MDDr.

Zubař

Kontaktní informace

• MCDental

Belgická 131/16, Praha 2, 120 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Kreditní karta, Hotovost, Bankovní převod Více (4)

V této ordinaci přijímám:
    dospělí, děti jakéhokoliv věku

• P
    Umístění: MCDentalSlužby: Pravidelná kontrola

Pan doktor Čarný má vždy velmi příjemný, osobní a profesionální přístup. Dokáže skvěle vysvětlit v čem spočívá problém a jaké bude řešení. Oceňuji moderní vybavení ordinace.

• Zkušenosti a dovednosti

• U nás v ordinaci užíváme nejmodernější postupy a vybavení. Nezapomínáme ale přitom na význam osobního kontaktu a komunikace. Naším cílem je, aby každá návštěva znamenala pro klienta kromě vyléčení obtíží i příjemný zážitek a prostor k relaxaci.

• zubní lékař - stomatolog

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Zubař
    Praha
    Dobrý den,
    pokud je bolest taková, že ji již lze špatně tlumit klasickými analgetiky, jedná se s velkou pravděpodobností o zánět dřeně zubu, či zánět kosti kolem špičky kořene zubu. V obou případech… Více

Hodnocení pacientů

1 názor