Ruská 1526/112a, Praha 10, Praha
MCDental (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 6 Více
736 10.....

Preventivní prohlídky

Protetická rehabilitace

Vyšetření rtg +23 Více

Endodontické konzultace

Zubní chirurgie

Zubní vyšetření

U nás v ordinaci užíváme nejmodernější postupy a vybavení. Nezapomínáme ale přitom na význam osobního kontaktu a komunikace. Naším cílem je, aby každá...

• afty
  • strach ze zubařů
  • zánět zubního lůžka

Ukončené školy

• Karlova Univerzita, 1.lékařská fakulta

Znalost jazyků

Angličtina, Španělština

Umístění: MCDental

Původně jsme hledali s manželem zubaře, který mluví anglicky. Velkou náhodou jsme narazili na pana doktora Čarnýho, avšak jeho přístupem, profesionalitou a podrobným vysvětlením před zákrokem jsme byli mile překvapeni. Velmi oceňuji fotografie zubů před zákrokem a po zákroku při výměně amalgámové plomby za bílou. Celkem jsem si nechala vyměnit již 6 plomb a při každém zákroku velká spokojenost. Žádná bolest během zákroku ani poté. Pana doktora velmi doporučuji a také chválím milou sestřičku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MCDental preventivní prohlídky

Návštěva u pana doktora překonala veškeré moje nejlepší představy. Velmi jsem oceňoval, že jsem byl podrobně seznámen s plánem léčby a že jsem měl i možnosti výběru. Bydlím v Londýně, takže mám zkušenosti i se zahraničními doktory, musím však říci, že jsem ještě nikdy nezažil tak přijemnou návštěvu, jako u pana doktora Čarnýho, určitě má mé doporučení.

Umístění: MCDental

S panem doktorem mám ty nejlepší zkušenosti, profesionální a lidský přístup.Vždy vše ochotně vysvětlí a navrhne nejvhodnější řešení.Zákrok proběhl zcela bezbolestně, jemné a a citlivé zacházení o šetrnosti při píchání anestezie nemluvně.Všem vřele doporučuji.

Umístění: MCDental Pravidelná kontrola

Pan doktor Čarný má vždy velmi příjemný, osobní a profesionální přístup. Dokáže skvěle vysvětlit v čem spočívá problém a jaké bude řešení. Oceňuji moderní vybavení ordinace.

Preventivní prohlídky

Extrakce zubu

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MCDental preventivní prohlídky

Umístění: MCDental Pravidelná kontrola

22 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den prosím berete ještě pacienty? Hledám stomatologa pro mě a mojí rodinku (manželku a dvě děti)

Dobrý den,
    ano zatím stále přijímáme nové pacienty.

S pozdravem
    MDDr. Čarný Martin

MDDr. Martin Čarný

• dobrý den mám dotaz,zda odsranění nervu ze zubu je hrazeno VZP.

Dobrý den, ano ošetření zahrnující odstranění nervu a základní způsob zaplnění kanálku je hrazen každou ZP. Je ale třeba brát v potaz, že tento zákrok je technologicky a časově značně náročný a úroveň ošetření dosažená základními metodami hrazenými ZP přináší časté komplikace.

MDDr. Martin Čarný

• afty