodnější řešení.Zákrok proběhl zcela bezbolestně, jemné a a citlivé zacházení o šetrnosti při píchání anestezie nemluvně.Všem vřele doporučuji.

Umístění: MCDental Pravidelná kontrola

Pan doktor Čarný má vždy velmi příjemný, osobní a profesionální přístup. Dokáže skvěle vysvětlit v čem spočívá problém a jaké bude řešení. Oceňuji moderní vybavení ordinace.

22 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den prosím berete ještě pacienty? Hledám stomatologa pro mě a mojí rodinku (manželku a dvě děti)

Dobrý den,
ano zatím stále přijímáme nové pacienty.

S pozdravem
MDDr. Čarný Martin

MDDr. Martin Čarný

dobrý den mám dotaz,zda odsranění nervu ze zubu je hrazeno VZP.

Dobrý den, ano ošetření zahrnující odstranění nervu a základní způsob zaplnění kanálku je hrazen každou ZP. Je ale třeba brát v potaz, že tento zákrok je technologicky a časově značně náročný a úroveň ošetření dosažená základními metodami hrazenými ZP přináší časté komplikace.

• Afty
  • Strach ze zubařů