Extrakce zubu Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „První návštěvas pozitivním dojmem. Pan doktor detailně popsal obsah problémů a možnosti řešení. S návštěvou jsem spokojená. Doporučuji! Více

Šustova 2, Praha Mapa

Novastom S.R.O.

50 Kč

• „Super zkušenost. Paní doktorka je moc milá, něžná a pečlivá, vše srozumitelně vysvětlí. Útulná čekárna.

Generála Janouška 18/844, Praha Mapa

CHYVEDENT s.r.o.

Přemyslovská 43, Mapa

Salius Medical Group

od 1 500 kč

• „Velmi vstřícný a milý přístup a profesionální vyšetření s cílem pomoci. Výborná komunikace a jasné vysvětlení. Mohu jen doporučit. Více

Generála Janouška 18/844, Praha Mapa

CHYVEDENT s.r.o.

Hrazeno pojišťovnou

• „Stoprocentní spokojenost. Můžu jen vřele doporučit. Moderně vybavená ordinace, skvělý personál. Mockrát děkuji.

Doudova 652/10, Praha Mapa

Ludana s.r.o.

Hrazeno pojišťovnou

• „Paní doktorka je úžasná. Vždy mi řekne, co bude dělat, vždy se ujišťuje že mě nic nebolí. Pokaždé je moc příjemná a ochotná. Zlomila můj panický strach ze zubařů, který jsem měla od dětství. Více

Americká 22, Praha Mapa

Finedent

Vstupní vyšetření

Hrazeno pojišťovnou

• „Pán doktor je velice ochotný a pečlivý. Vše podrobně vysvětlil a zákrok proběhl v pořádku. Pána doktora můžu všem opravdu doporučit. Více

Pobřežní 620/3, Praha Mapa

Premium Dental Care

od 1 200 kč

• „Pan Trygub mě ošetřoval ještě když působil v Plzni, opravil mi několik zubů a vždy byla návštěva u něj radost. Jeho práce je jako koncert, ví co dělá a vždy vše vysvětlil. Jsem moc ráda za tuto zkušenost a vřele doporučuji. Je to opravdu výborný lékař! Více

Vršovická 64, Praha Mapa

CLINIC+

od 1 149 kč

• „Extrémní strach ze zubaře a špatné zkušenosti s předešlým lékařem mě na doporučení přivedly až do DC Rosmarin, kde už po prvním ošetření u pana doktora Váši strach zcela zmizel. Podrobně mi vysvětlil možnosti anestezie, postup ošetření, celkový dlouhodobější plán, předběžnou kalkulaci za budoucí ošetření. Během ošetření popisuje, na čem pracuje, co můžu očekávat, ujišťuje se, zda je pacient v pohodě. Až na dokořán otevřená ústa tam v podstatě celý čas odpočívám na lehátku u muziky. Návštěva u zubaře nemusí být stresující, může být i příjemná, a to se díky empatickému personálu v DC Rosmarin děje. Děkuji. Více

Dělnická 8, Praha Mapa

Dentální centrum Rosmarin

Vstupní vyšetření

1 460 Kč

• „Tohle hodnocení můžu s čistým svědomím říci, že je na celou kliniku jako takovou/všechny zubaře, kteří tam kdy prošli nebo tam stále jsou, protože jsem měla to "štěstí", že sem trefovala zrovna ty, co po nějakém čase odešli/ otěhotněli apod., takže jsem jich vystřídala opravdu více. Nejdřív sem se toho bála, ale nakonec jsem zjistila, že jsou všichni stejně kvalitní a jejich péče je s jinými zařízeními např. mimopražskými nesrovnatelná. Zájem, odbornost, pečlivost, doporučení na jiná specializovaná pracoviště, pokud je nějaký problém, apod. a celkově neustálá aktivita, nikdy to není jen prohlídka ve stylu, že bych sedla, nic se nedělo a zas bych šla. Minimálně proběhne alespoň rada, jak co zlepšit, co by bylo do budoucna dobré apod.a to naprosto nenásilným způsobem. Snad se nic nezmění a bude to stále tak špičkové. Děkuji za existenci tohoto týmu. Více

Pelušková 1405, Praha Mapa

Denté Clinic Prague, s.r.o.

od 890 kč

• „Bezkonkurenční pan doktor a sestřička, všechno hezky vysvětlí, oba dva velmi příjemní a ordinace dle mého názoru špičkově vybavena, doporučuji.. Více

Na Zátorách 613/8, Praha Mapa

Oleksii Bezkhmelnytsyn

800 Kč

• „Zatím jsem byl jen na vstupní prohlídce a rentgenu, ale i tak musím říci, že jsem v šoku. Pan Dr. Bilous mi úplně změnil pohled na profesi “zubař”. Můj předchozí zubař dělal povolání z donucení a s nechutí. Kdežto tady jde vidět, že to pana doktora baví a je to zároveň jeho koníček. Naprostá dokonalost. Více

Vršovická 64, Praha Mapa

CLINIC+

od 1 149 kč

• „Byla jsem behem svatku na ošetření s velmi bolestivým zubem . Na klinice me objednali hned na druhy den.Pan doktor i sestřička velice příjemní.Bezbolestne ošetřeny kanálky pod mikroskopem a behem dvou návštěv problem vyřešen. Více

Dělnická 8, Praha Mapa

Dentální centrum Rosmarin

• „Byla jsem perfektně ošetřena v ambulabci pana doktora Musila-čistění zubních kanálků. Pan doktor i jeho sestřička byli velice profesionální a nepředstavuji si lepší přístup. Moje obavy z výkonu byly zbytečné. Mnohikrát děkuji Astrid T Více

Bechyňova 3, Praha Mapa

MDDr. Jakub Musil

• „K paní doktorce jsem se dostal ve velmi zbědovaném stavu, po třech probdělých nocích a s rozjetým hnisavým zánětem zubního nervu. Vytvořil se mi pod ani ne rok starou plombou z předchozí ordinace, kde mi odepsali, že by mne byli schopní ošetřit až za více než tři týdny. A ROZHODNĚ ne dříve. To jsem ve stavu, kdy jsem už třetí den v noci lezl po zdi bolestí a ani si na to nemohl vzít nějaký utišovák, přesně potřeboval slyšet. A tak jsem zoufale hledal, kde jinde by mi pomohli. Telefonní číslo do této ordinace jsem našel na Internetu. Denně jsem chodil okolo a ani netušil, že tam nějaká je. Objednání k paní doktorce bylo otázkou jediného telefonátu. Velmi ochotně mne přijali. A dokázali si flexibilně najít čas na ošetření. V řádu hodin. Dokonce mi ještě zavolali, že se uvolnilo místo a mohu přijít o hodinu dřív. Ochota pomoci, lidskost, profesionalita. Paní doktorka je navíc velice pečlivá. Obával jsem se, že až odezní umrtvení, užiju si ještě další dějství, ale zatím vše v pohodě. Klobouk dolů. A doporučuji. Více

Pod Klamovkou 472/7, Praha Mapa

Zubní ordinace CLINIC familydent s.r.o.

1 500 Kč

• „Paní Pivoňková je skvělá zubařka! Vždy mi poskytla profesionální péči, je milá, hodná (to se u zubaře obzvláště hodí) vše vysvětlí, popřípadě i ukáže. Díky ní, jsem se přestala bát chodit k zubaři, naopak se i těším. Jednoznačně doporučuji. :-) Více

Pobřežní 620/3, Praha Mapa

Premium Dental Care

• „Paní doktorka mi pomohla vyřešit poměrně složitý problém s pevnou zubní náhradou, která už dosloužila. Vzhledem k mému věku (je mi 81 let) jsem potřebovala co nejlépe zvládnout situaci, což se nakonec daří. K paní doktorce už chodím asi půl roku a s její péčí a přístupem jsem velmi spokojena. Vlasta Beranová Více

Průběžná 633/89, Praha Mapa

Stomatologie skalka s.r.o.

• „Naprosto skvělá zkušenost i když důvod návštěvy nebyl až tak moc příjemný - extrakce osmičky. Skutečná profesionalita s velkou empatií. Doporučuji! Více

Krakovska 7, Praha Mapa

Ideal Smile s.r.o.

od 1 500 kč

• „Paní doktorka je vzácná bytost mám jí moc ráda a opravdu umí. Zpravila mi zuby na jedničku. Je moc milá hodná. Pomohla několika mým přátelům ochotně je vzala a oni si jí nemohou také vynachválit. Moc děkuji že jste Více

Na Hlavní silnici 155, Kněževes Mapa

Zubni ordinace Kněževes

300 Kč

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„My experience is after just two visits, however I left very happy with MDDr. Aula Shahidi every time. She took her time and give me the feeling that she did all she could for my well-being. On top of that she comunicted everything clearly and was very gentle :) I'll be coming back. Více

Sokolská 1662/35, Praha Mapa

Laila Clinic