Digitální rentgen Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „První návštěvas pozitivním dojmem. Pan doktor detailně popsal obsah problémů a možnosti řešení. S návštěvou jsem spokojená. Doporučuji! Více

Šustova 2, Praha Mapa

Novastom S.R.O.

Digitální rentgen

od 50 kč

• „I went for initial investigation which was surprisingly nice. There was a small delay she asked for patience in person. The first impression was really good with her and with her assistant too, there are both really professional and kind. I felt like treated as an other human not as an other client by numbers. I was told everything and all the details were explained I felt like I was part of the examination not only the subject of it. Více

Dlouhá 39, Praha Mapa

Karolinum dentální centrum

Digitální rentgen

od 1 kč

• „Tohle hodnocení můžu s čistým svědomím říci, že je na celou kliniku jako takovou/všechny zubaře, kteří tam kdy prošli nebo tam stále jsou, protože jsem měla to "štěstí", že sem trefovala zrovna ty, co po nějakém čase odešli/ otěhotněli apod., takže jsem jich vystřídala opravdu více. Nejdřív sem se toho bála, ale nakonec jsem zjistila, že jsou všichni stejně kvalitní a jejich péče je s jinými zařízeními např. mimopražskými nesrovnatelná. Zájem, odbornost, pečlivost, doporučení na jiná specializovaná pracoviště, pokud je nějaký problém, apod. a celkově neustálá aktivita, nikdy to není jen prohlídka ve stylu, že bych sedla, nic se nedělo a zas bych šla. Minimálně proběhne alespoň rada, jak co zlepšit, co by bylo do budoucna dobré apod.a to naprosto nenásilným způsobem. Snad se nic nezmění a bude to stále tak špičkové. Děkuji za existenci tohoto týmu. Více

Pelušková 1405, Praha Mapa

Denté Clinic Prague, s.r.o.

od 890 kč

• „Byla jsem perfektně ošetřena v ambulabci pana doktora Musila-čistění zubních kanálků. Pan doktor i jeho sestřička byli velice profesionální a nepředstavuji si lepší přístup. Moje obavy z výkonu byly zbytečné. Mnohikrát děkuji Astrid T Více

Bechyňova 3, Praha Mapa

MDDr. Jakub Musil

• „K paní doktorce jsem se dostal ve velmi zbědovaném stavu, po třech probdělých nocích a s rozjetým hnisavým zánětem zubního nervu. Vytvořil se mi pod ani ne rok starou plombou z předchozí ordinace, kde mi odepsali, že by mne byli schopní ošetřit až za více než tři týdny. A ROZHODNĚ ne dříve. To jsem ve stavu, kdy jsem už třetí den v noci lezl po zdi bolestí a ani si na to nemohl vzít nějaký utišovák, přesně potřeboval slyšet. A tak jsem zoufale hledal, kde jinde by mi pomohli. Telefonní číslo do této ordinace jsem našel na Internetu. Denně jsem chodil okolo a ani netušil, že tam nějaká je. Objednání k paní doktorce bylo otázkou jediného telefonátu. Velmi ochotně mne přijali. A dokázali si flexibilně najít čas na ošetření. V řádu hodin. Dokonce mi ještě zavolali, že se uvolnilo místo a mohu přijít o hodinu dřív. Ochota pomoci, lidskost, profesionalita. Paní doktorka je navíc velice pečlivá. Obával jsem se, že až odezní umrtvení, užiju si ještě další dějství, ale zatím vše v pohodě. Klobouk dolů. A doporučuji. Více

Pod Klamovkou 472/7, Praha Mapa

Zubní ordinace CLINIC familydent s.r.o.

1 500 Kč

• „Naprosto skvělá zkušenost i když důvod návštěvy nebyl až tak moc příjemný - extrakce osmičky. Skutečná profesionalita s velkou empatií. Doporučuji! Více

Krakovska 7, Praha Mapa

Ideal Smile s.r.o.

od 1 500 kč

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„My experience is after just two visits, however I left very happy with MDDr. Aula Shahidi every time. She took her time and give me the feeling that she did all she could for my well-being. On top of that she comunicted everything clearly and was very gentle :) I'll be coming back. Více

Sokolská 1662/35, Praha Mapa

Laila Clinic

• Zubař, Ostatní, Dentální hyg… ienistka, hygienista Více

„Pana doktora musím doporučit! Šla jsem na extrakci zubu moudrosti. Bála jsem se jako nikdy, ale pan doktor má velmi lidský přístup a vůbec to nebolelo, takže mé obavy byly zbytečné! Se sestřičkou tvoří skvělý tým a je s nimi legrace! Rozhodně doporučuji i pokud plánujete návštěvu s malými dětmi. Více

Dukelských Hrdinů 10, Strossmayerovo náměstí, Praha Mapa

Manhartova ZUBÁRNA

• „Nikdy bych neřekla, že se k zubaři budu těšit. Od pana doktora Jemileva nic nebolí. Pracuje velmi jemně, s ohledem na pacienta a výsledek - skvost. :-) Ráda se budu vracet na kontroly. Více

Karlovo náměstí 15/292, Praha Mapa

Stomatologická klinika Magic Smile

• „Vrele doporucuji pani MDDr. M. Rojowskou a jeji sestricku! Vysoka kvalita prace, velmi prijemne prostredi, vciteni se do problemu se zuby a pomoci pri spravnem vyberu nasledne pece o ne. Poprve dokazi u dentisty opravdu relaxovat Moc Vam dekuji! Více

Ovenecká 78/33, Praha Mapa

Stomatologie Horáková

• „Paní doktorka je perfektní profesionál s lidským přístupem. Chodím k ní již několik let a byla jsem vždy spokojena s preventivní péči i s případným ošetřením a zákroky, při kterých využívá vždy nejmodernější řešenía techniku. Díky tomu nejsou zuby problém. Více

Bělohorská 257/45, Praha Mapa

my DENT cz, s.r.o.

od 800 kč

• „Příjemné prostředí, příjemný personál, špičková péče. Upřímně mohu s klidným srdcem doporučit. Doktor si vede evidenci nejen v psané formě. Po zákroku mi ukazoval fotky z průběhu zákroku. Před umrtveni injekci aplikoval takový sprej takže jsem ani vpich injekce necítil. Před začátkem zákroku mi přetahli přes ústa takovou gumovou fólii, která mi obejmula ošetřovaný zub a zbytek úst zakryla, tím jsem nemusel mít po celou dobu odsávání. Což bylo opravdu úžasné. Jediné, co bych konstatoval jako “negativa”, ze zákrok trval přes hodinu. Na druhou stranu si doktor opravdu vyhrál s plombou a pokaždé když si přejedu jazykem přes ošetřovaný zub přijde mi jako kdyby to byl ten stejný zub, který tam byl předtím. Opravdu mi spadla brada z celého procesu, v pozitivním smyslu, jelikož jsem to za cely můj život nezažil. Jsem velice rád, že jsem se odhodlal k panu doktoru Čarnýmu zajít. Vřele doporučuji. Více

Ruská 1526/112a, Praha Mapa

MCDental

• „Měl jsem velice špatné zkušenosti se zubaři a s bolestí.Pan doktor Vlasák mě zbavil jak problémů se zuby tak i se strachem ze zubaře.Konecne po několika letech chodím na preventivní prohlídky a úplně beze strachu. Nebýt jeho , trpěl bych dále. děkuji Více

Tachovská 609/8, Praha Mapa

Praktický zubní lékař

Keramické korunky

od 7 000 kč

• Zubař, Ostatní, Dentální hyg… ienistka, hygienista Více

„Pan doktor me po prvni navsteve zbavil strachu ze zubaru, ktery trval pres 20 let. Velmi mily, vstricny, vse vysvetli a samozrejmosti je precizni prace bez bolesti. Ochotne zkontroloval zuby i synovi (20 mesicu) po urazu v ramci moji prohlidky, s detmi to umi. Více

Sokolská 1662/35, Praha Mapa

Laila Clinic

• „Paní doktorka je velice příjemná a milá. Její práce je profesionální a přístup ke mě byl velmi citlivý a každý zákrok byl naprosto bezbolestný. Během zákroku se zajímá o mé pohodlí. V klimatizované ordinaci hrála vždy příjemná hudba. Paní doktorku mohu všem doporučit. :-) Více

Hostinského 7, Praha Mapa

ProMag Dental

Implantáty

od 17 000 kč

• Zubař, Parodontolog, Dentáln… í hygienistka, hygienista Více

„No to jsem koukala. Uzasna, laskava pani doktorka, ktera mi ukazala, ze zubare se clovek bat ani moc nemusi. Skvely pristup, jemna, bezbolestna prace. Chodim k ni a moje zoubky jsou neuveritelne, paradent krasne zvladly, jednicka zachranena!!! Moc mila sestricka, kterou rádi vidíte. Moc dekuji, dámy. Sarka Více

Hálkova 1612/1, Praha Mapa

Soukromá zubní ordinace, Praha 2

• „Doktorka Lenka Hobzikova a sestřička Lucie Mlýnkova. Jak paní doktorka tak i sestricka jsou moc sympatické, milé ale hlavně profesionalky. Je vidět že je práce baví a naplňuje . K dětem jsou jak andělé.mooooooc doporučuji a my už nikdy nebudeme měnit. Více

Sokolovská 304, Praha Mapa

STOMAT, spol. s r.o.

• „Pan doktor je vynikající. Chodím k němu již od roku 2015. Při každé návštěvě vše vysvětlil, velmi pečlivě zkontroloval všechny zuby a provedl rentgen, doporučil nejlepší léčbu, např. výplň amalgámovou nebo bílou plombou (za velmi slušnou cenu). Zvládl udělat bezchybně i komplikované věci jako bílou plombu na jedničce (řezáku), která vypadá tak, že člověk nepozná rozdíl oproti zdravému zubu. Pan doktor mi rovněž provedl extrakci všech čtyř osmiček, opět naprosto profesionálně a bez následných komplikací. Pan doktor je navíc velmi milý, ochotný a empatický. Více

Pod Krejcárkem 975/2, Praha Mapa

Zubní lékaři s.r.o, MDDr. Jan Stehno

• „Měla jsem velké bolesti pravé nohy. Prošla jsem si několika lékaři a k ničemu to nevedlo. Na doporučení jsem se dostala k MUDr. Hebelkovi. Zjistil o co jde a začal s léčenim. Do Prahy to mám skoro 100 km a neměnila bych. V loni a letos mě operoval oba kolenní klouby a tím mě zbavil velkých bolestí. Je to skvělý lékař a má pěkný přístup k pacientům bez ohledu jestli je mladý nebo v pokročilém věku. Ještě jednou moc děkuji. Knauerová Milena Více

Mazurská 484, Příbram Mapa

Hanspaulorto s.r.o.

• „Milý a ochotný doktor s lidským přístupem, který se mi věnoval a vše vysvětlil. Za toto mu velmi děkuji.

Budínova 67/2, Praha Mapa

Nemocnice Na Bulovce